Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 6/30/2013 05:36 PM
                    Barracudas Meet - 06/29/13 - 6/29/2013                     
                              Welcome to Jackson!                              
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buchheit, Kate Marie       6 Barracudas-OZ                    28.66  
  2 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                    41.89  
  3 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                  54.46  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                    43.47  
  2 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                1:31.37  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                1:02.17  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buchheit, Kate Marie       6 Barracudas-OZ                    36.72  
  2 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                1:15.67  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Huckabee, Courtney         8 Barracudas-OZ                    24.99  
  2 Dohogne, Kadi              8 Scott City-OZ                    25.07  
  3 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    25.81  
  4 Hopper, Kate               7 Barracudas-OZ                    28.66  
  5 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                    29.35  
  6 Morris, Emma               7 Barracudas-OZ                    30.90  
  7 Brown, Sierra              8 Scott City-OZ                    31.73  
  8 Ward, Lily                 8 Barracudas-OZ                    32.75  
  9 Chandler, Haylee           7 Poplar Bluff-OZ                  43.09  
 10 Gillihan, Maddie           7 Poplar Bluff-OZ                  49.84  
 11 Worley, Emma               7 Poplar Bluff-OZ                1:19.69  
 
Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LaMar, Lauren              8 Barracudas-OZ                    47.93  
  2 Dohogne, Kadi              8 Scott City-OZ                    57.59  
  3 Huckabee, Courtney         8 Barracudas-OZ                  1:04.62  
  4 Edwards, Emery             7 Barracudas-OZ                  1:06.16  
  5 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                  1:08.73  
  6 Brown, Sierra              8 Scott City-OZ                  1:13.27  
  7 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                  1:13.47  
  8 Ward, Lily                 8 Barracudas-OZ                  1:14.50  
  9 Buchheit, Kate Marie       6 Barracudas-OZ                  1:15.12  
 10 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                  1:33.28  
 11 Chandler, Haylee           7 Poplar Bluff-OZ                1:43.53  
 -- Worley, Emma               7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beard, Brennan             7 Barracudas-OZ                    28.96  
  2 Dohogne, Kadi              8 Scott City-OZ                    29.40  
  3 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    31.31  
  4 Morris, Emma               7 Barracudas-OZ                    38.74  
  5 Brown, Sierra              8 Scott City-OZ                    42.73  
  6 Worley, Emma               7 Poplar Bluff-OZ                1:20.35  
 -- Ward, Lily                 8 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Gillihan, Maddie           7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LaMar, Lauren              8 Barracudas-OZ                    31.91  
  2 Hopper, Kate               7 Barracudas-OZ                    35.41  
  3 Edwards, Emery             7 Barracudas-OZ                    36.61  
  4 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                    58.63  
  5 Chandler, Haylee           7 Poplar Bluff-OZ                  59.02  
 -- Morris, Emma               7 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Gillihan, Maddie           7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LaMar, Lauren              8 Barracudas-OZ                    26.90  
  2 Dohogne, Kadi              8 Scott City-OZ                    29.42  
  3 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                    34.31  
  4 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    36.03  
  5 Edwards, Emery             7 Barracudas-OZ                    36.46  
  6 Beard, Brennan             7 Barracudas-OZ                    36.50  
  7 Huckabee, Courtney         8 Barracudas-OZ                    38.19  
  8 Hopper, Kate               7 Barracudas-OZ                    50.20  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                  2:30.59  
  2 Beard, Brennan             7 Barracudas-OZ                  2:46.03  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          1:59.62  
     1) LaMar, Lauren 8                 2) Roth, Lydia 8                  
     3) Hopper, Kate 7                  4) Ward, Lily 8                   
  2 Barracudas-OZ  ''                                          2:11.67  
     1) Edwards, Emery 7                2) Buchheit, Kate Marie 6         
     3) Dickson, Emilie 7               4) Spencer, Erin 6                
  3 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              4:48.03  
     1) Gillihan, Maddie 7              2) Chandler, Haylee 7             
     3) McDonald, Annalie 5             4) Worley, Emma 7                 
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          2:09.44  
     1) Roth, Lydia 8                   2) Edwards, Emery 7               
     3) LaMar, Lauren 8                 4) Huckabee, Courtney 8           
  2 Barracudas-OZ  ''                                          2:20.43  
     1) Buchheit, Kate Marie 6          2) Dickson, Emilie 7              
     3) Beard, Brennan 7                4) Morris, Emma 7                 
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                       38.68  
  2 Buchheit, Allison          9 Barracudas-OZ                    41.44  
  3 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                       42.47  
  4 Canter, Clare              9 Paducah-OZ                       47.12  
  4 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                  47.12  
  6 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                  48.49  
  7 Buchheit, Sydney           9 Barracudas-OZ                    49.03  
  8 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                  54.39  
  9 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                  55.25  
 10 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                  55.72  
 11 Taylor, Karsten            9 Paducah-OZ                       56.87  
 12 Jansen, Abby               9 Scott City-OZ                    57.07  
 13 Bowling, Brooke            9 Paducah-OZ                       58.59  
 14 Lambert, Madison          10 Barracudas-OZ                  1:00.16  
 15 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                1:01.06  
 16 Umfleet, Abby              9 Scott City-OZ                  1:01.49  
 17 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  1:02.34  
 18 Cantrell, Demi             9 Barracudas-OZ                  1:02.46  
 19 Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                  1:05.47  
 20 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:06.31  
 21 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                1:07.50  
 22 Deneke, Cera              10 Barracudas-OZ                  1:08.22  
 23 Evans, Taylor             10 Scott City-OZ                  1:10.19  
 24 Lagura, Pamela             9 Poplar Bluff-OZ                1:11.46  
 -- Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                     1:30.57  
  2 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                     1:37.19  
  3 Jauch, Lauren             10 Barracudas-OZ                  1:43.21  
  4 Canter, Clare              9 Paducah-OZ                     1:44.22  
  5 Buchheit, Sydney           9 Barracudas-OZ                  1:51.39  
  6 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                1:53.18  
  7 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                1:57.96  
  8 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                2:02.51  
  9 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                2:06.28  
 10 Shipman, Claire            9 Barracudas-OZ                  2:11.13  
 11 Bowling, Brooke            9 Paducah-OZ                     2:11.41  
 12 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                2:11.62  
 13 Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                  2:23.09  
 14 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  2:26.47  
 15 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                2:34.62  
 16 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                2:40.60  
 17 Deneke, Cera              10 Barracudas-OZ                  2:43.09  
 18 Evans, Taylor             10 Scott City-OZ                  2:45.25  
 -- Lagura, Pamela             9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                       48.08  
  2 Jauch, Lauren             10 Barracudas-OZ                    49.53  
  3 Jansen, Lexi               9 Scott City-OZ                    53.96  
  4 Canter, Clare              9 Paducah-OZ                       54.12  
  5 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                  57.32  
  6 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                  57.39  
  7 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                1:00.30  
  8 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                1:00.97  
  9 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                1:05.78  
 10 Shipman, Claire            9 Barracudas-OZ                  1:06.83  
 11 Taylor, Karsten            9 Paducah-OZ                     1:09.88  
 12 Bowling, Brooke            9 Paducah-OZ                     1:10.38  
 13 Umfleet, Abby              9 Scott City-OZ                  1:12.35  
 14 Lagura, Pamela             9 Poplar Bluff-OZ                1:15.89  
 15 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:16.03  
 16 Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                  1:17.81  
 17 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                1:23.84  
 18 Cantrell, Demi             9 Barracudas-OZ                  1:25.93  
 19 Evans, Taylor             10 Scott City-OZ                  1:29.76  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                       54.94  
  2 Buchheit, Sydney           9 Barracudas-OZ                    56.37  
  3 Canter, Clare              9 Paducah-OZ                     1:02.23  
  4 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                1:02.37  
  5 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                1:07.38  
  6 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  1:07.50  
  7 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:09.43  
  8 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                1:09.72  
  9 Shipman, Claire            9 Barracudas-OZ                  1:10.42  
 10 Jansen, Abby               9 Scott City-OZ                  1:11.37  
 11 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                1:12.47  
 12 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                1:12.94  
 13 Jansen, Lexi               9 Scott City-OZ                  1:14.33  
 14 Deneke, Cera              10 Barracudas-OZ                  1:22.62  
 15 Taylor, Karsten            9 Paducah-OZ                     1:26.60  
 16 Umfleet, Abby              9 Scott City-OZ                  1:39.53  
 -- Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Cantrell, Demi             9 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Lagura, Pamela             9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                       48.09  
  2 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                       49.09  
  3 Jauch, Lauren             10 Barracudas-OZ                    53.06  
  4 Buchheit, Allison          9 Barracudas-OZ                    57.17  
  5 Jansen, Lexi               9 Scott City-OZ                  1:01.69  
  6 Jansen, Abby               9 Scott City-OZ                  1:10.03  
  7 Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                  1:19.39  
  8 Taylor, Karsten            9 Paducah-OZ                     1:22.56  
 -- Bowling, Brooke            9 Paducah-OZ                          DQ  
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buchheit, Allison          9 Barracudas-OZ                  1:51.71  
  2 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                2:21.31  
  3 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                2:30.60  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          1:43.35  
     1) Jauch, Lauren 10                2) Cantrell, Demi 9               
     3) Harris, Madelyn 9               4) Tally, Dawson 10               
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:48.19  
     1) Jansen, Lexi 9                  2) Evans, Taylor 10               
     3) Dohogne, Kadi 8                 4) Umfleet, Abby 9                
  3 Barracudas-OZ  '_'                                          1:53.44  
     1) Shipman, Claire 9               2) Weisbrod, Micah 10             
     3) Spencer, Savannah 9             4) Morris, Emma 7                 
 
Girls 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           1:39.39  
     1) Taylor, Karsten 9               2) Haus, Bella 10                 
     3) Hutcheson, McCall 10            4) Canter, Clare 9                
  2 Barracudas-OZ  ''                                          1:50.39  
     1) Shipman, Claire 9               2) Harris, Madelyn 9              
     3) Jauch, Lauren 10                4) Cantrell, Demi 9               
  3 Barracudas-OZ  ''                                          1:55.81  
     1) Weisbrod, Micah 10              2) Tally, Dawson 10               
     3) Buchheit, Allison 9             4) Hopper, Kate 7                 
  4 Barracudas-OZ  ''                                          2:00.03  
     1) Lambert, Madison 10             2) Spencer, Savannah 9            
     3) Buchheit, Sydney 9              4) Deneke, Cera 10                
  5 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:12.32  
     1) Umfleet, Abby 9                 2) Jansen, Abby 9                 
     3) Mabrey, Zoa 8                   4) Evans, Taylor 10               
  6 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                              2:18.06  
     1) Pennington, Melody 10           2) Rahlmann, Audrey 10            
     3) Williams, Mia 9                 4) Chandler, Haylee 7             
 -- Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                                   DQ  
     1) Hart, Rileigh 9                 2) Kirkman, Addison 9             
     3) Kirkman, Olivia 9               4) McDonald, Gracie 10            
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                  31.45  
  2 McDonald, Allison         12 Barracudas-OZ                    32.65  
  3 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                  35.87  
  4 Bangert, Vanessa          11 Barracudas-OZ                    37.91  
  5 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  39.70  
  6 Littlepage, Alexys        11 Scott City-OZ                    42.50  
  7 Landewee, Grace           11 Scott City-OZ                    43.23  
  8 Enderle, Courtney         12 Scott City-OZ                    43.75  
  9 Huff, Erin                11 Barracudas-OZ                    45.16  
 10 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                    47.50  
 11 Priest, Anna              11 Barracudas-OZ                    53.77  
 12 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  1:01.56  
 
Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                1:14.61  
  2 Littleton, Faith          12 Barracudas-OZ                  1:15.54  
  3 Pujol, Carly              12 Barracudas-OZ                  1:19.69  
  4 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                1:21.37  
  5 Bangert, Vanessa          11 Barracudas-OZ                  1:27.60  
  6 Hulshof, Maddie           11 Scott City-OZ                  1:41.16  
  7 Hadler, Claire            11 Barracudas-OZ                  1:47.63  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                  38.47  
  2 Littleton, Faith          12 Barracudas-OZ                    41.91  
  3 Pujol, Carly              12 Barracudas-OZ                    43.22  
  4 Hulshof, Maddie           11 Scott City-OZ                    51.43  
  5 Huff, Erin                11 Barracudas-OZ                    55.47  
  6 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                  1:00.10  
  7 Enderle, Courtney         12 Scott City-OZ                  1:04.19  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                  45.97  
  2 Littleton, Faith          12 Barracudas-OZ                    48.08  
  3 Bangert, Vanessa          11 Barracudas-OZ                    49.22  
  4 Pujol, Carly              12 Barracudas-OZ                    50.84  
  5 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  52.12  
  6 Hadler, Claire            11 Barracudas-OZ                    58.42  
  7 Landewee, Grace           11 Scott City-OZ                    59.00  
  8 Hulshof, Maddie           11 Scott City-OZ                    59.22  
  9 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                  1:11.13  
 10 Littlepage, Alexys        11 Scott City-OZ                  1:13.21  
 11 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  2:00.15  
 -- Enderle, Courtney         12 Scott City-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                  36.82  
  2 McDonald, Allison         12 Barracudas-OZ                    38.03  
  3 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                  42.06  
  4 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  47.91  
  5 Hadler, Claire            11 Barracudas-OZ                    56.75  
  6 Landewee, Grace           11 Scott City-OZ                    58.59  
  7 Huff, Erin                11 Barracudas-OZ                  1:15.61  
  8 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  1:34.40  
 -- Priest, Anna              11 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                1:22.03  
  2 McDonald, Allison         12 Barracudas-OZ                  1:24.68  
  3 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                1:33.87  
  4 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                1:45.41  
  5 Littlepage, Alexys        11 Scott City-OZ                  2:05.07  
  6 Priest, Anna              11 Barracudas-OZ                  2:27.19  
 
Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          2:58.93  
     1) Bangert, Vanessa 11             2) Hadler, Claire 11              
     3) Huff, Erin 11                   4) Buchheit, Allison 9            
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       3:08.25  
     1) Landewee, Grace 11              2) Mabrey, Macie 11               
     3) Enderle, Courtney 12            4) Jansen, Abby 9                 
  3 Barracudas-OZ  ''                                          3:24.41  
     1) Pujol, Carly 12                 2) Priest, Anna 11                
     3) Clubbs, Eva 11                  4) McDonald, Allison 12           
 
Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          3:14.39  
     1) Littleton, Faith 12             2) Hadler, Claire 11              
     3) McDonald, Allison 12            4) Clubbs, Eva 11                 
  2 Barracudas-OZ  ''                                          3:23.50  
     1) Huff, Erin 11                   2) Bangert, Vanessa 11            
     3) Pujol, Carly 12                 4) Priest, Anna 11                
 -- Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                            DQ  
     1) Enderle, Courtney 12            2) Landewee, Grace 11             
     3) Jansen, Lexi 9                  4) Mabrey, Macie 11               
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie              13 Barracudas-OZ                    33.63  
  2 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                  34.38  
  3 Cundiff, Emma             14 Scott City-OZ                    37.25  
  4 Priest, Olivia            13 Barracudas-OZ                    37.64  
  5 Wiseman, Taylor           14 Poplar Bluff-OZ                  39.66  
  6 Carns, Katherine          14 Barracudas-OZ                    41.14  
  7 Winder, Jacqueline        14 Barracudas-OZ                    41.25  
  8 Kern, Gracie              13 Scott City-OZ                    42.07  
  9 Allen, Nicole             13 Poplar Bluff-OZ                  44.81  
 10 Webb, Casey               14 Barracudas-OZ                    44.82  
 11 Timpe, Jayna              13 Barracudas-OZ                    45.28  
 12 McDonald, Ashley          13 Barracudas-OZ                    46.35  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                1:13.97  
  2 Pujol, Allie              13 Barracudas-OZ                  1:14.68  
  3 Cundiff, Emma             14 Scott City-OZ                  1:23.10  
  4 Priest, Olivia            13 Barracudas-OZ                  1:28.41  
  5 Wiseman, Taylor           14 Poplar Bluff-OZ                1:32.81  
  6 Allen, Nicole             13 Poplar Bluff-OZ                1:41.82  
  7 Timpe, Jayna              13 Barracudas-OZ                  1:44.22  
  8 Webb, Casey               14 Barracudas-OZ                  1:45.57  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie              13 Barracudas-OZ                  1:24.81  
  2 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                1:29.16  
  3 Kern, Gracie              13 Scott City-OZ                  1:45.85  
  4 Winder, Jacqueline        14 Barracudas-OZ                  1:55.89  
  5 McDonald, Ashley          13 Barracudas-OZ                  1:57.22  
  6 Carns, Katherine          14 Barracudas-OZ                  2:08.19  
  7 Webb, Casey               14 Barracudas-OZ                  2:20.03  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Allie              13 Barracudas-OZ                  1:38.54  
  2 Cundiff, Emma             14 Scott City-OZ                  1:52.70  
  3 Priest, Olivia            13 Barracudas-OZ                  1:54.53  
  4 Carns, Katherine          14 Barracudas-OZ                  2:00.28  
  5 Wiseman, Taylor           14 Poplar Bluff-OZ                2:01.71  
  6 Timpe, Jayna              13 Barracudas-OZ                  2:10.35  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                1:29.42  
  2 Pujol, Jacie              13 Barracudas-OZ                  1:30.88  
  3 Winder, Jacqueline        14 Barracudas-OZ                  1:54.97  
  4 Kern, Gracie              13 Scott City-OZ                  1:59.93  
  5 McDonald, Ashley          13 Barracudas-OZ                  2:20.60  
 
Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Allie              13 Barracudas-OZ                  3:08.84  
 
Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          2:39.84  
     1) McDonald, Ashley 13             2) Winder, Jacqueline 14          
     3) Pujol, Allie 13                 4) Littleton, Faith 12            
  2 Barracudas-OZ  ''                                          2:40.14  
     1) Timpe, Jayna 13                 2) Webb, Casey 14                 
     3) Priest, Olivia 13               4) Pujol, Jacie 13                
  3 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:46.93  
     1) Littlepage, Alexys 11           2) Kern, Gracie 13                
     3) Hulshof, Maddie 11              4) Cundiff, Emma 14               
 
Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              3:02.48  
     1) Allen, Nicole 13                2) Bradley, Paige 11              
     3) Vaughn, Alexis 14               4) Wiseman, Taylor 14             
  2 Barracudas-OZ  ']'                                          3:06.87  
     1) Priest, Olivia 13               2) Carns, Katherine 14            
     3) Pujol, Allie 13                 4) Timpe, Jayna 13                
  3 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       3:10.87  
     1) Kern, Gracie 13                 2) Cundiff, Emma 14               
     3) Hulshof, Maddie 11              4) Littlepage, Alexys 11          
  4 Barracudas-OZ  '['                                          3:13.35  
     1) Pujol, Jacie 13                 2) McDonald, Ashley 13            
     3) Winder, Jacqueline 14           4) Webb, Casey 14                 
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                  30.80  
  2 McDonald, Madeleine       16 Barracudas-OZ                    31.56  
  3 Smith, Sierra             16 Barracudas-OZ                    33.09  
  4 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                  33.41  
  5 Hernandez, Valerie        17 Barracudas-OZ                    45.25  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Culbertson, Kate          17 Paducah-OZ                     1:05.19  
  2 Troxel, Kyleigh           18 Barracudas-OZ                  1:05.27  
  3 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                1:07.48  
  4 McDonald, Madeleine       16 Barracudas-OZ                  1:10.50  
  5 Garland, Makenzie         16 Paducah-OZ                     1:13.74  
  6 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:14.22  
  7 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                1:16.47  
 -- Hernandez, Valerie        17 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Culbertson, Kate          17 Paducah-OZ                     1:19.40  
  2 Garland, Makenzie         16 Paducah-OZ                     1:23.82  
  3 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                1:27.69  
  4 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:28.92  
  5 Smith, Sierra             16 Barracudas-OZ                  1:29.01  
  6 Hernandez, Valerie        17 Barracudas-OZ                  3:19.91  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                1:29.57  
  2 Garland, Makenzie         16 Paducah-OZ                     1:33.50  
  3 McDonald, Madeleine       16 Barracudas-OZ                  1:34.26  
  4 Culbertson, Kate          17 Paducah-OZ                     1:36.57  
  5 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:40.16  
  6 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                1:40.72  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                1:30.60  
 
Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                3:02.58  
 
Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:23.05  
     1) Allen, Nicole 13                2) Dragon, Haylee 15              
     3) Rubi, Angelica 15               4) Dragon, Julia 17               
 
Girls 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:46.73  
     1) Smith, Sierra 16                2) McDonald, Madeleine 16         
     3) Troxel, Kyleigh 18              4) Hernandez, Valerie 17          
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sells, Alex                6 Barracudas-OZ                    37.14  
  2 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  37.34  
  3 Huff, Nolan                6 Barracudas-OZ                    39.92  
  4 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  40.68  
  5 Lambert, Ian               6 Barracudas-OZ                    45.85  
  6 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                    50.87  
  7 Shy, Henry                 6 Barracudas-OZ                    54.13  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sells, Alex                6 Barracudas-OZ                    40.41  
  2 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  59.03  
  3 Huff, Nolan                6 Barracudas-OZ                  1:00.54  
  4 Shy, Henry                 6 Barracudas-OZ                  1:01.91  
  5 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                1:03.47  
  6 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                  1:28.50  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sells, Alex                6 Barracudas-OZ                    43.65  
  2 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  48.58  
  3 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  48.64  
  4 Huff, Nolan                6 Barracudas-OZ                    56.44  
  5 Shy, Henry                 6 Barracudas-OZ                  1:14.93  
  6 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                  1:40.35  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  49.16  
  2 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  49.67  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Littlepage, Dalyn          8 Scott City-OZ                    23.81  
  2 Evans, Tyson               8 Scott City-OZ                    23.98  
  3 Groves, Ethan              8 Barracudas-OZ                    24.75  
  4 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                  27.21  
  5 Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                  30.53  
  6 Tally, Luke                7 Barracudas-OZ                    37.50  
  7 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                  38.47  
  8 McGuire, Nelson            7 Barracudas-OZ                  1:11.75  
 -- Umfleet, Luke              7 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Evans, Tyson               8 Scott City-OZ                    57.22  
  2 Littlepage, Dalyn          8 Scott City-OZ                    57.94  
  3 Groves, Owen               8 Barracudas-OZ                  1:02.86  
  4 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                1:04.90  
  5 Tally, Luke                7 Barracudas-OZ                  1:26.74  
  6 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                1:37.46  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Evans, Tyson               8 Scott City-OZ                    27.27  
  2 Groves, Owen               8 Barracudas-OZ                    30.60  
  3 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                  37.06  
  4 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                  38.23  
  5 Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                  43.55  
  6 Tally, Luke                7 Barracudas-OZ                    56.16  
  7 Umfleet, Luke              7 Scott City-OZ                  1:26.74  
 -- McGuire, Nelson            7 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                  35.28  
  2 Groves, Ethan              8 Barracudas-OZ                    38.37  
  3 Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                  42.43  
 -- Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Littlepage, Dalyn          8 Scott City-OZ                    34.00  
  2 Groves, Ethan              8 Barracudas-OZ                    34.99  
  3 Evans, Tyson               8 Scott City-OZ                    40.50  
  4 Groves, Owen               8 Barracudas-OZ                    41.60  
 -- Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:22.07  
     1) Huff, Nolan 6                   2) Groves, Ethan 8                
     3) Groves, Owen 8                  4) Tally, Luke 7                  
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:35.46  
     1) McDonald, Lee-Michael 6         2) Pennington, Grady 8            
     3) Williams, Korbin 6              4) Scott, Jack 8                  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Barracudas-OZ  'A'                                               DQ  
     1) Sells, Alex 6                   2) Groves, Ethan 8                
     3) Groves, Owen 8                  4) Lambert, Ian 6                 
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snyder, Jaron             10 Paducah-OZ                       40.73  
  2 Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                       42.90  
  3 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                  43.82  
  4 LeGrand, Caleb            10 Scott City-OZ                    45.78  
  5 Carns, Ryan               10 Barracudas-OZ                    47.72  
  6 Hulshof, Brock             9 Scott City-OZ                    53.28  
  7 Caudel, Kastin             9 Poplar Bluff-OZ                1:02.76  
  8 Gillihan, Tristan          9 Poplar Bluff-OZ                1:08.23  
  9 Glass, Brendan             9 Barracudas-OZ                  1:22.12  
 -- Enderle, Andrew           10 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snyder, Jaron             10 Paducah-OZ                     1:37.19  
  2 LeGrand, Caleb            10 Scott City-OZ                  1:44.37  
  3 Carns, Ryan               10 Barracudas-OZ                  2:08.19  
  4 Gillihan, Tristan          9 Poplar Bluff-OZ                2:09.59  
  5 Huckabee, Peyton          10 Barracudas-OZ                  2:12.75  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snyder, Jaron             10 Paducah-OZ                       48.60  
  2 Carns, Ryan               10 Barracudas-OZ                    55.12  
  3 Huckabee, Peyton          10 Barracudas-OZ                  1:03.47  
  4 LeGrand, Caleb            10 Scott City-OZ                  1:08.29  
  5 Hulshof, Brock             9 Scott City-OZ                  1:09.98  
  6 Pruden, Trent              9 Scott City-OZ                  1:10.61  
  7 Enderle, Andrew           10 Scott City-OZ                  1:27.01  
  8 Glass, Brendan             9 Barracudas-OZ                  1:52.97  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                  57.38  
  2 Huckabee, Peyton          10 Barracudas-OZ                  1:07.94  
  3 Gillihan, Tristan          9 Poplar Bluff-OZ                1:14.26  
  4 Hulshof, Brock             9 Scott City-OZ                  1:24.72  
 -- Glass, Brendan             9 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Snyder, Jaron             10 Paducah-OZ                          DQ  
 -- Caudel, Kastin             9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                  51.29  
  2 Snyder, Jaron             10 Paducah-OZ                       53.22  
  3 Pruden, Trent              9 Scott City-OZ                  1:02.65  
  4 Gillihan, Tristan          9 Poplar Bluff-OZ                1:18.47  
 -- Enderle, Andrew           10 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                1:48.53  
  2 Carns, Ryan               10 Barracudas-OZ                  2:16.81  
 -- Pruden, Trent              9 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:35.73  
     1) Hulshof, Brock 9                2) Littlepage, Dalyn 8            
     3) Pruden, Trent 9                 4) LeGrand, Caleb 10              
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:49.64  
     1) Gillihan, Tristan 9             2) Caudel, Kastin 9               
     3) Rubi, Andrew 7                  4) Vaughn, Gavin 9                
 
Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:57.03  
     1) LeGrand, Caleb 10               2) Hulshof, Brock 9               
     3) Pruden, Trent 9                 4) Littlepage, Dalyn 8            
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roddy, London             11 Paducah-OZ                       32.88  
  2 Hopper, Ashton            12 Barracudas-OZ                    37.44  
  3 LeGrand, Joey             11 Scott City-OZ                    40.19  
  4 Dickson, Hyrum            12 Barracudas-OZ                    45.97  
  5 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:00.33  
  6 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:03.47  
 
Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roddy, London             11 Paducah-OZ                     1:22.46  
  2 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                2:35.28  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roddy, London             11 Paducah-OZ                       41.45  
  2 LeGrand, Joey             11 Scott City-OZ                  1:03.40  
  3 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:18.00  
  4 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:19.85  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton            12 Barracudas-OZ                    44.69  
  2 Roddy, London             11 Paducah-OZ                       47.31  
  3 LeGrand, Joey             11 Scott City-OZ                    59.63  
  4 Dickson, Hyrum            12 Barracudas-OZ                  1:02.18  
 -- Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roddy, London             11 Paducah-OZ                       40.22  
  2 Dickson, Hyrum            12 Barracudas-OZ                    58.40  
 -- Hopper, Ashton            12 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LeGrand, Joey             11 Scott City-OZ                  1:52.22  
 
Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          4:10.75  
     1) Hopper, Ashton 12               2) Huckabee, Peyton 10            
     3) Bryant, Ian 11                  4) Glass, Brendan 9               
 
Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          4:06.85  
     1) Carns, Ryan 10                  2) Huckabee, Peyton 10            
     3) Dickson, Hyrum 12               4) Bryant, Ian 11                 
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack                14 Barracudas-OZ                    30.31  
  2 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                  33.06  
  2 Leimer, Tra               13 Barracudas-OZ                    33.06  
  4 Schneider, Nathan         14 Barracudas-OZ                    33.66  
  5 Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                    38.97  
  6 Groves, Reiss             13 Barracudas-OZ                    42.81  
  7 Riley, Luke               13 Barracudas-OZ                    46.43  
  8 Seals, Max                13 Poplar Bluff-OZ                  46.53  
  9 Justus, Jacob             13 Barracudas-OZ                    50.66  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                     1:04.25  
  2 Gard, Jack                14 Barracudas-OZ                  1:04.75  
  3 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                1:14.38  
  4 Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                  1:32.63  
  5 Justus, Jacob             13 Barracudas-OZ                  1:52.14  
  6 Seals, Max                13 Poplar Bluff-OZ                2:28.50  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                     1:16.94  
  2 Leimer, Tra               13 Barracudas-OZ                  1:21.68  
  3 Riley, Luke               13 Barracudas-OZ                  2:00.23  
  4 Groves, Reiss             13 Barracudas-OZ                  2:05.57  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                     1:21.78  
  2 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                1:41.40  
  3 Schneider, Nathan         14 Barracudas-OZ                  1:48.06  
  4 Groves, Reiss             13 Barracudas-OZ                  2:14.47  
  5 Justus, Jacob             13 Barracudas-OZ                  2:38.81  
 -- Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Seals, Max                13 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack                14 Barracudas-OZ                  1:24.04  
  2 Leimer, Tra               13 Barracudas-OZ                  1:26.62  
 
Boys 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schneider, Nathan         14 Barracudas-OZ                  3:48.41  
  2 Riley, Luke               13 Barracudas-OZ                  4:32.28  
 
Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  '^'                                          2:37.13  
     1) Leimer, Tra 13                  2) Schneider, Nathan 14           
     3) Justus, Jacob 13                4) Dickson, Hyrum 12              
  2 Barracudas-OZ  '`'                                          2:41.91  
     1) Gard, Jack 14                   2) Nipper, Andrew 13              
     3) Riley, Luke 13                  4) Groves, Reiss 13               
 
Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          2:58.68  
     1) Riley, Luke 13                  2) Groves, Reiss 13               
     3) Gard, Jack 14                   4) Schneider, Nathan 14           
  2 Barracudas-OZ  ''                                          3:02.50  
     1) Leimer, Tra 13                  2) Hopper, Ashton 12              
     3) Nipper, Andrew 13               4) Justus, Jacob 13               
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan              17 Barracudas-OZ                    29.12  
  2 Dickson, Reed             15 Barracudas-OZ                    33.43  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Voss, Jackson             17 Barracudas-OZ                  1:01.10  
  2 Price, Carson             18 Paducah-OZ                     1:02.66  
  3 Pitt, Jack                15 Paducah-OZ                     1:02.90  
  4 Pobst, Ethan              17 Barracudas-OZ                  1:03.22  
  5 Barraza Zapata, Antonio   15 Paducah-OZ                     1:03.59  
  6 Smith, Trevor             15 Barracudas-OZ                  1:19.94  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oatman, Logan             17 Paducah-OZ                     1:07.46  
  2 Voss, Jackson             17 Barracudas-OZ                  1:12.51  
  3 Pitt, Jack                15 Paducah-OZ                     1:13.38  
  4 Price, Carson             18 Paducah-OZ                     1:16.89  
  5 Pobst, Ethan              17 Barracudas-OZ                  1:18.09  
  6 Barraza Zapata, Antonio   15 Paducah-OZ                     1:20.00  
  7 Dickson, Reed             15 Barracudas-OZ                  1:36.73  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Jack                15 Paducah-OZ                     1:25.81  
  2 Price, Carson             18 Paducah-OZ                     1:28.21  
  3 Dickson, Reed             15 Barracudas-OZ                  1:31.45  
  4 Smith, Trevor             15 Barracudas-OZ                  1:50.37  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Voss, Jackson             17 Barracudas-OZ                  1:07.40  
 
Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Trevor             15 Barracudas-OZ                  3:23.80  
 
Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:08.03  
     1) Voss, Jackson 17                2) Smith, Trevor 15               
     3) Dickson, Reed 15                4) Pobst, Ethan 17                
 
Boys 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           2:06.31  
     1) Oatman, Logan 17                2) Pitt, Jack 15                  
     3) Price, Carson 18                4) Barraza Zapata, Antonio 15     
  2 Barracudas-OZ  'A'                                          2:16.72  
     1) Pobst, Ethan 17                 2) Dickson, Reed 15               
     3) Voss, Jackson 17                4) Smith, Trevor 15