Licensed to Perryville Piranhas        HY-TEK's Meet Manager 6/10/2012 11:15 PM
                               Welcome Swimmers                                
                                 June 7, 2008                                  
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Zoe              6 Kennett-OZ             42.52      41.32        
  2 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ             45.17      41.82        
  3 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ             50.00      43.47        
  4 Johnson, Maddie            6 Kennett-OZ                NT      45.19        
  5 Wilson, Bella              4 Kennett-OZ                NT      54.65        
  6 Wilson, Lilli              4 Kennett-OZ                NT    1:06.16        
  7 Bodkin, Emma Claire        5 Kennett-OZ                NT    1:28.48        
  8 Taylor, Mia                6 Kennett-OZ                NT    1:30.78        
  9 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                NT    2:09.28        
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              4 Kennett-OZ                NT      48.22        
  2 Wilson, Lilli              4 Kennett-OZ                NT      49.18        
  3 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ             50.29      50.72        
  4 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ             51.55      53.16        
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Zoe              6 Kennett-OZ             41.76      44.59        
  2 Johnson, Maddie            6 Kennett-OZ                NT      47.03        
  3 Wilson, Bella              4 Kennett-OZ                NT      58.91        
  4 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ             52.17    1:02.37        
  5 Wilson, Lilli              4 Kennett-OZ                NT    1:10.20        
  6 Bodkin, Emma Claire        5 Kennett-OZ                NT    1:21.60        
  7 Taylor, Mia                6 Kennett-OZ                NT    1:49.94        
  8 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                NT    2:47.16        
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Zoe              6 Kennett-OZ             45.68      47.09        
  2 Johnson, Maddie            6 Kennett-OZ                NT      53.25        
  3 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ           1:06.88      56.47        
  4 Bodkin, Emma Claire        5 Kennett-OZ                NT    1:22.97        
  5 Taylor, Mia                6 Kennett-OZ                NT    1:49.41        
  6 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                NT    2:31.42        
 
Girls 6 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                        2:03.03    3:11.65        
     1) Overbey, Sadie 5                2) Lockhert, Zoe 6                
     3) Danley, Kaetlyn 6               4) Johnson, Maddie 6              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                             NT    5:18.47        
     1) Taylor, Mia 6                   2) Bodkin, Emma Claire 5          
     3) Wilson, Bella 4                 4) Wilson, Lilli 4                
 
Girls 6 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                        2:12.81    3:01.71        
     1) Wilson, Bella 4                 2) Danley, Kaetlyn 6              
     3) Overbey, Sadie 5                4) Lockhert, Zoe 6                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                             NT    4:55.75        
     1) Wilson, Lilli 4                 2) Taylor, Mia 6                  
     3) Johnson, Maddie 6               4) Bodkin, Emma Claire 5          
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Anelle       8 Kennett-OZ             21.18      22.75          9  
  2 Phillips, Audrey     8 Kennett-OZ             25.63      27.38          7  
  3 Blunt, Lydia         8 Sharks-OZ                 NT      28.73          6  
  4 Dye, Kayden          8 Kennett-OZ             28.19      29.24          5  
  5 Lack, Malea          8 Kennett-OZ             36.09      29.52          4  
  6 Moody, Allison       8 Kennett-OZ             32.87      31.83          3  
  7 Potts, Molly         7 Kennett-OZ             31.24      32.75          2  
  8 Callis, Libbey       7 Kennett-OZ             46.63      33.40          1  
  9 Ballard, Kendall     7 Kennett-OZ             35.91      37.28        
 10 Blunt, Tabitha       8 Sharks-OZ                 NT      39.44        
 11 Barber, Sarah        7 Kennett-OZ                NT      43.44        
 12 Snider, Julia        8 Kennett-OZ             47.53      43.94        
 13 Morgan, Madison      8 Kennett-OZ             44.12      45.00        
 14 Allen, Kadence       7 Kennett-OZ             42.26      45.99        
 
Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lack, Malea          8 Kennett-OZ           1:32.34    1:09.16          9  
  2 Blunt, Lydia         8 Sharks-OZ                 NT    1:14.47          7  
  3 Moody, Allison       8 Kennett-OZ           1:15.54    1:15.94          6  
  4 Potts, Molly         7 Kennett-OZ           1:12.50    1:22.94          5  
  5 Snider, Julia        8 Kennett-OZ           1:47.46    1:42.53          4  
  6 Barber, Sarah        7 Kennett-OZ                NT    1:57.49          3  
  7 Allen, Kadence       7 Kennett-OZ           2:14.20    2:00.88          2  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lack, Malea          8 Kennett-OZ             41.36      35.62          9  
  2 Moody, Allison       8 Kennett-OZ             40.34      35.94          7  
  3 Potts, Molly         7 Kennett-OZ             34.60      37.06          6  
  4 Snider, Julia        8 Kennett-OZ             44.38      37.31          5  
  5 Allen, Kadence       7 Kennett-OZ             37.79      37.75          4  
  6 Barber, Sarah        7 Kennett-OZ                NT      40.25          3  
  7 Ballard, Kendall     7 Kennett-OZ             44.65      43.79          2  
  8 Morgan, Madison      8 Kennett-OZ             49.22      47.28          1  
  9 Blunt, Tabitha       8 Sharks-OZ                 NT    1:05.00        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Anelle       8 Kennett-OZ             29.56      30.41          9  
  2 Phillips, Audrey     8 Kennett-OZ             39.29      38.97          7  
  3 Callis, Libbey       7 Kennett-OZ             59.13      48.03          6  
  4 Blunt, Lydia         8 Sharks-OZ                 NT      52.16          5  
  5 Blunt, Tabitha       8 Sharks-OZ                 NT    1:12.35          4  
  6 Morgan, Madison      8 Kennett-OZ                NT    1:21.10          3  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Dye, Kayden          8 Kennett-OZ             32.41      27.40          9  
  2 Phillips, Audrey     8 Kennett-OZ             43.32      33.47          7  
  3 Ballard, Kendall     7 Kennett-OZ             44.84      39.03          6  
  4 Callis, Libbey       7 Kennett-OZ             52.97      47.25          5  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Anelle       8 Kennett-OZ           2:20.68    2:24.78          9  
  2 Dye, Kayden          8 Kennett-OZ                NT    2:52.63          7  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:46.24    1:58.81         18  
     1) Phillips, Audrey 8              2) Potts, Molly 7                 
     3) Dye, Kayden 8                   4) Harris, Anelle 8               
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                  2:27.13    2:35.10         14  
     1) Ballard, Kendall 7              2) Callis, Libbey 7               
     3) Moody, Allison 8                4) Snider, Julia 8                
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                       NT    3:08.54         12  
     1) Allen, Kadence 7                2) Barber, Sarah 7                
     3) Morgan, Madison 8               4) Overbey, Sadie 5               
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:02.20    2:07.34         18  
     1) Potts, Molly 7                  2) Harris, Anelle 8               
     3) Dye, Kayden 8                   4) Phillips, Audrey 8             
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                  2:34.56    2:30.97         14  
     1) Allen, Kadence 7                2) Ballard, Kendall 7             
     3) Moody, Allison 8                4) Callis, Libbey 7               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                  2:56.64    3:34.97         12  
     1) Snider, Julia 8                 2) Morgan, Madison 8              
     3) Overbey, Sadie 5                4) Barber, Sarah 7                
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McCormick, Emma     10 Kennett-OZ             47.72      41.72          9  
  2 Chitester, Katelyn   9 Kennett-OZ             45.79      44.66          7  
  3 Burk, Hannah         9 Kennett-OZ             50.50      48.44          6  
  4 Galang, Giselle     10 Sharks-OZ              52.25      50.50          5  
  5 Patton, Caroline     9 Kennett-OZ             56.94      51.56          4  
  6 Collins, Mary Grac   9 Kennett-OZ             51.14      51.85          3  
  7 Lemons, Annallesse  10 Kennett-OZ           1:01.40      58.31          2  
  8 Priggel, Selena     10 Sharks-OZ            1:04.95    1:01.56          1  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Chitester, Katelyn   9 Kennett-OZ           1:50.79    1:43.69          9  
  2 Collins, Mary Grac   9 Kennett-OZ                NT    2:03.59          7  
  3 Galang, Giselle     10 Sharks-OZ            2:14.19    2:05.63          6  
  4 Priggel, Selena     10 Sharks-OZ            2:35.93    2:24.91          5  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza    10 Kennett-OZ             42.90      44.60          9  
  2 Burk, Hannah         9 Kennett-OZ                NT    1:00.00          7  
  3 Galang, Giselle     10 Sharks-OZ              59.34    1:01.50          6  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McCormick, Emma     10 Kennett-OZ           1:04.09      55.65          9  
  2 Priggel, Selena     10 Sharks-OZ            1:03.07    1:01.59          7  
  3 Collins, Mary Grac   9 Kennett-OZ                NT    1:03.72          6  
  4 Patton, Caroline     9 Kennett-OZ                NT    1:12.37          5  
  5 Galang, Giselle     10 Sharks-OZ            1:24.50    1:19.03          4  
  6 Lemons, Annallesse  10 Kennett-OZ           1:49.19    1:21.00          3  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza    10 Kennett-OZ             40.53      41.97          9  
  2 McCormick, Emma     10 Kennett-OZ             53.53      48.55          7  
  3 Priggel, Selena     10 Sharks-OZ                 NT    1:09.97          6  
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza    10 Kennett-OZ           1:36.53    1:43.00          9  
  2 Chitester, Katelyn   9 Kennett-OZ           2:14.82    2:01.43          7  
  3 Burk, Hannah         9 Kennett-OZ           2:10.19    2:03.34          6  
  4 Patton, Caroline     9 Kennett-OZ                NT    2:28.75          5  
  5 Lemons, Annallesse  10 Kennett-OZ                NT    2:57.04          4  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:21.62    1:17.25         18  
     1) McCormick, Emma 10              2) Burk, Hannah 9                 
     3) Chitester, Katelyn 9            4) Raspberry, Eliza 10            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    1:42.53         14  
     1) Collins, Mary Grace 9           2) Patton, Caroline 9             
     3) Lemons, Annallesse 10           4) Lack, Malea 8                  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:32.66    1:25.50         18  
     1) Raspberry, Eliza 10             2) Collins, Mary Grace 9          
     3) McCormick, Emma 10              4) Chitester, Katelyn 9           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    1:55.72         14  
     1) Burk, Hannah 9                  2) Lemons, Annallesse 10          
     3) Patton, Caroline 9              4) Lack, Malea 8                  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabell  12 Kennett-OZ             31.81      32.22          9  
  2 Potts, Hailee       12 Kennett-OZ             36.22      36.35          7  
  3 Phillips, Emma      11 Kennett-OZ             40.93      38.10          6  
  4 Cook, Morgan        12 Kennett-OZ             41.83      38.22          5  
  5 Payne, Hanna        12 Sharks-OZ              35.95      38.32          4  
  6 Williams, Jazmin    12 Kennett-OZ             41.18      39.37          3  
  7 Nelson, Kamryn      12 Kennett-OZ             39.13      39.97          2  
  8 Grant, Faith        12 Sharks-OZ              47.36      41.56          1  
  9 Hamlin, Claire      11 Sharks-OZ              48.77      43.66        
 10 Essary, Camryn      12 Kennett-OZ             50.22      45.34        
 11 Heckemeyer, Caroli  11 Sharks-OZ              51.88      48.50        
 12 Blunt, Abigail      12 Sharks-OZ                 NT      50.44        
 13 Davis, Mary Kathry  12 Kennett-OZ             48.97      50.94        
 14 Lemons, Talia       11 Kennett-OZ             53.42      51.22        
 15 Barber, Gracie      11 Sharks-OZ                 NT      57.09        
 16 Fisher, Peyton      12 Kennett-OZ           1:17.59    1:25.52        
 
Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Potts, Hailee       12 Kennett-OZ           1:32.50    1:24.84          9  
  2 Payne, Hanna        12 Sharks-OZ            1:22.06    1:27.47          7  
  3 McMullan, Marie     12 Kennett-OZ           1:29.14    1:27.60          6  
  4 Cook, Morgan        12 Kennett-OZ           1:31.12    1:29.19          5  
  5 Phillips, Emma      11 Kennett-OZ                NT    1:30.44          4  
  6 Nelson, Kamryn      12 Kennett-OZ                NT    1:35.25          2.5
  6 Williams, Jazmin    12 Kennett-OZ           1:34.17    1:35.25          2.5
  8 Hamlin, Claire      11 Sharks-OZ                 NT    1:45.87          1  
  9 Grant, Faith        12 Sharks-OZ            2:11.01    1:50.52        
 10 Davis, Mary Kathry  12 Kennett-OZ           2:06.00    2:04.50        
 11 Lemons, Talia       11 Kennett-OZ           2:12.66    2:05.78        
 12 Fisher, Peyton      12 Kennett-OZ           3:22.82    3:36.53        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Potts, Hailee       12 Kennett-OZ             44.76      44.94          9  
  2 Payne, Hanna        12 Sharks-OZ              50.22      46.50          7  
  3 Harris, Kayton      12 Kennett-OZ             47.52      47.69          6  
  4 Cook, Morgan        12 Kennett-OZ             51.50      48.23          5  
  5 Grant, Faith        12 Sharks-OZ              57.86      53.07          4  
  6 Hamlin, Claire      11 Sharks-OZ              54.18      53.66          3  
  7 Sloan, Abigail      11 Kennett-OZ             58.20      56.46          2  
  8 Essary, Camryn      12 Kennett-OZ           1:05.26      57.41          1  
  9 Blunt, Abigail      12 Sharks-OZ                 NT    1:00.06        
 10 Barber, Gracie      11 Sharks-OZ                 NT    1:07.69        
 11 Davis, Mary Kathry  12 Kennett-OZ           1:08.62    1:10.44        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Payne, Hanna        12 Sharks-OZ              46.19      49.43          9  
  2 Phillips, Emma      11 Kennett-OZ             54.57      50.31          7  
  3 Harris, Kayton      12 Kennett-OZ             52.94      51.79          6  
  4 Williams, Anna Bet  11 Kennett-OZ             53.84      52.43          5  
  5 Grant, Faith        12 Sharks-OZ            1:10.76      55.84          4  
  6 Essary, Camryn      12 Kennett-OZ             57.30      56.18          3  
  7 Nelson, Kamryn      12 Kennett-OZ             55.71      56.41          2  
  8 Hamlin, Claire      11 Sharks-OZ            1:05.63      57.00          1  
  9 Barber, Gracie      11 Sharks-OZ                 NT    1:03.66        
 10 Heckemeyer, Caroli  11 Sharks-OZ            1:03.15    1:04.45        
 11 Blunt, Abigail      12 Sharks-OZ                 NT    1:17.68        
 12 Lemons, Talia       11 Kennett-OZ           1:29.11    1:33.97        
 13 Fisher, Peyton      12 Kennett-OZ                NT    1:34.19        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabell  12 Kennett-OZ             34.20      35.78          9  
  2 Williams, Anna Bet  11 Kennett-OZ             51.30      45.78          7  
  3 McMullan, Marie     12 Kennett-OZ             48.30      47.29          6  
  4 Williams, Jazmin    12 Kennett-OZ             51.42      52.00          5  
  5 Sloan, Abigail      11 Kennett-OZ             58.69      54.60          4  
  6 Davis, Mary Kathry  12 Kennett-OZ                NT      58.22          3  
  7 Essary, Camryn      12 Kennett-OZ             59.25      59.29          2  
  8 Heckemeyer, Caroli  11 Sharks-OZ                 NT    1:05.32          1  
  9 Barber, Gracie      11 Sharks-OZ                 NT    1:10.78        
 10 Blunt, Abigail      12 Sharks-OZ                 NT    1:10.88        
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabell  12 Kennett-OZ           1:32.13    1:25.87          9  
  2 Williams, Anna Bet  11 Kennett-OZ           1:42.11    1:41.69          7  
  3 Harris, Kayton      12 Kennett-OZ           1:44.31    1:42.09          6  
  4 McMullan, Marie     12 Kennett-OZ           1:54.90    1:56.41          5  
  5 Heckemeyer, Caroli  11 Sharks-OZ                 NT    2:00.04          4  
  6 Sloan, Abigail      11 Kennett-OZ           1:58.34    2:03.09          3  
 
Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:25.95    2:30.00         18  
     1) Potts, Hailee 12                2) Williams, Anna Beth 11         
     3) Harris, Kayton 12               4) Raspberry, Isabelle 12         
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                  2:41.90    2:41.12         14  
     1) McMullan, Marie 12              2) Cook, Morgan 12                
     3) Phillips, Emma 11               4) Nelson, Kamryn 12              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                  2:57.76    3:24.41         12  
     1) Sloan, Abigail 11               2) Williams, Jazmin 12            
     3) Lemons, Talia 11                4) Davis, Mary Kathryn 12         
 
Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:51.03    2:49.34         18  
     1) Potts, Hailee 12                2) Williams, Anna Beth 11         
     3) Raspberry, Isabelle 12          4) Harris, Kayton 12              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                  3:12.32    3:07.50         14  
     1) McMullan, Marie 12              2) Phillips, Emma 11              
     3) Cook, Morgan 12                 4) Nelson, Kamryn 12              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                  3:23.71    3:28.44         12  
     1) Sloan, Abigail 11               2) Essary, Camryn 12              
     3) Williams, Jazmin 12             4) Lemons, Talia 11               
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin     14 Sharks-OZ              32.42      32.40          9  
  2 Robinett, Emma      13 Kennett-OZ             33.66      33.13          7  
  3 Patton, Sydney      14 Kennett-OZ             39.50      37.16          6  
  4 Johnson, Shelby     13 Kennett-OZ             38.05      38.62          5  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin     14 Sharks-OZ            1:16.70    1:14.53          9  
  2 Shetley, Heidi      13 Kennett-OZ           1:16.97    1:18.60          7  
  3 Hilburn, Hadley     13 Kennett-OZ           1:21.74    1:20.81          6  
  4 Johnson, Shelby     13 Kennett-OZ           1:28.19    1:23.13          5  
  5 Brooks, Haley       13 Kennett-OZ           1:28.63    1:27.17          4  
  6 Patton, Sydney      14 Kennett-OZ           1:33.38    1:27.18          3  
  7 Blue, Raegan        14 Kennett-OZ           1:44.47    1:50.00          2  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin     14 Sharks-OZ            1:22.76    1:24.18          9  
  2 Shetley, Heidi      13 Kennett-OZ           1:30.40    1:34.72          7  
  3 Hilburn, Hadley     13 Kennett-OZ                NT    1:46.88          6  
  4 Patton, Sydney      14 Kennett-OZ           1:55.75    1:58.07          5  
  5 Brooks, Haley       13 Kennett-OZ                NT    1:59.00          4  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinett, Emma      13 Kennett-OZ           1:36.08    1:35.28          9  
  2 Hilburn, Hadley     13 Kennett-OZ           1:40.67    1:42.56          7  
  3 Johnson, Shelby     13 Kennett-OZ                NT    1:54.91          6  
  4 Brooks, Haley       13 Kennett-OZ                NT    1:59.03          5  
  5 Blue, Raegan        14 Kennett-OZ           2:13.73    2:29.44          4  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin     14 Sharks-OZ            1:29.81    1:29.09          9  
  2 Robinett, Emma      13 Kennett-OZ                NT    1:32.18          7  
  3 Blue, Raegan        14 Kennett-OZ           2:34.39    2:44.08          6  
 
Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin     14 Sharks-OZ            3:14.09    3:05.63          9  
  2 Shetley, Heidi      13 Kennett-OZ                NT    3:18.94          7  
 
Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:18.44    2:22.31         18  
     1) Robinett, Emma 13               2) Johnson, Shelby 13             
     3) Hilburn, Hadley 13              4) Shetley, Heidi 13              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                  2:30.02    3:28.65         14  
     1) Patton, Sydney 14               2) Brooks, Haley 13               
     3) Blue, Raegan 14                 4) Marshall, Lindsey 13           
 
Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:29.12    2:36.00         18  
     1) Shetley, Heidi 13               2) Hilburn, Hadley 13             
     3) Robinett, Emma 13               4) Johnson, Shelby 13             
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    4:00.97         14  
     1) Brooks, Haley 13                2) Patton, Sydney 14              
     3) Siebenhuener, Elice 13          4) Blue, Raegan 14                
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinett, Madison   16 Kennett-OZ             30.87      31.09          9  
  2 Hilburn, Anna Kay   17 Kennett-OZ                NT      31.66          7  
  3 Washburn, Kelsey    16 Kennett-OZ             34.47      34.72          6  
  4 Lockhert, Jenny     16 Kennett-OZ             33.78      34.74          5  
  5 Carr, Mackenzie     18 Kennett-OZ             35.75      37.69          4  
  6 Lockhert, Jacky     15 Kennett-OZ             37.56      40.25          3  
  7 Hale, Samantha      16 Kennett-OZ             39.44      43.63          2  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinett, Madison   16 Kennett-OZ           1:07.65    1:08.46          9  
  2 Shetley, Kate       15 Kennett-OZ           1:10.85    1:12.37          7  
  3 Barrera, Penny      18 Kennett-OZ           1:09.00    1:13.82          6  
  4 Washburn, Kelsey    16 Kennett-OZ           1:17.96    1:18.28          5  
  5 Essary, Chandler    17 Kennett-OZ           1:18.50    1:21.25          4  
  6 Carr, Mackenzie     18 Kennett-OZ           1:18.63    1:24.52          3  
  7 Siebenhuener, Sara  17 Kennett-OZ           1:23.59    1:29.02          2  
  8 Cunningham, Keraga  15 Kennett-OZ           2:07.47    1:30.16          1  
  9 Siebenhuener, Joel  15 Kennett-OZ           1:32.41    1:33.50        
 10 Hale, Samantha      16 Kennett-OZ           1:33.24    1:43.19        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail   15 Kennett-OZ           1:14.56    1:15.35          9  
  2 Hilburn, Anna Kay   17 Kennett-OZ           1:17.94    1:23.65          7  
  3 Barrera, Penny      18 Kennett-OZ           1:21.07    1:24.37          6  
  4 Essary, Chandler    17 Kennett-OZ           1:40.15    1:41.40          5  
  5 Siebenhuener, Sara  17 Kennett-OZ           1:46.07    1:46.65          4  
  6 Siebenhuener, Joel  15 Kennett-OZ           1:54.36    1:54.69          3  
  7 Cunningham, Keraga  15 Kennett-OZ                NT    2:06.44          2  
  8 Hale, Samantha      16 Kennett-OZ           2:03.83    2:12.32          1  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail   15 Kennett-OZ           1:18.75    1:24.47          9  
  2 Barrera, Penny      18 Kennett-OZ           1:34.22    1:35.38          7  
  3 Robinett, Madison   16 Kennett-OZ           1:33.17    1:35.53          6  
  4 Lockhert, Jenny     16 Kennett-OZ           1:40.65    1:42.90          5  
  5 Essary, Chandler    17 Kennett-OZ           1:38.23    1:46.75          4  
  6 Washburn, Kelsey    16 Kennett-OZ           1:49.06    1:51.41          3  
  7 Lockhert, Jacky     15 Kennett-OZ           1:49.05    1:53.53          2  
  8 Siebenhuener, Joel  15 Kennett-OZ           1:47.10    1:55.16          1  
  9 Carr, Mackenzie     18 Kennett-OZ           1:46.00    1:55.88        
 10 Cunningham, Keraga  15 Kennett-OZ                NT    2:16.37        
 11 Siebenhuener, Sara  17 Kennett-OZ           2:22.12    2:40.75        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hilburn, Anna Kay   17 Kennett-OZ           1:15.15    1:22.53          9  
  2 Shetley, Kate       15 Kennett-OZ           1:23.26    1:29.72          7  
  3 Siebenhuener, Joel  15 Kennett-OZ                NT    1:56.89          6  
  4 Siebenhuener, Sara  17 Kennett-OZ           2:14.09    2:12.63          5  
 
Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail   15 Kennett-OZ           2:35.13    2:47.69          9  
  2 Shetley, Kate       15 Kennett-OZ           3:10.93    3:07.00          7  
  3 Lockhert, Jenny     16 Kennett-OZ           3:20.91    3:29.53          6  
  4 Lockhert, Jacky     15 Kennett-OZ           3:47.47    3:51.63          5  
 
Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:02.56    2:07.03         18  
     1) Hilburn, Anna Kay 17            2) Barrera, Penny 18              
     3) Robinett, Madison 16            4) McMullan, Abigail 15           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                  2:13.39    2:19.78         14  
     1) Washburn, Kelsey 16             2) Shetley, Kate 15               
     3) Lockhert, Jenny 16              4) Carr, Mackenzie 18             
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                  2:19.88    2:35.53         12  
     1) Lockhert, Jacky 15              2) Hale, Samantha 16              
     3) Cunningham, Keragan 15          4) Riggs, Joselyn 17              
 
Girls 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:22.46    2:22.85         18  
     1) Hilburn, Anna Kay 17            2) Barrera, Penny 18              
     3) McMullan, Abigail 15            4) Robinett, Madison 16           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                  2:39.77    2:40.75         14  
     1) Washburn, Kelsey 16             2) Essary, Chandler 17            
     3) Shetley, Kate 15                4) Carr, Mackenzie 18             
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                  3:00.63    3:00.66         12  
     1) Hale, Samantha 16               2) Lockhert, Jenny 16             
     3) Lockhert, Jacky 15              4) Siebenhuener, Joelle 15        
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                       NT    3:00.91         10  
     1) Marshall, Lindsey 13            2) Cunningham, Keragan 15         
     3) Siebenhuener, Sarah 17          4) Riggs, Joselyn 17              
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moody, Trey                6 Kennett-OZ             46.98      41.15        
  2 Washburn, Ty               6 Kennett-OZ             50.99      45.78        
  3 Jefferson, Christopher     6 Kennett-OZ             53.09      48.69        
  4 Metheny, Noah              6 Kennett-OZ             53.72      51.25        
  5 Potts, Spencer             6 Kennett-OZ           1:01.68      58.59        
  6 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ            1:05.27    1:07.19        
  7 Zawondniak, Rodger         5 Sharks-OZ            2:07.94    1:18.37        
  8 Roberts, Grahm             4 Kennett-OZ           1:25.23    1:39.93        
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Metheny, Noah              6 Kennett-OZ           1:28.31      55.80        
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moody, Trey                6 Kennett-OZ             50.25      45.47        
  2 Washburn, Ty               6 Kennett-OZ             57.38      52.84        
  3 Jefferson, Christopher     6 Kennett-OZ           1:02.99      56.28        
  4 Potts, Spencer             6 Kennett-OZ           1:02.25    1:01.13        
  5 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ            1:04.50    1:10.80        
  6 Zawondniak, Rodger         5 Sharks-OZ            1:30.40    1:38.25        
  7 Roberts, Grahm             4 Kennett-OZ             59.04    1:50.20        
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moody, Trey                6 Kennett-OZ             57.68      44.72        
  2 Washburn, Ty               6 Kennett-OZ             55.26      46.25        
  3 Jefferson, Christopher     6 Kennett-OZ           1:09.25      50.63        
  4 Metheny, Noah              6 Kennett-OZ             56.79      55.34        
  5 Potts, Spencer             6 Kennett-OZ           1:19.34      58.41        
  6 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                 NT    1:10.81        
  7 Zawondniak, Rodger         5 Sharks-OZ                 NT    1:16.06        
  8 Roberts, Grahm             4 Kennett-OZ           1:42.05    1:42.16        
 
Boys 6 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                        1:58.84    3:28.09        
     1) Moody, Trey 6                   2) Metheny, Noah 6                
     3) Jefferson, Christopher 6        4) Washburn, Ty 6                 
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                             NT    5:55.56        
     1) Roberts, Grahm 4                2) Potts, Spencer 6               
 
Boys 6 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                          43.51    3:06.50        
     1) Metheny, Noah 6                 2) Moody, Trey 6                  
     3) Washburn, Ty 6                  4) Jefferson, Christopher 6       
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                             NT    6:40.06        
     1) Roberts, Grahm 4                2) Potts, Spencer 6               
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner       8 Kennett-OZ             24.44      19.50          9  
  2 Raspberry, Blake     8 Kennett-OZ             21.12      22.07          7  
  3 Lemons, Robert       8 Kennett-OZ             27.19      25.41          6  
  4 Harrell, Ishmael     7 Kennett-OZ             28.24      25.75          5  
  5 Vaughan, Dawson      7 Kennett-OZ             27.85      27.96          4  
  6 Overbey, Garren      8 Kennett-OZ             28.46      28.29          3  
  7 Cannon, Ben          8 Kennett-OZ             32.46      30.22          2  
  8 Harmon, Maxwell      7 Kennett-OZ             32.71      30.47          1  
  9 Burton, Timmy        7 Sharks-OZ              29.48      30.79        
 10 Key, Carter          8 Kennett-OZ                NT      43.37        
 11 Creed, Ryan          7 Kennett-OZ             44.98      44.78        
 12 Lemons, James        7 Kennett-OZ             56.58      50.03        
 13 Burk, Braiden        7 Kennett-OZ             54.84      50.06        
 14 Lemons, Reggie       7 Kennett-OZ           1:20.76      51.72        
 
Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner       8 Kennett-OZ             58.91      45.64          9  
  2 Raspberry, Blake     8 Kennett-OZ             50.77      49.94          7  
  3 Harrell, Ishmael     7 Kennett-OZ           1:09.82    1:10.95          6  
  4 Overbey, Garren      8 Kennett-OZ           1:06.87    1:13.38          5  
  5 Key, Carter          8 Kennett-OZ                NT    1:33.69          4  
  6 Burton, Timmy        7 Sharks-OZ            1:27.88    1:34.78          3  
  7 Lemons, James        7 Kennett-OZ           2:23.40    2:09.72          2  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner       8 Kennett-OZ             32.34      29.25          9  
  2 McMullan, Ben        8 Kennett-OZ             26.28      29.81          7  
  3 Overbey, Garren      8 Kennett-OZ             28.92      31.04          6  
  4 Cannon, Ben          8 Kennett-OZ             37.53      37.87          5  
  5 Burton, Timmy        7 Sharks-OZ              41.87      38.78          4  
  6 Harrell, Ishmael     7 Kennett-OZ             41.13      45.68          3  
  7 Vaughan, Dawson      7 Kennett-OZ             49.12      47.50          2  
  8 Creed, Ryan          7 Kennett-OZ           1:10.80      53.50          1  
  9 Harmon, Maxwell      7 Kennett-OZ           1:07.43      55.28        
 10 Burk, Braiden        7 Kennett-OZ           1:49.50    1:07.50        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McMullan, Ben        8 Kennett-OZ             32.60      34.06          9  
  2 Lemons, Robert       8 Kennett-OZ             31.66      36.75          7  
  3 Burton, Timmy        7 Sharks-OZ              44.19      42.22          6  
  4 Key, Carter          8 Kennett-OZ                NT      53.78          5  
  5 Lemons, James        7 Kennett-OZ           1:23.15    1:01.75          4  
  6 Vaughan, Dawson      7 Kennett-OZ             50.84    1:06.31          3  
 -- Lemons, Reggie       7 Kennett-OZ           1:26.81         DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Raspberry, Blake     8 Kennett-OZ             27.23      28.57          9  
  2 Cannon, Ben          8 Kennett-OZ             37.38      34.13          7  
  3 Harmon, Maxwell      7 Kennett-OZ             38.31      40.62          6  
  4 Burk, Braiden        7 Kennett-OZ           1:01.72      51.68          5  
  5 Creed, Ryan          7 Kennett-OZ           1:02.34      56.43          4  
 -- Lemons, Reggie       7 Kennett-OZ           2:53.28         DQ        
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McMullan, Ben        8 Kennett-OZ           2:11.90    2:22.93          9  
  2 Lemons, Robert       8 Kennett-OZ                NT    3:02.07          7  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:22.56    1:38.40         18  
     1) Raspberry, Blake 8              2) Vaughan, Dawson 7              
     3) McMullan, Ben 8                 4) Duncan, Tanner 8               
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    2:04.11         14  
     1) Harrell, Ishmael 7              2) Overbey, Garren 8              
     3) Cannon, Ben 8                   4) Lemons, Robert 8               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                       NT    3:16.00         12  
     1) Lemons, James 7                 2) Creed, Ryan 7                  
     3) Burk, Braiden 7                 4) Key, Carter 8                  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:32.78    1:57.36         18  
     1) Duncan, Tanner 8                2) McMullan, Ben 8                
     3) Raspberry, Blake 8              4) Lemons, Robert 8               
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    2:28.31         14  
     1) Overbey, Garren 8               2) Cannon, Ben 8                  
     3) Vaughan, Dawson 7               4) Harrell, Ishmael 7             
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                       NT    3:32.44         12  
     1) Creed, Ryan 7                   2) Lemons, James 7                
     3) Burk, Braiden 7                 4) Key, Carter 8                  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinett, Reese      9 Kennett-OZ             41.62      38.41          9  
  2 Burton, Joseph       9 Sharks-OZ              40.86      40.16          7  
  3 Steelman, Benjamin  10 Sharks-OZ              48.16      44.69          6  
  4 Brooks, Skyler       9 Kennett-OZ             52.12      46.40          5  
  5 Heinley, Payton      9 Kennett-OZ             48.71      46.53          4  
  6 Blunt, Matthew      10 Sharks-OZ                 NT      51.02          3  
  7 Lemons, Niguel      10 Kennett-OZ             49.08      51.21          2  
  8 Roberts, Lance       9 Kennett-OZ           1:00.32      53.52          1  
  9 Steelman, Seth      10 Sharks-OZ            1:01.65    1:01.09        
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McHaney, Jack       10 Kennett-OZ           1:41.22    1:33.91          9  
  2 Burton, Joseph       9 Sharks-OZ            1:46.20    1:39.31          7  
  3 Heinley, Payton      9 Kennett-OZ                NT    1:44.22          6  
  4 Steelman, Benjamin  10 Sharks-OZ            1:49.38    1:49.03          5  
  5 Blunt, Matthew      10 Sharks-OZ                 NT    2:02.96          4  
  6 Lemons, Niguel      10 Kennett-OZ           2:05.18    2:09.47          3  
  7 Steelman, Seth      10 Sharks-OZ            2:23.03    2:22.47          2  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Burton, Joseph       9 Sharks-OZ              51.44      47.47          9  
  2 McHaney, Jack       10 Kennett-OZ             47.35      47.59          7  
  3 Williams, J. Thoma   9 Kennett-OZ                NT    1:05.47          6  
  4 Blunt, Matthew      10 Sharks-OZ                 NT    1:11.66          5  
  5 Steelman, Seth      10 Sharks-OZ            1:22.13    1:14.47          4  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McHaney, Jack       10 Kennett-OZ             51.80      53.65          9  
  2 Burton, Joseph       9 Sharks-OZ                 NT      56.45          7  
  3 Brooks, Skyler       9 Kennett-OZ                NT      59.93          6  
  4 Steelman, Benjamin  10 Sharks-OZ            1:01.78    1:00.53          5  
  5 Williams, J. Thoma   9 Kennett-OZ                NT    1:04.75          4  
  6 Roberts, Lance       9 Kennett-OZ           1:32.26    1:18.22          3  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinett, Reese      9 Kennett-OZ                NT      50.56          9  
  2 Lemons, Niguel      10 Kennett-OZ           1:03.14      59.07          7  
  3 Blunt, Matthew      10 Sharks-OZ                 NT    1:03.78          6  
  4 Steelman, Benjamin  10 Sharks-OZ            1:11.50    1:07.60          5  
  5 Roberts, Lance       9 Kennett-OZ           1:18.47    1:11.44          4  
  6 Steelman, Seth      10 Sharks-OZ            1:41.16    1:22.38          3  
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Robinett, Reese      9 Kennett-OZ                NT    1:50.84          9  
  2 Burton, Joseph       9 Sharks-OZ            2:11.63    1:56.44          7  
  3 Brooks, Skyler       9 Kennett-OZ           2:21.91    2:09.12          6  
  4 Williams, J. Thoma   9 Kennett-OZ           2:21.25    2:15.88          5  
  5 Heinley, Payton      9 Kennett-OZ           2:18.73    2:32.06          4  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:09.06    1:17.31         18  
     1) McHaney, Jack 10                2) Brooks, Skyler 9               
     3) Heinley, Payton 9               4) Robinett, Reese 9              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    1:41.94         14  
     1) Williams, J. Thomas 9           2) Lemons, Niguel 10              
     3) Roberts, Lance 9                4) Harmon, Maxwell 7              
 
Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:20.42    1:30.09         18  
     1) Robinett, Reese 9               2) McHaney, Jack 10               
     3) Williams, J. Thomas 9           4) Brooks, Skyler 9               
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    2:01.81         14  
     1) Heinley, Payton 9               2) Roberts, Lance 9               
     3) Lemons, Niguel 10               4) Harmon, Maxwell 7              
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Carr, Blake         12 Kennett-OZ             36.50      35.50          9  
  2 Minyard, Corey      11 Kennett-OZ             48.87      43.68          7  
  3 Lemons, Elijah      11 Kennett-OZ             44.22      44.66          6  
 
Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Carr, Blake         12 Kennett-OZ           1:20.53    1:22.44          9  
  2 Minyard, Corey      11 Kennett-OZ           1:56.69    1:45.90          7  
  3 Lemons, Elijah      11 Kennett-OZ           1:46.60    1:46.07          6  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Lemons, Elijah      11 Kennett-OZ           1:35.43    1:02.57          9  
  2 Minyard, Corey      11 Kennett-OZ           1:18.95    1:06.09          7  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Carr, Blake         12 Kennett-OZ             52.65      50.31          9  
  2 Smith, Gunner       12 Kennett-OZ             55.14      52.10          7  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Smith, Gunner       12 Kennett-OZ             49.72      51.19          9  
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Smith, Gunner       12 Kennett-OZ           2:00.72    1:55.15          9  
 
Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:22.06    2:53.81         18  
     1) Carr, Blake 12                  2) Smith, Gunner 12               
     3) Lemons, Elijah 11               4) Minyard, Corey 11              
 
Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:43.63    3:28.32         18  
     1) Minyard, Corey 11               2) Carr, Blake 12                 
     3) Smith, Gunner 12                4) Lemons, Elijah 11              
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Britt       14 Kennett-OZ             33.19      32.00          9  
  2 Jones, Luke         14 Kennett-OZ             38.54      35.28          7  
  3 Wallace, Zane       13 Kennett-OZ             36.33      35.44          6  
  4 Chitester, Drew     13 Kennett-OZ             35.78      35.90          5  
  5 Phillips, Jake      13 Kennett-OZ             40.64      39.19          4  
  6 Roberts, Cody       14 Kennett-OZ             48.17      47.02          3  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harris, Britt       14 Kennett-OZ           1:16.63    1:16.34          9  
  2 Wallace, Zane       13 Kennett-OZ           1:29.36    1:19.72          7  
  3 Chitester, Drew     13 Kennett-OZ           1:23.69    1:22.25          6  
  4 Jones, Luke         14 Kennett-OZ           1:25.90    1:22.28          5  
  5 Phillips, Jake      13 Kennett-OZ           1:34.78    1:28.47          4  
  6 Donehoo, Garrett    14 Kennett-OZ           1:50.50    1:38.59          3  
  7 Roberts, Cody       14 Kennett-OZ           1:54.89    1:42.64          2  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McHaney, Heath      13 Kennett-OZ                NT    1:26.22          9  
  2 Padrones, Blake     14 Kennett-OZ                NT    1:47.34          7  
  3 Phillips, Jake      13 Kennett-OZ           1:51.77    1:57.37          6  
  4 Roberts, Cody       14 Kennett-OZ                NT    2:23.16          5  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wallace, Zane       13 Kennett-OZ                NT    1:38.35          9  
  2 Harris, Britt       14 Kennett-OZ           1:39.20    1:43.91          7  
  3 Chitester, Drew     13 Kennett-OZ           1:48.78    1:49.50          6  
  4 Jones, Luke         14 Kennett-OZ           2:22.34    2:06.16          5  
  5 Donehoo, Garrett    14 Kennett-OZ           2:17.26    2:06.78          4  
 -- Roberts, Cody       14 Kennett-OZ                NT         DQ        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McHaney, Heath      13 Kennett-OZ                NT    1:33.03          9  
  2 Padrones, Blake     14 Kennett-OZ           1:52.41    1:49.44          7  
  3 Donehoo, Garrett    14 Kennett-OZ                NT    2:20.64          6  
 
Boys 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McHaney, Heath      13 Kennett-OZ                NT    3:04.25          9  
  2 Padrones, Blake     14 Kennett-OZ           3:26.43    3:33.06          7  
 
Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:00.31    2:18.53         18  
     1) Harris, Britt 14                2) Wallace, Zane 13               
     3) Padrones, Blake 14              4) McHaney, Heath 13              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    2:35.43         14  
     1) Chitester, Drew 13              2) Phillips, Jake 13              
     3) Jones, Luke 14                  4) Donehoo, Garrett 14            
 
Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:15.13    2:30.07         18  
     1) Harris, Britt 14                2) Wallace, Zane 13               
     3) McHaney, Heath 13               4) Padrones, Blake 14             
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    3:11.56         14  
     1) Jones, Luke 14                  2) Chitester, Drew 13             
     3) Phillips, Jake 13               4) Donehoo, Garrett 14            
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Edgington, Tom      15 Kennett-OZ             27.93      27.66          9  
  2 Carr, BJ            16 Kennett-OZ             27.63      28.03          7  
  3 Scott, Chase        15 Kennett-OZ             40.21      37.88          6  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Edgington, Jay      17 Kennett-OZ           1:01.57    1:06.81          9  
  2 Wallace, Declan     17 Kennett-OZ           1:04.59    1:08.29          7  
  3 Carr, BJ            16 Kennett-OZ           1:05.53    1:09.53          6  
  4 Craig, Dalton       15 Kennett-OZ           1:14.38    1:16.44          5  
  5 Richardson, Daniel  18 Kennett-OZ           1:16.37    1:22.11          4  
  6 Qualls, Jacob       17 Kennett-OZ           1:20.80    1:23.94          3  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Edgington, Jay      17 Kennett-OZ           1:12.51    1:17.53          9  
  2 Edgington, Tom      15 Kennett-OZ           1:20.75    1:19.97          7  
  3 Carr, BJ            16 Kennett-OZ           1:26.79    1:30.72          6  
  4 Richardson, Daniel  18 Kennett-OZ           1:35.93    1:47.75          5  
  5 Craig, Dalton       15 Kennett-OZ           1:38.22    1:50.13          4  
  6 Scott, Chase        15 Kennett-OZ           2:05.18    2:02.89          3  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Qualls, Jacob       17 Kennett-OZ           1:25.72    1:26.78          9  
  2 Richardson, Daniel  18 Kennett-OZ           1:41.60    1:54.07          7  
  3 Scott, Chase        15 Kennett-OZ           2:12.46    2:12.91          6  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Edgington, Tom      15 Kennett-OZ           1:13.36    1:17.87          9  
  2 Craig, Dalton       15 Kennett-OZ           1:37.66    1:48.84          7  
 
Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Edgington, Jay      17 Kennett-OZ           2:45.59    3:06.69          9  
  2 Qualls, Jacob       17 Kennett-OZ           3:16.09    3:18.09          7  
 
Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  1:58.50    2:03.72         18  
     1) Edgington, Tom 15               2) Carr, BJ 16                    
     3) Wallace, Declan 17              4) Edgington, Jay 17              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    2:20.30         14  
     1) Richardson, Daniel 18           2) Qualls, Jacob 17               
     3) Craig, Dalton 15                4) Scott, Chase 15                
 
Boys 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                  2:15.15    2:09.68         18  
     1) Edgington, Jay 17               2) Wallace, Declan 17             
     3) Edgington, Tom 15               4) Carr, BJ 16                    
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                       NT    2:49.78         14  
     1) Richardson, Daniel 18           2) Qualls, Jacob 17               
     3) Craig, Dalton 15                4) Brown, Chaz 15