Licensed to Perryville Piranhas         HY-TEK's Meet Manager 6/3/2012 02:02 PM
                    Perryville Meet June 2, 2012 - 6/2/2012                    
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Zoe N       6 Gators-OZ              22.06      22.58        
  2 Dickson, Emilie      6 Gators-OZ                 NT      33.10        
  3 Beussink, Addison    6 Gators-OZ                 NT      41.73        
  4 Argana, Carolina     6 Rays-OZ                   NT      51.89        
  5 Seabaugh, Adyson J   4 Gators-OZ                 NT      57.73        
  6 Garagnani, Addy N    6 Gators-OZ                 NT    1:00.74        
  7 Buchheit, Kate Mar   5 Gators-OZ                 NT    1:09.85        
  8 Klein, Danielle      3 Rays-OZ                   NT    1:38.42        
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Dickson, Emilie      6 Gators-OZ                 NT      41.59        
  2 Beussink, Addison    6 Gators-OZ                 NT      48.56        
  3 Buchheit, Kate Mar   5 Gators-OZ                 NT      54.42        
  4 Seabaugh, Adyson J   4 Gators-OZ                 NT      55.64        
  5 Argana, Carolina     6 Rays-OZ                   NT      56.13        
  6 Garagnani, Addy N    6 Gators-OZ                 NT    1:12.31        
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Dickson, Emilie      6 Gators-OZ                 NT      59.31        
  2 Buchheit, Kate Mar   5 Gators-OZ                 NT    1:07.21        
  3 Garagnani, Addy N    6 Gators-OZ                 NT    1:14.93        
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Zoe N       6 Gators-OZ              26.25      28.50        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Buchheit, Allison    8 Gators-OZ                 NT      21.49          9  
  2 Mejean, Ryleigh E    8 Gators-OZ              23.86      23.38          7  
  3 Loida, Samantha      7 Rays-OZ                25.45      23.78          6  
  4 Seabaugh, Sydney K   8 Gators-OZ              26.27      25.11          5  
  5 Carron, Kenzie       8 Rays-OZ                25.23      25.42          4  
  6 Jansen, Lexi L       8 Scott City-OZ             NT      25.79          3  
  7 Garagnani, Olivia    8 Gators-OZ                 NT      27.85          2  
  8 Anderson, Kristin    7 Gators-OZ                 NT      28.11          1  
  9 Mabrey, Zoa A        7 Scott City-OZ             NT      28.20        
 10 Glasser, Grace       7 Scott City-OZ             NT      28.41        
 11 Jansen, Abby K       8 Scott City-OZ             NT      29.86        
 12 Winch, Callie R      7 Rays-OZ                   NT      29.97        
 13 Dohogne, Kadi        7 Scott City-OZ             NT      32.69        
 14 Robinson, Maddison   7 Piranhas-OZ               NT      37.56        
 
Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Summers, Emma K      8 Gators-OZ              45.93      45.62          9  
  2 Loida, Samantha      7 Rays-OZ                   NT      51.85          7  
  3 Buchheit, Sydney E   8 Gators-OZ                 NT      54.63          6  
  4 Glasser, Grace       7 Scott City-OZ             NT    1:06.03          5  
  5 Mabrey, Zoa A        7 Scott City-OZ             NT    1:09.61          4  
  6 Robinson, Maddison   7 Piranhas-OZ               NT    1:30.54          3  
  7 Argana, Carolina     6 Rays-OZ                   NT    2:20.00          2  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Summers, Emma K      8 Gators-OZ              25.99      25.38          9  
  2 Buchheit, Sydney E   8 Gators-OZ                 NT      27.92          7  
  3 Loida, Samantha      7 Rays-OZ                   NT      29.17          6  
  4 Seabaugh, Sydney K   8 Gators-OZ              28.34      29.58          5  
  5 Jansen, Lexi L       8 Scott City-OZ             NT      30.16          4  
  6 Anderson, Kristin    7 Gators-OZ                 NT      34.37          3  
  7 Winch, Callie R      7 Rays-OZ                   NT      34.73          2  
  8 Garagnani, Olivia    8 Gators-OZ                 NT      36.96          1  
  9 Dohogne, Kadi        7 Scott City-OZ             NT      37.82        
 -- Robinson, Maddison   7 Piranhas-OZ               NT         DQ        
 -- Mabrey, Zoa A        7 Scott City-OZ             NT         DQ        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Buchheit, Sydney E   8 Gators-OZ                 NT      32.11          9  
  2 Carron, Kenzie       8 Rays-OZ                   NT      34.39          7  
  3 Mejean, Ryleigh E    8 Gators-OZ              31.49      34.65          6  
  4 Anderson, Kristin    7 Gators-OZ                 NT      43.06          5  
  5 Jansen, Lexi L       8 Scott City-OZ             NT      44.11          4  
 -- Glasser, Grace       7 Scott City-OZ             NT         DQ        
 -- Jansen, Abby K       8 Scott City-OZ             NT         DQ        
 -- Winch, Callie R      7 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Dohogne, Kadi        7 Scott City-OZ             NT         DQ        
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Summers, Emma K      8 Gators-OZ              26.57      29.07          9  
  2 Buchheit, Allison    8 Gators-OZ                 NT      30.82          7  
  3 Seabaugh, Sydney K   8 Gators-OZ              30.20      31.10          6  
  4 Garagnani, Olivia    8 Gators-OZ                 NT      35.23          5  
  5 Carron, Kenzie       8 Rays-OZ                   NT      36.17          4  
 -- Jansen, Abby K       8 Scott City-OZ             NT         DQ        
 -- Winch, Callie R      7 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Zoe N       6 Gators-OZ            2:03.51    2:03.52          9  
  2 Mejean, Ryleigh E    8 Gators-OZ            2:15.62    2:06.14          7  
  3 Buchheit, Allison    8 Gators-OZ                 NT    2:08.45          6  
 -- Carron, Kenzie       8 Rays-OZ              1:53.21         DQ        
 -- Loida, Samantha      7 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                     1:33.17    1:31.18         18  
     1) Johnson, Zoe N 6                2) Mejean, Ryleigh E 8            
     3) Seabaugh, Sydney K 8            4) Summers, Emma K 8              
  2 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                      NT    1:55.28         14  
     1) Carron, Kenzie 8                2) Winch, Callie R 7              
     3) St.Clair, Natalie 5             4) Loida, Samantha 7              
  3 Gator Swim Team-OZ  'C'                          NT    2:26.56         12  
     1) Buchheit, Allison E 8           2) Garagnani, Olivia 8            
     3) Buchheit, Kate Marie 5          4) Buchheit, Sydney E 8           
  4 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    3:59.76         10  
     1) Dickson, Emilie 6               2) Seabaugh, Adyson J 4           
     3) Garagnani, Addy N 6             4) Beussink, Addison K 6          
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                     2:04.73    1:51.94         18  
     1) Mejean, Ryleigh E 8             2) Summers, Emma K 8              
     3) Seabaugh, Sydney K 8            4) Johnson, Zoe N 6               
  2 Gator Swim Team-OZ  'B'                          NT    2:38.22         14  
     1) Garagnani, Olivia 8             2) Buchheit, Sydney E 8           
     3) Buchheit, Allison E 8           4) Seabaugh, Adyson J 4           
 -- Scott City Dolphins-OZ  'A'                      NT         DQ        
     1) Dohogne, Kadi 7                 2) Jansen, Lexi L 8               
     3) Jansen, Abby K 8                4) Mabrey, Zoa A 7                
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Law, Phoebe H       10 Gators-OZ              32.05      33.60          9  
  2 Runge, Avery C      10 Gators-OZ              41.68      39.38          7  
  3 Mueller, Erin       10 Rays-OZ                32.12      39.69          6  
  4 Bell, Kailey N      10 Gators-OZ              42.44      41.87          5  
  5 McDonald, Sara      10 Rays-OZ                   NT      42.77          4  
  6 Cates, Faith        10 Piranhas-OZ            45.17      43.25          3  
  7 Dodson, Hannah E    10 Gators-OZ              43.53      43.26          2  
  8 Miller, Katelyn E    9 Gators-OZ              43.43      45.66          1  
  9 Brakhane, Libby M   10 Gators-OZ              47.83      46.21        
 10 Duncan, Ava          9 Gators-OZ              45.25      46.54        
 11 Brown, Jasmine       9 Gators-OZ              50.08      50.17        
 12 McCadams, Sophia J   9 Gators-OZ              56.91      53.41        
 13 Mabrey, Macie J     10 Scott City-OZ             NT    1:00.32        
 14 Northington, Kassi   9 Gators-OZ                 NT    1:06.82        
 15 LeClere, Jaydyn     10 Rays-OZ                   NT    1:10.12        
 16 Brazel, Haley       10 Gators-OZ                 NT    1:11.75        
 17 Jauch, Lauren        9 Jackson-OZ                NT    1:12.81        
 18 Hadler, Claire      10 Jackson-OZ                NT    1:14.28        
 19 Littlepage, Alexys  10 Scott City-OZ             NT    1:16.93        
 20 Clubbs, Eva         10 Jackson-OZ                NT    1:22.06        
 21 Evans, Taylor        9 Scott City-OZ             NT    1:26.76        
 22 Hermann, Maddie      9 Rays-OZ                   NT    1:36.00        
 23 Johnson, Nicole     10 Jackson-OZ                NT    1:40.20        
 -- Taylor, Adalynn      9 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Beussink, Paige W    9 Gators-OZ            1:42.52    1:39.03          9  
  2 Cates, Faith        10 Piranhas-OZ          1:43.96    1:40.53          7  
  3 Dodson, Hannah E    10 Gators-OZ            1:35.49    1:42.51          6  
  4 Brown, Jasmine       9 Gators-OZ            1:46.69    1:59.55          5  
  5 McCadams, Sophia J   9 Gators-OZ            2:10.40    2:03.09          4  
  6 Hadler, Claire      10 Jackson-OZ                NT    3:07.31          3  
  7 Clubbs, Eva         10 Jackson-OZ                NT    3:33.42          2  
 -- Taylor, Adalynn      9 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Law, Phoebe H       10 Gators-OZ              36.42      37.77          9  
  2 McDonald, Sara      10 Rays-OZ                   NT      50.50          7  
  3 Mueller, Erin       10 Rays-OZ                   NT      52.28          6  
  4 Cates, Faith        10 Piranhas-OZ            56.07      52.52          5  
  5 Elder, Paige A       9 Gators-OZ              54.09      53.21          4  
  6 Brakhane, Libby M   10 Gators-OZ              57.78      56.37          3  
  7 Hadler, Claire      10 Jackson-OZ                NT    1:06.38          2  
  8 Brown, Jasmine       9 Gators-OZ            1:02.22    1:07.25          1  
  9 Northington, Kassi   9 Gators-OZ                 NT    1:11.35        
 10 Brazel, Haley       10 Gators-OZ                 NT    1:17.28        
 11 LeClere, Jaydyn     10 Rays-OZ                   NT    1:19.32        
 12 Jauch, Lauren        9 Jackson-OZ                NT    1:29.06        
 13 Johnson, Nicole     10 Jackson-OZ                NT    1:35.62        
 14 Clubbs, Eva         10 Jackson-OZ                NT    1:36.83        
 -- Mabrey, Macie J     10 Scott City-OZ             NT         DQ        
 -- Hermann, Maddie      9 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Taylor, Adalynn      9 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Runge, Avery C      10 Gators-OZ              52.55      51.07          9  
  2 Mueller, Erin       10 Rays-OZ                   NT      55.46          7  
  3 Dodson, Hannah E    10 Gators-OZ              55.90      55.84          6  
  4 Miller, Katelyn E    9 Gators-OZ              56.68      57.17          5  
  5 Cates, Faith        10 Piranhas-OZ            59.93      58.67          4  
  6 Duncan, Ava          9 Gators-OZ                 NT      59.45          3  
  7 Beussink, Paige W    9 Gators-OZ            1:00.83    1:00.82          2  
  8 Elder, Paige A       9 Gators-OZ            1:06.48    1:01.26          1  
  9 McCadams, Sophia J   9 Gators-OZ            1:00.62    1:01.30        
 10 Bell, Kailey N      10 Gators-OZ            1:05.37    1:05.15        
 11 Northington, Kassi   9 Gators-OZ                 NT    1:21.32        
 -- Mabrey, Macie J     10 Scott City-OZ             NT         DQ        
 -- McDonald, Sara      10 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- LeClere, Jaydyn     10 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Brazel, Haley       10 Gators-OZ                 NT         DQ        
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Law, Phoebe H       10 Gators-OZ              36.18      37.25          9  
  2 Duncan, Ava          9 Gators-OZ              57.49      56.30          7  
  3 Beussink, Paige W    9 Gators-OZ              57.59      56.87          6  
  4 Bell, Kailey N      10 Gators-OZ              58.44    1:00.03          5  
  5 Miller, Katelyn E    9 Gators-OZ              55.89    1:01.99          4  
  6 Elder, Paige A       9 Gators-OZ                 NT    1:06.66          3  
 -- Evans, Taylor        9 Scott City-OZ             NT         DQ        
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Runge, Avery C      10 Gators-OZ                 NT    1:43.81          9  
  2 Mueller, Erin       10 Rays-OZ                   NT    1:49.20          7  
 -- Brakhane, Libby M   10 Gators-OZ                 NT         DQ        
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    1:18.26         18  
     1) Duncan, Ava 9                   2) Beussink, Paige W 9            
     3) Miller, Katelyn E 9             4) Law, Phoebe H 10               
  2 Gator Swim Team-OZ  'C'                          NT    1:50.24         14  
     1) Meystedt, Mallory A 10          2) Northington, Kassie 9          
     3) Brakhane, Libby M 10            4) Brown, Jasmine 9               
  3 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                      NT    1:56.54         12  
     1) Taylor, Adalynn 9               2) LeClere, Jaydyn 10             
     3) Hermann, Maddie 9               4) Mueller, Erin 10               
  4 Scott City Dolphins-OZ  'A'                      NT    2:13.77         10  
     1) Mabrey, Macie J 10              2) Littlepage, Alexys 10          
     3) Evans, Taylor 9                 4) Glasser, Grace 7               
  5 Jackson Swim Team-OZ  'A'                   1:21.29    2:22.98          8  
     1) Hadler, Claire 10               2) Johnson, Nicole 10             
     3) Clubbs, Eva 10                  4) Jauch, Lauren 9                
 -- Gator Swim Team-OZ  'B'                          NT         DQ        
     1) Runge, Avery C 10               2) Bell, Kailey N 10              
     3) Elder, Paige A 9                4) Dodson, Hannah E 10            
 
Girls 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    1:25.86         18  
     1) Duncan, Ava 9                   2) Runge, Avery C 10              
     3) Law, Phoebe H 10                4) Miller, Katelyn E 9            
  2 Gator Swim Team-OZ  'B'                          NT    1:36.87         14  
     1) Elder, Paige A 9                2) Dodson, Hannah E 10            
     3) Beussink, Paige W 9             4) Bell, Kailey N 10              
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E      12 Jackson-OZ             35.20      34.10          9  
  2 Mabry, Amanda M     12 Gators-OZ              33.16      34.16          7  
  3 McDonald, Allison   11 Jackson-OZ             34.61      35.33          6  
  4 Summers, Hannah C   12 Gators-OZ                 NT      37.26          5  
  5 Pujol, Allie C      12 Jackson-OZ             45.00      38.04          4  
  6 Beussink, Bailey B  11 Gators-OZ              39.80      38.21          3  
  7 Pepple, Kari N      11 Gators-OZ              43.93      39.54          2  
  8 Cates, Emily        12 Piranhas-OZ            41.50      39.62          1  
  9 Loida, Rachel       11 Rays-OZ                35.76      42.51        
 10 Littleton, Faith A  11 Jackson-OZ             47.04      44.51        
 11 Singh, Isabelle     12 Jackson-OZ             40.96      45.86        
 12 Robinson, Macy      11 Piranhas-OZ               NT      59.88        
 13 Reid, Trinady       11 Jackson-OZ           1:05.60    1:00.20        
 14 Hotop, Abbey        11 Piranhas-OZ               NT    1:06.71        
 15 Mercer, Lauren      11 Rays-OZ                   NT    1:13.46        
 -- Pujol, Carly J      11 Jackson-OZ             35.87         DQ        
 
Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E      12 Jackson-OZ           1:14.19    1:13.82          9  
  2 Mabry, Amanda M     12 Gators-OZ            1:11.31    1:14.01          7  
  3 Montgomery, Anne R  12 Gators-OZ            1:20.37    1:19.40          6  
  4 Pujol, Carly J      11 Jackson-OZ           1:17.84    1:23.67          5  
  5 Pujol, Allie C      12 Jackson-OZ           1:30.00    1:25.20          4  
  6 Beussink, Bailey B  11 Gators-OZ            1:27.21    1:26.40          3  
  7 Mayfield, Bailey M  12 Gators-OZ            1:29.39    1:29.70          2  
  8 Scott, Maddie A     11 Gators-OZ            1:41.42    1:39.43          1  
  9 Littleton, Faith A  11 Jackson-OZ           1:47.99    1:41.88        
 10 Singh, Isabelle     12 Jackson-OZ           1:38.02    1:42.20        
 11 Kern, Gracie        12 Scott City-OZ             NT    1:44.82        
 12 Reid, Trinady       11 Jackson-OZ           2:25.16    2:13.31        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E      12 Jackson-OZ             41.87      39.45          9  
  2 Mabry, Amanda M     12 Gators-OZ              40.96      40.04          7  
  3 Pujol, Carly J      11 Jackson-OZ             44.30      42.64          6  
  4 Cates, Emily        12 Piranhas-OZ            48.12      44.66          5  
  5 Mayfield, Bailey M  12 Gators-OZ              47.04      44.87          4  
  6 Beussink, Bailey B  11 Gators-OZ              45.66      45.25          3  
  7 Scott, Maddie A     11 Gators-OZ              55.10      50.32          2  
  8 Kern, Gracie        12 Scott City-OZ             NT      52.68          1  
  9 Littleton, Faith A  11 Jackson-OZ             58.10      55.47        
 10 Loida, Rachel       11 Rays-OZ                   NT      58.74        
 11 Hotop, Abbey        11 Piranhas-OZ               NT    1:08.31        
 12 Mercer, Lauren      11 Rays-OZ                   NT    1:10.06        
 13 Reid, Trinady       11 Jackson-OZ           1:11.53    1:12.37        
 -- Robinson, Macy      11 Piranhas-OZ               NT         DQ        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Montgomery, Anne R  12 Gators-OZ              45.69      45.46          9  
  2 McDonald, Allison   11 Jackson-OZ             47.35      46.07          7  
  3 Pujol, Allie C      12 Jackson-OZ             52.00      48.43          6  
  4 Summers, Hannah C   12 Gators-OZ              52.59      48.71          5  
  5 Mayfield, Bailey M  12 Gators-OZ              55.49      52.91          4  
  6 Cates, Emily        12 Piranhas-OZ            55.18      54.20          3  
  7 Scott, Maddie A     11 Gators-OZ                 NT      56.63          2  
  8 Loida, Rachel       11 Rays-OZ                   NT    1:01.15          1  
  9 Kern, Gracie        12 Scott City-OZ             NT    1:08.49        
 10 Hotop, Abbey        11 Piranhas-OZ               NT    1:18.62        
 -- Mercer, Lauren      11 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Singh, Isabelle     12 Jackson-OZ           1:00.75         DQ        
 -- Robinson, Macy      11 Piranhas-OZ               NT         DQ        
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pujol, Carly J      11 Jackson-OZ             41.09      41.38          9  
  2 McDonald, Allison   11 Jackson-OZ             41.66      43.44          7  
  3 Montgomery, Anne R  12 Gators-OZ              44.38      45.34          6  
  4 Pepple, Kari N      11 Gators-OZ              54.89      49.22          5  
 -- Loida, Rachel       11 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E      12 Jackson-OZ           1:32.90    1:27.39          9  
  2 McDonald, Allison   11 Jackson-OZ           1:32.04    1:28.91          7  
  3 Summers, Hannah C   12 Gators-OZ            1:38.46    1:33.74          6  
  4 Pepple, Kari N      11 Gators-OZ            2:24.10    1:41.59          5  
 -- Loida, Rachel       11 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                     2:41.78    2:29.11         18  
     1) Montgomery, Anne R 12           2) Beussink, Bailey B 11          
     3) Summers, Hannah C 12            4) Mabry, Amanda M 12             
  2 Gator Swim Team-OZ  'B'                          NT    2:59.05         14  
     1) Pepple, Kari N 11               2) Scott, Maddie A 11             
     3) McCadams, Sophia J 9            4) Mayfield, Bailey M 12          
  3 Jackson Swim Team-OZ  'A'                   2:29.87    3:08.92         12  
     1) Singh, Isabelle 12              2) Littleton, Faith Anne 11       
     3) Pujol, Allie C 12               4) Reid, Trinady 11               
 -- Stingrays Swim Club-OZ  'A'                      NT   X3:42.18        
     1) Loida, Rachel 11                2) Mercer, Lauren 11              
     3) Taylor, Adalynn 9               4) Mueller, Erin 10               
 
Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                     3:06.27    2:49.70         18  
     1) Mabry, Amanda M 12              2) Montgomery, Anne R 12          
     3) Summers, Hannah C 12            4) Beussink, Bailey B 11          
  2 Jackson Swim Team-OZ  'B'                        NT    3:18.64         14  
     1) Littleton, Faith Anne 11        2) Pujol, Allie C 12              
     3) McDonald, Allison E 11          4) Reid, Trinady 11               
  3 Jackson Swim Team-OZ  'A'                   2:54.41    3:41.40         12  
     1) Singh, Isabelle 12              2) Pujol, Jacie E 12              
     3) Pujol, Carly J 11               4) Hadler, Claire 10              
  4 Gator Swim Team-OZ  'B'                          NT    3:42.34         10  
     1) Mayfield, Bailey M 12           2) Scott, Maddie A 11             
     3) Pepple, Kari N 11               4) Brazel, Haley 10               
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wojdylo, Helen K    14 Gators-OZ              29.39      30.81          9  
  2 King, Emily         14 Piranhas-OZ            33.64      33.96          7  
  3 Rau, Sierra M       14 Gators-OZ              34.44      34.17          6  
  4 Argana, Mary        14 Rays-OZ                   NT      39.07          5  
  5 Brakhane, Molly     14 Gators-OZ                 NT      40.42          4  
  6 Hensley, Liz        14 Scott City-OZ             NT      42.34          3  
  7 Hotop, Megan        13 Piranhas-OZ               NT      44.94          2  
  8 Belcher, Jessica    13 Scott City-OZ             NT      49.40          1  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Vieira, Gabby M     14 Gators-OZ              57.30    1:00.50          9  
  2 King, Emily         14 Piranhas-OZ          1:12.19    1:13.38          7  
  3 Cundiff, Emma       13 Scott City-OZ             NT    1:23.60          6  
  4 Argana, Mary        14 Rays-OZ              1:24.13    1:30.08          5  
  5 Hensley, Liz        14 Scott City-OZ             NT    1:35.55          4  
  6 Hotop, Megan        13 Piranhas-OZ               NT    1:44.17          3  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Vieira, Gabby M     14 Gators-OZ            1:01.92    1:08.46          9  
  2 Rau, Sierra M       14 Gators-OZ            1:37.75    1:32.22          7  
  3 Cundiff, Emma       13 Scott City-OZ             NT    1:38.38          6  
  4 Argana, Mary        14 Rays-OZ                   NT    1:58.31          5  
  5 Belcher, Jessica    13 Scott City-OZ             NT    2:10.90          4  
 -- Hensley, Liz        14 Scott City-OZ             NT         DQ        
 -- Brakhane, Molly     14 Gators-OZ                 NT         DQ        
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wojdylo, Helen K    14 Gators-OZ            1:18.08    1:22.99          9  
  2 King, Emily         14 Piranhas-OZ          1:37.77    1:37.30          7  
  3 Brakhane, Molly     14 Gators-OZ                 NT    1:47.15          6  
  4 Hotop, Megan        13 Piranhas-OZ               NT    1:58.67          5  
  5 Belcher, Jessica    13 Scott City-OZ             NT    2:46.59          4  
 -- Argana, Mary        14 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Rau, Sierra M       14 Gators-OZ            1:56.39         DQ        
 
Girls 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Vieira, Gabby M     14 Gators-OZ                 NT    1:06.25          9  
 
Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wojdylo, Helen K    14 Gators-OZ            2:33.25    2:41.29          9  
  2 Cundiff, Emma       13 Scott City-OZ             NT    3:28.39          7  
 
Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                     2:29.95    2:18.31         18  
     1) Wojdylo, Helen K 14             2) Rau, Sierra M 14               
     3) Brakhane, Molly 14              4) Vieira, Gabby M 14             
  2 Perryville Piranhas-OZ  'A'                      NT    3:06.93         14  
     1) Cates, Emily 12                 2) Hotop, Megan 13                
     3) Robinson, Macy 11               4) King, Emily 14                 
  3 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                      NT    4:21.38         12  
     1) Taylor, Adalynn 9               2) Loida, Samantha 7              
     3) LeClere, Jaydyn 10              4) Mercer, Lauren 11              
 
Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                     2:55.41    2:27.64         18  
     1) Rau, Sierra M 14                2) Brakhane, Molly 14             
     3) Vieira, Gabby M 14              4) Wojdylo, Helen K 14            
  2 Perryville Piranhas-OZ  'A'                      NT    3:19.54         14  
     1) Cates, Emily 12                 2) Hotop, Megan 13                
     3) King, Emily 14                  4) Hotop, Abbey 11                
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Siefert, Madeline   16 Gators-OZ              30.17      31.77          9  
  2 Maguire, Morgan D   16 Gators-OZ              30.09      31.85          7  
  3 McDonald, Madelein  15 Jackson-OZ             32.53      32.25          6  
  4 Lambert, Shelby     17 Jackson-OZ             34.34      37.38          5  
  7 Ritter, Madi        16 Rays-OZ                   NT      33.27          2  
  8 Bohn, Kate          18 Scott City-OZ             NT      33.92          1  
  9 Smith, Sierra S     15 Gators-OZ                 NT      36.34        
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 King, Natalie       16 Piranhas-OZ          1:06.97    1:06.88          9  
  2 Maguire, Morgan D   16 Gators-OZ            1:04.71    1:10.23          7  
  3 Siefert, Madeline   16 Gators-OZ            1:04.69    1:10.64          6  
  4 McDonald, Madelein  15 Jackson-OZ           1:13.26    1:12.13          5  
  5 Bohn, Kate          18 Scott City-OZ             NT    1:16.35          4  
  6 Ritter, Madi        16 Rays-OZ                55.54    1:16.57          3  
  7 Smith, Sierra S     15 Gators-OZ                 NT    1:19.59          2  
  8 Lambert, Shelby     17 Jackson-OZ           1:16.51    1:20.72          1  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 King, Natalie       16 Piranhas-OZ          1:14.34    1:13.59          9  
  2 Maguire, Morgan D   16 Gators-OZ            1:19.75    1:20.98          7  
  3 Siefert, Madeline   16 Gators-OZ            1:17.93    1:23.44          6  
  4 Smith, Sierra S     15 Gators-OZ                 NT    1:31.52          5  
  5 Lambert, Shelby     17 Jackson-OZ           1:33.68    1:34.51          4  
  6 Bohn, Kate          18 Scott City-OZ             NT    1:36.88          3  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Siefert, Madeline   16 Gators-OZ            1:17.53    1:21.82          9  
  2 King, Natalie       16 Piranhas-OZ          1:25.98    1:24.35          7  
  3 Maguire, Morgan D   16 Gators-OZ            1:27.81    1:29.53          6  
  4 McDonald, Madelein  15 Jackson-OZ           1:43.81    1:40.01          5  
  5 Ritter, Madi        16 Rays-OZ                   NT    1:56.08          4  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Maguire, Morgan D   16 Gators-OZ            1:15.27    1:19.05          9  
  2 King, Natalie       16 Piranhas-OZ          1:17.61    1:19.99          7  
  3 Siefert, Madeline   16 Gators-OZ            1:21.59    1:30.45          6  
  4 Lambert, Shelby     17 Jackson-OZ           1:29.27    1:41.12          5  
  5 Ritter, Madi        16 Rays-OZ                   NT    1:54.03          4  
  6 Smith, Sierra S     15 Gators-OZ                 NT    1:54.87          3  
 
Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 King, Natalie       16 Piranhas-OZ          2:47.78    2:45.88          9  
  2 McDonald, Madelein  15 Jackson-OZ           3:15.02    3:12.56          7  
 -- Ritter, Madi        16 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brazel, Zach P       6 Gators-OZ              31.67      31.74        
  2 Fleeman, Alex        6 Rays-OZ                   NT      40.19        
  3 Kemper, Wyatt        6 Rays-OZ                   NT      44.07        
  4 Garagnani, 5 P       5 Gators-OZ                 NT    1:05.22        
  5 Mayfield, Tanner J   6 Gators-OZ                 NT    1:12.17        
  6 Taylor, Paul           Rays-OZ                   NT    1:45.63        
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brazel, Zach P       6 Gators-OZ              34.94      35.54        
  2 Fleeman, Alex        6 Rays-OZ                   NT      44.63        
  3 Kemper, Wyatt        6 Rays-OZ                   NT      46.06        
  4 Mayfield, Tanner J   6 Gators-OZ                 NT    1:04.97        
  5 Garagnani, 5 P       5 Gators-OZ                 NT    1:38.81        
  6 Taylor, Paul           Rays-OZ                   NT    2:00.88        
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brazel, Zach P       6 Gators-OZ                 NT      47.06        
  2 Kemper, Wyatt        6 Rays-OZ                   NT      49.00        
  3 Fleeman, Alex        6 Rays-OZ                   NT      50.89        
  4 Mayfield, Tanner J   6 Gators-OZ                 NT    1:02.06        
  5 Garagnani, 5 P       5 Gators-OZ                 NT    1:12.67        
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Brazel, Zach P       6 Gators-OZ                 NT      50.71        
  2 Kemper, Wyatt        6 Rays-OZ                   NT    1:03.93        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mejean, Cameron A    8 Gators-OZ              20.17      20.86          9  
  2 Pruden, T K          8 Scott City-OZ             NT      26.33          7  
  3 Argana, Michael      8 Rays-OZ                   NT      27.18          6  
  4 Anderson, Blake T    8 Gators-OZ                 NT      27.86          5  
  5 Evans, Tyson         7 Scott City-OZ             NT      34.03          4  
  6 Stoverink, Austin    8 Jackson-OZ             41.25      37.44          3  
  7 Brakhane, Mark E     7 Gators-OZ                 NT      44.83          2  
  8 Holifield, Elijah    8 Rays-OZ                   NT      47.97          1  
 
Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pruden, T K          8 Scott City-OZ             NT    1:03.07          9  
  2 Dodson, William J    7 Gators-OZ              55.36    1:04.89          7  
  3 Argana, Michael      8 Rays-OZ                   NT    1:11.00          6  
  4 Stoverink, Austin    8 Jackson-OZ                NT    1:32.76          5  
  5 Fleeman, Alex        6 Rays-OZ                   NT    1:57.30          4  
  6 Holifield, Elijah    8 Rays-OZ                   NT    2:09.42          3  
 -- Evans, Tyson         7 Scott City-OZ             NT         DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mejean, Cameron A    8 Gators-OZ              25.65      26.67          9  
  2 Anderson, Blake T    8 Gators-OZ                 NT      34.29          7  
  3 Dodson, William J    7 Gators-OZ              33.61      37.45          6  
  4 Argana, Michael      8 Rays-OZ                   NT      38.02          5  
  5 Holifield, Elijah    8 Rays-OZ                   NT      45.53          4  
  6 Evans, Tyson         7 Scott City-OZ             NT      49.91          3  
 -- Brakhane, Mark E     7 Gators-OZ                 NT         DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mejean, Cameron A    8 Gators-OZ              27.45      28.02          9  
  2 Anderson, Blake T    8 Gators-OZ                 NT      44.05          7  
 -- Stoverink, Austin    8 Jackson-OZ                NT         DQ        
 -- Pruden, T K          8 Scott City-OZ             NT         DQ        
 -- Argana, Michael      8 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pruden, T K          8 Scott City-OZ             NT      38.46          9  
  2 Dodson, William J    7 Gators-OZ              35.90      40.82          7  
 -- Argana, Michael      8 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    1:51.55         18  
     1) Dodson, William J 7             2) Brazel, Conner 8               
     3) Anderson, Blake T 8             4) Mejean, Cameron A 8            
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    2:07.92         18  
     1) Brazel, Zach P 6                2) Mejean, Cameron A 8            
     3) Dodson, William J 7             4) Anderson, Blake T 8            
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bening, Jacob D     10 Gators-OZ              31.85      34.67          9  
  2 Argana, Patrick     10 Rays-OZ                   NT      49.54          7  
  3 Weibrecht, Brenden  10 Rays-OZ                   NT      52.80          6  
  4 Landewe, Nicholas    9 Gators-OZ              53.89      54.59          5  
  5 Baer, Jack           9 Piranhas-OZ               NT      57.71          4  
  6 Light, Owen          9 Piranhas-OZ            59.70      59.22          3  
  7 Ellinger, Cole R    10 Gators-OZ            1:13.75      59.89          2  
  8 Stoverink, T.J.     10 Jackson-OZ           1:40.65    1:04.20          1  
  9 Carns, Ryan          9 Jackson-OZ                NT    1:04.93        
 10 Gahm, Addison        9 Gators-OZ                 NT    1:15.37        
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bening, Jacob D     10 Gators-OZ            1:10.55    1:18.10          9  
  2 Miller, Tysen D     10 Gators-OZ            1:18.55    1:23.75          7  
  3 Seabaugh, Daniel D  10 Gators-OZ            1:27.22    1:28.28          6  
  4 Ellinger, Cole R    10 Gators-OZ                 NT    2:09.71          5  
  5 Argana, Patrick     10 Rays-OZ                   NT    2:09.99          4  
  6 Baer, Jack           9 Piranhas-OZ               NT    2:20.28          3  
  7 Light, Owen          9 Piranhas-OZ               NT    2:29.37          2  
  8 Stoverink, T.J.     10 Jackson-OZ                NT    2:37.54          1  
  9 Carns, Ryan          9 Jackson-OZ                NT    2:49.58        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bening, Jacob D     10 Gators-OZ              35.91      38.56          9  
  2 Miller, Tysen D     10 Gators-OZ              43.65      41.61          7  
  3 Argana, Patrick     10 Rays-OZ                   NT    1:02.94          6  
  4 Light, Owen          9 Piranhas-OZ               NT    1:03.63          5  
  5 Landewe, Nicholas    9 Gators-OZ            1:00.15    1:03.77          4  
  6 Baer, Jack           9 Piranhas-OZ               NT    1:08.97          3  
  7 Stoverink, T.J.     10 Jackson-OZ                NT    1:16.11          2  
 -- Gahm, Addison        9 Gators-OZ                 NT         DQ        
 -- Carns, Ryan          9 Jackson-OZ                NT         DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Miller, Tysen D     10 Gators-OZ              43.18      47.58          9  
  2 Seabaugh, Daniel D  10 Gators-OZ              51.04      50.90          7  
  3 Stoverink, T.J.     10 Jackson-OZ                NT    1:40.45          6  
  4 Weibrecht, Brenden  10 Rays-OZ                   NT    1:55.93          5  
 -- Gahm, Addison        9 Gators-OZ                 NT         DQ        
 -- Ellinger, Cole R    10 Gators-OZ            1:23.65         DQ        
 -- Argana, Patrick     10 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Landewe, Nicholas    9 Gators-OZ            1:13.80         DQ        
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Bening, Jacob D     10 Gators-OZ              39.86      44.08          9  
  2 Miller, Tysen D     10 Gators-OZ              40.18      44.17          7  
  3 Seabaugh, Daniel D  10 Gators-OZ              49.04      47.29          6  
 -- Weibrecht, Brenden  10 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Argana, Patrick     10 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
 -- Light, Owen          9 Piranhas-OZ               NT         DQ        
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    1:43.28         18  
     1) Seabaugh, Daniel D 10           2) Ellinger, Cole R 10            
     3) Gahm, Addison 9                 4) Landewe, Nicholas J 9          
  2 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                      NT    2:22.28         14  
     1) Fleeman, Alex 6                 2) Zerwig, Job 9                  
     3) Kemper, Wyatt 6                 4) Weibrecht, Brenden 10          
 
Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    1:27.36         18  
     1) Bening, Jacob D 10              2) Seabaugh, Daniel D 10          
     3) Miller, Tysen D 10              4) Landewe, Nicholas J 9          
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hahs, Samuel T      11 Gators-OZ              34.13      32.92          9  
  2 Beussink, Drew T    12 Gators-OZ              36.43      35.79          7  
  3 Hotop, Jonathan     11 Piranhas-OZ               NT      42.74          6  
  4 Baer, Joseph        11 Piranhas-OZ               NT      44.34          5  
  5 Argana, Marcus      12 Rays-OZ                40.23      49.47          4  
  6 Dickson, Hyrum K    11 Gators-OZ                 NT      49.61          3  
  7 Justus, Jacob       12 Gators-OZ                 NT      52.75          2  
  8 LeClere, Jeren      11 Rays-OZ                   NT      56.42          1  
 
Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hahs, Samuel T      11 Gators-OZ            1:10.70    1:13.03          9  
  2 Mejean, Noah G      11 Gators-OZ            1:14.63    1:16.59          7  
  3 Hotop, Jonathan     11 Piranhas-OZ               NT    1:45.39          6  
  4 Baer, Joseph        11 Piranhas-OZ               NT    1:49.90          5  
  5 Argana, Marcus      12 Rays-OZ                   NT    1:57.28          4  
  6 LeClere, Jeren      11 Rays-OZ                   NT    2:16.32          3  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mejean, Noah G      11 Gators-OZ              44.16      39.74          9  
  2 Baer, Joseph        11 Piranhas-OZ               NT      50.91          7  
  3 Hotop, Jonathan     11 Piranhas-OZ               NT      54.41          6  
  4 Argana, Marcus      12 Rays-OZ                   NT      57.10          5  
  5 Justus, Jacob       12 Gators-OZ                 NT    1:15.81          4  
 -- LeClere, Jeren      11 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hahs, Samuel T      11 Gators-OZ              41.28      42.65          9  
  2 Beussink, Drew T    12 Gators-OZ              50.70      50.21          7  
  3 Dickson, Hyrum K    11 Gators-OZ                 NT    1:03.43          6  
  4 LeClere, Jeren      11 Rays-OZ                   NT    1:08.60          5  
  5 Justus, Jacob       12 Gators-OZ                 NT    1:10.94          4  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Hahs, Samuel T      11 Gators-OZ              35.56      37.81          9  
 -- Argana, Marcus      12 Rays-OZ                   NT         DQ        
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mejean, Noah G      11 Gators-OZ            1:28.39    1:27.06          9  
  2 Beussink, Drew T    12 Gators-OZ                 NT    1:41.94          7  
  3 Dickson, Hyrum K    11 Gators-OZ                 NT    2:12.15          6  
 -- Argana, Marcus      12 Rays-OZ                   NT         DQ        
 -- Hotop, Jonathan     11 Piranhas-OZ               NT         DQ        
 
Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    2:54.66         18  
     1) Justus, Jacob 12                2) Beussink, Drew T 12            
     3) Mejean, Noah G 11               4) Dickson, Hyrum K 11            
  2 Perryville Piranhas-OZ  'A'                      NT    3:42.39         14  
     1) Baer, Joseph 11                 2) Light, Owen 9                  
     3) Baer, Jack 9                    4) Hotop, Jonathan 11             
 -- Stingrays Swim Club-OZ  'A'                      NT   X5:14.43        
     1) Weibrecht, Brenden 10           2) St.Clair, Devin 9              
     3) St.Clair, Nathan 8              4) LeClere, Jeren 11              
 
Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gator Swim Team-OZ  'A'                          NT    2:47.08         18  
     1) Mejean, Noah G 11               2) Beussink, Drew T 12            
     3) Hahs, Samuel T 11               4) Dickson, Hyrum K 11            
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Smith, Trevor Q     14 Jackson-OZ             39.68      35.44          9  
  2 Pepple, Cody F      13 Gators-OZ              36.23      35.57          7  
  3 Gard, Jack          13 Jackson-OZ             36.76      35.87          6  
  4 Schneider, Nathan   13 Jackson-OZ             35.96      37.48          5  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pepple, Cody F      13 Gators-OZ            1:26.31    1:17.86          9  
  2 Gard, Jack          13 Jackson-OZ           1:29.33    1:19.68          7  
  3 Smith, Trevor Q     14 Jackson-OZ           1:28.69    1:22.93          6  
 -- Schneider, Nathan   13 Jackson-OZ           1:20.77         DQ        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Smith, Trevor Q     14 Jackson-OZ           2:04.46    1:49.03          9  
 -- Schneider, Nathan   13 Jackson-OZ           1:50.00         DQ        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pepple, Cody F      13 Gators-OZ            1:54.36    1:52.74          9  
  2 Schneider, Nathan   13 Jackson-OZ           2:10.00    2:07.58          7  
 -- Gard, Jack          13 Jackson-OZ           1:59.99         DQ        
 
Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Pepple, Cody F      13 Gators-OZ            1:42.53    1:44.98          9  
  2 Smith, Trevor Q     14 Jackson-OZ           2:06.19    2:21.43          7  
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gross, Nick         16 Piranhas-OZ            29.26      28.69          9  
  2 Swift, Dakota       17 Jackson-OZ                NT      38.50          7  
  3 Janisse, Daniel F   18 Gators-OZ              36.23      49.12          6  
 -- Janisse, Joseph E   15 Gators-OZ              27.68         DQ        
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gross, Nick         16 Piranhas-OZ          1:06.18    1:03.55          9  
  2 Pobst, Ethan D      16 Jackson-OZ           1:04.35    1:03.94          7  
  3 Janisse, Joseph E   15 Gators-OZ            1:01.48    1:04.21          6  
  4 Swift, Dakota       17 Jackson-OZ                NT    1:39.33          5  
  5 Janisse, Daniel F   18 Gators-OZ            1:30.39    1:43.19          4  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Janisse, Joseph E   15 Gators-OZ            1:07.92    1:11.72          9  
  2 Gross, Nick         16 Piranhas-OZ          1:14.47    1:15.95          7  
  3 Pobst, Ethan D      16 Jackson-OZ           1:20.26    1:16.74          6  
  4 Swift, Dakota       17 Jackson-OZ                NT    2:11.56          5  
  5 Janisse, Daniel F   18 Gators-OZ            2:22.00    2:29.50          4  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Janisse, Joseph E   15 Gators-OZ            1:16.63    1:26.96          9  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Janisse, Joseph E   15 Gators-OZ            1:06.67    1:11.62          9  
  2 Gross, Nick         16 Piranhas-OZ          1:17.23    1:17.15          7  
  3 Pobst, Ethan D      16 Jackson-OZ           1:23.09    1:17.64          6  
 
Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Gross, Nick         16 Piranhas-OZ          2:48.39    2:48.21          9  
 
Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Jackson Swim Team-OZ  'A'                   2:13.35    2:23.22         18  
     1) Pobst, Ethan D 16               2) Smith, Trevor Q 14             
     3) Gard, Jack 13                   4) Swift, Dakota 17               
 
Boys 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Jackson Swim Team-OZ  'A'                   2:30.01    2:43.19         18  
     1) Schneider, Nathan 13            2) Gard, Jack 13                  
     3) Pobst, Ethan D 16               4) Swift, Dakota 17