Licensed to Perryville Piranhas     HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/7/2012 04:12 PM
                          Sikeston 7-7-12 - 7/7/2012                           
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gillihan, Maddie           6 Poplar Bluff-OZ                1:14.75        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gillihan, Maddie           6 Poplar Bluff-OZ                1:41.31        
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gillihan, Maddie           6 Poplar Bluff-OZ                1:51.96        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       18.47        
  2 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        19.59        
  3 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        19.88        
  4 Kirkman, Addison E         8 Poplar Bluff-OZ                  22.70        
  5 Kirkman, Olivia J          8 Poplar Bluff-OZ                  22.72        
  6 Phelps, Sha're             7 Poplar Bluff-OZ                  25.53        
  7 Lack, Malea                8 Kennett-OZ                       25.82        
  8 Hart, Rileigh M            8 Poplar Bluff-OZ                  26.15        
  9 Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                        27.38        
 10 Williams, Mia              8 Poplar Bluff-OZ                  28.25        
 11 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  32.25        
 12 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                       35.07        
 13 Hill, Rachael              7 Poplar Bluff-OZ                  53.06        
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        44.25        
  2 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       46.16        
  3 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        49.31        
  4 Kirkman, Olivia J          8 Poplar Bluff-OZ                  49.73        
  5 Lack, Malea                8 Kennett-OZ                     1:03.56        
  6 Williams, Mia              8 Poplar Bluff-OZ                1:07.44        
  7 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                1:12.66        
  8 Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                      1:18.57        
  9 Hill, Rachael              7 Poplar Bluff-OZ                2:07.66        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        22.55        
  2 Hart, Rileigh M            8 Poplar Bluff-OZ                  25.25        
  3 Kirkman, Olivia J          8 Poplar Bluff-OZ                  25.50        
  4 Phelps, Sha're             7 Poplar Bluff-OZ                  30.56        
  5 Snider, Julia              8 Kennett-OZ                       30.57        
  6 Lack, Malea                8 Kennett-OZ                       30.59        
  7 Williams, Mia              8 Poplar Bluff-OZ                  31.27        
  8 Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                        34.47        
  9 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  36.88        
 10 Hill, Rachael              7 Poplar Bluff-OZ                  52.96        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Anelle             8 Kennett-OZ                       24.28        
  2 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        24.97        
  3 Kirkman, Addison E         8 Poplar Bluff-OZ                  26.53        
  4 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        29.96        
  5 Phelps, Sha're             7 Poplar Bluff-OZ                  32.68        
  6 Phillips, Audrey           8 Kennett-OZ                       33.82        
  7 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  42.75        
  8 Hill, Rachael              7 Poplar Bluff-OZ                1:00.74        
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              8 Sharks-OZ                        22.86        
  2 Williams, Tehya            8 Sharks-OZ                        27.93        
  3 Hart, Rileigh M            8 Poplar Bluff-OZ                  31.28        
  4 Phillips, Audrey           8 Kennett-OZ                       31.87        
  5 Williams, Mia              8 Poplar Bluff-OZ                  35.83        
  6 Murphy, Abby               7 Poplar Bluff-OZ                  41.81        
 -- Snider, Julia              8 Kennett-OZ                          DQ        
 -- Williams, Brynn            7 Sharks-OZ                           DQ        
 
Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kirkman, Addison E         8 Poplar Bluff-OZ                2:14.44        
  2 Phillips, Audrey           8 Kennett-OZ                     2:32.40        
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:35.72        
     1) Phelps, Sha're 7                2) Hart, Rileigh M 8              
     3) Kirkman, Addison E 8            4) Kirkman, Olivia J 8            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:43.15        
     1) Harris, Anelle 8                2) Lack, Malea 8                  
     3) Phillips, Audrey 8              4) Snider, Julia 8                
 
Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:50.12        
     1) Kirkman, Olivia J 8             2) Kirkman, Addison E 8           
     3) Hart, Rileigh M 8               4) Williams, Mia 8                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:59.78        
     1) Lack, Malea 8                   2) Harris, Anelle 8               
     3) Phillips, Audrey 8              4) Snider, Julia 8                
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDaniel, Trinity          9 Poplar Bluff-OZ                  36.25        
  2 McCormick, Emma           10 Kennett-OZ                       36.28        
  3 Cisne, Audrey             10 Poplar Bluff-OZ                  37.25        
  4 Bradley, Paige            10 Poplar Bluff-OZ                  39.72        
  5 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        42.14        
  6 Galang, Giselle           10 Sharks-OZ                        42.66        
  7 Collins, Mary Grace        9 Kennett-OZ                       43.60        
  8 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                       45.06        
  9 Davis, Jaidyn             10 Sharks-OZ                        49.81        
 10 McDonald, Gracie           9 Poplar Bluff-OZ                  55.94        
 11 Johnson, Nicole           10 Jackson-OZ                       59.06        
 12 Hadler, Claire            10 Jackson-OZ                     1:02.28        
 13 Clubbs, Eva               10 Jackson-OZ                     1:03.41        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDaniel, Trinity          9 Poplar Bluff-OZ                1:25.10        
  2 McCormick, Emma           10 Kennett-OZ                     1:26.22        
  3 Bradley, Paige            10 Poplar Bluff-OZ                1:31.68        
  4 Galang, Giselle           10 Sharks-OZ                      1:44.41        
  5 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                     1:45.22        
  6 Davis, Jaidyn             10 Sharks-OZ                      1:47.28        
  7 Hadler, Claire            10 Jackson-OZ                     2:21.50        
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       38.75        
  2 Cisne, Audrey             10 Poplar Bluff-OZ                  45.44        
  3 Galang, Giselle           10 Sharks-OZ                        49.97        
  4 Bradley, Paige            10 Poplar Bluff-OZ                  51.56        
  5 McDonald, Gracie           9 Poplar Bluff-OZ                  52.87        
  6 Hadler, Claire            10 Jackson-OZ                       54.03        
  7 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        56.41        
  8 Davis, Jaidyn             10 Sharks-OZ                        57.22        
  9 Lemons, Annallesse        10 Kennett-OZ                     1:02.22        
 10 Johnson, Nicole           10 Jackson-OZ                     1:05.38        
 11 Clubbs, Eva               10 Jackson-OZ                     1:10.94        
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                       49.12        
  2 McCormick, Emma           10 Kennett-OZ                       49.56        
  3 McDaniel, Trinity          9 Poplar Bluff-OZ                  49.69        
  4 Collins, Mary Grace        9 Kennett-OZ                       53.50        
  5 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        54.56        
  6 Cisne, Audrey             10 Poplar Bluff-OZ                  56.35        
  7 Davis, Jaidyn             10 Sharks-OZ                        58.03        
  8 McDonald, Gracie           9 Poplar Bluff-OZ                1:06.88        
  9 Hadler, Claire            10 Jackson-OZ                     1:08.88        
 10 Galang, Giselle           10 Sharks-OZ                      1:10.75        
 11 Johnson, Nicole           10 Jackson-OZ                     1:50.09        
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bradley, Paige            10 Poplar Bluff-OZ                  48.00        
  2 Collins, Mary Grace        9 Kennett-OZ                       55.54        
  3 Hulshof, Maddie           10 Sharks-OZ                        56.69        
  4 McDonald, Gracie           9 Poplar Bluff-OZ                1:20.69        
 -- Clubbs, Eva               10 Jackson-OZ                          DQ        
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          10 Kennett-OZ                     1:28.12        
  2 Cisne, Audrey             10 Poplar Bluff-OZ                1:42.13        
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:14.28        
     1) McCormick, Emma 10              2) Lemons, Annallesse 10          
     3) Collins, Mary Grace 9           4) Raspberry, Eliza 10            
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:22.76        
     1) Raspberry, Eliza 10             2) Collins, Mary Grace 9          
     3) McCormick, Emma 10              4) Lemons, Annallesse 10          
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:26.62        
     1) Bradley, Paige 10               2) McDaniel, Trinity 9            
     3) Cisne, Audrey 10                4) McDonald, Gracie 9             
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:36.56        
     1) Galang, Giselle 10              2) Hulshof, Maddie 10             
     3) Wilson, Tessa 8                 4) Davis, Jaidyn 10               
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.99  AAAA
          27.09  AAA
          28.29  AA
          29.49  A
          31.89  BB
          34.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                       28.22 AA     
  1 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                  28.22 AA     
  3 Pujol, Jacie E            12 Jackson-OZ                       30.90 BB     
  4 McDonald, Allison E       11 Jackson-OZ                       30.94 BB     
  5 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       33.00 B      
  6 Pujol, Carly J            11 Jackson-OZ                       33.57 B      
  7 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                       33.66 B      
  8 Payne, Hanna              12 Sharks-OZ                        34.12 B      
  9 Phillips, Emma            11 Kennett-OZ                       36.12        
 10 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                  37.97        
 11 Grant, Faith              12 Sharks-OZ                        40.28        
 12 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                  41.09        
 13 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                        41.28        
 14 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                        42.00        
 15 Broussard, Lainey         11 Jackson-OZ                       43.50        
 16 Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                       44.37        
 17 Davis, Mary Kathryn K     12 Kennett-OZ                       46.19        
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          55.19  AAAA
          57.79  AAA
        1:00.49  AA
        1:03.09  A
        1:08.29  BB
        1:13.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                1:06.53 BB     
  2 McDonald, Allison E       11 Jackson-OZ                     1:12.18 B      
  3 Pujol, Carly J            11 Jackson-OZ                     1:13.91        
  4 Payne, Hanna              12 Sharks-OZ                      1:15.60        
  5 Pujol, Allie C            12 Jackson-OZ                     1:15.93        
  6 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                     1:17.79        
  7 Phillips, Emma            11 Kennett-OZ                     1:20.04        
  8 Sloan, Abigail            11 Kennett-OZ                     1:27.23        
  9 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                1:34.84        
 10 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                      1:36.00        
 11 Bertrand, Laura           11 Jackson-OZ                     1:40.66        
 12 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                1:41.49        
 13 Reid, Trinady             11 Jackson-OZ                     1:43.84        
 14 Davis, Mary Kathryn K     12 Kennett-OZ                     1:46.42        
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          29.69  AAAA
          31.09  AAA
          32.49  AA
          33.89  A
          36.79  BB
          39.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                  29.72 AAA    
  2 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                  33.28 A      
  3 McDonald, Allison E       11 Jackson-OZ                       36.65 BB     
  4 Pujol, Jacie E            12 Jackson-OZ                       36.66 BB     
  5 Pujol, Carly J            11 Jackson-OZ                       39.20 B      
  6 Williams, Anna Beth       11 Kennett-OZ                       40.35        
  7 Harris, Kayton            12 Kennett-OZ                       40.65        
  8 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                  46.72        
  9 Miller, Natalie           11 Jackson-OZ                       49.78        
 10 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                        50.49        
 11 Grant, Faith              12 Sharks-OZ                        51.47        
 12 Reid, Trinady             11 Jackson-OZ                       55.00        
 13 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                  56.65        
 14 Bertrand, Laura           11 Jackson-OZ                       57.34        
 -- Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                          DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          33.09  AAAA
          34.59  AAA
          36.19  AA
          37.79  A
          40.89  BB
          44.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                  35.68 AA     
  2 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                       40.59 BB     
  3 Pujol, Allie C            12 Jackson-OZ                       41.81 B      
  4 Payne, Hanna              12 Sharks-OZ                        42.65 B      
  5 Pujol, Carly J            11 Jackson-OZ                       45.81        
  6 Phillips, Emma            11 Kennett-OZ                       47.35        
  7 Bertrand, Laura           11 Jackson-OZ                       47.37        
  8 Williams, Anna Beth       11 Kennett-OZ                       47.85        
  9 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       48.60        
 10 Miller, Natalie           11 Jackson-OZ                       50.50        
 11 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                        50.94        
 12 Elliott, Rhianna          11 Poplar Bluff-OZ                  54.32        
 13 Heckemeyer, Caroline E    11 Sharks-OZ                        54.65        
 14 Adams, Megan              11 Poplar Bluff-OZ                1:00.41        
 -- Grant, Faith              12 Sharks-OZ                           DQ        
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          28.39  AAAA
          29.69  AAA
          31.09  AA
          32.39  A
          35.09  BB
          37.79  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                  29.18 AAA    
  2 Soeter, Lily A            11 Poplar Bluff-OZ                  32.71 BB     
  3 Nelson, Kamryn            12 Kennett-OZ                       37.88        
  4 Pujol, Jacie E            12 Jackson-OZ                       39.40        
  5 Payne, Hanna              12 Sharks-OZ                        41.50        
  6 Pujol, Allie C            12 Jackson-OZ                       44.37        
  7 Sloan, Abigail            11 Kennett-OZ                       45.03        
  8 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                        47.50        
  9 Davis, Mary Kathryn K     12 Kennett-OZ                       51.29        
 10 Broussard, Lainey         11 Jackson-OZ                       51.69        
 11 Grant, Faith              12 Sharks-OZ                        57.28        
 12 Reid, Trinady             11 Jackson-OZ                     1:03.31        
 13 Miller, Natalie           11 Jackson-OZ                     1:03.72        
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:04.69  AAAA
        1:07.79  AAA
        1:10.89  AA
        1:13.99  A
        1:20.09  BB
        1:26.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         12 Poplar Bluff-OZ                1:06.41 AAA    
  2 Raspberry, Isabelle       12 Kennett-OZ                     1:15.36 BB     
  3 Pujol, Jacie E            12 Jackson-OZ                     1:19.00 BB     
  4 McDonald, Allison E       11 Jackson-OZ                     1:19.48 BB     
  5 Williams, Anna Beth       11 Kennett-OZ                     1:28.84        
  6 Broussard, Lainey         11 Jackson-OZ                     1:41.28        
  7 Hamlin, Claire E          11 Sharks-OZ                      1:41.35        
  8 Sloan, Abigail            11 Kennett-OZ                     1:51.12        
 -- Lemons, Talia             11 Kennett-OZ                          DQ        
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:15.91        
     1) Harris, Kayton 12               2) Williams, Anna Beth 11         
     3) Nelson, Kamryn 12               4) Raspberry, Isabelle 12         
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:50.50        
     1) Sloan, Abigail 11               2) Davis, Mary Kathryn K 12       
     3) Lemons, Talia 11                4) Phillips, Emma 11              
  3 Jackson Swim Team-OZ  'B'                                   3:05.19        
     1) Pujol, Jacie E 12               2) Bertrand, Laura 11             
     3) Broussard, Lainey 11            4) Johnson, Nicole 10             
 -- Jackson Swim Team-OZ  'A'                                        DQ        
     1) Miller, Natalie 11              2) Reid, Trinady 11               
     3) Pujol, Allie C 12               4) Hadler, Claire 10              
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:31.37        
     1) Harris, Kayton 12               2) Phillips, Emma 11              
     3) Raspberry, Isabelle 12          4) Nelson, Kamryn 12              
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:57.84        
     1) Grant, Faith 12                 2) Payne, Hanna 12                
     3) Hamlin, Claire E 11             4) Heckemeyer, Caroline E 11      
  3 Jackson Swim Team-OZ  'B'                                   3:05.56        
     1) Pujol, Carly J 11               2) Bertrand, Laura 11             
     3) McDonald, Allison E 11          4) Clubbs, Eva 10                 
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:07.49        
     1) Sloan, Abigail 11               2) Williams, Anna Beth 11         
     3) Davis, Mary Kathryn K 12        4) Lemons, Talia 11               
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.09  AAAA
          26.29  AAA
          27.49  AA
          28.69  A
          30.99  BB
          33.39  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                        29.22 BB     
  2 Dragon, Haylee            14 Poplar Bluff-OZ                  29.34 BB     
  3 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                       29.61 BB     
  4 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                        34.03        
  5 Winder, Jacqueline        13 Jackson-OZ                       35.25        
  6 Johnson, Shelby           13 Kennett-OZ                       35.31        
  7 Klueppel, Anna Kate       13 Sharks-OZ                        39.21        
  8 Webb, Casey               13 Jackson-OZ                       42.44        
  9 Metz, Alyson              13 Poplar Bluff-OZ                  43.19        
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          54.39  AAAA
          56.99  AAA
          59.59  AA
        1:02.19  A
        1:07.39  BB
        1:12.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Haylee            14 Poplar Bluff-OZ                1:06.34 BB     
  2 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                      1:07.25 BB     
  3 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                     1:12.31 B      
  4 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                     1:13.54        
  5 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      1:21.03        
  6 Winder, Jacqueline        13 Jackson-OZ                     1:23.47        
  7 Klueppel, Anna Kate       13 Sharks-OZ                      1:27.18        
  8 Metz, Alyson              13 Poplar Bluff-OZ                1:35.34        
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
          59.89  AAAA
        1:02.79  AAA
        1:05.59  AA
        1:08.49  A
        1:14.19  BB
        1:19.89  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                     1:24.51        
  2 Johnson, Shelby           13 Kennett-OZ                     1:30.32        
  3 Klueppel, Anna Kate       13 Sharks-OZ                      1:38.88        
  4 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      1:40.09        
  5 Metz, Alyson              13 Poplar Bluff-OZ                1:59.55        
  6 Webb, Casey               13 Jackson-OZ                     2:05.53        
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:07.89  AAAA
        1:11.19  AAA
        1:14.39  AA
        1:17.59  A
        1:24.09  BB
        1:30.59  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                     1:25.03 B      
  2 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                      1:28.57 B      
  3 Hilburn, Hadley           13 Kennett-OZ                     1:29.87 B      
  4 Dragon, Haylee            14 Poplar Bluff-OZ                1:33.37        
  5 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      1:33.62        
  6 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                     1:35.43        
  7 Klueppel, Anna Kate       13 Sharks-OZ                      1:48.04        
 -- Webb, Casey               13 Jackson-OZ                          DQ        
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
          59.39  AAAA
        1:02.19  AAA
        1:04.99  AA
        1:07.79  A
        1:13.49  BB
        1:19.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                      1:20.16        
  2 Shetley, Heidi            13 Kennett-OZ                     1:29.37        
  3 Metz, Alyson              13 Poplar Bluff-OZ                2:16.53        
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:11.69  AAAA
        2:17.89  AAA
        2:24.19  AA
        2:30.49  A
        2:42.99  BB
        2:55.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma E          13 Kennett-OZ                     2:43.50 B      
  2 Burton, Kaitlin B         14 Sharks-OZ                      2:49.76 B      
  3 Johnson, Shelby           13 Kennett-OZ                     3:14.56        
  4 Turnbow, Alexa            14 Sharks-OZ                      3:15.28        
  5 Winder, Jacqueline        13 Jackson-OZ                     3:33.33        
  6 Klueppel, Anna Kate       13 Sharks-OZ                      3:33.94        
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:11.53        
     1) Shetley, Heidi 13               2) Johnson, Shelby 13             
     3) Hilburn, Hadley 13              4) Robinett, Emma E 13            
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:20.02        
     1) Shetley, Heidi 13               2) Hilburn, Hadley 13             
     3) Robinett, Emma E 13             4) Johnson, Shelby 13             
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:20.70        
     1) Soeter, Lily A 11               2) Dragon, Haylee 14              
     3) Norwood, Taylor L 12            4) Metz, Alyson 13                
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                  27.56        
  2 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                       28.00        
  3 Hilburn, Anna Kay         17 Kennett-OZ                       28.40        
  4 McDonald, Madeleine L     15 Jackson-OZ                       29.66        
  5 Washburn, Kelsey          16 Kennett-OZ                       31.81        
  6 Riggs, Joselyn            17 Kennett-OZ                       36.88        
  7 Mowrer, Allison           15 Kennett-OZ                       48.25        
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                     1:00.65        
  2 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                1:00.72        
  3 McDonald, Madeleine L     15 Jackson-OZ                     1:03.38        
  4 Washburn, Kelsey          16 Kennett-OZ                     1:12.50        
  5 Carr, Mackenzie           18 Kennett-OZ                     1:13.25        
  6 Riggs, Joselyn            17 Kennett-OZ                     1:27.00        
  7 Mowrer, Allison           15 Kennett-OZ                     1:46.47        
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         15 Kennett-OZ                     1:07.44        
  2 Hilburn, Anna Kay         17 Kennett-OZ                     1:13.22        
  3 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                1:21.07        
  4 Riggs, Joselyn            17 Kennett-OZ                     1:41.06        
  5 Karleskint, Emily         17 Jackson-OZ                     1:42.07        
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             16 Poplar Bluff-OZ                1:22.53        
  2 Robinett, Madison         16 Kennett-OZ                     1:25.52        
  3 Carr, Mackenzie           18 Kennett-OZ                     1:42.16        
  4 Mowrer, Allison           15 Kennett-OZ                     2:09.68        
  5 Karleskint, Emily         17 Jackson-OZ                     2:10.25        
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         15 Kennett-OZ                     1:07.13        
  2 Hilburn, Anna Kay         17 Kennett-OZ                     1:09.03        
  3 McDonald, Madeleine L     15 Jackson-OZ                     1:37.03        
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         15 Kennett-OZ                     2:30.97        
  2 Carr, Mackenzie           18 Kennett-OZ                     3:11.82        
  3 Washburn, Kelsey          16 Kennett-OZ                     3:14.44        
  4 Karleskint, Emily         17 Jackson-OZ                     3:46.56        
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:00.69        
     1) Hilburn, Anna Kay 17            2) Carr, Mackenzie 18             
     3) Robinett, Madison 16            4) McMullan, Abigail 15           
  2 Jackson Swim Team-OZ  'A'                                   2:26.25        
     1) Karleskint, Emily 17            2) McDonald, Madeleine L 15       
     3) Webb, Casey 13                  4) Winder, Jacqueline 13          
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:36.34        
     1) Washburn, Kelsey 16             2) Mowrer, Allison 15             
     3) Riggs, Joselyn 17               4) Cunningham, Keragan 15         
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:11.31        
     1) McMullan, Abigail 15            2) Robinett, Madison 16           
     3) Hilburn, Anna Kay 17            4) Washburn, Kelsey 16            
  2 Jackson Swim Team-OZ  'A'                                   2:50.45        
     1) Karleskint, Emily 17            2) McDonald, Madeleine L 15       
     3) Winder, Jacqueline 13           4) Webb, Casey 13                 
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:53.13        
     1) Cunningham, Keragan 15          2) Mowrer, Allison 15             
     3) Carr, Mackenzie 18              4) Riggs, Joselyn 17              
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                        27.37        
  2 Todd, Carson               6 Poplar Bluff-OZ                  27.53        
  3 McDaniel, Talan            6 Poplar Bluff-OZ                  35.46        
  4 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       38.28        
  5 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                        48.78        
  6 McDonald, Lee-Michael      5 Poplar Bluff-OZ                  55.66        
  7 Hulshof, Parker            4 Sharks-OZ                      1:04.66        
  8 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:05.34        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                        36.69        
  2 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       45.50        
  3 McDonald, Lee-Michael      5 Poplar Bluff-OZ                  54.56        
  4 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                      1:04.94        
  5 Hulshof, Parker            4 Sharks-OZ                      1:11.40        
  6 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:14.44        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDaniel, Talan            6 Poplar Bluff-OZ                  38.50        
  2 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       38.72        
  3 Todd, Carson               6 Poplar Bluff-OZ                  38.79        
  4 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                        41.44        
  5 McDonald, Lee-Michael      5 Poplar Bluff-OZ                  58.27        
  6 Hulshof, Parker            4 Sharks-OZ                        59.94        
  7 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:02.12        
  8 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                      1:10.91        
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                        32.78        
  2 Todd, Carson               6 Poplar Bluff-OZ                  36.18        
  3 Duncan, Caleb              5 Kennett-OZ                       43.78        
  4 McDaniel, Talan            6 Poplar Bluff-OZ                  49.03        
  5 McDonald, Lee-Michael      5 Poplar Bluff-OZ                  56.20        
  6 Hulshof, Parker            4 Sharks-OZ                      1:05.84        
  7 Cozen, Jack                5 Sharks-OZ                      1:07.91        
  8 Wheeler, Joshua            5 Poplar Bluff-OZ                1:13.75        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner             8 Kennett-OZ                       17.87        
  2 Lape, Jay                  8 Sharks-OZ                        21.78        
  3 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       22.03        
  4 Cannon, Ben                8 Kennett-OZ                       22.17        
  5 Hux, Connor                7 Sharks-OZ                        22.27        
  6 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        23.05        
  7 Klueppel, Vincent          8 Sharks-OZ                        25.48        
  8 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        25.87        
  9 Stoverink, Austin          8 Jackson-OZ                       28.09        
 10 Lemons, James              7 Kennett-OZ                       30.15        
 11 Elliott, Liam              7 Poplar Bluff-OZ                  36.69        
 12 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                       47.00        
 13 Walton, Brier              7 Poplar Bluff-OZ                1:39.13        
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner             8 Kennett-OZ                       40.94        
  2 McMullan, Ben              8 Kennett-OZ                       44.19        
  3 Stoverink, Austin          8 Jackson-OZ                     1:01.44        
  4 Gillihan, Tristan T        8 Poplar Bluff-OZ                1:02.12        
  5 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                      1:10.44        
  6 Williams, Andrew           5 Sharks-OZ                      1:12.85        
  7 Lemons, James              7 Kennett-OZ                     1:13.16        
  8 Todd, Christian            8 Poplar Bluff-OZ                1:21.08        
  9 Wheeler, Brandon           7 Poplar Bluff-OZ                1:36.27        
 10 Elliott, Liam              7 Poplar Bluff-OZ                1:44.68        
 11 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                     2:05.44        
 12 Walton, Brier              7 Poplar Bluff-OZ                2:15.97        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Ben              8 Kennett-OZ                       22.71        
  2 Duncan, Tanner             8 Kennett-OZ                       25.37        
  3 Hux, Connor                7 Sharks-OZ                        27.13        
  4 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        27.78        
  5 Klueppel, Vincent          8 Sharks-OZ                        31.03        
  6 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        31.78        
  7 Lape, Jay                  8 Sharks-OZ                        32.41        
  8 Wheeler, Brandon           7 Poplar Bluff-OZ                  33.63        
  9 Stoverink, Austin          8 Jackson-OZ                       34.60        
 10 Elliott, Liam              7 Poplar Bluff-OZ                  46.16        
 11 Lemons, James              7 Kennett-OZ                     1:02.75        
 12 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                     1:22.93        
 -- Walton, Brier              7 Poplar Bluff-OZ                     DQ        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                       27.84        
  2 Klueppel, Vincent          8 Sharks-OZ                        30.06        
  3 Gillihan, Tristan T        8 Poplar Bluff-OZ                  30.69        
  4 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        32.19        
  5 Burton, Timmy              7 Sharks-OZ                        32.23        
  6 Cannon, Ben                8 Kennett-OZ                       32.63        
  7 Lape, Jay                  8 Sharks-OZ                        33.22        
  8 Todd, Christian            8 Poplar Bluff-OZ                  37.10        
  9 Elliott, Liam              7 Poplar Bluff-OZ                  42.54        
 10 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                     1:00.97        
 11 Walton, Brier              7 Poplar Bluff-OZ                1:10.00        
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cannon, Ben                8 Kennett-OZ                       28.50        
  2 Hux, Connor                7 Sharks-OZ                        29.69        
  3 Hulshof, Brock             8 Sharks-OZ                        31.69        
  4 Gillihan, Tristan T        8 Poplar Bluff-OZ                  32.61        
  5 Lemons, James              7 Kennett-OZ                       49.57        
  6 Lemons, Reggie             7 Kennett-OZ                     1:13.41        
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Ben              8 Kennett-OZ                     1:59.54        
  2 Lemons, Robert             8 Kennett-OZ                     2:26.53        
  3 Todd, Christian            8 Poplar Bluff-OZ                2:44.47        
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:27.40        
     1) McMullan, Ben 8                 2) Cannon, Ben 8                  
     3) Lemons, Robert 8                4) Duncan, Tanner 8               
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:44.00        
     1) Hux, Connor 7                   2) Klueppel, Vincent 8            
     3) Burton, Timmy 7                 4) Lape, Jay 8                    
  3 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:09.04        
     1) Todd, Christian 8               2) McDaniel, Talan 6              
     3) Todd, Carson 6                  4) Gillihan, Tristan T 8          
  4 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                              3:32.63        
     1) Elliott, Liam 7                 2) Wheeler, Joshua 5              
     3) Walton, Brier 7                 4) Wheeler, Brandon 7             
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                 X2:47.14        
 
Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:39.76        
     1) McMullan, Ben 8                 2) Lemons, Robert 8               
     3) Cannon, Ben 8                   4) Duncan, Tanner 8               
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:01.05        
     1) Lape, Jay 8                     2) Hux, Connor 7                  
     3) Hulshof, Brock 8                4) Klueppel, Vincent 8            
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                 X3:02.63        
 -- Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                                   DQ        
     1) Wheeler, Brandon 7              2) Todd, Christian 8              
     3) Gillihan, Tristan T 8           4) Todd, Carson 6                 
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese            9 Kennett-OZ                       35.65        
  2 Williams, J. Thomas        9 Kennett-OZ                       40.06        
  3 Phelps, David             10 Poplar Bluff-OZ                  40.63        
  4 Klueppel, Jack            10 Sharks-OZ                        40.68        
  5 Heinley, Payton            9 Kennett-OZ                       42.95        
  6 Steelman, Benjamin        10 Sharks-OZ                        43.40        
  7 Rowlon, Chase              9 Kennett-OZ                       46.09        
  8 Carns, Ryan                9 Jackson-OZ                       48.54        
  9 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                        50.22        
 10 Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                        53.56        
 11 Greer, Ethan K            10 Jackson-OZ                       54.91        
 12 Stoverink, T.J.           10 Jackson-OZ                       55.71        
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                      1:31.34        
  2 Phelps, David             10 Poplar Bluff-OZ                1:31.65        
  3 Heinley, Payton            9 Kennett-OZ                     1:34.37        
  4 Rowlon, Chase              9 Kennett-OZ                     1:48.16        
  5 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                      1:54.00        
  6 Stoverink, T.J.           10 Jackson-OZ                     1:57.53        
  7 Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                      2:04.96        
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Nicholas             10 Sharks-OZ                        43.81        
  2 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                        45.84        
  3 Phelps, David             10 Poplar Bluff-OZ                  54.50        
  4 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                        57.37        
  5 Rowlon, Chase              9 Kennett-OZ                       57.66        
  6 Carns, Ryan                9 Jackson-OZ                     1:03.56        
  7 Lemons, Nigil             10 Kennett-OZ                     1:05.09        
  8 Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                      1:09.37        
 -- Klueppel, Jack            10 Sharks-OZ                           DQ        
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phelps, David             10 Poplar Bluff-OZ                  50.22        
  2 Pritchett, Camden          9 Kennett-OZ                       50.91        
  3 Steelman, Benjamin        10 Sharks-OZ                        53.32        
  4 Williams, J. Thomas        9 Kennett-OZ                       56.20        
  5 Klueppel, Jack            10 Sharks-OZ                      1:00.40        
  6 Lemons, Nigil             10 Kennett-OZ                     1:04.53        
  7 Greer, Ethan K            10 Jackson-OZ                     1:05.78        
  8 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                      1:05.97        
  9 Heinley, Payton            9 Kennett-OZ                     1:06.28        
 -- Stoverink, T.J.           10 Jackson-OZ                          DQ        
 -- Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                           DQ        
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese            9 Kennett-OZ                       45.87        
  2 Hux, Nicholas             10 Sharks-OZ                        48.50        
  3 Pritchett, Camden          9 Kennett-OZ                       48.81        
  4 Lemons, Nigil             10 Kennett-OZ                       55.59        
  5 Carns, Ryan                9 Jackson-OZ                     1:29.65        
 -- Greer, Ethan K            10 Jackson-OZ                          DQ        
 -- Steelman, Seth            10 Sharks-OZ                           DQ        
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese            9 Kennett-OZ                     1:35.09        
  2 Burton, Joseph             9 Sharks-OZ                      1:37.25        
  3 Hux, Nicholas             10 Sharks-OZ                      1:45.85        
  4 Pritchett, Camden          9 Kennett-OZ                     1:51.23        
  5 Williams, J. Thomas        9 Kennett-OZ                     1:52.42        
  6 Gilmore, Tommy             9 Sharks-OZ                      1:57.94        
  7 Steelman, Benjamin        10 Sharks-OZ                      2:00.81        
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:11.53        
     1) Hux, Nicholas 10                2) Klueppel, Jack 10              
     3) Steelman, Benjamin 10           4) Burton, Joseph 9               
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:15.34        
     1) Heinley, Payton 9               2) Pritchett, Camden 9            
     3) Williams, J. Thomas 9           4) Robinett, Reese 9              
  3 Jackson Swim Team-OZ  'A'                                   1:43.50        
     1) Carns, Ryan 9                   2) Stoverink, T.J. 10             
     3) Greer, Ethan K 10               4) Stoverink, Austin 8            
 
Boys 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:24.63        
     1) Williams, J. Thomas 9           2) Pritchett, Camden 9            
     3) Robinett, Reese 9               4) Heinley, Payton 9              
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:25.85        
     1) Burton, Joseph 9                2) Klueppel, Jack 10              
     3) Hux, Nicholas 10                4) Steelman, Benjamin 10          
  3 Jackson Swim Team-OZ  'A'                                   2:11.78        
     1) Greer, Ethan K 10               2) Stoverink, T.J. 10             
     3) Carns, Ryan 9                   4) Stoverink, Austin 8            
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          25.09  AAAA
          26.19  AAA
          27.39  AA
          28.59  A
          30.99  BB
          33.39  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Blake               12 Kennett-OZ                       31.93 B      
  2 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                  32.85 B      
  3 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                  33.47        
  4 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                  36.53        
  5 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                        39.84        
  6 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                       42.16        
  7 Hopper, Ashton            11 Jackson-OZ                       42.47        
  8 McCabe, Logan             12 Sharks-OZ                        52.90        
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          54.79  AAAA
          57.39  AAA
          59.99  AA
        1:02.69  A
        1:07.89  BB
        1:13.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, Blake               12 Kennett-OZ                     1:11.13 B      
  2 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                1:14.34        
  3 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                1:24.13        
  4 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                      1:34.13        
  5 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                     1:34.16        
  6 Hopper, Ashton            11 Jackson-OZ                     1:44.75        
  7 McCabe, Logan             12 Sharks-OZ                      2:08.53        
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
          28.99  AAAA
          30.49  AAA
          31.99  AA
          33.49  A
          36.49  BB
          39.49  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                        40.09        
  2 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                  41.42        
  3 Carr, Blake               12 Kennett-OZ                       42.94        
  4 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                  44.25        
  5 Hopper, Ashton            11 Jackson-OZ                       49.21        
  6 Lemons, Elijah            11 Kennett-OZ                       50.37        
  7 McCabe, Logan             12 Sharks-OZ                      1:01.62        
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
          32.09  AAAA
          33.79  AAA
          35.59  AA
          37.29  A
          40.79  BB
          44.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                  43.87 B      
  2 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                  44.60        
  3 Harrison, Jack H          11 Poplar Bluff-OZ                  47.47        
  4 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                       48.72        
 -- Hopper, Ashton            11 Jackson-OZ                          DQ        
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
          27.59  AAAA
          29.09  AAA
          30.59  AA
          32.09  A
          35.19  BB
          38.19  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mirza, Hamiz A            12 Poplar Bluff-OZ                  39.31        
  2 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                       48.76        
  3 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                        50.60        
  4 McCabe, Logan             12 Sharks-OZ                      1:21.93        
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
        1:02.39  AAAA
        1:05.39  AAA
        1:08.49  AA
        1:11.49  A
        1:17.59  BB
        1:23.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cisne, Dylan              11 Poplar Bluff-OZ                1:30.72        
  2 Smith, Gunner             12 Kennett-OZ                     1:41.44        
  3 Miller, Bryce             11 Sharks-OZ                      1:45.06        
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:59.31        
     1) Carr, Blake 12                  2) Lemons, Elijah 11              
     3) Smith, Gunner 12                4) Minyard, Corey 11              
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:48.18        
     1) Cisne, Dylan 11                 2) Harrison, Jack H 11            
     3) Mirza, Hamiz A 12               4) Phelps, David 10               
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  3:28.64        
     1) Minyard, Corey 11               2) Carr, Blake 12                 
     3) Smith, Gunner 12                4) Lemons, Elijah 11              
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
          22.99  AAAA
          24.09  AAA
          25.19  AA
          26.29  A
          28.49  BB
          30.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Britt             14 Kennett-OZ                       29.25 B      
  2 Smith, Trevor Q           14 Jackson-OZ                       30.87        
  3 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                  31.58        
  4 Jones, Luke               14 Kennett-OZ                       31.66        
  5 Elliott, Preston          13 Poplar Bluff-OZ                  41.38        
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
          50.29  AAAA
          52.69  AAA
          55.09  AA
          57.39  A
        1:02.19  BB
        1:06.99  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Britt             14 Kennett-OZ                     1:07.44        
  2 Gard, Jack                13 Jackson-OZ                     1:07.61        
  3 Jones, Luke               14 Kennett-OZ                     1:09.28        
  4 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                1:09.81        
  5 Smith, Trevor Q           14 Jackson-OZ                     1:14.31        
  6 Elliott, Preston          13 Poplar Bluff-OZ                1:36.87        
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
          56.19  AAAA
          58.89  AAA
        1:01.49  AA
        1:04.19  A
        1:09.59  BB
        1:14.89  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                1:28.69        
  2 Smith, Trevor Q           14 Jackson-OZ                     1:35.37        
  3 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     1:35.88        
  4 Elliott, Preston          13 Poplar Bluff-OZ                2:33.25        
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
        1:03.09  AAAA
        1:06.09  AAA
        1:09.09  AA
        1:12.09  A
        1:18.09  BB
        1:24.09  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack                13 Jackson-OZ                     1:31.84        
  2 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                1:33.90        
 -- Jones, Luke               14 Kennett-OZ                          DQ        
 -- Elliott, Preston          13 Poplar Bluff-OZ                     DQ        
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
          54.99  AAAA
          57.59  AAA
        1:00.29  AA
        1:02.89  A
        1:08.09  BB
        1:13.29  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack                13 Jackson-OZ                     1:34.97        
  2 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     1:47.59        
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
        2:02.79  AAAA
        2:08.59  AAA
        2:14.39  AA
        2:20.29  A
        2:31.99  BB
        2:43.69  B
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Britt             14 Kennett-OZ                     2:57.48        
  2 Bradley, Peyton E         14 Poplar Bluff-OZ                2:59.50        
  3 Gard, Jack                13 Jackson-OZ                     3:04.35        
  4 Smith, Trevor Q           14 Jackson-OZ                     3:22.84        
  5 Phillips, Jake            13 Kennett-OZ                     3:26.61        
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:14.31        
     1) Harris, Britt 14                2) Heinen, Will 14                
     3) Phillips, Jake 13               4) Jones, Luke 14                 
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:34.66        
     1) Harris, Britt 14                2) Jones, Luke 14                 
     3) Heinen, Will 14                 4) Phillips, Jake 13              
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, BJ                  16 Kennett-OZ                       25.22        
  2 Pobst, Ethan D            16 Jackson-OZ                       25.44        
  3 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                  26.70        
  4 Carman, David M           15 Jackson-OZ                       31.72        
  5 Scott, Chase              15 Kennett-OZ                       35.66        
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, BJ                  16 Kennett-OZ                       56.75        
  2 Pobst, Ethan D            16 Jackson-OZ                       56.78        
  3 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                  57.03        
  4 Carman, David M           15 Jackson-OZ                     1:12.34        
  5 Scott, Chase              15 Kennett-OZ                     1:14.75        
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                1:11.85        
  2 Carman, David M           15 Jackson-OZ                     1:25.05        
  3 Scott, Chase              15 Kennett-OZ                     1:47.66        
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                1:22.29        
  2 Carr, BJ                  16 Kennett-OZ                     1:25.55        
  3 Pobst, Ethan D            16 Jackson-OZ                     1:31.37        
  4 Scott, Chase              15 Kennett-OZ                     1:54.09        
 
Men 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            16 Jackson-OZ                     1:08.19        
  2 Carman, David M           15 Jackson-OZ                     1:26.66        
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        15 Poplar Bluff-OZ                2:36.31        
  2 Carr, BJ                  16 Kennett-OZ                     2:51.22        
 -- Scott, Chase              15 Kennett-OZ                          DQ        
 
Men 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Jackson Swim Team-OZ  'A'                                   2:25.19        
     1) Smith, Trevor Q 14              2) Gard, Jack 13                  
     3) Carman, David M 15              4) Pobst, Ethan D 16