Licensed to Perryville Piranhas     HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/7/2012 04:16 PM
                       Sikeston June 30 2012 - 6/30/2012                       
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       25.22        
  2 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ                       30.63        
  3 Mirgaux, Kate J            6 Scott City-OZ                    33.37        
  4 Lockhert, Zoe              6 Kennett-OZ                       33.50        
  5 Johnson, Maddi             6 Kennett-OZ                       39.57        
  6 Bodkin, Emma Claire        5 Kennett-OZ                     1:04.15        
  7 Taylor, Mia                6 Kennett-OZ                     1:08.00        
  8 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:14.88        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       32.82        
  2 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ                       38.72        
  3 Mirgaux, Kate J            6 Scott City-OZ                    40.60        
  4 Johnson, Maddi             6 Kennett-OZ                     1:01.22        
  5 Bodkin, Emma Claire        5 Kennett-OZ                     1:05.44        
  6 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:08.84        
  7 Taylor, Mia                6 Kennett-OZ                     1:30.16        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Johnson, Maddi             6 Kennett-OZ                       44.47        
  2 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ                       48.88        
  3 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       51.42        
  4 Bodkin, Emma Claire        5 Kennett-OZ                     1:04.66        
  5 Taylor, Mia                6 Kennett-OZ                     1:07.41        
  6 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:08.00        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            6 Kennett-OZ                       31.91        
  2 Overbey, Sadie             5 Kennett-OZ                       49.53        
  3 Mirgaux, Kate J            6 Scott City-OZ                    50.50        
  4 Johnson, Maddi             6 Kennett-OZ                       51.84        
  5 Bodkin, Emma Claire        5 Kennett-OZ                       57.06        
  6 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:13.90        
  7 Taylor, Mia                6 Kennett-OZ                     1:21.21        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Loida, Samantha            7 SGST-OZ                          19.31        
  2 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       19.34        
  3 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        20.06        
  4 Carron, Kenzie             8 SGST-OZ                          20.53        
  5 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        22.15        
  6 Jansen, Lexi L             8 Scott City-OZ                    22.81        
  7 Mabrey, Zoa A              7 Scott City-OZ                    23.66        
  8 Glasser, Grace             7 Scott City-OZ                    24.63        
  9 Jansen, Abby K             8 Scott City-OZ                    24.65        
 10 Phillips, Audrey           8 Kennett-OZ                       25.30        
 11 Moody, Allison             8 Kennett-OZ                       25.32        
 12 Callis, Libbey             7 Kennett-OZ                       25.50        
 13 Lack, Malea                8 Kennett-OZ                       26.14        
 14 Blunt, Lydia               8 Sharks-OZ                        26.95        
 15 Dohogne, Kadi              7 Scott City-OZ                    28.08        
 16 Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                        28.38        
 17 Umfleet, Abby              8 Scott City-OZ                    29.60        
 18 Blunt, Tabitha             8 Sharks-OZ                        35.38        
 19 Morgan, Madison            8 Kennett-OZ                       35.97        
 20 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                       37.19        
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        42.13        
  2 Carron, Kenzie             8 SGST-OZ                          43.53        
  3 Loida, Samantha            7 SGST-OZ                          47.31        
  4 Dye, Kayden                8 Kennett-OZ                       53.81        
  5 Phillips, Audrey           8 Kennett-OZ                       54.07        
  6 Mabrey, Zoa A              7 Scott City-OZ                    56.84        
  7 Dohogne, Kadi              7 Scott City-OZ                    57.20        
  8 Moody, Allison             8 Kennett-OZ                       58.62        
  9 Lack, Malea                8 Kennett-OZ                       59.38        
 10 Jansen, Lexi L             8 Scott City-OZ                  1:00.09        
 11 Umfleet, Abby              8 Scott City-OZ                  1:09.90        
 12 Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                      1:19.35        
 13 Morgan, Madison            8 Kennett-OZ                     1:20.22        
 14 Blunt, Tabitha             8 Sharks-OZ                      1:21.19        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        22.30        
  2 Loida, Samantha            7 SGST-OZ                          23.19        
  3 Glasser, Grace             7 Scott City-OZ                    25.81        
  4 Jansen, Lexi L             8 Scott City-OZ                    26.19        
  5 Callis, Libbey             7 Kennett-OZ                       26.25        
  6 Blunt, Lydia               8 Sharks-OZ                        28.18        
  7 Jansen, Abby K             8 Scott City-OZ                    28.25        
  8 Carron, Kenzie             8 SGST-OZ                          28.63        
  9 Dye, Kayden                8 Kennett-OZ                       29.53        
 10 Lack, Malea                8 Kennett-OZ                       29.78        
 11 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                       31.72        
 12 Dohogne, Kadi              7 Scott City-OZ                    32.50        
 13 Ballard, Kendall           7 Kennett-OZ                       32.54        
 14 Umfleet, Abby              8 Scott City-OZ                    33.53        
 15 Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                        35.15        
 16 Morgan, Madison            8 Kennett-OZ                       39.87        
 17 Blunt, Tabitha             8 Sharks-OZ                        42.10        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       23.68        
  2 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        25.47        
  3 Loida, Samantha            7 SGST-OZ                          26.87        
  4 Carron, Kenzie             8 SGST-OZ                          28.41        
  5 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        33.03        
  6 Phillips, Audrey           8 Kennett-OZ                       34.25        
  7 Glasser, Grace             7 Scott City-OZ                    40.35        
  8 Callis, Libbey             7 Kennett-OZ                       40.40        
  9 Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                        41.55        
 10 Blunt, Lydia               8 Sharks-OZ                        45.41        
 11 Blunt, Tabitha             8 Sharks-OZ                        49.24        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Kenzie             8 SGST-OZ                          26.22        
  2 Dye, Kayden                8 Kennett-OZ                       29.00        
  3 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        30.12        
  4 Ballard, Kendall           7 Kennett-OZ                       31.10        
  5 Jansen, Abby K             8 Scott City-OZ                    34.78        
  6 Moody, Allison             8 Kennett-OZ                       37.69        
  7 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                       38.85        
 -- Mabrey, Zoa A              7 Scott City-OZ                       DQ        
 
Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                     2:05.93        
  2 Ballard, Kendall           7 Kennett-OZ                     2:30.25        
  3 Blunt, Lydia               8 Sharks-OZ                      2:38.25        
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:47.00        
     1) Dye, Kayden 8                   2) Moody, Allison 8               
     3) Lack, Malea 8                   4) Phillips, Audrey 8             
  2 Scott City Dolphins-OZ  'A'                                 2:01.03        
     1) Jansen, Abby K 8                2) Mirgaux, Kate J 6              
     3) Umfleet, Abby 8                 4) Dohogne, Kadi 7                
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:06.43        
     1) Callis, Libbey 7                2) Ballard, Kendall 7             
     3) Morgan, Madison 8               4) Snider, Julia 8                
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:49.57        
     1) Danley, Kaetlyn 6               2) Overbey, Sadie 5               
     3) Johnson, Maddi 6                4) Lockhert, Zoe 6                
 
Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:58.25        
     1) Callis, Libbey 7                2) Phillips, Audrey 8             
     3) Dye, Kayden 8                   4) Moody, Allison 8               
  2 Scott City Dolphins-OZ  'A'                                 2:08.50        
     1) Dohogne, Kadi 7                 2) Glasser, Grace 7               
     3) Jansen, Lexi L 8                4) Mabrey, Zoa A 7                
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:22.90        
     1) Blunt, Tabitha 8                2) Williams, Tehya 8              
     3) Blunt, Lydia 8                  4) Williams, Brynn 7              
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:35.47        
     1) Lack, Malea 8                   2) Morgan, Madison 8              
     3) Ballard, Kendall 7              4) Snider, Julia 8                
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       33.22        
  2 Mueller, Erin             10 SGST-OZ                          33.59        
  3 Taylor, Adalynn            9 SGST-OZ                          42.63        
  4 Galang, Giselle           10 Sharks-OZ                        43.53        
  5 Littlepage, Alexys        10 Scott City-OZ                    46.89        
  6 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                       48.34        
  7 Davis, Jaidyn             10 Sharks-OZ                        51.57        
  8 Mabrey, Macie J           10 Scott City-OZ                    53.25        
  9 Priggel, Selena M         10 Sharks-OZ                        54.03        
 10 Hermann, Maddie            9 SGST-OZ                        1:11.38        
 11 Evans, Taylor              9 Scott City-OZ                  1:22.87        
 -- Mirgaux, Julia M           9 Scott City-OZ                       DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah               9 Kennett-OZ                     1:31.38        
  2 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                     1:44.16        
  3 Littlepage, Alexys        10 Scott City-OZ                  1:54.35        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mueller, Erin             10 SGST-OZ                          44.03        
  2 Galang, Giselle           10 Sharks-OZ                        52.68        
  2 Burk, Hannah               9 Kennett-OZ                       52.68        
  4 Taylor, Adalynn            9 SGST-OZ                          55.65        
  5 Littlepage, Alexys        10 Scott City-OZ                    57.79        
  6 Davis, Jaidyn             10 Sharks-OZ                      1:02.53        
  7 Mabrey, Macie J           10 Scott City-OZ                  1:09.31        
  8 Evans, Taylor              9 Scott City-OZ                  1:23.96        
  9 Hermann, Maddie            9 SGST-OZ                        1:35.10        
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       48.75        
  2 Mueller, Erin             10 SGST-OZ                          49.78        
  3 Priggel, Selena M         10 Sharks-OZ                        52.18        
  4 Davis, Jaidyn             10 Sharks-OZ                        57.21        
  5 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                     1:24.87        
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       38.87        
  2 Mueller, Erin             10 SGST-OZ                          40.15        
  3 Taylor, Adalynn            9 SGST-OZ                          56.84        
  4 Mabrey, Macie J           10 Scott City-OZ                  1:08.16        
  5 Mirgaux, Julia M           9 Scott City-OZ                  1:25.34        
 -- Evans, Taylor              9 Scott City-OZ                       DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah               9 Kennett-OZ                     1:46.81        
  2 Priggel, Selena M         10 Sharks-OZ                      2:03.93        
  3 Galang, Giselle           10 Sharks-OZ                      2:06.62        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:16.94        
     1) Burk, Hannah 9                  2) Lemons, Annallesse 10          
     3) Harris, Anelle 8                4) Raspberry, Eliza 10            
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:30.12        
     1) Davis, Jaidyn 10                2) Priggel, Selena M 10           
     3) Galang, Giselle 10              4) Wilson, Tessa 8                
  3 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                                 1:33.82        
     1) Taylor, Adalynn 9               2) Hermann, Maddie 9              
     3) Carlson, Cameron 9              4) Loida, Samantha 7              
  4 Scott City Dolphins-OZ  'A'                                 1:41.75        
     1) Mabrey, Macie J 10              2) Evans, Taylor 9                
     3) Mirgaux, Julia M 9              4) Littlepage, Alexys 10          
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:26.03        
     1) Burk, Hannah 9                  2) Harris, Anelle 8               
     3) Raspberry, Eliza 10             4) Lemons, Annallesse 10          
  2 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                                 1:31.35        
     1) Carlson, Cameron 9              2) Taylor, Adalynn 9              
     3) Mueller, Erin 10                4) Hermann, Maddie 9              
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:33.18        
     1) Galang, Giselle 10              2) Priggel, Selena M 10           
     3) Wilson, Tessa 8                 4) Davis, Jaidyn 10               
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.99  AAAA
          27.09  AAA
          28.29  AA
          29.49  A
          31.89  BB
          34.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                       33.03 B      
  2 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       33.75 B      
  3 Cook, Morgan              12 Kennett-OZ                       35.53        
  4 Loida, Rachel             11 SGST-OZ                          37.13        
  5 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                        37.41        
  6 Smith, Amory              11 Kennett-OZ                       37.66        
  7 Stroup, Rylee M           11 Scott City-OZ                    43.47        
  8 Blunt, Abigail            12 Sharks-OZ                        43.75        
  9 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                       46.25        
 10 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                        46.47        
 11 Fisher, Peyton            12 Kennett-OZ                     1:02.51        
 12 Mercer, Lauren            11 SGST-OZ                        1:05.00        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          55.19  AAAA
          57.79  AAA
        1:00.49  AA
        1:03.09  A
        1:08.29  BB
        1:13.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                     1:05.35 BB     
  2 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                      1:30.16        
  3 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                     1:46.49        
  4 Blunt, Abigail            12 Sharks-OZ                      1:47.06        
  5 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                      1:47.10        
  6 Fisher, Peyton            12 Kennett-OZ                     2:22.00        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          29.69  AAAA
          31.09  AAA
          32.49  AA
          33.89  A
          36.79  BB
          39.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                       40.50        
  2 Cook, Morgan              12 Kennett-OZ                       42.88        
  3 Smith, Amory              11 Kennett-OZ                       43.25        
  4 Kern, Gracie              12 Scott City-OZ                    43.66        
  5 Loida, Rachel             11 SGST-OZ                          50.53        
  6 Stroup, Rylee M           11 Scott City-OZ                    52.56        
  7 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                        53.37        
  8 Blunt, Abigail            12 Sharks-OZ                        53.73        
  9 Mercer, Lauren            11 SGST-OZ                        1:08.56        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          33.09  AAAA
          34.59  AAA
          36.19  AA
          37.79  A
          40.89  BB
          44.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                       40.50 BB     
  2 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       47.13        
  3 Loida, Rachel             11 SGST-OZ                          48.78        
  4 Stroup, Rylee M           11 Scott City-OZ                    49.15        
  5 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                        49.69        
  6 Kern, Gracie              12 Scott City-OZ                    54.26        
  7 Mowrer, Hannah            12 Kennett-OZ                       54.72        
  8 Smith, Amory              11 Kennett-OZ                       55.53        
  9 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                        55.69        
 10 Mercer, Lauren            11 SGST-OZ                        1:09.03        
 11 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                     1:11.63        
 12 Fisher, Peyton            12 Kennett-OZ                     1:12.40        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          28.39  AAAA
          29.69  AAA
          31.09  AA
          32.39  A
          35.09  BB
          37.79  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                       31.28 A      
  2 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       38.00        
  3 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                        44.24        
  4 Kern, Gracie              12 Scott City-OZ                    46.65        
  5 Loida, Rachel             11 SGST-OZ                          49.15        
  6 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                        56.56        
  7 Mowrer, Hannah            12 Kennett-OZ                     1:02.52        
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:04.69  AAAA
        1:07.79  AAA
        1:10.89  AA
        1:13.99  A
        1:20.09  BB
        1:26.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                     1:32.53        
  2 Cook, Morgan              12 Kennett-OZ                     1:35.59        
  3 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                      1:42.72        
  4 Loida, Rachel             11 SGST-OZ                        1:45.90        
  5 Mowrer, Hannah            12 Kennett-OZ                     2:02.03        
  6 Blunt, Abigail            12 Sharks-OZ                      2:05.72        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:21.09        
     1) Harris, Kayton 12               2) Nelson, Kamryn 12              
     3) Cook, Morgan 12                 4) Raspberry, Isabelle 12         
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:35.72        
     1) Harris, Kayton 12               2) Nelson, Kamryn 12              
     3) Raspberry, Isabelle 12          4) Cook, Morgan 12                
  2 Scott City Dolphins-OZ  'A'                                 3:34.28        
     1) Littlepage, Alexys 10           2) Kern, Gracie 12                
     3) Stroup, Rylee M 11              4) Mabrey, Macie J 10             
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:39.32        
     1) Smith, Amory 11                 2) Mowrer, Hannah 12              
     3) Lemons, Talia 11                4) Fisher, Peyton 12              
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.09  AAAA
          26.29  AAA
          27.49  AA
          28.69  A
          30.99  BB
          33.39  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                       30.28 BB     
  2 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                       30.96 BB     
  3 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                       31.07 B      
  4 McPherson, Alexa          14 Kennett-OZ                       32.69 B      
  5 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                        32.93 B      
  6 Johnson, Shelby           13 Kennett-OZ                       33.34 B      
  7 Cook, Elizabeth           14 Kennett-OZ                       40.44        
  8 Mott, Ginny E             13 Scott City-OZ                    40.84        
  9 Belcher, Jessica          13 Scott City-OZ                    42.00        
 10 Mercer, Lauren            11 SGST-OZ                        1:09.15        
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          54.39  AAAA
          56.99  AAA
          59.59  AA
        1:02.19  A
        1:07.39  BB
        1:12.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                     1:10.88 B      
  2 Cundiff, Emma             13 Scott City-OZ                  1:12.28 B      
  3 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      1:19.50        
  4 Glastetter, Jamie         13 Scott City-OZ                  1:22.13        
  5 Cook, Elizabeth           14 Kennett-OZ                     1:27.72        
  6 Belcher, Jessica          13 Scott City-OZ                  1:33.40        
  7 Mott, Ginny E             13 Scott City-OZ                  1:41.72        
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
          59.89  AAAA
        1:02.79  AAA
        1:05.59  AA
        1:08.49  A
        1:14.19  BB
        1:19.89  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                     1:23.90        
  2 McPherson, Alexa          14 Kennett-OZ                     1:29.72        
  3 Johnson, Shelby           13 Kennett-OZ                     1:32.71        
  4 Glastetter, Jamie         13 Scott City-OZ                  1:37.21        
  5 Mott, Ginny E             13 Scott City-OZ                  1:54.00        
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:07.89  AAAA
        1:11.19  AAA
        1:14.39  AA
        1:17.59  A
        1:24.09  BB
        1:30.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                     1:25.07 B      
  2 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      1:29.32 B      
  3 Johnson, Shelby           13 Kennett-OZ                     1:39.13        
  4 Cundiff, Emma             13 Scott City-OZ                  1:44.16        
  5 Cook, Elizabeth           14 Kennett-OZ                     1:52.00        
  6 Belcher, Jessica          13 Scott City-OZ                  2:15.16        
  7 Mercer, Lauren            11 SGST-OZ                        2:39.94        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
          59.39  AAAA
        1:02.19  AAA
        1:04.99  AA
        1:07.79  A
        1:13.49  BB
        1:19.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McPherson, Alexa          14 Kennett-OZ                     1:27.32        
  2 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                     1:28.79        
  3 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      1:36.75        
  4 Glastetter, Jamie         13 Scott City-OZ                  1:47.97        
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:11.69  AAAA
        2:17.89  AAA
        2:24.19  AA
        2:30.49  A
        2:42.99  BB
        2:55.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                     2:49.81 B      
  2 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                     3:06.22        
  3 Cundiff, Emma             13 Scott City-OZ                  3:07.19        
  4 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      3:11.66        
  5 Cook, Elizabeth           14 Kennett-OZ                     3:45.94        
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:09.97        
     1) Shetley, Heidi 13               2) McPherson, Alexa 14            
     3) Hilburn, Hadley 13              4) Robinett, Emma E 13            
  2 Scott City Dolphins-OZ  'A'                                 2:36.47        
     1) Glastetter, Jamie 13            2) Belcher, Jessica 13            
     3) Mott, Ginny E 13                4) Cundiff, Emma 13               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:52.28        
     1) Johnson, Shelby 13              2) Cook, Elizabeth 14             
     3) Lemons, Talia 11                4) Mowrer, Hannah 12              
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:20.65        
     1) Shetley, Heidi 13               2) Hilburn, Hadley 13             
     3) Robinett, Emma E 13             4) McPherson, Alexa 14            
  2 Scott City Dolphins-OZ  'A'                                 3:00.00        
     1) Mott, Ginny E 13                2) Cundiff, Emma 13               
     3) Glastetter, Jamie 13            4) Belcher, Jessica 13            
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         15 Kennett-OZ                       27.44        
  2 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                       28.03        
  3 Bohn, Kate                18 Scott City-OZ                    29.40        
  4 Ritter, Madi              16 SGST-OZ                          29.53        
  5 Smith, Ashlyn             15 Kennett-OZ                       30.31        
  6 Carr, Mackenzie           18 Kennett-OZ                       33.22        
  7 Riggs, Joselyn            17 Kennett-OZ                       37.09        
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         15 Kennett-OZ                     1:00.41        
  2 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                     1:01.90        
  3 Bohn, Kate                18 Scott City-OZ                  1:06.47        
  4 Ritter, Madi              16 SGST-OZ                        1:07.25        
  5 Smith, Ashlyn             15 Kennett-OZ                     1:10.63        
  6 Carr, Mackenzie           18 Kennett-OZ                     1:16.59        
  7 Riggs, Joselyn            17 Kennett-OZ                     1:27.78        
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bohn, Kate                18 Scott City-OZ                  1:22.15        
  2 Ritter, Madi              16 SGST-OZ                        1:28.50        
  3 Riggs, Joselyn            17 Kennett-OZ                     1:53.85        
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                     1:27.53        
  2 Smith, Ashlyn             15 Kennett-OZ                     1:35.78        
  3 Carr, Mackenzie           18 Kennett-OZ                     1:41.16        
  4 Ritter, Madi              16 SGST-OZ                        1:43.50        
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         15 Kennett-OZ                     1:06.62        
  2 Ritter, Madi              16 SGST-OZ                        1:34.97        
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:04.37        
     1) Barrera, Penny 18               2) Lockhert, Jenny 16             
     3) Carr, Mackenzie 18              4) Robinett, Madison 16           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:29.37        
     1) Smith, Ashlyn 15                2) Johnson, Shelby 13             
     3) Cook, Elizabeth 14              4) Riggs, Joselyn 17              
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:17.22        
     1) Barrera, Penny 18               2) Robinett, Madison 16           
     3) McMullan, Abigail 15            4) Carr, Mackenzie 18             
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:38.75        
     1) Smith, Ashlyn 15                2) Lockhert, Jenny 16             
     3) Lockhert, Jacky 15              4) Riggs, Joselyn 17              
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                        29.25        
  2 Metheny, Noah              6 Kennett-OZ                       30.00        
  3 Moody, Trey                6 Kennett-OZ                       30.69        
  4 Kemper, Wyatt              6 SGST-OZ                          32.94        
  5 Fleeman, Alex              6 SGST-OZ                          33.25        
  6 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       34.81        
  7 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                        53.22        
  8 Taylor, Paul               5 SGST-OZ                        1:06.32        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                        34.66        
  2 Kemper, Wyatt              6 SGST-OZ                          36.00        
  3 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       36.25        
  4 Fleeman, Alex              6 SGST-OZ                          41.07        
  5 Moody, Trey                6 Kennett-OZ                       41.72        
  6 Metheny, Noah              6 Kennett-OZ                       44.60        
  7 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                      1:08.13        
  8 Taylor, Paul               5 SGST-OZ                        1:11.78        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kemper, Wyatt              6 SGST-OZ                          35.50        
  2 Metheny, Noah              6 Kennett-OZ                       37.81        
  3 Moody, Trey                6 Kennett-OZ                       38.12        
  4 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       38.44        
  5 Fleeman, Alex              6 SGST-OZ                          41.41        
  6 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                        48.81        
  7 Taylor, Paul               5 SGST-OZ                        1:04.10        
  8 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                      1:23.54        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       38.00        
  2 Moody, Trey                6 Kennett-OZ                       38.43        
  3 Metheny, Noah              6 Kennett-OZ                       38.44        
  4 Kemper, Wyatt              6 SGST-OZ                          39.03        
  5 Fleeman, Alex              6 SGST-OZ                          40.43        
  6 Taylor, Paul               5 SGST-OZ                          58.91        
  7 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                      1:08.15        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner             8 Kennett-OZ                       17.81        
  2 Hoog, Joshua               8 SGST-OZ                          17.84        
  3 Raspberry, Blake           8 Kennett-OZ                       19.00        
  4 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       21.29        
  5 Harrell, Ismeal            7 Kennett-OZ                       21.53        
  6 Hux, Connor                7 Sharks-OZ                        22.68        
  7 Lape, Jay                  8 Sharks-OZ                        23.95        
  8 Pruden, Trent              8 Scott City-OZ                    24.15        
  9 Mirgaux, Levi A            8 Scott City-OZ                    24.81        
 10 Harmon, Max                7 Kennett-OZ                       25.56        
 11 Hoog, Matthew              7 SGST-OZ                          27.90        
 12 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        27.98        
 13 Evans, Tyson               7 Scott City-OZ                    28.12        
 14 Lemons, James              7 Kennett-OZ                       28.90        
 15 Holifield, Elijah          8 SGST-OZ                          29.31        
 16 Hodges, Patrick            8 Sharks-OZ                        29.93        
 17 Key, Carter                8 Kennett-OZ                       34.00        
 18 Creed, Ryan                7 Kennett-OZ                       40.21        
 19 Burk, Braiden              7 Kennett-OZ                       41.85        
 20 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                       45.63        
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner             8 Kennett-OZ                       38.69        
  2 Raspberry, Blake           8 Kennett-OZ                       40.10        
  3 Overbey, Garren            8 Kennett-OZ                       55.94        
  4 Pruden, Trent              8 Scott City-OZ                    57.90        
  5 Mirgaux, Levi A            8 Scott City-OZ                    58.22        
  6 Harrell, Ismeal            7 Kennett-OZ                       59.31        
  7 Hoog, Matthew              7 SGST-OZ                        1:05.40        
  8 Evans, Tyson               7 Scott City-OZ                  1:05.94        
  9 Harmon, Max                7 Kennett-OZ                     1:10.22        
 10 Lemons, James              7 Kennett-OZ                     1:12.38        
 11 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                      1:14.06        
 12 Key, Carter                8 Kennett-OZ                     1:26.40        
 13 Burk, Braiden              7 Kennett-OZ                     1:34.89        
 14 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                     1:56.91        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Joshua               8 SGST-OZ                          23.28        
  2 Duncan, Tanner             8 Kennett-OZ                       24.50        
  3 Hoog, Matthew              7 SGST-OZ                          27.93        
  4 Overbey, Garren            8 Kennett-OZ                       28.03        
  5 Mirgaux, Levi A            8 Scott City-OZ                    29.85        
  6 Lape, Jay                  8 Sharks-OZ                        31.12        
  7 Evans, Tyson               7 Scott City-OZ                    34.15        
  8 Pruden, Trent              8 Scott City-OZ                    35.82        
  9 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        36.62        
 10 Hodges, Patrick            8 Sharks-OZ                        36.93        
 11 Holifield, Elijah          8 SGST-OZ                          38.56        
 12 Creed, Ryan                7 Kennett-OZ                       41.13        
 13 Burk, Braiden              7 Kennett-OZ                       49.12        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Joshua               8 SGST-OZ                          26.60        
  2 McMullan, Ben              8 Kennett-OZ                       27.19        
  3 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       29.15        
  4 Hux, Connor                7 Sharks-OZ                        33.60        
  5 Hodges, Patrick            8 Sharks-OZ                        36.03        
  6 Overbey, Garren            8 Kennett-OZ                       40.75        
  7 Pruden, Trent              8 Scott City-OZ                    43.72        
  8 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                       54.38        
 -- Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                           DQ        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Blake           8 Kennett-OZ                       23.62        
  2 Hoog, Joshua               8 SGST-OZ                          25.81        
  3 McMullan, Ben              8 Kennett-OZ                       27.47        
  4 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       29.22        
  5 Pruden, Trent              8 Scott City-OZ                    29.34        
  6 Hux, Connor                7 Sharks-OZ                        30.06        
  7 Lape, Jay                  8 Sharks-OZ                        30.97        
  8 Harrell, Ismeal            7 Kennett-OZ                       34.81        
  9 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        36.03        
 10 Harmon, Max                7 Kennett-OZ                       36.75        
 11 Key, Carter                8 Kennett-OZ                       40.59        
 12 Creed, Ryan                7 Kennett-OZ                       42.66        
 13 Lemons, James              7 Kennett-OZ                       44.28        
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Ben              8 Kennett-OZ                     2:02.35        
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                    53.99        
     1) Harrell, Ismeal 7               2) Harmon, Max 7                  
     3) Moody, Trey 6                   4) Overbey, Garren 8              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:19.32        
     1) Raspberry, Blake 8              2) McMullan, Ben 8                
     3) Lemons, Robert 8                4) Duncan, Tanner 8               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  3:04.44        
     1) Lemons, James 7                 2) Key, Carter 8                  
     3) Burk, Braiden 7                 4) Creed, Ryan 7                  
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ        
     1) Hux, Connor 7                   2) Hodges, Patrick 8              
     3) Williams, Andrew 5              4) Lape, Jay 8                    
 
Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:42.09        
     1) Duncan, Tanner 8                2) Lemons, Robert 8               
     3) Raspberry, Blake 8              4) McMullan, Ben 8                
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:04.78        
     1) Williams, Andrew 5              2) Hux, Connor 7                  
     3) Lape, Jay 8                     4) Hodges, Patrick 8              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:23.22        
     1) Harrell, Ismeal 7               2) Overbey, Garren 8              
     3) Harmon, Max 7                   4) Key, Carter 8                  
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:50.40        
     1) Metheny, Noah 6                 2) Moody, Trey 6                  
     3) Lemons, James 7                 4) Creed, Ryan 7                  
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                       DQ        
     1) Duncan, Caleb 5                 2) Lemons, Reggie 7               
     3) Burk, Braiden 7                 4)                                
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Nicholas             10 Sharks-OZ                        32.78        
  2 McHaney, Jack             10 Kennett-OZ                       35.18        
  3 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                        35.87        
  4 Heinley, Payton            9 Kennett-OZ                       41.69        
  5 Hoog, Caleb               10 SGST-OZ                          43.59        
  6 Steelman, Benjamin        10 Sharks-OZ                        44.00        
  7 Weibrecht, Brenden        10 SGST-OZ                          45.40        
  8 Pritchett, Camden          9 Kennett-OZ                       45.41        
  9 Rowlon, Chase              9 Kennett-OZ                       49.31        
 10 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                        49.78        
 11 Blunt, Matthew            10 Sharks-OZ                        52.93        
 12 Heinen, Nathan            10 Kennett-OZ                       54.69        
 13 Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                        55.43        
 14 Mirgaux, Isaac L           9 Scott City-OZ                    58.06        
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                      1:30.75        
  2 Heinley, Payton            9 Kennett-OZ                     1:32.62        
  3 Hoog, Caleb               10 SGST-OZ                        1:49.63        
  4 Blunt, Matthew            10 Sharks-OZ                      1:54.22        
  5 Lemons, Nigil             10 Kennett-OZ                     1:55.03        
  6 Rowlon, Chase              9 Kennett-OZ                     2:06.56        
  7 Heinen, Nathan            10 Kennett-OZ                     2:19.33        
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                        46.94        
  2 Hoog, Caleb               10 SGST-OZ                          48.62        
  3 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                        59.82        
  4 Weibrecht, Brenden        10 SGST-OZ                        1:03.94        
  5 Mirgaux, Isaac L           9 Scott City-OZ                  1:04.52        
  6 Lemons, Nigil             10 Kennett-OZ                     1:05.22        
  7 Rowlon, Chase              9 Kennett-OZ                     1:06.09        
  8 Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                      1:09.90        
  9 Holifield, Elijah          8 SGST-OZ                        1:29.75        
 10 Heinen, Nathan            10 Kennett-OZ                     1:30.97        
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Jack             10 Kennett-OZ                       46.91        
  2 Steelman, Benjamin        10 Sharks-OZ                        50.22        
  3 Pritchett, Camden          9 Kennett-OZ                       50.85        
  4 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                      1:01.44        
  5 Lemons, Nigil             10 Kennett-OZ                     1:02.65        
  6 Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                      1:06.15        
  7 Blunt, Matthew            10 Sharks-OZ                      1:09.12        
  8 Heinley, Payton            9 Kennett-OZ                     1:14.15        
  9 Mirgaux, Isaac L           9 Scott City-OZ                  1:14.65        
 10 Heinen, Nathan            10 Kennett-OZ                     1:31.07        
 11 Weibrecht, Brenden        10 SGST-OZ                        1:31.93        
 -- Rowlon, Chase              9 Kennett-OZ                          DQ        
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Nicholas             10 Sharks-OZ                        47.78        
  2 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                        48.69        
  3 Pritchett, Camden          9 Kennett-OZ                       49.35        
  4 Hoog, Caleb               10 SGST-OZ                          59.00        
  5 Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                      1:15.53        
  6 Weibrecht, Brenden        10 SGST-OZ                        1:15.69        
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Jack             10 Kennett-OZ                     1:33.56        
  2 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                      1:41.72        
  3 Hux, Nicholas             10 Sharks-OZ                      1:52.78        
  4 Steelman, Benjamin        10 Sharks-OZ                      1:56.30        
  5 Blunt, Matthew            10 Sharks-OZ                      2:16.00        
  6 Weibrecht, Brenden        10 SGST-OZ                        2:30.37        
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:18.22        
     1) Heinley, Payton 9               2) Pritchett, Camden 9            
     3) Lemons, Nigil 10                4) McHaney, Jack 10               
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:23.03        
     1) Hux, Nicholas 10                2) Gilmore, Tommy 9               
     3) Steelman, Seth 10               4) Steelman, Benjamin 10          
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:58.04        
  4 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                                 2:15.32        
     1) Hoog, Matthew 7                 2) Fleeman, Alex 6                
     3) Kemper, Wyatt 6                 4) Holifield, Elijah 8            
 
Boys 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:29.34        
     1) Lemons, Nigil 10                2) Pritchett, Camden 9            
     3) McHaney, Jack 10                4) Heinley, Payton 9              
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:32.88        
     1) Blunt, Matthew 10               2) Gilmore, Tommy 9               
     3) Hux, Nicholas 10                4) Steelman, Benjamin 10          
  3 Stingrays Swim Club-OZ  'A'                                 1:55.75        
     1) Holifield, Elijah 8             2) Hoog, Caleb 10                 
     3) Hoog, Joshua 8                  4) Hoog, Matthew 7                
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.09  AAAA
          26.19  AAA
          27.39  AA
          28.59  A
          30.99  BB
          33.39  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Blake               12 Kennett-OZ                       32.11 B      
  2 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                        38.79        
  3 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                       39.91        
  4 Minyard, Corey            11 Kennett-OZ                       40.12        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          54.79  AAAA
          57.39  AAA
          59.99  AA
        1:02.69  A
        1:07.89  BB
        1:13.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Blake               12 Kennett-OZ                     1:12.78 B      
  2 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                      1:32.41        
  3 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                     1:35.72        
  4 Minyard, Corey            11 Kennett-OZ                     1:41.38        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          28.99  AAAA
          30.49  AAA
          31.99  AA
          33.49  A
          36.49  BB
          39.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                        43.00        
  2 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                       50.12        
  3 Minyard, Corey            11 Kennett-OZ                       55.75        
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          32.09  AAAA
          33.79  AAA
          35.59  AA
          37.29  A
          40.79  BB
          44.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Blake               12 Kennett-OZ                       44.84        
  2 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                       48.00        
  3 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                      1:00.12        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          27.59  AAAA
          29.09  AAA
          30.59  AA
          32.09  A
          35.19  BB
          38.19  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                       51.22        
  2 Minyard, Corey            11 Kennett-OZ                     1:09.50        
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:02.39  AAAA
        1:05.39  AAA
        1:08.49  AA
        1:11.49  A
        1:17.59  BB
        1:23.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                     1:40.56        
  2 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                      1:45.82        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:37.15        
     1) Smith, Gunner 12                2) Carr, Blake 12                 
     3) Lemons, Elijah 11               4) Minyard, Corey 11              
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:51.78        
     1) Carr, Blake 12                  2) Smith, Gunner 12               
     3) Lockhert, Luke 11               4) Lemons, Elijah 11              
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          22.99  AAAA
          24.09  AAA
          25.19  AA
          26.29  A
          28.49  BB
          30.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Britt             14 Kennett-OZ                       28.94 B      
  2 Wallace, Zane             13 Kennett-OZ                       32.28        
  3 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                       35.91        
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          50.29  AAAA
          52.69  AAA
          55.09  AA
          57.39  A
        1:02.19  BB
        1:06.99  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Britt             14 Kennett-OZ                     1:10.60        
  2 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     1:23.56        
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
          56.19  AAAA
          58.89  AAA
        1:01.49  AA
        1:04.19  A
        1:09.59  BB
        1:14.89  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            13 Kennett-OZ                     1:15.88        
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:03.09  AAAA
        1:06.09  AAA
        1:09.09  AA
        1:12.09  A
        1:18.09  BB
        1:24.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Zane             13 Kennett-OZ                     1:32.90        
  2 Harris, Britt             14 Kennett-OZ                     1:34.28        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
          54.99  AAAA
          57.59  AAA
        1:00.29  AA
        1:02.89  A
        1:08.09  BB
        1:13.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            13 Kennett-OZ                     1:23.94        
  2 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     1:50.19        
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:02.79  AAAA
        2:08.59  AAA
        2:14.39  AA
        2:20.29  A
        2:31.99  BB
        2:43.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Zane             13 Kennett-OZ                     1:24.28 AAAA   
  2 McHaney, Heath            13 Kennett-OZ                     2:59.79        
  3 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     3:38.06        
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:13.06        
     1) Harris, Britt 14                2) McHaney, Heath 13              
     3) Wallace, Zane 13                4) Roberts, Cody 14               
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:27.59        
     1) Harris, Britt 14                2) Wallace, Zane 13               
     3) McHaney, Heath 13               4) Phillips, Jake 13              
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McPherson, Bron           16 Kennett-OZ                       24.81        
  2 Edgington, Jay            17 Kennett-OZ                       25.12        
  3 Edgington, Tom            15 Kennett-OZ                       25.31        
  4 Wallace, Declan           17 Kennett-OZ                       25.72        
  5 Carr, BJ                  16 Kennett-OZ                       25.87        
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McPherson, Bron           16 Kennett-OZ                       56.34        
  2 Wallace, Declan           17 Kennett-OZ                       58.09        
  3 Edgington, Tom            15 Kennett-OZ                       58.20        
  4 Edgington, Jay            17 Kennett-OZ                       59.93        
  5 Carr, BJ                  16 Kennett-OZ                     1:01.00        
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Jay            17 Kennett-OZ                     1:06.69        
  2 McPherson, Bron           16 Kennett-OZ                     1:16.69        
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Declan           17 Kennett-OZ                     1:15.31        
  2 Carr, BJ                  16 Kennett-OZ                     1:28.96        
 
Men 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McPherson, Bron           16 Kennett-OZ                     1:04.82        
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Jay            17 Kennett-OZ                     2:33.04        
  2 Edgington, Tom            15 Kennett-OZ                     2:35.78        
 
Men 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:42.78        
     1) Edgington, Tom 15               2) Carr, BJ 16                    
     3) Wallace, Declan 17              4) McPherson, Bron 16             
 
Men 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:59.50        
     1) Edgington, Jay 17               2) Wallace, Declan 17             
     3) Edgington, Tom 15               4) Carr, BJ 16