Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/8/2013 11:29 PM
                         Kennett Swim  Meet - 6/8/2013                         
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       33.91  
  2 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       38.97  
  3 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       43.12  
  4 Bodkin, Emma Claire        6 Kennett-OZ                       45.75  
  5 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                       50.91  
  6 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                       57.75  
  7 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:01.63  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       39.25  
  2 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       41.56  
  3 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       53.47  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       43.12  
  2 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       47.20  
  3 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                       55.93  
  4 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                       56.25  
  5 Bodkin, Emma Claire        6 Kennett-OZ                       57.06  
  6 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                       59.90  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       42.60  
  2 Bodkin, Emma Claire        6 Kennett-OZ                       57.69  
  3 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                     1:00.58  
  4 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                     1:09.60  
  5 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:25.25  
 
Girls 6 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:54.02  
     3)                                 4) Bodkin, Emma Claire 6          
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  4:04.31  
     1) Raspberry, Olivia 4             2) Gurley, Addison 5              
     3) Bradley, Kayla 6                4)                                
 
Girls 6 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  3:02.85  
     3)                                 4) Bodkin, Emma Claire 6          
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  4:23.28  
     1) Raspberry, Olivia 4             2) Bradley, Kayla 6               
     3) Gurley, Addison 5               4)                                
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       24.90  
  2 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       25.03  
  3 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       29.97  
  4 Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                       31.22  
  5 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                       35.91  
  6 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        37.75  
  7 Oguin, Mackenzie           7 Sharks-OZ                        38.50  
  8 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                       39.29  
  9 Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                       41.28  
 10 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                       43.68  
 11 Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                       56.75  
 12 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       58.26  
 
Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                     1:08.12  
  2 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                     1:23.40  
  3 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                     1:31.35  
  4 Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                     1:38.44  
  5 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                     1:44.29  
  6 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                     1:59.88  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       31.47  
  2 Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                       32.31  
  3 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       33.09  
  4 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       33.65  
  5 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                       34.87  
  6 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                       40.40  
  7 Oguin, Mackenzie           7 Sharks-OZ                        44.31  
  8 Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                       45.31  
  9 Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                     1:08.69  
 10 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                     1:16.44  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                       33.16  
  2 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       42.06  
  3 Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                       49.91  
 -- Yount, Allison             8 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                       33.12  
  2 Oguin, Mackenzie           7 Sharks-OZ                        35.75  
  3 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                       38.20  
  4 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                       45.09  
  5 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       46.52  
  6 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                      1:10.30  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                     2:41.81  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:36.37  
     1) Callis, Libbey 8                2) Ballard, Kendall 8             
     3) Potts, Molly 8                  4) Danley, Kaetlyn 7              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:24.44  
     1) Boone, Sophia 8                 2) Lockhert, Zoe 7                
     3) Allen, Kadence 8                4) Johnson, Maddi 7               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  3:57.41  
     1) Chandler, Morgan 7              2) Kelly, Grace 8                 
     3) Yount, Allison 8                4) Gurley, Jules 7                
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        42.65  
  2 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        42.72  
  3 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           47.07  
  4 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       47.50  
  5 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                        54.22  
  6 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:02.31  
  7 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:10.47  
  8 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:10.96  
  9 Oguin, Alayna              9 Sharks-OZ                      1:11.22  
 10 Edwards, Kaleigh           9 Kennett-OZ                     1:20.78  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                     1:32.38  
  2 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                     1:55.47  
  3 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     2:42.15  
  4 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     2:45.47  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                       55.69  
  2 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           59.15  
  3 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                     1:03.09  
  4 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                      1:03.25  
  5 Oguin, Alayna              9 Sharks-OZ                      1:15.18  
  6 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:30.78  
  7 Edwards, Kaleigh           9 Kennett-OZ                     1:48.59  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                       53.16  
  2 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        54.21  
  3 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       57.88  
  4 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                     1:00.41  
  5 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         1:08.53  
  6 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:29.10  
  7 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:31.05  
  8 Oguin, Alayna              9 Sharks-OZ                      1:58.05  
 -- Edwards, Kaleigh           9 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                       48.13  
  2 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        51.90  
  3 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                     1:04.06  
  4 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                     1:10.47  
  5 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                      1:11.03  
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                     1:44.13  
  2 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                      1:50.57  
  3 Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                     1:55.37  
  4 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                      2:02.25  
  5 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         2:13.50  
  6 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                     2:15.94  
  7 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                     2:25.59  
  8 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     2:59.84  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:20.40  
     1) Harris, Anelle 9                2) Burk, Hannah 10                
     3) Chitester, Katelyn 10           4) Collins, Mary Grace 10         
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:29.53  
     1) Oguin, Alayna 9                 2) Stempkovski, Megan 10          
     3) Blunt, Lydia 9                  4) Wilson, Tessa 9                
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:00.38  
     1) Phillips, Audrey 9              2) Dye, Kayden 9                  
     3) Morgan, Madison 9               4) Snider, Julia 9                
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                       DQ  
     1) Edwards, Kaleigh 9              2) Wilson, Lilli 5                
     3) Overbey, Sadie 6                4) Wilson, Bella 5                
 
Girls 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:30.40  
     1) Chitester, Katelyn 10           2) Collins, Mary Grace 10         
     3) Burk, Hannah 10                 4) Harris, Anelle 9               
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:49.19  
     1) Blunt, Lydia 9                  2) Stempkovski, Megan 10          
     3) Wilson, Tessa 9                 4) Williams, Stacia 10            
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:14.00  
     1) Dye, Kayden 9                   2) Morgan, Madison 9              
     3) Phillips, Audrey 9              4) Edwards, Kaleigh 9             
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                       DQ  
     1) Snider, Julia 9                 2) Overbey, Sadie 6               
     3) Wilson, Bella 5                 4) Wilson, Lilli 5                
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                       36.25  
  2 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                       36.32  
  3 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                       38.08  
  4 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        38.75  
  5 Campbell, Darcy           12 Kennett-OZ                       39.51  
  6 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                       41.54  
  7 Conway, Claire            12 Cst-OZ                           41.57  
  8 Eby, Maggie               11 Sharks-OZ                        42.97  
  9 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                       45.40  
 10 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                       46.63  
 11 Priggel, Selena           11 Sharks-OZ                        52.03  
 12 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        53.22  
 13 Davis, Jaidyn             11 Sharks-OZ                        56.53  
 14 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:09.50  
 
Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                     1:20.91  
  2 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                     1:24.38  
  3 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                     1:27.28  
  4 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                     1:28.06  
  5 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      2:40.48  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                       45.96  
  2 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        47.83  
  3 Eby, Maggie               11 Sharks-OZ                        48.08  
  4 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                       51.60  
  5 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        57.15  
  6 Davis, Jaidyn             11 Sharks-OZ                        57.22  
  7 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:05.75  
  8 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:07.66  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                       47.49  
  2 Eby, Maggie               11 Sharks-OZ                        51.06  
  3 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                       51.13  
  4 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                       52.38  
  5 Conway, Claire            12 Cst-OZ                           54.13  
  6 Priggel, Selena           11 Sharks-OZ                        56.76  
  7 Campbell, Darcy           12 Kennett-OZ                       58.63  
  8 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                     1:08.95  
  9 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:17.09  
 10 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                     1:22.19  
 -- Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       40.15  
  2 Conway, Claire            12 Cst-OZ                           53.00  
  3 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        56.75  
  4 Priggel, Selena           11 Sharks-OZ                      1:00.62  
  5 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:01.88  
  6 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                     1:02.09  
  7 Davis, Jaidyn             11 Sharks-OZ                      1:02.82  
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                     1:35.53  
  2 Conway, Claire            12 Cst-OZ                         1:37.57  
  3 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                     1:46.47  
  4 Campbell, Darcy           12 Kennett-OZ                     1:50.68  
  5 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                     2:02.58  
  6 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                     2:20.85  
 
Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:30.62  
     1) Phillips, Emma 12               2) Williams, Anna Beth 12         
     3) Sloan, Abigail 12               4) Raspberry, Eliza 11            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:55.00  
     1) McCormick, Emma 11              2) Todd, Annalyse 12              
     3) Campbell, Darcy 12              4) Lemons, Talia 12               
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          3:08.97  
     1) Folsom, Taylor 12               2) Burge, Alice 11                
     3) Priggel, Selena 11              4) Stempkovski, Hannah 11         
 
Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:51.13  
     1) Williams, Anna Beth 12          2) Phillips, Emma 12              
     3) Raspberry, Eliza 11             4) Sloan, Abigail 12              
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          3:27.88  
     1) Davis, Jaidyn 11                2) Priggel, Selena 11             
     3) Burge, Alice 11                 4) Stempkovski, Hannah 11         
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:29.74  
     1) Todd, Annalyse 12               2) McCormick, Emma 11             
     3) Campbell, Darcy 12              4) Lemons, Annallesse 11          
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                       32.16  
  2 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                        33.71  
  3 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                       34.50  
  4 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                       35.68  
  5 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                       35.78  
  6 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                       35.82  
  7 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                       36.06  
  8 Johnson, Shelby           14 Kennett-OZ                       36.80  
  9 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                       37.44  
 10 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                       37.87  
 11 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                        44.03  
 12 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                       48.80  
 13 Davis, Mary Kathryn       13 Kennett-OZ                       55.28  
 14 Fisher, Peyton            13 Kennett-OZ                     1:05.63  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma            14 Kennett-OZ                     1:17.10  
  2 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:18.91  
  3 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                     1:22.09  
  4 Johnson, Shelby           14 Kennett-OZ                     1:23.41  
  5 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                     1:23.52  
  6 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                     1:24.43  
  7 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     1:28.09  
  8 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:30.25  
  9 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                     1:31.69  
 10 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      1:42.53  
 11 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                     1:48.66  
 12 Davis, Mary Kathryn       13 Kennett-OZ                     2:06.25  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:27.75  
  2 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:35.15  
  3 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                     1:40.62  
  4 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:41.12  
  5 Siebenhuener, Elice       14 Kennett-OZ                     1:41.75  
  6 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:48.00  
  7 Clinton, Shae             14 Sharks-OZ                      1:50.69  
  8 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      2:05.22  
  9 Davis, Mary Kathryn       13 Kennett-OZ                     2:28.53  
 10 Fisher, Peyton            13 Kennett-OZ                     2:59.28  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Emma            14 Kennett-OZ                     1:39.35  
  2 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                     1:42.25  
  3 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:42.63  
  4 Johnson, Shelby           14 Kennett-OZ                     1:50.40  
  5 Siebenhuener, Elice       14 Kennett-OZ                     1:52.50  
  6 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:56.44  
  7 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                     1:57.69  
  8 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                     2:06.73  
  9 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                     2:15.87  
 10 Clinton, Shae             14 Sharks-OZ                      2:17.82  
 11 Fisher, Peyton            13 Kennett-OZ                     2:53.38  
 -- Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:25.41  
  2 Siebenhuener, Elice       14 Kennett-OZ                     1:47.22  
  3 Clinton, Shae             14 Sharks-OZ                      1:50.31  
  4 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:55.94  
  5 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:57.06  
  6 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     1:59.09  
 
Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     3:09.91  
  2 Robinett, Emma            14 Kennett-OZ                     3:14.29  
  3 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      3:21.32  
  4 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     3:44.47  
  5 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     4:04.71  
 
Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:18.13  
     1) Shetley, Heidi 14               2) Hilburn, Hadley 14             
     3) Robinett, Emma 14               4) Raspberry, Isabelle 13         
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:29.38  
     1) Harris, Kayton 13               2) Siebenhuener, Elice 14         
     3) Potts, Hailee 13                4) Brooks, Haley 14               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:38.91  
     1) McMullan, Marie 13              2) Cook, Morgan 13                
     3) Johnson, Shelby 14              4) Nelson, Kamryn 13              
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                  3:31.19  
     1) Williams, Jazmin 13             2) Fisher, Peyton 13              
     3) Mowrer, Hannah 13               4) Davis, Mary Kathryn 13         
 
Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:36.15  
     1) Shetley, Heidi 14               2) Hilburn, Hadley 14             
     3) Raspberry, Isabelle 13          4) Robinett, Emma 14              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:49.84  
     1) Harris, Kayton 13               2) Brooks, Haley 14               
     3) Nelson, Kamryn 13               4) Potts, Hailee 13               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  3:01.38  
     1) Cook, Morgan 13                 2) Siebenhuener, Elice 14         
     3) McMullan, Marie 13              4) Johnson, Shelby 14             
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                  3:58.62  
     1) Davis, Mary Kathryn 13          2) Mowrer, Hannah 13              
     3) Williams, Jazmin 13             4) Fisher, Peyton 13              
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                       31.22  
  2 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                       31.88  
  3 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                       32.56  
  4 Washburn, Kelsey          17 Kennett-OZ                       34.00  
  5 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                       34.04  
  6 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                       36.19  
  7 Siebenhuener, Joelle      16 Kennett-OZ                       38.94  
  8 Davis, Sydney             15 Kennett-OZ                       42.37  
  9 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                       54.29  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:09.88  
  2 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                     1:24.34  
  3 Washburn, Kelsey          17 Kennett-OZ                     1:25.53  
  4 McPherson, Alexa          15 Kennett-OZ                     1:29.22  
  5 Davis, Sydney             15 Kennett-OZ                     1:39.32  
  6 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                     2:00.81  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         16 Kennett-OZ                     1:12.94  
  2 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                     1:22.84  
  3 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:27.04  
  4 McPherson, Alexa          15 Kennett-OZ                     1:44.91  
  5 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                     1:50.35  
  6 Davis, Sydney             15 Kennett-OZ                     2:00.69  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         16 Kennett-OZ                     1:23.37  
  2 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:36.69  
  3 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                     1:46.47  
  4 McPherson, Alexa          15 Kennett-OZ                     1:55.80  
  5 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     2:04.60  
  6 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                     2:30.85  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                     1:20.81  
  2 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:31.22  
  3 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                     1:50.75  
  4 Siebenhuener, Joelle      16 Kennett-OZ                     1:51.07  
  5 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     2:11.19  
 
Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         16 Kennett-OZ                     2:40.94  
  2 Washburn, Kelsey          17 Kennett-OZ                     3:50.25  
  3 Siebenhuener, Joelle      16 Kennett-OZ                     4:05.72  
  4 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     4:26.05  
 
Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:13.47  
     1) Hilburn, Anna Kay 18            2) Lane, Rachel 17                
     3) Shetley, Kate 16                4) McMullan, Abigail 16           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:40.16  
     1) Washburn, Kelsey 17             2) Smith, Ashlyn 16               
     3) Siebenhuener, Joelle 16         4) Cook, Elizabeth 15             
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:40.50  
     1) Mowrer, Allison 16              2) Robinett, Madison 17           
     3) Davis, Sydney 15                4) Lockhert, Jacky 16             
 
Girls 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:23.34  
     1) Shetley, Kate 16                2) McMullan, Abigail 16           
     3) Hilburn, Anna Kay 18            4) Lane, Rachel 17                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:50.00  
     1) Washburn, Kelsey 17             2) Siebenhuener, Joelle 16        
     3) McPherson, Alexa 15             4) Smith, Ashlyn 16               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  3:18.20  
     1) Davis, Sydney 15                2) Robinett, Madison 17           
     3) Cook, Elizabeth 15              4) Mowrer, Allison 16             
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       58.47  
  2 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                     1:01.25  
  3 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:14.00  
  4 John Baker, Brown          4 Kennett-OZ                     2:33.65  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                     1:14.60  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:02.26  
  2 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                     1:03.25  
  3 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                     1:11.75  
  4 John Baker, Brown          4 Kennett-OZ                     2:02.00  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                     1:07.60  
  2 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:25.62  
  3 John Baker, Brown          4 Kennett-OZ                     3:17.87  
 
Boys 6 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  6:19.40  
     1) Jax, McCormick 5                2) Roberts, Grahm 5               
     3) John Baker, Brown 4             4) Anderson, Kade 4               
 
Boys 6 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  5:02.10  
     1) Jax, McCormick 5                2) Roberts, Grahm 5               
     3) Anderson, Kade 4                4) John Baker, Brown 4            
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       26.09  
  2 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                       31.50  
  3 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       31.62  
  4 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                       40.35  
  5 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                       41.25  
  6 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                       42.34  
  7 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                       47.48  
  8 Noblin, Craig              7 Kennett-OZ                       54.85  
 
Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                     1:02.59  
  2 Lemons, James              8 Kennett-OZ                     1:13.50  
  3 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                     1:15.47  
  4 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                     1:30.75  
  5 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                     1:34.37  
  6 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                     1:39.72  
  7 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                     1:57.38  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       42.36  
  2 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                       44.25  
  3 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                     1:21.88  
  4 Noblin, Craig              7 Kennett-OZ                     1:35.50  
  5 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                     1:40.84  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       54.07  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       31.59  
  2 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       36.34  
  3 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       39.37  
  4 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                       42.93  
  5 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                       52.28  
 -- Noblin, Craig              7 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                     3:20.72  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:59.31  
     1) Lemons, Reggie 8                2) Jefferson, Christopher 7       
     3) Washburn, Ty 7                  4) Potts, Spencer 7               
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                       DQ  
     1) Creed, Ryan 8                   2) Burk, Braiden 8                
     3) Harmon, Max 8                   4) Lemons, James 8                
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:57.62  
     1) Burk, Braiden 8                 2)                                
     3) Harmon, Max 8                   4) Jefferson, Christopher 7       
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:25.53  
     1) Lemons, Reggie 8                2) Lemons, James 8                
     3) Washburn, Ty 7                  4) Potts, Spencer 7               
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        39.16  
  2 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       42.93  
  3 Raspberry, Blake           9 Kennett-OZ                       43.84  
  4 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                       52.69  
  5 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                       52.87  
  6 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                        53.15  
  7 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                       56.78  
  8 Self, Marshall             9 Cst-OZ                           58.50  
  9 Key, Carter                9 Kennett-OZ                     1:05.87  
 10 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:09.29  
 11 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     1:12.54  
 12 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         1:15.24  
 13 Conyers, Joseph           10 Sharks-OZ                      2:01.59  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                      1:44.81  
  2 Key, Carter                9 Kennett-OZ                     2:16.81  
  3 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         2:20.22  
  4 Conyers, Joseph           10 Sharks-OZ                      4:58.29  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        53.15  
  2 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                       59.78  
  3 Raspberry, Blake           9 Kennett-OZ                       59.90  
  4 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                      1:04.06  
  5 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                     1:13.63  
  6 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:24.91  
  7 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         1:29.35  
  8 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     1:30.10  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        55.41  
  2 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       59.34  
  3 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                       59.37  
  4 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                      1:01.79  
  5 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                     1:11.68  
  6 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                     1:12.62  
  7 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     1:34.81  
  8 Key, Carter                9 Kennett-OZ                     1:44.03  
  9 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         2:17.43  
 -- Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                              DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       51.87  
  2 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                     1:03.06  
  3 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                     1:05.75  
  4 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                      1:06.28  
  5 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                     1:07.78  
  6 Raspberry, Blake           9 Kennett-OZ                     1:08.72  
  7 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         1:36.09  
 -- Conyers, Joseph           10 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                      1:57.09  
  2 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                     2:17.13  
  3 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                     2:22.28  
  4 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                     2:36.15  
  5 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                     2:43.50  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:20.19  
     1) McMullan, Ben 9                 2) Lemons, Robert 9               
     3) Raspberry, Blake 9              4) Williams, J. Thomas 10         
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:44.06  
     1) Key, Carter 9                   2) Cannon, Ben 9                  
     3) Overbey, Garren 9               4) Roberts, Lance 10              
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                       DQ  
     1) Noblin, Craig 7                 2) Bradley, Brett 10              
 
Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:31.53  
     1) McMullan, Ben 9                 2) Lemons, Robert 9               
     3) Williams, J. Thomas 10          4) Raspberry, Blake 9             
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:54.56  
     1) Rowton, Chase 10                2) Roberts, Lance 10              
     3) Cannon, Ben 9                   4) Overbey, Garren 9              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:53.50  
     1) Bradley, Brett 10               2) Dalton, Harry 9                
     3) Key, Carter 9                   4) Noblin, Craig 7                
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                       37.31  
  2 Minyard, Corey            12 Kennett-OZ                       38.41  
  3 Oconnor, Brandon          11 Cst-OZ                           39.69  
  4 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        41.25  
  5 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        41.57  
  6 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                       41.84  
  7 Lovel, Jocab              11 Cst-OZ                           51.13  
  8 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        52.13  
  9 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                       53.03  
 10 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                        53.39  
 11 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                        54.56  
 12 Heinen, Nathan            11 Kennett-OZ                       58.87  
 
Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Minyard, Corey            12 Kennett-OZ                     1:32.28  
  2 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                     1:42.41  
  3 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      2:07.63  
  4 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                      2:15.80  
  5 Heinen, Nathan            11 Kennett-OZ                     2:32.09  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        43.53  
  2 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                       49.35  
  3 Minyard, Corey            12 Kennett-OZ                       56.09  
  4 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                       58.72  
  5 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                      1:05.84  
  6 Lovel, Jocab              11 Cst-OZ                         1:11.84  
  7 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                      1:31.88  
  8 Heinen, Nathan            11 Kennett-OZ                     2:00.72  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        49.15  
  2 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      1:02.50  
  3 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                     1:03.10  
  4 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                      1:11.14  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                     1:00.87  
  2 Heinen, Nathan            11 Kennett-OZ                     1:35.91  
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                     1:36.91  
  2 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                      1:47.53  
  3 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                      1:47.69  
 
Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          3:21.28  
     1) Steelman, Seth 11               2) Miller, Bryce 12               
     3) Kent, Zhevin 12                 4) Steelman, Benjamin 11          
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                       DQ  
     1) McHaney, Jack 11                2) Lemons, Nigil 11               
     3)                                 4) Lockhert, Luke 12              
 
Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  3:11.54  
     1) McHaney, Jack 11                2) Lemons, Nigil 11               
     3) Lockhert, Luke 12               4) Lemons, Elijah 12              
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          3:32.30  
     1) Kent, Zhevin 12                 2) Steelman, Benjamin 11          
     3) Miller, Bryce 12                4) Blunt, Matthew 11              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  4:00.59  
     1) Minyard, Corey 12               2) Heinen, Nathan 11              
     3) Dalton, Jack 11                 4) Duncan, Tanner 9               
  4 Charleston Blueracers-OZ  'A'                               4:26.75  
     1) Self, Marshall 9                2) Lovel, Jocab 11                
     3) Oconnor, Brandon 11             4) Goodin, Dearmont 9             
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                       30.77  
  2 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                       32.47  
  3 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                       32.51  
  4 Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                       34.25  
  5 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                       40.35  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:15.09  
  2 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                     1:15.99  
  3 Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                     1:19.22  
  4 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                     1:35.58  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     1:24.67  
  2 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                     1:47.62  
  3 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     1:51.63  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:36.04  
  2 Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                     1:41.53  
  3 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                     1:49.81  
  4 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     2:00.62  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     2:04.03  
 
Boys 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     3:04.98  
 
Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:16.28  
     1) Wallace, Zane 14                2) Carr, Blake 13                 
     3) Phillips, Jake 14               4) McHaney, Heath 14              
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                       DQ  
     1) Chitester, Drew 14              2) Smith, Gunner 13               
     3) Minyard, Corey 12               4) Lemons, Elijah 12              
 
Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:36.75  
     1) Smith, Gunner 13                2) Wallace, Zane 14               
     3) McHaney, Heath 14               4) Carr, Blake 13                 
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oconnor, Austin           15 Cst-OZ                           32.66  
  2 Jones, Luke               15 Kennett-OZ                       34.06  
  3 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                       35.38  
  4 Heinen, Will              15 Kennett-OZ                       36.81  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                     1:07.65  
  2 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:08.47  
  3 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:15.56  
  4 Jones, Luke               15 Kennett-OZ                     1:18.75  
  5 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                     1:20.00  
  6 Oconnor, Austin           15 Cst-OZ                         1:21.12  
  7 Heinen, Will              15 Kennett-OZ                     1:25.28  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:22.53  
  2 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                     1:30.90  
  3 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:32.85  
  4 Oconnor, Austin           15 Cst-OZ                         1:39.88  
  5 Heinen, Will              15 Kennett-OZ                     2:00.45  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:32.91  
  2 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                     1:43.18  
  3 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:44.63  
  4 Jones, Luke               15 Kennett-OZ                     1:58.47  
  5 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                     2:00.06  
 
Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oconnor, Austin           15 Cst-OZ                         4:03.41  
 -- McPherson, Bron           17 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Wallace, Declan           18 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:15.60  
     1) McPherson, Bron 17              2) Jones, Luke 15                 
     3) Heinen, Will 15                 4) Scott, Chase 16                
 
Boys 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:24.81  
     1) Carr, B.J. 17                   2) Harris, Britt 15               
     3) Edgington, Tom 16               4) Scott, Chase 16                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:01.19  
     1) Phillips, Jake 14               2) Jones, Luke 15                 
     3) Heinen, Will 15                 4) Chitester, Drew 14