Licensed to Perryville Piranhas     HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/8/2013 09:56 PM
                         Farmington 6-8-13 - 6/8/2013                          
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ringwald, Sydney           5 RCA-OZ                           22.86  
  2 West, Elle                 5 RCA-OZ                           54.79  
  3 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                  1:08.53  
  4 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                1:18.84  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ringwald, Sydney           5 RCA-OZ                           28.50  
  2 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                    51.60  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ringwald, Sydney           5 RCA-OZ                           36.59  
  2 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                1:55.91  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    21.02  
  2 Anderson, Kristin          8 RCA-OZ                           21.07  
  3 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    22.53  
  4 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    22.64  
  5 Combs, Olivia              8 Farmington-OZ                    22.97  
  6 Busenbark, Kate            8 Farmington-OZ                    23.13  
  7 Ringwald, Addison          7 RCA-OZ                           26.37  
  8 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                    26.45  
  9 Seabaugh, Maddie           7 RCA-OZ                           38.44  
 10 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                    38.95  
 11 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                1:30.22  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    50.59  
  2 Anderson, Kristin          8 RCA-OZ                           51.46  
  3 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    53.10  
  4 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    56.37  
  5 Ringwald, Sydney           5 RCA-OZ                           56.60  
  6 Ringwald, Addison          7 RCA-OZ                           59.84  
  7 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                  1:01.56  
  8 Seabaugh, Maddie           7 RCA-OZ                         1:40.20  
  9 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                3:36.02  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    24.66  
  2 Busenbark, Kate            8 Farmington-OZ                    24.69  
  3 Anderson, Kristin          8 RCA-OZ                           25.22  
  4 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    26.69  
  5 Ringwald, Addison          7 RCA-OZ                           27.81  
  6 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                    29.91  
  7 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    30.28  
  8 Seabaugh, Maddie           7 RCA-OZ                           41.16  
  9 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                    52.75  
 10 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                1:08.64  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Kristin          8 RCA-OZ                           28.66  
  2 Ringwald, Addison          7 RCA-OZ                           40.27  
  3 Seabaugh, Maddie           7 RCA-OZ                         1:08.88  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    34.79  
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:20.65  
     1) Busenbark, Kate 8               2) Cox, Eva 7                     
     3) Humphrey, Ruby 8                4) Cox, Anna 5                    
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Summers, Emma              9 RCA-OZ                           36.57  
  2 Brown, Jasmine .          10 RCA-OZ                           37.92  
  3 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                    37.97  
  4 West, Jane                10 RCA-OZ                           40.17  
  5 McCadams, Sophie          10 RCA-OZ                           42.88  
  6 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                           43.79  
  7 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           45.28  
  8 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                    46.90  
  9 Frazier, Evie .            9 RCA-OZ                           51.29  
 10 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                  54.06  
 11 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                  56.65  
 12 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                    59.34  
 13 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                  59.84  
 14 Niermann, Lillian          9 RCA-OZ                         1:00.93  
 15 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  1:15.39  
 16 Mayfield, Zoe .            9 RCA-OZ                         1:16.18  
 17 Clayton, Audrey .          9 RCA-OZ                         1:27.88  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 West, Jane                10 RCA-OZ                         1:27.19  
  2 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                         1:32.04  
  3 McCadams, Sophie          10 RCA-OZ                         1:34.35  
  4 Brown, Jasmine .          10 RCA-OZ                         1:34.82  
  5 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                  1:41.94  
  6 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                  1:59.99  
  7 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                2:02.33  
  8 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                2:08.84  
  9 Niermann, Lillian          9 RCA-OZ                         2:23.91  
 10 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                2:25.84  
 11 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  2:39.37  
 12 Mayfield, Zoe .            9 RCA-OZ                         3:23.78  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Ava .             10 RCA-OZ                           41.43  
  2 West, Elle                 5 RCA-OZ                           44.03  
  3 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                           48.87  
  4 McCadams, Sophie          10 RCA-OZ                           48.88  
  5 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                    49.28  
  6 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           56.44  
  7 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                    57.17  
  8 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                1:03.56  
  9 Niermann, Lillian          9 RCA-OZ                         1:06.50  
 10 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  1:07.05  
 11 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  1:07.23  
 12 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                1:09.19  
 13 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                1:13.36  
 14 Mayfield, Zoe .            9 RCA-OZ                         1:15.01  
 15 McCadams, Elle            10 RCA-OZ                         2:16.94  
 -- Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Clayton, Audrey .          9 RCA-OZ                              DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                    50.31  
  2 Brown, Jasmine .          10 RCA-OZ                           51.65  
  3 McCadams, Sophie          10 RCA-OZ                           55.42  
  4 Frazier, Evie .            9 RCA-OZ                           55.68  
  5 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           56.38  
  6 Niermann, Lillian          9 RCA-OZ                         1:12.22  
  7 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                         1:15.38  
  8 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                1:15.91  
  9 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                1:18.82  
 10 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                1:22.29  
 11 McCadams, Elle            10 RCA-OZ                         2:08.66  
 -- Clayton, Audrey .          9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Mayfield, Zoe .            9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Summers, Emma              9 RCA-OZ                              DQ  
 -- West, Jane                10 RCA-OZ                              DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Ava .             10 RCA-OZ                           45.13  
  2 Summers, Emma              9 RCA-OZ                           52.03  
  3 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                    52.91  
  4 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           58.10  
  5 Frazier, Evie .            9 RCA-OZ                         1:06.50  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:41.59  
     1) Ealick, Lydia 10                2) Ealick, Emilia 9               
     3) Bone, Bridget 10                4) Moriarty, Aiden 8              
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              3:14.75  
     1) Dover, Austynn 10               2) Pennington, Melody 10          
     3) Williams, Mia 9                 4) Worley, Emma K 7               
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'B'                                 2:20.55  
     1) Mayfield, Zoe . 9               2) Shemwell, Callie 10            
     3) Ringwald, Addison 7             4) Clayton, Audrey . 9            
 -- Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                                DQ  
     1) Ealick, Emilia 9                2) Ealick, Lydia 10               
     3) Bone, Bridget 10                4) Moriarty, Aiden 8              
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           29.96  
  2 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                  30.18  
  3 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                    33.06  
  4 Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                    34.13  
  5 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                  34.84  
  6 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  35.12  
  7 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                    37.29  
  8 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                    38.36  
  9 Brazel, Haley .           11 RCA-OZ                           38.52  
 10 Thomason, Ellie           12 RCA-OZ                           40.13  
 11 Meystedt, Mallory A       11 RCA-OZ                           40.41  
 12 Enderle, Courtney A       12 Scott City-OZ                    40.53  
 13 Williams, Annaleese A     12 Poplar Bluff-OZ                  42.19  
 14 McElvain, Elaina          11 RCA-OZ                           43.23  
 15 Elliott, Rhianna H        12 Poplar Bluff-OZ                  45.25  
 16 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                    47.50  
 17 Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                  1:13.28  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                1:04.81  
  2 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                         1:09.40  
  3 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                  1:12.88  
  4 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                1:20.00  
  5 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                1:26.60  
  6 Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                  1:28.06  
  7 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                  1:28.25  
  8 Brazel, Haley .           11 RCA-OZ                         1:34.08  
  9 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                  1:40.00  
 10 Williams, Annaleese A     12 Poplar Bluff-OZ                1:42.73  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                  32.93  
  2 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                  37.46  
  3 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                  42.72  
  4 Brazel, Haley .           11 RCA-OZ                           44.72  
  5 Elliott, Rhianna H        12 Poplar Bluff-OZ                  45.88  
  6 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                    48.31  
  7 Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                    49.99  
  8 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                    54.81  
  9 McElvain, Elaina          11 RCA-OZ                           55.04  
 10 Williams, Annaleese A     12 Poplar Bluff-OZ                  55.59  
 11 Enderle, Courtney A       12 Scott City-OZ                    57.85  
 12 Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                  1:17.57  
 -- Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           40.85  
  2 Rubi, Alessandra K        11 Poplar Bluff-OZ                  41.75  
  3 Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                    46.05  
  4 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  48.77  
  5 Elliott, Rhianna H        12 Poplar Bluff-OZ                  50.44  
  6 Williams, Annaleese A     12 Poplar Bluff-OZ                  53.35  
  7 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                    53.56  
  8 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                  54.28  
  9 Thomason, Ellie           12 RCA-OZ                           55.97  
 10 Meystedt, Mallory A       11 RCA-OZ                           57.16  
 11 McElvain, Elaina          11 RCA-OZ                         1:00.47  
 12 Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                  1:03.67  
 -- Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Enderle, Courtney A       12 Scott City-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                  35.26  
  2 Rubi, Alessandra K        11 Poplar Bluff-OZ                  37.90  
  3 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                    43.65  
  4 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                    44.69  
  5 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                  45.75  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                1:13.41  
  2 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                         1:18.65  
  3 Rubi, Alessandra K        11 Poplar Bluff-OZ                1:23.89  
  4 Meystedt, Mallory A       11 RCA-OZ                         1:46.62  
 -- Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:07.12  
     1) McAtee, Raegan C 11             2) Bradley, Paige 11              
     3) Rubi, Alessandra K 11           4) Soeter, Lily A 12              
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:41.69  
     1) Landewee, Grace C 11            2) Mabrey, Macie 11               
     3) Enderle, Courtney A 12          4) Hulshof, Maddie R 11           
  3 River City Aquatics-OZ  'B'                                 2:52.61  
     1) Thomason, Ellie 12              2) McElvain, Elaina 11            
     3) Frazier, Evie . 9               4) Summers, Emma 9                
 -- River City Aquatics-OZ  'A'                                      DQ  
     1) Duncan, Ava . 10                2) Brazel, Haley . 11             
     3)                                 4) Meystedt, Mallory A 11         
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:25.00  
     1) Soeter, Lily A 12               2) Rubi, Alessandra K 11          
     3) McAtee, Raegan C 11             4) Bradley, Paige 11              
  2 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:59.42  
     1) Meystedt, Mallory A 11          2) Phegley, Molly 12              
     3) Duncan, Ava . 10                4) Brazel, Haley . 11             
  3 River City Aquatics-OZ  'B'                                 3:11.53  
     1) McElvain, Elaina 11             2) Brown, Jasmine . 10            
     3) Summers, Emma 9                 4) Thomason, Ellie 12             
  4 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           3:36.09  
     1) Majeske, Chloe 11               2) Amelung, Hannah 12             
     3) Speakar, Brianna 10             4) Moriarty, Ella 9               
 -- Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                            DQ  
     1) Mabrey, Macie 11                2) Landewee, Grace C 11           
     3) Hulshof, Maddie R 11            4) Enderle, Courtney A 12         
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                  26.53  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                  29.19  
  3 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                    30.90  
  4 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                    32.99  
  5 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                           33.69  
  6 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                    37.44  
  7 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                    39.08  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                  57.00  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                1:04.83  
  3 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                  1:11.43  
  4 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                         1:15.42  
  5 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  1:15.50  
  6 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  1:16.19  
  7 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  1:27.12  
  8 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                  1:36.45  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                1:04.25  
  2 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  1:33.19  
  3 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                         1:37.94  
  4 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                  1:38.07  
  5 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                  2:04.12  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                1:19.66  
  2 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  1:35.28  
  3 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                         1:57.94  
  4 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                  2:00.16  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                1:01.61  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                1:14.12  
  3 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  1:35.60  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                2:20.94  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                2:42.81  
  3 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  3:26.89  
  4 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  3:38.78  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:34.56  
     1) Littlepage, Alexys M 11         2) Kern, Gracie R 13              
     3) Mott, Ginny E 14                4) Glastetter, Jamie a 14         
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                            DQ  
     1) Mott, Ginny E 14                2) Kern, Gracie R 13              
     3) Glastetter, Jamie a 14          4) Littlepage, Alexys M 11        
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kiefner, Elizabeth        15 RCA-OZ                           27.94  
  2 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                  28.84  
  3 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                  29.71  
  4 Rubi, Angelica F          15 Poplar Bluff-OZ                  30.51  
  5 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                  35.61  
  6 Davis, Katie              16 Farmington-OZ                    36.19  
  7 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                    36.31  
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kiefner, Elizabeth        15 RCA-OZ                         1:01.25  
  2 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                1:03.32  
  3 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:03.79  
  4 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                1:17.33  
  5 Davis, Katie              16 Farmington-OZ                  1:22.40  
  6 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:23.72  
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rubi, Angelica F          15 Poplar Bluff-OZ                1:18.71  
  2 Davis, Katie              16 Farmington-OZ                  1:39.85  
  3 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                1:43.00  
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                1:18.91  
  2 Kiefner, Elizabeth        15 RCA-OZ                         1:21.70  
  3 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:27.81  
  4 Rubi, Angelica F          15 Poplar Bluff-OZ                1:31.90  
  5 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:37.34  
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kiefner, Elizabeth        15 RCA-OZ                         2:33.16  
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:05.42  
     1) Dragon, Haylee 15               2) Hickman, Nikkia 15             
     3) Rubi, Angelica F 15             4) Dragon, Julia 17               
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:18.82  
     1) Davis, Katie 16                 2) Scheiffele, Michelle 15        
     3) Tucker, Taylor 13               4) Zahner, Makensey 14            
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:28.25  
     1) Hickman, Nikkia 15              2) Dragon, Julia 17               
     3) Rubi, Angelica F 15             4) Dragon, Haylee 15              
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:45.83  
     1) Davis, Katie 16                 2) Tucker, Taylor 13              
     3) Sutton, Cassie 14               4) Zahner, Makensey 14            
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Joshua A          6 Poplar Bluff-OZ                  32.38  
  2 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           34.68  
  3 Dameron, Jack              6 RCA-OZ                           37.89  
  4 Busenbark, Lane            5 Farmington-OZ                    40.07  
  5 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  40.09  
  6 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  44.75  
  7 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                    51.44  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Joshua A          6 Poplar Bluff-OZ                  31.87  
  2 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           37.20  
  3 Dameron, Jack              6 RCA-OZ                           44.68  
  4 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  48.36  
  5 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                    53.00  
  6 Busenbark, Lane            5 Farmington-OZ                    54.40  
  7 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  58.65  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  41.09  
  2 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  43.81  
  3 Dameron, Jack              6 RCA-OZ                         1:01.90  
  4 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                         1:57.34  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Joshua A          6 Poplar Bluff-OZ                  45.72  
  2 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  46.03  
  3 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           51.46  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McLaughlin, Miller         8 Poplar Bluff-OZ                  21.56  
  2 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    23.28  
  3 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                  23.72  
  4 McCadams, Cade             8 RCA-OZ                           24.40  
  5 Thomason, Ben              7 RCA-OZ                           25.90  
  6 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                  26.50  
  7 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  26.53  
  8 Rubi, Andrew J             7 Poplar Bluff-OZ                  27.53  
  9 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                  28.13  
 10 Wheeler, Brandon P         8 Poplar Bluff-OZ                  28.94  
 11 Niermann, Joshua           7 RCA-OZ                           29.44  
 12 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  30.89  
 13 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                  37.03  
 14 Elliott, Liam L            8 Poplar Bluff-OZ                  40.79  
 15 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                    53.34  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCadams, Cade             8 RCA-OZ                           50.27  
  2 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    51.96  
  3 Rubi, Andrew J             7 Poplar Bluff-OZ                  56.57  
  4 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                  58.05  
  5 Thomason, Ben              7 RCA-OZ                           58.16  
  6 McLaughlin, Miller         8 Poplar Bluff-OZ                1:03.06  
  7 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                1:11.97  
  8 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                  1:22.17  
  9 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                1:41.44  
 10 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                  1:42.03  
 11 Elliott, Liam L            8 Poplar Bluff-OZ                2:23.56  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McLaughlin, Miller         8 Poplar Bluff-OZ                  25.91  
  2 Wheeler, Brandon P         8 Poplar Bluff-OZ                  27.47  
  3 Niermann, Joshua           7 RCA-OZ                           31.53  
  4 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    34.87  
  5 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  37.37  
  6 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                  37.72  
  7 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                  37.88  
  8 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                  41.57  
  9 Elliott, Liam L            8 Poplar Bluff-OZ                  53.56  
 -- Thomason, Ben              7 RCA-OZ                              DQ  
 -- Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCadams, Cade             8 RCA-OZ                           27.09  
  2 Wheeler, Brandon P         8 Poplar Bluff-OZ                  30.28  
  3 Scott, Jack                8 Poplar Bluff-OZ                  33.50  
  4 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  36.22  
  5 Niermann, Joshua           7 RCA-OZ                           36.61  
  6 Elliott, Liam L            8 Poplar Bluff-OZ                  51.94  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                  31.44  
  2 Thomason, Ben              7 RCA-OZ                           32.00  
  3 Rubi, Andrew J             7 Poplar Bluff-OZ                  33.75  
  4 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  36.87  
  5 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  37.50  
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                2:20.34  
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:41.97  
     1) Wheeler, Brandon P 8            2) McLaughlin, Miller 8           
     3) Todd, Carson 7                  4) McAtee, Elijah J 8             
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                              1:59.79  
     1) Rubi, Andrew J 7                2) Wheeler, Joshua A 6            
     3) Nely, Caeden 8                  4) Wickham, Noah 7                
  3 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'C'                             x2:51.83  
     1) Pennington, Grady 8             2) Williams, Korbin 6             
     3) Scott, Jack 8                   4) Elliott, Liam L 8              
 
Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:59.06  
     1) Wickham, Noah 7                 2) Wheeler, Brandon P 8           
     3) McAtee, Elijah J 8              4) Todd, Carson 7                 
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                              2:17.51  
     1) McLaughlin, Miller 8            2) Wheeler, Joshua A 6            
     3) Rubi, Andrew J 7                4) Nely, Caeden 8                 
  3 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:17.66  
     1) McCadams, Cade 8                2) Niermann, Joshua 7             
     3) Thomason, Ben 7                 4) Yarbro-Cracraft, Kaiden 4      
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    38.56  
  2 Monroe, James             10 Farmington-OZ                    38.65  
  3 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                    40.50  
  4 Landewe, Nicholas .       10 RCA-OZ                           43.12  
  5 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                    45.41  
  6 Gahm, Addison             10 RCA-OZ                           46.03  
  7 Anderson, Blake            9 RCA-OZ                           46.37  
  8 LeGrand, Caleb M          10 Scott City-OZ                    48.47  
  9 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                    48.91  
 10 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                    57.69  
 11 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                1:01.03  
 12 Mayfield, Zak .           10 RCA-OZ                         1:03.53  
 13 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  1:12.53  
 14 Caudel, Kastin             9 Poplar Bluff-OZ                1:18.31  
 15 Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                  1:19.66  
 16 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  1:26.87  
 17 Brazel, Conner .           9 RCA-OZ                         1:31.21  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                  1:28.12  
  2 Vaughn, Gavin M            9 Poplar Bluff-OZ                1:31.62  
  3 Monroe, James             10 Farmington-OZ                  1:32.23  
  4 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                  1:37.63  
  5 LeGrand, Caleb M          10 Scott City-OZ                  1:51.43  
  6 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                  2:13.22  
  7 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                2:16.83  
  8 Mayfield, Zak .           10 RCA-OZ                         2:43.52  
  9 Brazel, Conner .           9 RCA-OZ                         3:07.68  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    44.93  
  2 Monroe, James             10 Farmington-OZ                    48.34  
  3 Vaughn, Gavin M            9 Poplar Bluff-OZ                  48.96  
  4 Landewe, Nicholas .       10 RCA-OZ                           49.78  
  5 Gahm, Addison             10 RCA-OZ                           52.92  
  6 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                    54.59  
  7 Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                    56.13  
  8 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                    56.43  
  9 Anderson, Blake            9 RCA-OZ                           56.88  
 10 LeGrand, Caleb M          10 Scott City-OZ                    59.26  
 11 Mayfield, Zak .           10 RCA-OZ                         1:04.98  
 12 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                  1:13.49  
 13 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  1:16.31  
 14 Brazel, Conner .           9 RCA-OZ                         1:19.53  
 15 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  1:29.82  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gahm, Addison             10 RCA-OZ                         1:01.93  
  2 Anderson, Blake            9 RCA-OZ                         1:03.62  
  3 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                  1:12.00  
  4 Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                  1:27.18  
  5 Caudel, Kastin             9 Poplar Bluff-OZ                1:29.88  
 -- Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin M            9 Poplar Bluff-OZ                  46.93  
  2 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                    57.80  
  3 Gahm, Addison             10 RCA-OZ                         1:04.68  
  4 Mayfield, Zak .           10 RCA-OZ                         1:33.19  
  5 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  1:55.78  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin M            9 Poplar Bluff-OZ                1:43.34  
  2 Landewe, Nicholas .       10 RCA-OZ                         1:49.96  
 -- Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                       DQ  
 -- Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:23.44  
     1) Kleppe, Van 10                  2) Todaro, Devon 10               
     3) Sheets, Garrett 10              4) Monroe, James 10               
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:26.74  
     1) Pruden, Trent K 9               2) Littlepage, Dalyn R 8          
     3) LeGrand, Caleb M 10             4) Hulshof, Brock M 9             
  3 Farmington Area Swim Team-OZ  'B'                           2:12.03  
     1) Majeske, Luc 9                  2) Cunningham, Cole 8             
     3) Janes, Harrison 9               4) Murray, Carter 9               
 -- River City Aquatics-OZ  'A'                                      DQ  
     1)                                 2) Brazel, Conner . 9             
     3) Anderson, Blake 9               4) Buerck, Alex . 9               
 
Boys 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:48.44  
     1) LeGrand, Caleb M 10             2) Hulshof, Brock M 9             
     3) Pruden, Trent K 9               4) Littlepage, Dalyn R 8          
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:59.75  
     1) Pennington, Grady 8             2) Todd, Christian C 9            
     3) Vaughn, Gavin M 9               4) Caudel, Kastin 9               
  3 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:02.78  
     1) Brazel, Conner . 9              2) Gahm, Addison 10               
     3) Mayfield, Zak . 10              4) Anderson, Blake 9              
  4 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:14.37  
     1) Kleppe, Van 10                  2) Sheets, Garrett 10             
     3) Majeske, Luc 9                  4) Janes, Harrison 9              
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Jack H          12 Poplar Bluff-OZ                  32.85  
  2 LeGrand, Joey P           11 Scott City-OZ                    41.75  
  3 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                  45.28  
  4 Ellinger, Cole            11 RCA-OZ                           47.71  
  5 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                    52.25  
  6 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                  58.75  
  7 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  1:19.24  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dameron, Noah             11 RCA-OZ                         1:19.77  
  2 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:33.49  
  3 LeGrand, Joey P           11 Scott City-OZ                  1:36.46  
  4 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                         1:39.69  
  5 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                1:46.69  
  6 Ellinger, Cole            11 RCA-OZ                         1:49.38  
  7 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                  1:54.55  
  8 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  3:22.12  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dameron, Noah             11 RCA-OZ                           43.79  
  2 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                           52.25  
  3 LeGrand, Joey P           11 Scott City-OZ                    52.47  
  4 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                    54.34  
  5 Ellinger, Cole            11 RCA-OZ                           56.93  
  6 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                1:02.28  
  7 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:17.20  
  8 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  1:30.98  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Jack H          12 Poplar Bluff-OZ                  43.72  
  2 Dameron, Noah             11 RCA-OZ                           48.13  
  3 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                           55.13  
  4 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:18.22  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                1:10.23  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Jack H          12 Poplar Bluff-OZ                1:27.03  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:54.54  
     1) Varnon, Samuel 11               2) Ellinger, Cole 11              
     3) Landewe, Nicholas . 10          4) Dameron, Noah 11               
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 3:13.42  
     1) Varnon, Samuel 11               2) Ellinger, Cole 11              
     3) Landewe, Nicholas . 10          4) Dameron, Noah 11               
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                    25.90  
  2 Mirza, Hamiz A            13 Poplar Bluff-OZ                  31.17  
  3 Frazier, Miles            13 RCA-OZ                           33.06  
  4 Clayton, Bret .           13 RCA-OZ                           37.16  
  5 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                  46.17  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                    57.24  
  2 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:19.96  
  3 Frazier, Miles            13 RCA-OZ                         1:20.09  
  4 Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                  1:21.41  
  5 Clayton, Bret .           13 RCA-OZ                         1:26.28  
  6 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                1:51.38  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:35.14  
 -- Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frazier, Miles            13 RCA-OZ                         1:34.70  
  2 Mirza, Hamiz A            13 Poplar Bluff-OZ                1:35.22  
  3 Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                  1:43.95  
  4 Clayton, Bret .           13 RCA-OZ                         1:49.90  
 -- Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mirza, Hamiz A            13 Poplar Bluff-OZ                1:28.43  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  2:32.38  
  2 Frazier, Miles            13 RCA-OZ                         3:17.63  
  3 Clayton, Bret .           13 RCA-OZ                         3:45.90  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              3:01.31  
     1) Seals, Max J 13                 2) Harrison, Jack H 12            
     3) Elliott, Preston 14             4) Mirza, Hamiz A 13              
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           3:26.18  
     1) Ragsdale, Reagan 14             2) Ealick, Chris 11               
     3) Boyer, Eli 11                   4) Cummins, Gavin 13              
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:50.29  
     1) Kleppe, Max 14                  2) Cummins, Gavin 13              
     3) Ragsdale, Reagan 14             4) Boyer, Eli 11                  
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              3:05.83  
     1) Elliott, Preston 14             2) Harrison, Jack H 12            
     3) Mirza, Hamiz A 13               4) Seals, Max J 13                
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                    30.50  
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:06.82  
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:17.05  
 
Men 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:15.25  
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  2:48.52