Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/15/2013 08:48 PM
                        Farmington 6-15-13 - 6/15/2013                         
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                    36.73  
  2 Pulliam, Alaina            6 Farmington-OZ                    46.28  
  3 Klein, Danielle N          4 Stingrays-OZ                     51.75  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                    40.16  
  2 Pulliam, Alaina            6 Farmington-OZ                    47.47  
  3 Klein, Danielle N          4 Stingrays-OZ                   1:09.01  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Danielle N          4 Stingrays-OZ                   1:07.94  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    22.75  
  2 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                    23.09  
  3 Wibbenmeyer, Maria         7 Piranhas-OZ                      29.19  
  4 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                    35.02  
  5 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                      45.75  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    50.34  
  2 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                    56.32  
  3 Klein, Danielle N          4 Stingrays-OZ                   2:30.56  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    24.67  
  2 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                    30.98  
  3 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                      39.88  
  4 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                    41.17  
  5 Wibbenmeyer, Maria         7 Piranhas-OZ                      42.33  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wibbenmeyer, Maria         7 Piranhas-OZ                      46.03  
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:32.59  
     1) Humphrey, Ruby 8                2) Cox, Anna 5                    
     3) Pulliam, Alaina 6               4) Cox, Eva 7                     
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Addie L           10 Stingrays-OZ                     38.04  
  2 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                    39.78  
  3 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                     45.67  
  4 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                     45.85  
  5 Buchheit, Megan            9 Piranhas-OZ                      47.93  
  6 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                    52.05  
  7 Wortmann, Aubrey           9 Piranhas-OZ                      55.67  
  8 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  1:04.62  
  9 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  1:07.30  
 -- Ferguson, Emma             9 Piranhas-OZ                         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Addie L           10 Stingrays-OZ                   1:34.00  
  2 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   1:41.20  
  3 Buchheit, Megan            9 Piranhas-OZ                    1:46.52  
  4 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                   1:49.79  
  5 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                    1:55.51  
  6 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                  1:58.10  
  7 Wortmann, Aubrey           9 Piranhas-OZ                    2:15.71  
  8 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  2:28.31  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Taylor, Addie L           10 Stingrays-OZ                     50.85  
  2 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                    51.90  
  3 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                      55.09  
  4 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                     57.06  
  5 Ferguson, Emma             9 Piranhas-OZ                      57.95  
  6 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                    59.25  
  7 Wortmann, Aubrey           9 Piranhas-OZ                    1:02.15  
  8 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   1:02.49  
  9 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  1:09.65  
 10 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  1:11.47  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                    52.56  
  2 Buchheit, Megan            9 Piranhas-OZ                      54.12  
  3 Taylor, Addie L           10 Stingrays-OZ                     55.76  
  4 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                   1:24.20  
  5 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  1:25.31  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                     54.00  
  2 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                    56.02  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                  1:43.96  
  2 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                    2:05.28  
  3 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                  2:08.64  
 -- Ferguson, Emma             9 Piranhas-OZ                         DQ  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:29.83  
     1) Moriarty, Aiden 8               2) Ealick, Lydia 10               
     3) Moriarty, Ella 9                4) Speakar, Brianna 10            
  2 Perryville Piranhas-OZ  'A'                                 1:37.31  
     1) Hayden, Annie 10                2) Wortmann, Aubrey 9             
     3) Ferguson, Emma 9                4) Buchheit, Megan 9              
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:39.49  
     1) Ealick, Emilia 9                2) Speakar, Brianna 10            
     3) Bone, Bridget 10                4) Moriarty, Ella 9               
  2 Perryville Piranhas-OZ  'A'                                 1:41.62  
     1) Ferguson, Emma 9                2) Buchheit, Megan 9              
     3) Hayden, Annie 10                4) Wortmann, Aubrey 9             
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mueller, Erin M           11 Stingrays-OZ                     33.56  
  2 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                      36.85  
  3 Pulliam, Emily            12 Farmington-OZ                    41.73  
  4 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                     52.78  
  5 Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                     57.22  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                   2:04.28  
 -- Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                    40.45  
  2 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                      43.94  
  3 Pulliam, Emily            12 Farmington-OZ                    49.68  
  4 Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                   1:00.97  
  5 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                   1:01.38  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                    46.97  
  2 Mueller, Erin M           11 Stingrays-OZ                     47.86  
  3 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                      48.18  
  4 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                   1:05.26  
  5 Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                   1:13.11  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mueller, Erin M           11 Stingrays-OZ                     43.23  
  2 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                      51.87  
 -- Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mueller, Erin M           11 Stingrays-OZ                   1:30.14  
  2 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                    1:37.24  
  3 Pulliam, Emily            12 Farmington-OZ                  1:49.04  
 -- Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Ste Genevieve Stingrays Swim C-OZ  'A'                      3:28.65  
     1) LeClere, Jadyn N 11             2) Taylor, Addie L 10             
     3) Carron, Mackenzie L 9           4) Mueller, Erin M 11             
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                    30.41  
  2 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                      34.16  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                  1:09.84  
  2 Buchheit, Kayla           13 Piranhas-OZ                    1:11.31  
  3 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  1:24.54  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                    1:20.94  
  2 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  1:28.05  
  3 Buchheit, Kayla           13 Piranhas-OZ                    1:29.35  
  4 Jones, Emily              14 Farmington-OZ                  1:38.94  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jones, Emily              14 Farmington-OZ                  1:40.47  
  2 Buchheit, Kayla           13 Piranhas-OZ                    1:41.32  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                    3:12.53  
  2 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                  3:30.30  
  3 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  3:35.72  
 -- Jones, Emily              14 Farmington-OZ                       DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:38.65  
     1) Sutton, Cassie 14               2) Jones, Emily 14                
     3) Pulliam, Emily 12               4) Amelung, Hannah 12             
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:59.68  
     1) Jones, Emily 14                 2) Amelung, Hannah 12             
     3) Sutton, Cassie 14               4) Pulliam, Emily 12              
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                      29.40  
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                  1:07.05  
  2 Davis, Katie              16 Farmington-OZ                  1:21.00  
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Natalie             17 Piranhas-OZ                    1:05.42  
  2 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                    1:09.09  
  3 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                  1:18.52  
  4 Davis, Katie              16 Farmington-OZ                  1:40.63  
 -- Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                       DQ  
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                    1:23.53  
  2 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:35.85  
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Natalie             17 Piranhas-OZ                    1:07.80  
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Natalie             17 Piranhas-OZ                    2:27.00  
  2 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                  3:07.72  
  3 Davis, Katie              16 Farmington-OZ                  3:35.13  
  4 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  3:35.15  
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Perryville Piranhas-OZ  'A'                                 2:08.83  
     1) Cates, Emily 13                 2) Buchheit, Kayla 13             
     3) King, Natalie 17                4) King, Emily A 15               
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:19.04  
     1) Zahner, Makensey 14             2) Scheiffele, Michelle 15        
     3) Davis, Katie 16                 4) Coleman, Jasmine 15            
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Perryville Piranhas-OZ  'A'                                 2:20.28  
     1) King, Emily A 15                2) Buchheit, Kayla 13             
     3) King, Natalie 17                4) Cates, Emily 13                
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:36.60  
     1) Davis, Katie 16                 2) Scheiffele, Michelle 15        
     3) Coleman, Jasmine 15             4) Zahner, Makensey 14            
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                    39.91  
  2 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                     40.59  
  3 Grayum, Dylan L            4 Stingrays-OZ                     45.94  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                     43.95  
  2 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                    52.94  
  3 Grayum, Dylan L            4 Stingrays-OZ                   1:16.67  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                     45.84  
  2 Grayum, Dylan L            4 Stingrays-OZ                   1:21.20  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                    34.43  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                   1:38.47  
  2 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                  1:42.88  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                    51.74  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                    49.85  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    37.63  
  2 Monroe, James             10 Farmington-OZ                    38.64  
  3 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                    39.09  
  4 Baudendistel, Ty           9 Piranhas-OZ                      47.92  
  5 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                    51.46  
  6 Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                     56.00  
  7 Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                  1:04.96  
  8 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  1:10.56  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                  1:28.44  
  2 Monroe, James             10 Farmington-OZ                  1:29.54  
  3 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                  1:32.63  
  4 Baudendistel, Ty           9 Piranhas-OZ                    1:58.22  
  5 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                  2:12.33  
  6 Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                   2:13.76  
  7 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  2:43.03  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    45.13  
  2 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                    53.72  
  3 Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                    56.21  
  4 Baudendistel, Ty           9 Piranhas-OZ                    1:06.58  
  5 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                  1:07.59  
  6 Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                   1:07.94  
  7 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  1:19.79  
 -- Monroe, James             10 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                        DQ  
 -- Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                  1:54.25  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:36.93  
     1) Monroe, James 10                2) Janes, Harrison 9              
     3) Cunningham, Cole 8              4) Todaro, Devon 10               
 
Boys 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:45.51  
     1) Todaro, Devon 10                2) Murray, Carter 9               
     3) Kleppe, Van 10                  4) Monroe, James 10               
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ayers, Jack               12 Piranhas-OZ                      34.08  
  2 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     40.41  
  3 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                     42.50  
  4 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                    48.99  
  5 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  1:16.31  
  6 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    1:46.87  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ayers, Jack               12 Piranhas-OZ                    1:25.44  
  2 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   1:44.24  
  3 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                   1:45.04  
  4 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  3:20.03  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     52.07  
  2 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                    56.87  
  3 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                     58.88  
  4 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  1:35.69  
  5 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    2:11.03  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ayers, Jack               12 Piranhas-OZ                      54.81  
 -- Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ayers, Jack               12 Piranhas-OZ                      49.31  
  2 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                     59.23  
 -- Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ayers, Jack               12 Piranhas-OZ                    1:44.87  
  2 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   1:58.22  
  3 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                   2:06.50  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:20.25  
  2 Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                  1:20.99  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:25.71  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  1:20.22  
  2 Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                  1:50.28  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  1:07.35  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  2:32.12  
 -- Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           3:03.35  
     1) Ragsdale, Reagan 14             2) Ealick, Chris 11               
     3) Kleppe, Max 14                  4) Cummins, Gavin 13              
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:52.91  
     1) Kleppe, Max 14                  2) Cummins, Gavin 13              
     3) Ragsdale, Reagan 14             4) Boyer, Eli 11