Licensed to Perryville Piranhas     HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/3/2012 09:16 PM
                        Poplar Bluff 6-2-12 - 6/2/2012                         
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Zoe              6 Kennett-OZ                       38.31        
  2 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       40.69        
  3 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ                       46.19        
  4 Gillihan, Maddie           6 Poplar Bluff-OZ                1:32.65        
  5 Worley, Emma K             6 Poplar Bluff-OZ                2:08.47        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       45.31        
  2 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ                       46.44        
  3 Worley, Emma K             6 Poplar Bluff-OZ                1:57.37        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Zoe              6 Kennett-OZ                       37.62        
  2 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       47.00        
  3 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ                     1:02.84        
  4 Shephard, Katie            6 Poplar Bluff-OZ                1:17.03        
  5 Gillihan, Maddie           6 Poplar Bluff-OZ                2:07.88        
  6 Worley, Emma K             6 Poplar Bluff-OZ                3:15.40        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Zoe              6 Kennett-OZ                       41.15        
  2 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       55.75        
  3 Shephard, Katie            6 Poplar Bluff-OZ                1:22.19        
 
Girls 6 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:52.94        
     1) Lockhert, Zoe 6                 2) Overbey, Sadie 5               
     3) Danley, Kaetlyn 6               4)                                
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        18.44        
  2 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       19.08        
  3 Walker, Jada               8 Farmington-OZ                    20.09        
  4 Kirkman, Olivia J          8 Poplar Bluff-OZ                  23.43        
  5 Kirkman, Addison E         8 Poplar Bluff-OZ                  25.26        
  6 Dye, Kayden                8 Kennett-OZ                       25.40        
  7 Williams, Mia              8 Poplar Bluff-OZ                  27.21        
  8 Elkington, Alaina          7 Farmington-OZ                    28.08        
  9 Casey, Adrianne            7 Poplar Bluff-OZ                  28.59        
 10 Adams, Skylie              8 Farmington-OZ                    30.31        
 11 Potts, Molly               7 Kennett-OZ                       32.75        
 12 Phelps, Sha're             7 Poplar Bluff-OZ                  36.22        
 13 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  36.25        
 14 Morgan, Madison            7 Kennett-OZ                       39.75        
 15 Allen, Kadence             7 Kennett-OZ                       49.52        
 16 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                       52.73        
 17 Hill, Rachael              7 Poplar Bluff-OZ                  59.81        
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Jada               8 Farmington-OZ                    42.34        
  2 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        48.90        
  3 Dye, Kayden                8 Kennett-OZ                       59.75        
  4 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                     1:36.81        
  5 Allen, Kadence             7 Kennett-OZ                     2:05.07        
  6 Hill, Rachael              7 Poplar Bluff-OZ                2:42.31        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walker, Jada               8 Farmington-OZ                    23.12        
  2 Kirkman, Olivia J          8 Poplar Bluff-OZ                  25.44        
  3 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       27.45        
  4 Elkington, Alaina          7 Farmington-OZ                    30.00        
  5 Potts, Molly               7 Kennett-OZ                       32.22        
  6 Kirkman, Addison E         8 Poplar Bluff-OZ                  32.72        
  7 Williams, Mia              8 Poplar Bluff-OZ                  33.52        
  8 Casey, Adrianne            7 Poplar Bluff-OZ                  36.97        
  9 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  40.72        
 10 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                       41.45        
 11 Allen, Kadence             7 Kennett-OZ                       42.93        
 12 Morgan, Madison            7 Kennett-OZ                       44.34        
 13 Hill, Rachael              7 Poplar Bluff-OZ                  46.37        
 -- Adams, Skylie              8 Farmington-OZ                       DQ        
 -- Phelps, Sha're             7 Poplar Bluff-OZ                     DQ        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        26.69        
  2 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       26.93        
  3 Kirkman, Addison E         8 Poplar Bluff-OZ                  29.50        
  4 Casey, Adrianne            7 Poplar Bluff-OZ                  34.00        
  5 Kirkman, Olivia J          8 Poplar Bluff-OZ                  42.48        
  6 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  53.09        
 -- Potts, Molly               7 Kennett-OZ                          DQ        
 -- Phelps, Sha're             7 Poplar Bluff-OZ                     DQ        
 -- Morgan, Madison            7 Kennett-OZ                          DQ        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        25.34        
  2 Dye, Kayden                8 Kennett-OZ                       29.87        
  3 Williams, Mia              8 Poplar Bluff-OZ                  35.56        
  4 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  55.19        
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:23.31        
     1) Phelps, Sha're 7                2) Williams, Mia 8                
     3) Murphy, Abby 7                  4) Casey, Adrianne 7              
  2 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              3:13.91        
     1) Allen, Kadence 7                2) Morgan, Madison 7              
     3) Snider, Julia 8                 4) Overbey, Sadie 5               
 
Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:57.53        
     1) Casey, Adrianne 7               2) Kirkman, Addison E 8           
     3) Kirkman, Olivia J 8             4) Williams, Mia 8                
  2 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:14.94        
     1) Potts, Molly 7                  2) Harris, Anelle 8               
     3) Dye, Kayden 8                   4) Allen, Kadence 7               
 -- Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                                   DQ        
     1) Overbey, Sadie 5                2) Morgan, Madison 7              
     3) Snider, Julia 8                 4) Lockhert, Zoe 6                
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       34.31        
  2 Cisne, Audrey             10 Poplar Bluff-OZ                  37.53        
  3 McDaniel, Trinity          9 Poplar Bluff-OZ                  38.62        
  4 Bradley, Paige            10 Poplar Bluff-OZ                  40.75        
  5 Chitester, Katelyn         9 Kennett-OZ                       41.25        
  6 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        42.50        
  7 Bone, Bridget              9 Farmington-OZ                    45.62        
  8 Speakar, Brianna           9 Farmington-OZ                    47.60        
  9 Edwards, Rebecca          10 Poplar Bluff-OZ                  50.41        
 10 Buenaga, McKinzie L        9 Poplar Bluff-OZ                  53.59        
 11 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                       55.78        
 12 Elkington, Evelyn          9 Farmington-OZ                  1:02.65        
 13 McDonald, Gracie           9 Poplar Bluff-OZ                1:05.56        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cisne, Audrey             10 Poplar Bluff-OZ                1:32.64        
  2 Chitester, Katelyn         9 Kennett-OZ                     1:39.81        
  3 Bone, Bridget              9 Farmington-OZ                  2:00.25        
  4 Buenaga, McKinzie L        9 Poplar Bluff-OZ                2:03.10        
  5 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                     2:13.31        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       39.47        
  2 Cisne, Audrey             10 Poplar Bluff-OZ                  46.43        
  3 Bradley, Paige            10 Poplar Bluff-OZ                  50.34        
  4 Speakar, Brianna           9 Farmington-OZ                    51.03        
  5 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        55.09        
  6 McDonald, Gracie           9 Poplar Bluff-OZ                  57.82        
  7 Edwards, Rebecca          10 Poplar Bluff-OZ                1:00.16        
  8 Buenaga, McKinzie L        9 Poplar Bluff-OZ                1:00.22        
  9 Bone, Bridget              9 Farmington-OZ                  1:02.04        
 10 Elkington, Evelyn          9 Farmington-OZ                  1:05.62        
 11 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                     1:09.00        
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDaniel, Trinity          9 Poplar Bluff-OZ                  54.00        
  2 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        54.37        
  3 Bradley, Paige            10 Poplar Bluff-OZ                  55.05        
  4 Speakar, Brianna           9 Farmington-OZ                    55.78        
  5 McDonald, Gracie           9 Poplar Bluff-OZ                1:11.57        
  6 Edwards, Rebecca          10 Poplar Bluff-OZ                1:16.03        
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       40.50        
  2 Chitester, Katelyn         9 Kennett-OZ                       53.34        
  3 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        53.41        
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edwards, Rebecca          10 Poplar Bluff-OZ                2:11.01        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              1:24.25        
     1) Chitester, Katelyn 9            2) Lemons, Annallesse 10          
     3) Dye, Kayden 8                   4) Raspberry, Eliza 10            
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:26.37        
     1) Bradley, Paige 10               2) Edwards, Rebecca 10            
     3) Buenaga, McKinzie L 9           4) Cisne, Audrey 10               
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              1:32.28        
     1) Chitester, Katelyn 9            2) Harris, Anelle 8               
     3) Raspberry, Eliza 10             4) Lemons, Annallesse 10          
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:34.16        
     1) Bradley, Paige 10               2) McDaniel, Trinity 9            
     3) Cisne, Audrey 10                4) Buenaga, McKinzie L 9          
  3 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:52.41        
     1) Walker, Jada 8                  2) Bone, Bridget 9                
     3) Speakar, Brianna 9              4) Elkington, Evelyn 9            
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.99  AAAA
          27.09  AAA
          28.29  AA
          29.49  A
          31.89  BB
          34.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                  26.66 AAA    
  2 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                  28.58 A      
  3 Te, Megan R               12 Poplar Bluff-OZ                  28.87 A      
  4 Potts, Hailee             12 Kennett-OZ                       33.03 B      
  5 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                       34.95        
  6 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       35.25        
  7 Williams, Jazmin          12 Kennett-OZ                       37.10        
  8 Sloan, Abigail            11 Kennett-OZ                       38.34        
  9 Smith, Amory              11 Kennett-OZ                       40.59        
 10 Williams, Annaleese       11 Poplar Bluff-OZ                  47.50        
 11 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                       48.13        
 12 Kearns, Kaitlyn           12 Farmington-OZ                    48.41        
 13 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                  51.62        
 14 Mowrer, Hannah            12 Kennett-OZ                       52.84        
 15 Pulliam, Emily            11 Farmington-OZ                    54.81        
 16 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                  55.91        
 17 Fisher, Peyton            12 Kennett-OZ                     1:09.90        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          55.19  AAAA
          57.79  AAA
        1:00.49  AA
        1:03.09  A
        1:08.29  BB
        1:13.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                  57.47 AAA    
  2 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                1:03.91 BB     
  3 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                     1:04.34 BB     
  4 Te, Megan R               12 Poplar Bluff-OZ                1:05.70 BB     
  5 Williams, Jazmin          12 Kennett-OZ                     1:24.84        
  6 Sloan, Abigail            11 Kennett-OZ                     1:31.35        
  7 Williams, Annaleese       11 Poplar Bluff-OZ                1:51.97        
  8 Kearns, Kaitlyn           12 Farmington-OZ                  1:56.72        
  9 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                2:22.77        
 10 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                2:40.59        
 11 Fisher, Peyton            12 Kennett-OZ                     3:02.72        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          29.69  AAAA
          31.09  AAA
          32.49  AA
          33.89  A
          36.79  BB
          39.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                  29.88 AAA    
  2 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                  32.91 A      
  3 Te, Megan R               12 Poplar Bluff-OZ                  34.72 BB     
  4 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                       34.75 BB     
  5 Potts, Hailee             12 Kennett-OZ                       40.32        
  6 Smith, Amory              11 Kennett-OZ                       47.23        
  7 Sloan, Abigail            11 Kennett-OZ                       52.43        
  8 Kearns, Kaitlyn           12 Farmington-OZ                    54.47        
  9 Williams, Annaleese       11 Poplar Bluff-OZ                1:02.59        
  9 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                1:02.59        
 11 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                     1:02.82        
 12 Mowrer, Hannah            12 Kennett-OZ                     1:04.97        
 13 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                1:08.64        
 14 Fisher, Peyton            12 Kennett-OZ                     2:02.58        
 -- Pulliam, Emily            11 Farmington-OZ                       DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          33.09  AAAA
          34.59  AAA
          36.19  AA
          37.79  A
          40.89  BB
          44.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Te, Megan R               12 Poplar Bluff-OZ                  38.84 BB     
  2 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                       47.69        
  3 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       50.47        
  4 Essary, Camryn            12 Kennett-OZ                       51.62        
  5 Mowrer, Hannah            12 Kennett-OZ                     1:04.48        
  6 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                     1:20.28        
  7 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                1:21.15        
  8 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                1:39.16        
 -- Williams, Annaleese       11 Poplar Bluff-OZ                     DQ        
 -- Fisher, Peyton            12 Kennett-OZ                          DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          28.39  AAAA
          29.69  AAA
          31.09  AA
          32.39  A
          35.09  BB
          37.79  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                  28.50 AAA    
  2 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                       30.81 AA     
  3 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                  33.00 BB     
  4 Te, Megan R               12 Poplar Bluff-OZ                  38.00        
  5 Williams, Jazmin          12 Kennett-OZ                       46.32        
  6 Essary, Camryn            12 Kennett-OZ                       53.38        
  7 Smith, Amory              11 Kennett-OZ                       55.01        
  8 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                     1:08.18        
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:04.69  AAAA
        1:07.79  AAA
        1:10.89  AA
        1:13.99  A
        1:20.09  BB
        1:26.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                1:06.19 AAA    
  2 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                1:16.82 BB     
  3 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                     1:37.28        
  4 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                     1:41.37        
  5 Essary, Camryn            12 Kennett-OZ                     1:53.52        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:23.62        
     1) Harris, Kayton 12               2) Nelson, Kamryn 12              
     3) Sloan, Abigail 11               4) Raspberry, Isabelle 12         
  2 Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                              3:03.97        
     1) Essary, Camryn 12               2) Williams, Jazmin 12            
     3) Mowrer, Hannah 12               4) Smith, Amory 11                
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:35.03        
     1) Potts, Hailee 12                2) Harris, Kayton 12              
     3) Raspberry, Isabelle 12          4) Nelson, Kamryn 12              
  2 Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                              3:05.65        
     1) Smith, Amory 11                 2) Essary, Camryn 12              
     3) Williams, Jazmin 12             4) Sloan, Abigail 11              
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.09  AAAA
          26.29  AAA
          27.49  AA
          28.69  A
          30.99  BB
          33.39  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Jasmine          14 Farmington-OZ                    28.78 BB     
  2 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                        30.44 BB     
  3 Dragon, Haylee            14 Poplar Bluff-OZ                  31.03 B      
  4 Vaughn, Alexis M          13 Poplar Bluff-OZ                  31.16 B      
  5 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                       31.53 B      
  6 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                       32.91 B      
  7 Zahner, Makensey          13 Farmington-OZ                    33.89        
  8 Brooks, Haley             13 Kennett-OZ                       34.53        
  9 Sutton, Cassie            13 Farmington-OZ                    36.22        
 10 Henson, Shelby            14 Farmington-OZ                    39.56        
 11 Blue, Raegan              14 Kennett-OZ                       39.90        
 12 Thompson, Madison         14 Farmington-OZ                    40.21        
 13 Metz, Alyson              13 Poplar Bluff-OZ                  46.06        
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          54.39  AAAA
          56.99  AAA
          59.59  AA
        1:02.19  A
        1:07.39  BB
        1:12.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Alexis M          13 Poplar Bluff-OZ                1:05.40 BB     
  2 Coleman, Jasmine          14 Farmington-OZ                  1:06.03 BB     
  3 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                     1:07.13 BB     
  4 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                      1:09.10 B      
  5 Dragon, Haylee            14 Poplar Bluff-OZ                1:09.62 B      
  6 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                     1:09.91 B      
  7 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                     1:13.64        
  8 Brooks, Haley             13 Kennett-OZ                     1:19.85        
  9 Sutton, Cassie            13 Farmington-OZ                  1:20.12        
 10 Cook, Elizabeth           14 Kennett-OZ                     1:29.57        
 11 Henson, Shelby            14 Farmington-OZ                  1:31.50        
 12 Blue, Raegan              14 Kennett-OZ                     1:34.12        
 13 Metz, Alyson              13 Poplar Bluff-OZ                1:49.12        
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
          59.89  AAAA
        1:02.79  AAA
        1:05.59  AA
        1:08.49  A
        1:14.19  BB
        1:19.89  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                      1:14.56 B      
  2 Vaughn, Alexis M          13 Poplar Bluff-OZ                1:17.63 B      
  3 Coleman, Jasmine          14 Farmington-OZ                  1:20.03        
  4 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                     1:21.25        
  5 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                     1:21.44        
  6 Dragon, Haylee            14 Poplar Bluff-OZ                1:27.22        
  7 Sutton, Cassie            13 Farmington-OZ                  1:30.69        
  8 Zahner, Makensey          13 Farmington-OZ                  1:38.01        
  9 Henson, Shelby            14 Farmington-OZ                  1:43.50        
 10 Metz, Alyson              13 Poplar Bluff-OZ                1:56.62        
 -- Brooks, Haley             13 Kennett-OZ                          DQ        
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:07.89  AAAA
        1:11.19  AAA
        1:14.39  AA
        1:17.59  A
        1:24.09  BB
        1:30.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                     1:26.56 B      
  2 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                     1:30.69        
  3 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                      1:31.08        
  4 Dragon, Haylee            14 Poplar Bluff-OZ                1:34.13        
  5 Thompson, Madison         14 Farmington-OZ                  1:44.94        
  6 Cook, Elizabeth           14 Kennett-OZ                     1:52.10        
  7 Blue, Raegan              14 Kennett-OZ                     2:06.25        
 -- Zahner, Makensey          13 Farmington-OZ                       DQ        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
          59.39  AAAA
        1:02.19  AAA
        1:04.99  AA
        1:07.79  A
        1:13.49  BB
        1:19.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Alexis M          13 Poplar Bluff-OZ                1:19.75        
  2 Blue, Raegan              14 Kennett-OZ                     2:19.09        
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:11.69  AAAA
        2:17.89  AAA
        2:24.19  AA
        2:30.49  A
        2:42.99  BB
        2:55.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Alexis M          13 Poplar Bluff-OZ                2:51.35 B      
  2 Cook, Elizabeth           14 Kennett-OZ                     3:48.77        
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:17.97        
     1) Shetley, Heidi 13               2) Cook, Elizabeth 14             
     3) Brooks, Haley 13                4) Robinett, Emma E 13            
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:18.59        
     1) Zahner, Makensey 13             2) Thompson, Madison 14           
     3) Sutton, Cassie 13               4) Coleman, Jasmine 14            
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:29.44        
     1) Shetley, Heidi 13               2) Hilburn, Hadley 13             
     3) Robinett, Emma E 13             4) Cook, Elizabeth 14             
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:38.91        
     1) Sutton, Cassie 13               2) Zahner, Makensey 13            
     3) Tucker, Taylor 12               4) Coleman, Jasmine 14            
  3 Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                              3:30.15        
     1) Brooks, Haley 13                2) Mowrer, Hannah 12              
     3) Blue, Raegan 14                 4) Lemons, Talia 11               
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                  27.75        
  2 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                       28.87        
  3 Hilburn, Anna Kay         17 Kennett-OZ                       29.35        
  4 Smith, Ashlyn             15 Kennett-OZ                       31.33        
  5 Washburn, Kelsey          16 Kennett-OZ                       31.44        
  6 Mowrer, Allison           15 Kennett-OZ                       31.54        
  7 Crites, Sarah             17 Poplar Bluff-OZ                  31.68        
  8 Lockhert, Jacky           15 Kennett-OZ                       33.84        
  9 Boyer, Sarah              15 Farmington-OZ                    36.34        
 10 Hale, Samantha            16 Kennett-OZ                       41.16        
 11 Essary, Chandler          17 Kennett-OZ                       51.47        
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                1:01.29        
  2 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                     1:01.35        
  3 Shetley, Kate             15 Kennett-OZ                     1:04.91        
  4 Crites, Sarah             17 Poplar Bluff-OZ                1:08.81        
  5 Washburn, Kelsey          16 Kennett-OZ                     1:11.87        
  6 Lane, Rachel              16 Kennett-OZ                     1:13.25        
  7 Essary, Chandler          17 Kennett-OZ                     1:14.07        
  8 Robertson, Peyton A       15 Poplar Bluff-OZ                1:14.47        
  9 Smith, Ashlyn             15 Kennett-OZ                     1:15.31        
 10 Lockhert, Jacky           15 Kennett-OZ                     1:19.75        
 11 Boyer, Sarah              15 Farmington-OZ                  1:23.85        
 12 Hale, Samantha            16 Kennett-OZ                     1:41.32        
 13 Mowrer, Allison           15 Kennett-OZ                     1:49.53        
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Anna Kay         17 Kennett-OZ                     1:14.31        
  2 Shetley, Kate             15 Kennett-OZ                     1:16.91        
  3 Crites, Sarah             17 Poplar Bluff-OZ                1:20.44        
  4 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                1:22.00        
  5 Robertson, Peyton A       15 Poplar Bluff-OZ                1:27.25        
  6 Washburn, Kelsey          16 Kennett-OZ                     1:37.56        
  7 Lockhert, Jenny           16 Kennett-OZ                     1:38.37        
  8 Mowrer, Allison           15 Kennett-OZ                     2:21.72        
 -- Hale, Samantha            16 Kennett-OZ                          DQ        
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                1:22.37        
  2 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                     1:27.87        
  3 Crites, Sarah             17 Poplar Bluff-OZ                1:32.28        
  4 Essary, Chandler          17 Kennett-OZ                     1:35.38        
  5 Robertson, Peyton A       15 Poplar Bluff-OZ                1:36.66        
  6 Lockhert, Jacky           15 Kennett-OZ                     1:38.24        
  7 Boyer, Sarah              15 Farmington-OZ                  1:40.38        
  8 Smith, Ashlyn             15 Kennett-OZ                     1:41.65        
  9 Mowrer, Allison           15 Kennett-OZ                     2:11.40        
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Anna Kay         17 Kennett-OZ                     1:15.64        
  2 Shetley, Kate             15 Kennett-OZ                     1:21.75        
  3 Lockhert, Jenny           16 Kennett-OZ                     1:28.62        
  4 Lane, Rachel              16 Kennett-OZ                     1:36.97        
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lane, Rachel              16 Kennett-OZ                     3:12.00        
  2 Lockhert, Jenny           16 Kennett-OZ                     3:33.53        
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:01.81        
     1) Robinett, Madison 16            2) Essary, Chandler 17            
     3) Washburn, Kelsey 16             4) Shetley, Kate 15               
  2 Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                              2:08.72        
     1) Lockhert, Jenny 16              2) Lane, Rachel 16                
     3) Smith, Ashlyn 15                4) Lockhert, Jacky 15             
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:14.69        
     1) Shetley, Kate 15                2) Essary, Chandler 17            
     3) Hilburn, Anna Kay 17            4) Robinett, Madison 16           
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:24.67        
     1) Robertson, Peyton A 15          2) Dragon, Julia 16               
     3) Crites, Sarah 17                4) Dragon, Haylee 14              
  3 Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                              2:28.22        
     1) Washburn, Kelsey 16             2) Lockhert, Jenny 16             
     3) Lockhert, Jacky 15              4) Lane, Rachel 16                
  4 Kennett  Killer Whales-OZ  'C'                              2:49.81        
     1) Hale, Samantha 16               2) Hilburn, Hadley 13             
     3) Smith, Ashlyn 15                4) Mowrer, Allison 15             
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todd, Carson               6 Poplar Bluff-OZ                  36.94        
  2 Washburn, Ty               6 Kennett-OZ                       45.94        
  3 Jefferson, Christopher     6 Kennett-OZ                       51.13        
  4 McDonald, Lee-Michael      5 Poplar Bluff-OZ                  52.81        
  5 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                        58.80        
  6 Potts, Spencer             6 Kennett-OZ                     1:05.72        
  7 Jones, Clayton             4 Poplar Bluff-OZ                1:13.10        
  8 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                     1:16.78        
  9 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:35.46        
 10 Zawondniak, Rodger         5 Sharks-OZ                      1:55.26        
 11 Hulshof, Parker            4 Sharks-OZ                      1:59.56        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todd, Carson               6 Poplar Bluff-OZ                  53.57        
  2 Washburn, Ty               6 Kennett-OZ                       57.44        
  3 McDonald, Lee-Michael      5 Poplar Bluff-OZ                  57.50        
  4 Potts, Spencer             6 Kennett-OZ                     1:11.00        
  5 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:14.63        
  6 Jones, Clayton             4 Poplar Bluff-OZ                1:40.43        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Washburn, Ty               6 Kennett-OZ                       51.69        
  2 Todd, Carson               6 Poplar Bluff-OZ                  53.10        
  3 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       53.19        
  4 Jefferson, Christopher     6 Kennett-OZ                       56.75        
  5 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                        58.11        
  6 McDonald, Lee-Michael      5 Poplar Bluff-OZ                1:08.78        
  7 Zawondniak, Rodger         5 Sharks-OZ                      1:21.44        
  8 Potts, Spencer             6 Kennett-OZ                     1:21.75        
  9 Jones, Clayton             4 Poplar Bluff-OZ                1:25.21        
 10 Hulshof, Parker            4 Sharks-OZ                      1:32.18        
 11 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:47.92        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todd, Carson               6 Poplar Bluff-OZ                  49.60        
  2 Washburn, Ty               6 Kennett-OZ                       49.78        
  3 Jefferson, Christopher     6 Kennett-OZ                     1:07.25        
  4 Potts, Spencer             6 Kennett-OZ                     1:18.69        
  5 Jones, Clayton             4 Poplar Bluff-OZ                1:20.47        
  6 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                     1:31.94        
  7 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:55.63        
 
Boys 6 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              4:47.52        
     1) Jefferson, Christopher 6        2) Roberts, Grahm 5               
     3) Washburn, Ty 6                  4)                                
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Blake           8 Kennett-OZ                       19.03        
  2 Vaughn, Gavin M            8 Poplar Bluff-OZ                  22.69        
  3 Vaughan, Dawson            7 Kennett-OZ                       25.09        
  4 Harrell, Ishmael           7 Kennett-OZ                       25.44        
  5 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        25.75        
  6 Gillihan, Tristan T        8 Poplar Bluff-OZ                  27.25        
  7 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        27.37        
  8 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       28.81        
  9 Harmon, Maxwell            7 Kennett-OZ                       29.47        
 10 Todd, Christian            8 Poplar Bluff-OZ                  32.12        
 11 Cannon, Ben                8 Kennett-OZ                       32.60        
 12 Creed, Ryan                7 Kennett-OZ                       40.52        
 13 Walton, Brier              7 Poplar Bluff-OZ                  40.69        
 14 Wheeler, Brandon           7 Poplar Bluff-OZ                  49.44        
 15 Lemons, James              7 Kennett-OZ                       50.97        
 16 McFann, Rusty              8 Poplar Bluff-OZ                  53.57        
 17 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                     1:12.76        
 -- Bone, Jon                  5 Farmington-OZ                       DQ        
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Blake           8 Kennett-OZ                       47.19        
  2 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       54.96        
  3 Harrell, Ishmael           7 Kennett-OZ                     1:10.29        
  4 Harmon, Maxwell            7 Kennett-OZ                     1:12.56        
  5 Todd, Christian            8 Poplar Bluff-OZ                1:14.81        
  6 McFann, Rusty              8 Poplar Bluff-OZ                1:32.93        
  7 Lemons, James              7 Kennett-OZ                     2:09.19        
  8 Wheeler, Brandon           7 Poplar Bluff-OZ                2:19.16        
  9 Walton, Brier              7 Poplar Bluff-OZ                2:54.03        
 10 Shephard, Jack             8 Poplar Bluff-OZ                3:30.01        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin M            8 Poplar Bluff-OZ                  27.59        
  2 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        32.81        
  3 Cannon, Ben                8 Kennett-OZ                       36.22        
  4 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        38.31        
  5 Wheeler, Brandon           7 Poplar Bluff-OZ                  41.09        
  6 McFann, Rusty              8 Poplar Bluff-OZ                  42.06        
  7 Creed, Ryan                7 Kennett-OZ                     1:03.78        
  8 Shephard, Jack             8 Poplar Bluff-OZ                1:28.55        
  9 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                     2:31.85        
 -- Harrell, Ishmael           7 Kennett-OZ                          DQ        
 -- Lemons, James              7 Kennett-OZ                          DQ        
 -- Walton, Brier              7 Poplar Bluff-OZ                     DQ        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        33.00        
  2 Gillihan, Tristan T        8 Poplar Bluff-OZ                  34.52        
  3 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       36.22        
  4 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        39.81        
  5 Todd, Christian            8 Poplar Bluff-OZ                  41.03        
  6 Harmon, Maxwell            7 Kennett-OZ                       41.50        
  7 Cannon, Ben                8 Kennett-OZ                       46.21        
  8 Vaughan, Dawson            7 Kennett-OZ                       56.59        
  9 Lemons, James              7 Kennett-OZ                     1:14.91        
 10 Shephard, Jack             8 Poplar Bluff-OZ                1:16.31        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Blake           8 Kennett-OZ                       24.53        
  2 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        31.32        
  3 Gillihan, Tristan T        8 Poplar Bluff-OZ                  33.31        
  4 Vaughan, Dawson            7 Kennett-OZ                       40.68        
  5 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        42.47        
  6 Creed, Ryan                7 Kennett-OZ                       56.16        
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin M            8 Poplar Bluff-OZ                2:03.81        
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              1:48.50        
     1) Raspberry, Blake 8              2) Lemons, Robert 8               
     3) Cannon, Ben 8                   4) Harrell, Ishmael 7             
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:43.69        
     1) Gillihan, Tristan T 8           2) Todd, Christian 8              
     3) Shephard, Jack 8                4) Vaughn, Gavin M 8              
  3 Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                              3:07.85        
     1) Vaughan, Dawson 7               2) Creed, Ryan 7                  
     3) Harmon, Maxwell 7               4) Lemons, Reggie 7               
  4 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                              3:15.93        
     1) Todd, Carson 6                  2) McFann, Rusty 8                
     3) Wheeler, Brandon 7              4) Walton, Brier 7                
 
Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:03.57        
     1) Cannon, Ben 8                   2) Lemons, Robert 8               
     3) Raspberry, Blake 8              4) Vaughan, Dawson 7              
 -- Kennett  Killer Whales-OZ  'B'                                   DQ        
     1) Harrell, Ishmael 7              2) Creed, Ryan 7                  
     3) Harmon, Maxwell 7               4) Lemons, Reggie 7               
 -- Kennett  Killer Whales-OZ  'C'                                   DQ        
     1) Jefferson, Christopher 6        2) Lemons, James 7                
     3) Potts, Spencer 6                4) Roberts, Grahm 5               
 -- Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                                   DQ        
     1) Vaughn, Gavin M 8               2) Scarano, Christian J 6         
     3) Gillihan, Tristan T 8           4) Todd, Christian 8              
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                        36.81        
  2 Kleppe, Van                9 Farmington-OZ                    43.37        
  3 Smugala, TJ               10 Farmington-OZ                    43.40        
  4 Phelps, David             10 Poplar Bluff-OZ                  45.18        
  5 Adams, Sam                10 Farmington-OZ                    47.32        
  6 Roberts, Lance             9 Kennett-OZ                       56.68        
  7 Daniel, Asher              9 Poplar Bluff-OZ                1:05.00        
  8 Todd, Brendan              9 Poplar Bluff-OZ                1:28.66        
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                      1:35.68        
  2 Kleppe, Van                9 Farmington-OZ                  1:35.75        
  3 Smugala, TJ               10 Farmington-OZ                  1:48.76        
  4 Roberts, Lance             9 Kennett-OZ                     2:18.72        
  5 Daniel, Asher              9 Poplar Bluff-OZ                2:56.66        
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                        46.34        
  2 Adams, Sam                10 Farmington-OZ                    46.78        
  3 Kleppe, Van                9 Farmington-OZ                    48.88        
  4 Phelps, David             10 Poplar Bluff-OZ                  54.06        
  5 Roberts, Lance             9 Kennett-OZ                     1:10.44        
  6 Daniel, Asher              9 Poplar Bluff-OZ                1:20.44        
  7 Todd, Brendan              9 Poplar Bluff-OZ                1:43.84        
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phelps, David             10 Poplar Bluff-OZ                  50.37        
  2 Roberts, Lance             9 Kennett-OZ                     1:23.12        
  3 Todd, Brendan              9 Poplar Bluff-OZ                1:53.81        
 -- Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                           DQ        
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roberts, Lance             9 Kennett-OZ                     1:10.69        
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.09  AAAA
          26.19  AAA
          27.39  AA
          28.59  A
          30.99  BB
          33.39  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            11 Kennett-OZ                       32.50 B      
  2 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                  32.54 B      
  3 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                  32.68 B      
  4 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                  37.63        
  5 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                       39.84        
  6 Cummins, Gaving           12 Farmington-OZ                    41.86        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          54.79  AAAA
          57.39  AAA
          59.99  AA
        1:02.69  A
        1:07.89  BB
        1:13.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                1:14.94        
  2 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                1:17.37        
  3 Lockhert, Luke            11 Kennett-OZ                     1:18.00        
  4 Brooks, Johnny            11 Kennett-OZ                     1:21.31        
  5 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                     1:36.04        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          28.99  AAAA
          30.49  AAA
          31.99  AA
          33.49  A
          36.49  BB
          39.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                  40.72        
  2 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                  46.66        
  3 Cummins, Gaving           12 Farmington-OZ                    49.90        
  4 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                       52.85        
 -- Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                          DQ        
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          32.09  AAAA
          33.79  AAA
          35.59  AA
          37.29  A
          40.79  BB
          44.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                  44.48        
  2 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                  44.59        
  3 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                  47.82        
  4 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                       52.90        
  5 Cummins, Gaving           12 Farmington-OZ                    54.41        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          27.59  AAAA
          29.09  AAA
          30.59  AA
          32.09  A
          35.19  BB
          38.19  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            11 Kennett-OZ                       40.56        
  2 Brooks, Johnny            11 Kennett-OZ                       48.81        
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:02.39  AAAA
        1:05.39  AAA
        1:08.49  AA
        1:11.49  A
        1:17.59  BB
        1:23.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                1:30.81        
  2 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                1:36.56        
  3 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                     1:48.76        
 -- Brooks, Johnny            11 Kennett-OZ                          DQ        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:49.80        
     1) Lockhert, Luke 11               2) Smith, Gunner 12               
     3) Brooks, Johnny 11               4) Roberts, Lance 9               
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:50.56        
     1) Brooks, Johnny 11               2) Smith, Gunner 12               
     3) Lockhert, Luke 11               4) Lemons, Elijah 11              
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:55.78        
     1) Harrison, Jack H 11             2) Mirza, Hamiz A 12              
     3) Cisne, Dylan 11                 4) Phelps, David 10               
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          22.99  AAAA
          24.09  AAA
          25.19  AA
          26.29  A
          28.49  BB
          30.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          13 Farmington-OZ                    27.13 BB     
  2 Sitzes, Ben               13 Farmington-OZ                    27.53 BB     
  3 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                  31.94        
  4 Chitester, Drew           13 Kennett-OZ                       32.23        
  5 Carron, Tim               14 Farmington-OZ                    32.75        
  6 Rivera, Javier            14 Poplar Bluff-OZ                  33.21        
  7 Kleppe, Max               13 Farmington-OZ                    37.79        
  8 Edwards, Slade            13 Poplar Bluff-OZ                  40.15        
  9 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                       41.68        
 10 Roberts, Cody             14 Kennett-OZ                       43.40        
 11 Elliott, Preston          13 Poplar Bluff-OZ                1:03.10        
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          50.29  AAAA
          52.69  AAA
          55.09  AA
          57.39  A
        1:02.19  BB
        1:06.99  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          13 Farmington-OZ                  1:02.25 B      
  2 Sitzes, Ben               13 Farmington-OZ                  1:03.31 B      
  3 Carron, Tim               14 Farmington-OZ                  1:11.03        
  4 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                1:11.40        
  5 Chitester, Drew           13 Kennett-OZ                     1:17.28        
  6 Rivera, Javier            14 Poplar Bluff-OZ                1:23.38        
  7 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     1:25.39        
  8 Edwards, Slade            13 Poplar Bluff-OZ                1:25.50        
  9 Kleppe, Max               13 Farmington-OZ                  1:26.74        
 10 Roberts, Cody             14 Kennett-OZ                     1:43.50        
 11 Elliott, Preston          13 Poplar Bluff-OZ                2:32.66        
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
          56.19  AAAA
          58.89  AAA
        1:01.49  AA
        1:04.19  A
        1:09.59  BB
        1:14.89  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          13 Farmington-OZ                  1:10.69 B      
  2 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                1:27.34        
  3 Kleppe, Max               13 Farmington-OZ                  1:40.27        
  4 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     1:40.69        
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:03.09  AAAA
        1:06.09  AAA
        1:09.09  AA
        1:12.09  A
        1:18.09  BB
        1:24.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sitzes, Ben               13 Farmington-OZ                  1:18.22 B      
  2 Chitester, Drew           13 Kennett-OZ                     1:38.00        
  3 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                1:43.97        
  4 Edwards, Slade            13 Poplar Bluff-OZ                2:02.70        
 -- Elliott, Preston          13 Poplar Bluff-OZ                     DQ        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
          54.99  AAAA
          57.59  AAA
        1:00.29  AA
        1:02.89  A
        1:08.09  BB
        1:13.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               14 Farmington-OZ                  1:23.22        
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:12.94        
     1) Ragsdale, Reagan 13             2) Kleppe, Max 13                 
     3) Carron, Tim 14                  4) Sitzes, Ben 13                 
  2 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:33.50        
     1) Chitester, Drew 13              2) Lemons, Elijah 11              
     3) Roberts, Cody 14                4) Phillips, Jake 13              
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:21.10        
     1) Kleppe, Max 13                  2) Sitzes, Ben 13                 
     3) Ragsdale, Reagan 13             4) Carron, Tim 14                 
 -- Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                                   DQ        
     1) Edwards, Slade 13               2) Elliott, Preston 13            
     3) Bradley, Peyton E 14            4) Rivera, Javier 14              
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                  25.45        
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                  59.22        
  2 Qualls, Jacob             17 Kennett-OZ                     1:14.72        
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                1:10.40        
  2 Qualls, Jacob             17 Kennett-OZ                     1:26.59        
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Qualls, Jacob             17 Kennett-OZ                     1:18.47        
  2 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                1:26.46        
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                2:40.29        
 
Men 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Killer Whales-OZ  'A'                              2:46.06        
     1) Phillips, Jake 13               2) Qualls, Jacob 17               
     3) Chitester, Drew 13              4) Roberts, Cody 14