Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/13/2013 05:26 PM
                               Welcome Swimmers                                
                                 June 7, 2008                                  
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       29.72  
  2 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       30.57  
  3 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                       33.12  
  4 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       36.50  
  5 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                       44.44  
  6 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                       50.28  
  7 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                  52.25  
  8 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                     1:01.87  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       36.29  
  2 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       39.81  
  3 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                       50.72  
  4 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                     1:00.35  
  5 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                     1:04.91  
  6 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                2:07.25  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       37.47  
  2 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       37.63  
  3 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       43.65  
  4 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                  57.41  
  5 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                       58.18  
  6 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                     1:04.12  
  7 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                     1:08.72  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                       46.87  
  2 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                       52.40  
  3 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       52.81  
  4 McDonald, Annalie          5 Poplar Bluff-OZ                1:00.88  
 
Girls 6 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:14.13  
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:25.35  
     3) Gurley, Addison 5               4)                                
 
Girls 6 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:39.43  
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:57.22  
     1) Bradley, Kayla 6                2) Raspberry, Olivia 4            
     3) Gurley, Addison 5               4)                                
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       21.25  
  2 Phelps, Sha're             8 Poplar Bluff-OZ                  22.10  
  3 Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                       22.87  
  4 Beard, Justice             8 Paducah-OZ                       23.60  
  5 Rahlmann, Clara            8 Poplar Bluff-OZ                  24.22  
  6 Ali, Aneeza                8 Paducah-OZ                       24.97  
  7 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       25.59  
  8 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                       28.75  
  9 Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                       29.50  
 10 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                       30.40  
 11 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                       31.97  
 12 Matte, Mallory             8 Sharks-OZ                        34.15  
 13 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                       35.34  
 14 Hill, Rachel               8 Poplar Bluff-OZ                  36.75  
 15 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                       39.28  
 16 Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                       43.25  
 17 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       45.66  
 
Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phelps, Sha're             8 Poplar Bluff-OZ                  50.40  
  2 Beard, Justice             8 Paducah-OZ                       57.53  
  3 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                     1:04.00  
  4 Ali, Aneeza                8 Paducah-OZ                     1:04.53  
  5 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                     1:05.71  
  6 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                     1:10.87  
  7 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                     1:11.77  
  8 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                     1:13.47  
  9 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:16.47  
 10 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                     1:18.40  
 11 Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                     1:21.10  
 12 Hill, Rachel               8 Poplar Bluff-OZ                1:21.23  
 13 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                     1:23.28  
 14 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                     1:26.60  
 15 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                     1:34.00  
 16 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                     1:36.78  
 17 Matte, Mallory             8 Sharks-OZ                      1:48.10  
 18 Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                     1:54.94  
 19 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                     2:28.66  
 -- Potts, Molly               8 Kennett-OZ                    X1:00.04  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beard, Justice             8 Paducah-OZ                       27.03  
  2 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       28.25  
  3 Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                       30.22  
  4 Rahlmann, Clara            8 Poplar Bluff-OZ                  31.12  
  5 Phelps, Sha're             8 Poplar Bluff-OZ                  31.37  
  6 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                       31.91  
  7 Ali, Aneeza                8 Paducah-OZ                       32.37  
  8 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       34.41  
  9 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                       43.25  
 10 Hill, Rachel               8 Poplar Bluff-OZ                  45.12  
 11 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       50.59  
 12 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                       52.47  
 13 Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                       55.62  
 14 Matte, Mallory             8 Sharks-OZ                      1:09.06  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phelps, Sha're             8 Poplar Bluff-OZ                  27.53  
  2 Rahlmann, Clara            8 Poplar Bluff-OZ                  30.50  
  3 Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                       31.92  
  4 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                       32.47  
  5 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       33.50  
  6 Matte, Mallory             8 Sharks-OZ                      1:00.16  
 -- Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Hill, Rachel               8 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beard, Justice             8 Paducah-OZ                       27.75  
  2 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       30.69  
  3 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                       31.00  
  4 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       31.09  
  5 Ali, Aneeza                8 Paducah-OZ                       32.94  
  6 Rahlmann, Clara            8 Poplar Bluff-OZ                  36.19  
  7 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                       41.00  
  8 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                     1:02.40  
 -- Matte, Mallory             8 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beard, Justice             8 Paducah-OZ                     2:24.57  
  2 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                     2:27.24  
  3 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                     2:33.25  
  4 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                     2:36.05  
  5 Ali, Aneeza                8 Paducah-OZ                     2:51.51  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:53.43  
     1) Callis, Libbey 8                2) Potts, Molly 8                 
     3) Ballard, Kendall 8              4) Danley, Kaetlyn 7              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:55.31  
     1)                                 2) Metheny, Sally 4               
     3) Lockhert, Zoe 7                 4) Boone, Sophia 8                
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:20.15  
     1) Allen, Kadence 8                2) Chandler, Morgan 7             
     3) Johnson, Maddi 7                4) Kelly, Grace 8                 
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                  2:54.60  
     1)                                 2) Gurley, Jules 7                
     3) Taylor, Mia 7                   4) Yount, Allison 8               
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:56.53  
     1) Callis, Libbey 8                2) Ballard, Kendall 8             
     3) Potts, Molly 8                  4) Danley, Kaetlyn 7              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:20.72  
     1) Allen, Kadence 8                2) Chandler, Morgan 7             
     3) Kelly, Grace 8                  4) Johnson, Maddi 7               
  3 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:49.06  
     1) Hill, Rachel 8                  2) Gillihan, Maddie 7             
     3) Rahlmann, Clara 8               4) McDonald, Annalie 5            
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                       DQ  
     1) Wilson, Lilli 5                 2) Yount, Allison 8               
     3) Gurley, Jules 7                 4) Taylor, Mia 7                  
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                       DQ  
     1) Boone, Sophia 8                 2) Wilson, Bella 5                
     3) Lockhert, Zoe 7                 4) Overbey, Sadie 6               
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                       37.50  
  2 Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                       39.00  
  3 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                       39.13  
  4 Baker, Sarah               9 Paducah-OZ                       39.85  
  5 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        44.20  
  6 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                  45.50  
  7 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                  46.50  
  8 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        46.53  
  9 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                       50.35  
 10 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                  53.68  
 11 Lack, Malea                9 Kennett-OZ                       54.00  
 12 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                  54.47  
 13 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                  56.71  
 14 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                  57.28  
 15 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                  59.75  
 16 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                       59.91  
 17 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:06.10  
 18 Hawes, Izzy                9 Paducah-OZ                     1:11.12  
 19 Edwards, Kaleigh           9 Kennett-OZ                     1:12.28  
 -- Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                      X38.78  
 -- Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                      X45.22  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                     1:23.90  
  2 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                     1:24.56  
  3 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                     1:33.81  
  4 Baker, Sarah               9 Paducah-OZ                     1:37.97  
  5 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                      1:44.60  
  6 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                     1:49.31  
  7 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                1:52.13  
  8 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                1:52.50  
  9 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                      1:53.59  
 10 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                1:57.00  
 11 Lack, Malea                9 Kennett-OZ                     2:08.03  
 12 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                2:09.16  
 13 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                2:11.69  
 14 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     2:16.59  
 15 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                2:21.85  
 16 Edwards, Kaleigh           9 Kennett-OZ                     2:32.39  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                       45.38  
  2 Baker, Sarah               9 Paducah-OZ                       48.60  
  3 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        50.75  
  4 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       55.39  
  5 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                  58.44  
  6 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                       59.97  
  7 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                1:00.19  
  8 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                1:02.34  
  9 Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                1:02.75  
 10 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                      1:04.57  
 11 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                1:20.29  
 12 Lack, Malea                9 Kennett-OZ                     1:20.90  
 13 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:29.16  
 14 Hawes, Izzy                9 Paducah-OZ                     1:32.81  
 15 Edwards, Kaleigh           9 Kennett-OZ                     1:39.12  
 -- Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                      X54.12  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                       50.84  
  2 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                       51.06  
  3 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        51.66  
  4 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                       55.33  
  5 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        56.75  
  6 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       56.94  
  7 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                  57.87  
  8 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                       57.92  
  9 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                       58.41  
 10 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                1:00.66  
 11 Hawes, Izzy                9 Paducah-OZ                     1:09.94  
 12 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                1:11.88  
 13 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:12.30  
 14 Hart, Rileigh              9 Poplar Bluff-OZ                1:17.69  
 15 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:23.47  
 16 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                1:27.56  
 -- Pennington, Melody        10 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baker, Sarah               9 Paducah-OZ                       44.34  
  2 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                       45.91  
  3 Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                       49.00  
  4 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                  58.28  
  5 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                     1:03.87  
  6 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:12.91  
  7 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:26.84  
 -- Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hutcheson, McCall         10 Paducah-OZ                     1:37.12  
  2 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                     1:37.38  
  3 Haus, Bella               10 Paducah-OZ                     1:45.78  
  4 Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                     1:49.10  
  5 Baker, Sarah               9 Paducah-OZ                     1:49.16  
  6 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                      1:51.22  
  7 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                     2:03.81  
  8 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                     2:05.10  
  9 Kirkman, Olivia            9 Poplar Bluff-OZ                2:10.25  
 10 Kirkman, Addison           9 Poplar Bluff-OZ                2:24.94  
 11 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     2:32.61  
 12 Hawes, Izzy                9 Paducah-OZ                     2:59.91  
 -- Moody, Allison             9 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:15.56  
     1) Harris, Anelle 9                2) Chitester, Katelyn 10          
     3) Collins, Mary Grace 10          4) Burk, Hannah 10                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:32.78  
     1) Moody, Allison 9                2) Lack, Malea 9                  
     3) Dye, Kayden 9                   4) Phillips, Audrey 9             
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  1:52.22  
     1) Morgan, Madison 9               2) Snider, Julia 9                
     3) Edwards, Kaleigh 9              4)                                
 
Girls 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:26.00  
     1) Burk, Hannah 10                 2) Harris, Anelle 9               
     3) Chitester, Katelyn 10           4) Collins, Mary Grace 10         
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:41.43  
     1) McDonald, Gracie 10             2) Kirkman, Addison 9             
     3) Kirkman, Olivia 9               4) Hart, Rileigh 9                
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:54.72  
     1) Morgan, Madison 9               2) Phillips, Audrey 9             
     3) Dye, Kayden 9                   4) Moody, Allison 9               
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:09.66  
     1) Lack, Malea 9                   2) Edwards, Kaleigh 9             
     3) Snider, Julia 9                 4)                                
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                  31.66  
  2 Smith, Gabbi              11 Paducah-OZ                       32.28  
  3 Kirks, Kennedy            12 Paducah-OZ                       34.57  
  4 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                  35.29  
  5 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                       36.19  
  6 Scoggins, Kortney         12 Kennett-OZ                       36.41  
  7 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        38.26  
  8 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  38.50  
  9 Heckemeyer, Caroline      12 Sharks-OZ                        40.62  
 10 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                       41.15  
 11 Buchanan, Claire          11 Paducah-OZ                       42.73  
 12 Housman, Allie            12 Paducah-OZ                       43.72  
 13 Galang, Giselle           11 Sharks-OZ                        44.55  
 14 Priggel, Selena           11 Sharks-OZ                        46.17  
 15 Kerr, Emma                11 Paducah-OZ                       49.19  
 16 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        49.67  
 17 Kerr, Madeline            11 Paducah-OZ                       53.53  
 18 Palmer, Dominique         11 Kennett-OZ                       58.66  
 -- Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                      X38.53  
 
Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                1:10.84  
  2 Smith, Gabbi              11 Paducah-OZ                     1:13.97  
  3 Kirks, Kennedy            12 Paducah-OZ                     1:15.38  
  4 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                     1:18.62  
  5 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                1:18.69  
  6 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                     1:24.22  
  7 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                     1:32.59  
  8 Heckemeyer, Caroline      12 Sharks-OZ                      1:34.12  
  9 Housman, Allie            12 Paducah-OZ                     1:34.32  
 10 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                1:37.59  
 11 Palmer, Dominique         11 Kennett-OZ                     2:37.44  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                  36.56  
  2 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       39.75  
  3 Kirks, Kennedy            12 Paducah-OZ                       40.40  
  4 Smith, Gabbi              11 Paducah-OZ                       40.70  
  5 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                       42.56  
  6 Heckemeyer, Caroline      12 Sharks-OZ                        47.62  
  7 Galang, Giselle           11 Sharks-OZ                        49.21  
  8 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                       51.16  
  9 Housman, Allie            12 Paducah-OZ                       52.10  
 10 Kerr, Emma                11 Paducah-OZ                       57.91  
 11 Priggel, Selena           11 Sharks-OZ                        59.31  
 12 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                      1:00.09  
 13 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:01.19  
 14 Kerr, Madeline            11 Paducah-OZ                     1:01.90  
 15 Palmer, Dominique         11 Kennett-OZ                     1:15.75  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                  44.81  
  2 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        45.53  
  3 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                       46.00  
  4 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                       50.16  
  5 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  51.03  
  6 Priggel, Selena           11 Sharks-OZ                        56.21  
  7 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                     1:00.90  
  8 Kerr, Emma                11 Paducah-OZ                     1:02.38  
  9 Galang, Giselle           11 Sharks-OZ                      1:03.16  
 10 Kerr, Madeline            11 Paducah-OZ                     1:09.29  
 -- Burge, Alice              11 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                  34.59  
  2 Smith, Gabbi              11 Paducah-OZ                       35.15  
  3 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       37.43  
  4 Kirks, Kennedy            12 Paducah-OZ                       37.47  
  5 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                  40.28  
  6 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                       44.67  
  7 Buchanan, Claire          11 Paducah-OZ                       46.66  
  8 Scoggins, Kortney         12 Kennett-OZ                       48.44  
  9 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                       54.32  
 10 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        56.19  
 11 Priggel, Selena           11 Sharks-OZ                        57.10  
 12 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:02.38  
 13 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                1:45.52  
 -- Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                      X42.53  
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily              12 Poplar Bluff-OZ                1:22.30  
  2 Smith, Gabbi              11 Paducah-OZ                     1:26.03  
  3 Rubi, Alessandra          11 Poplar Bluff-OZ                1:30.13  
  4 Kirks, Kennedy            12 Paducah-OZ                     1:30.40  
  5 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                     1:33.78  
  6 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                      1:37.75  
  7 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                     1:43.09  
  8 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                1:45.44  
  9 Scoggins, Kortney         12 Kennett-OZ                     1:46.34  
 10 Buchanan, Claire          11 Paducah-OZ                     1:53.28  
 11 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                     2:01.32  
 12 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                     2:03.17  
 13 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     2:06.09  
 
Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:26.81  
     1) Williams, Anna Beth 12          2) Scoggins, Kortney 12           
     3) Phillips, Emma 12               4) Raspberry, Eliza 11            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:53.97  
     1) Sloan, Abigail 12               2) Lemons, Talia 12               
     3) Todd, Annalyse 12               4) Lemons, Annallesse 11          
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:59.81  
     1) Burge, Alice 11                 2) Heckemeyer, Caroline 12        
     3) Galang, Giselle 11              4) Stempkovski, Hannah 11         
  4 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           3:10.19  
     1) Buchanan, Claire 11             2) Kerr, Madeline 11              
     3) Kerr, Emma 11                   4) Housman, Allie 12              
 
Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:44.97  
     1) Williams, Anna Beth 12          2) Phillips, Emma 12              
     3) Raspberry, Eliza 11             4) Sloan, Abigail 12              
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          3:13.10  
     1) Heckemeyer, Caroline 12         2) Stempkovski, Hannah 11         
     3) Priggel, Selena 11              4) Galang, Giselle 11             
  3 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           3:29.31  
     1) Housman, Allie 12               2) Kerr, Emma 11                  
     3) Buchanan, Claire 11             4) Kerr, Madeline 11              
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:29.38  
     1) Lemons, Talia 12                2) Todd, Annalyse 12              
     3) Scoggins, Kortney 12            4) Lemons, Annallesse 11          
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                       32.29  
  2 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                       33.55  
  3 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                  33.72  
  4 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                       34.25  
  5 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                       36.12  
  6 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                       36.75  
  7 Siebenhuener, Elice       14 Kennett-OZ                       36.81  
  8 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                       38.28  
  9 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                  41.10  
 10 Stokes, Lauren            13 Paducah-OZ                       42.97  
 11 Essary, Camryn            13 Kennett-OZ                       44.03  
 12 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                       47.47  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Tyler               14 Paducah-OZ                     1:06.40  
  2 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:11.75  
  3 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                1:15.22  
  4 Robinett, Emma            14 Kennett-OZ                     1:16.16  
  5 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:19.25  
  6 Johnson, Shelby           14 Kennett-OZ                     1:21.83  
  7 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                     1:23.26  
  8 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:27.31  
  9 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                1:27.75  
 10 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                     1:28.75  
 11 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     1:29.19  
 12 Stokes, Lauren            13 Paducah-OZ                     1:33.53  
 13 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                     1:50.90  
 -- Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                    X1:15.06  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Tyler               14 Paducah-OZ                     1:18.31  
  2 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:27.53  
  3 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                1:30.55  
  4 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:34.50  
  5 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:35.69  
  6 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                     1:37.22  
  7 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     1:45.09  
  8 Stokes, Lauren            13 Paducah-OZ                     1:47.35  
  9 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:47.68  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Tyler               14 Paducah-OZ                     1:26.97  
  2 Robinett, Emma            14 Kennett-OZ                     1:36.66  
  3 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                     1:38.72  
  4 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:42.41  
  5 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:50.69  
  6 Essary, Camryn            13 Kennett-OZ                     1:51.78  
  7 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:52.38  
  8 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                     1:57.80  
  9 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                     1:59.47  
 10 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                2:01.25  
 11 Stokes, Lauren            13 Paducah-OZ                     2:05.63  
 12 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                     2:14.53  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:18.97  
  2 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                1:31.75  
  3 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:35.28  
  4 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:35.53  
  5 Siebenhuener, Elice       14 Kennett-OZ                     1:41.19  
  6 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:43.25  
  7 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:51.59  
  8 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                1:54.78  
  9 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     2:02.44  
 10 Stokes, Lauren            13 Paducah-OZ                     2:09.62  
 
Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Tyler               14 Paducah-OZ                     2:43.44  
  2 Robinett, Emma            14 Kennett-OZ                     3:07.85  
  3 Vaughn, Alexis            14 Poplar Bluff-OZ                3:10.18  
  4 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      3:15.19  
  5 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                     3:27.12  
  6 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     3:33.37  
  7 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                     3:35.94  
  8 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     3:38.38  
  9 Siebenhuener, Elice       14 Kennett-OZ                     3:38.62  
 -- Essary, Camryn            13 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:12.10  
     1) Shetley, Heidi 14               2) Hilburn, Hadley 14             
     3) Robinett, Emma 14               4) Raspberry, Isabelle 13         
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:31.97  
     1) Potts, Hailee 13                2) Nelson, Kamryn 13              
     3) Harris, Kayton 13               4) Siebenhuener, Elice 14         
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:38.54  
     1) McMullan, Marie 13              2) Williams, Jazmin 13            
     3) Brooks, Haley 14                4) Cook, Morgan 13                
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                  3:29.87  
     1) Essary, Camryn 13               2) Mowrer, Hannah 13              
     3) Fisher, Peyton 13               4) Palmer, Dominique 11           
 
Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:27.59  
     1) Shetley, Heidi 14               2) Hilburn, Hadley 14             
     3) Raspberry, Isabelle 13          4) Robinett, Emma 14              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:48.38  
     1) Potts, Hailee 13                2) Harris, Kayton 13              
     3) Nelson, Kamryn 13               4) Brooks, Haley 14               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:53.78  
     1) McMullan, Marie 13              2) Johnson, Shelby 14             
     3) Siebenhuener, Elice 14          4) Williams, Jazmin 13            
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                  3:39.65  
     1) Essary, Camryn 13               2) Mowrer, Hannah 13              
     3) Cook, Morgan 13                 4) Fisher, Peyton 13              
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                  29.81  
  2 Culbertson, Kate          17 Paducah-OZ                       30.03  
  3 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                       30.63  
  4 Stevens, Kelsey           15 Paducah-OZ                       30.72  
  5 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                       31.13  
  6 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                  32.06  
  7 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                       33.34  
  8 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                       34.97  
  9 Essary, Chandler          18 Kennett-OZ                       37.56  
 10 Siebenhuener, Joelle      16 Kennett-OZ                       38.13  
 11 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                       39.50  
 12 Cunningham, Keragan       16 Kennett-OZ                       39.81  
 13 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                  39.94  
 14 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                        39.97  
 15 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                       49.84  
 -- Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                      X33.06  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stevens, Kelsey           15 Paducah-OZ                     1:05.37  
  2 Culbertson, Kate          17 Paducah-OZ                     1:05.66  
  3 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:08.50  
  4 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                1:09.15  
  5 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:11.50  
  6 McPherson, Alexa          15 Kennett-OZ                     1:19.38  
  7 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                     1:21.64  
  8 Essary, Chandler          18 Kennett-OZ                     1:21.90  
  9 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                      1:27.81  
 10 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                1:28.66  
 11 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:30.50  
 12 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                     1:54.38  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stevens, Kelsey           15 Paducah-OZ                     1:14.03  
  2 Culbertson, Kate          17 Paducah-OZ                     1:17.25  
  3 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                     1:19.78  
  4 Garland, Makenzie         16 Paducah-OZ                     1:22.22  
  5 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                1:26.00  
  6 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:27.19  
  7 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                1:45.07  
  8 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:47.19  
  9 Cunningham, Keragan       16 Kennett-OZ                     1:49.47  
 -- Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                    X1:38.03  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         16 Kennett-OZ                     1:23.03  
  2 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                1:28.65  
  3 Garland, Makenzie         16 Paducah-OZ                     1:32.53  
  4 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:36.16  
  5 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:36.28  
  6 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                1:37.69  
  7 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                     1:39.84  
  8 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                      1:45.37  
  9 Essary, Chandler          18 Kennett-OZ                     1:47.38  
 10 Siebenhuener, Joelle      16 Kennett-OZ                     1:58.22  
 11 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     2:03.22  
 12 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                     2:26.40  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         16 Kennett-OZ                     1:11.03  
  2 Culbertson, Kate          17 Paducah-OZ                     1:13.93  
  3 Stevens, Kelsey           15 Paducah-OZ                     1:14.65  
  4 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                     1:16.53  
  5 Garland, Makenzie         16 Paducah-OZ                     1:25.00  
  6 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:28.10  
  7 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                1:29.41  
  8 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                     1:41.28  
  9 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                      1:45.34  
 10 Siebenhuener, Joelle      16 Kennett-OZ                     1:50.22  
 11 Cunningham, Keragan       16 Kennett-OZ                     1:51.13  
 12 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     2:04.28  
 
Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Abigail         16 Kennett-OZ                     2:39.50  
  2 Garland, Makenzie         16 Paducah-OZ                     2:53.31  
  3 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                2:58.78  
  4 Rubi, Angelica            15 Poplar Bluff-OZ                3:09.06  
  5 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     3:20.63  
  6 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                      3:30.84  
  7 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                     3:51.65  
  8 Cunningham, Keragan       16 Kennett-OZ                     4:01.66  
  9 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     4:15.50  
 -- Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                    X3:09.15  
 
Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           2:04.46  
     1) Culbertson, Kate 17             2) Stevens, Kelsey 15             
     3) Garland, Makenzie 16            4) Fell, Tyler 14                 
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:09.21  
     1) Hilburn, Anna Kay 18            2) Lane, Rachel 17                
     3) Shetley, Kate 16                4) McMullan, Abigail 16           
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:21.63  
     1) Essary, Chandler 18             2) Siebenhuener, Joelle 16        
     3) Smith, Ashlyn 16                4) Robinett, Madison 17           
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:55.22  
     1) McPherson, Alexa 15             2) Riggs, Joselyn 18              
     3) Cook, Elizabeth 15              4) Cunningham, Keragan 16         
 
Girls 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:25.19  
     1) Hilburn, Anna Kay 18            2) McMullan, Abigail 16           
     3) Shetley, Kate 16                4) Essary, Chandler 18            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:35.13  
     1) McPherson, Alexa 15             2) Robinett, Madison 17           
     3) Lane, Rachel 17                 4) Smith, Ashlyn 16               
  3 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:40.25  
     1) Hickman, Nikkia 15              2) Dragon, Julia 17               
     3) Rubi, Angelica 15               4) Dragon, Haylee 15              
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  3:18.16  
     1) Riggs, Joselyn 18               2) Mowrer, Allison 16             
     3) Siebenhuener, Joelle 16         4) Cook, Elizabeth 15             
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       28.78  
  2 Peck, Brandon              6 Paducah-OZ                       33.50  
  3 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       37.94  
  4 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  39.30  
  5 Growel, Eli                6 Paducah-OZ                       40.22  
  6 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       41.75  
  7 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        45.35  
  8 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       49.77  
  9 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                       53.66  
 10 Brown, John Baker          4 Kennett-OZ                       54.75  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Growel, Eli                6 Paducah-OZ                       35.88  
  2 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       41.69  
  3 Peck, Brandon              6 Paducah-OZ                       44.91  
  4 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       48.75  
  5 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        51.06  
  6 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  51.29  
  7 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       53.41  
  8 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       56.25  
  9 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:19.47  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  44.87  
  2 Growel, Eli                6 Paducah-OZ                       47.50  
  3 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        52.63  
  4 Brown, John Baker          4 Kennett-OZ                     1:04.28  
  5 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                     1:07.60  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       34.47  
  2 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  45.16  
  3 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       45.88  
  4 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       51.30  
  5 Peck, Brandon              6 Paducah-OZ                       52.19  
  6 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        54.13  
  7 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                       56.69  
  8 Brown, John Baker          4 Kennett-OZ                     1:02.69  
 
Boys 6 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:55.40  
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:35.06  
     1)                                 2) Brown, John Baker 4            
 
Boys 6 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  3:09.66  
     3) Roberts, Grahm 5                4)                                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:39.37  
     1) Anderson, Kade 4                2) Brown, John Baker 4            
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughan, Dawson            8 Kennett-OZ                       22.38  
  2 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       22.81  
  3 Hawes, Luther              8 Paducah-OZ                       22.93  
  4 Suitor, Kaleb              7 Paducah-OZ                       23.22  
  5 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       25.06  
  6 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       25.22  
  7 Thomas, Kenlin             8 Paducah-OZ                       26.78  
  8 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                       27.34  
  9 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  27.90  
 10 Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                  29.87  
 11 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                  30.60  
 12 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                       32.96  
 13 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  33.72  
 14 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                       35.77  
 15 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                       35.93  
 16 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                       39.03  
 17 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                  48.20  
 18 Noblin, Craig              7 Kennett-OZ                       55.65  
 
Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hawes, Luther              8 Paducah-OZ                       51.81  
  1 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       51.81  
  3 Suitor, Kaleb              7 Paducah-OZ                       53.69  
  4 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                     1:01.69  
  5 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                1:04.60  
  6 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                     1:04.93  
  7 Thomas, Kenlin             8 Paducah-OZ                     1:07.06  
  8 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                1:12.00  
  9 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                1:13.37  
 10 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                     1:17.47  
 11 Peck, Brandon              6 Paducah-OZ                     1:24.31  
 12 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                     1:26.53  
 13 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                     1:26.81  
 14 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                     1:27.78  
 15 Growel, Eli                6 Paducah-OZ                     1:33.13  
 16 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                     1:48.22  
 17 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                     1:50.21  
 18 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                      2:00.54  
 19 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                     2:00.56  
 20 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                     2:01.88  
 21 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     2:02.44  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hawes, Luther              8 Paducah-OZ                       25.96  
  2 dos Remedios, Leon         8 Paducah-OZ                       26.46  
  3 Suitor, Kaleb              7 Paducah-OZ                       29.59  
  4 Thomas, Kenlin             8 Paducah-OZ                       31.00  
  5 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                       31.69  
  6 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       31.91  
  7 Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                  34.75  
  8 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                  36.43  
  9 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  38.84  
 10 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                       40.50  
 11 Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                  43.99  
 12 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                       46.31  
 13 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                       53.78  
 14 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                     1:02.16  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hawes, Luther              8 Paducah-OZ                       28.97  
  2 dos Remedios, Leon         8 Paducah-OZ                       30.22  
  3 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       34.21  
  4 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                       37.25  
  5 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  37.28  
  6 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                  37.41  
  7 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       43.81  
 -- Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Pennington, Grady          8 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 dos Remedios, Leon         8 Paducah-OZ                       24.60  
  2 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       30.09  
  3 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       33.34  
  4 Thomas, Kenlin             8 Paducah-OZ                       34.00  
  5 Suitor, Kaleb              7 Paducah-OZ                       34.69  
  6 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  35.31  
  7 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       37.69  
  8 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  44.31  
  9 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                       51.28  
 -- Rubi, Andrew               7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 dos Remedios, Leon         8 Paducah-OZ                     2:09.82  
  2 Hawes, Luther              8 Paducah-OZ                     2:16.06  
  3 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                     2:33.50  
  4 Suitor, Kaleb              7 Paducah-OZ                     2:42.10  
  5 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                     2:52.28  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:41.22  
     1) Metheny, Noah 7                 2) Creed, Ryan 8                  
     3) Moody, Trey 7                   4) Harmon, Max 8                  
  2 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           2:12.75  
     1) dos Remedios, Leon 8            2) Peck, Brandon 6                
     3) Growel, Eli 6                   4) Thomas, Kenlin 8               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  2:23.25  
     1) Lemons, James 8                 2) Burk, Braiden 8                
     3) Potts, Spencer 7                4) Jefferson, Christopher 7       
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                  3:27.56  
     1)                                 2) Washburn, Ty 7                 
     3)                                 4) Jax, McCormick 5               
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:55.18  
     1) Metheny, Noah 7                 2) Moody, Trey 7                  
     3) Harmon, Max 8                   4) Vaughan, Dawson 8              
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:23.78  
     1) Pennington, Grady 8             2) Todd, Carson 7                 
     3) Wickham, Noah 7                 4) Rubi, Andrew 7                 
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:32.28  
     1) Burk, Braiden 8                 2) Lemons, James 8                
     3) Creed, Ryan 8                   4) Jefferson, Christopher 7       
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  3:48.28  
     1) Lemons, Reggie 8                2) Potts, Spencer 7               
     3) Washburn, Ty 7                  4) Noblin, Craig 7                
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                       37.82  
  2 Koenigsmark, Kye           9 Paducah-OZ                       39.16  
  3 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                       40.32  
  4 Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                       41.19  
  5 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       42.63  
  6 Dalton, Harry              9 Kennett-OZ                       43.14  
  7 Rowton, Chase             10 Kennett-OZ                       43.28  
  8 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                       43.75  
  9 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                  44.19  
 10 Stokes, Matt              10 Paducah-OZ                       44.46  
 11 Pritchett, Camden         10 Kennett-OZ                       46.94  
 12 Franklin, Jeremiah        10 Paducah-OZ                       50.38  
 13 Keesee, Glenn             10 Paducah-OZ                       54.68  
 14 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                       55.22  
 15 Todd, Christian            9 Poplar Bluff-OZ                  56.69  
 16 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                        59.94  
 17 Key, Carter                9 Kennett-OZ                     1:01.37  
 18 McFann, Rusty              9 Poplar Bluff-OZ                1:06.07  
 19 Davis, Joshua              9 Paducah-OZ                     2:15.31  
 -- McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                      X48.94  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                     1:26.94  
  2 Koenigsmark, Kye           9 Paducah-OZ                     1:32.22  
  3 Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                     1:32.78  
  4 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                1:36.60  
  5 Rowton, Chase             10 Kennett-OZ                     1:44.50  
  6 Stokes, Matt              10 Paducah-OZ                     1:46.31  
  7 Keesee, Glenn             10 Paducah-OZ                     2:00.38  
  8 Shively, Haddon            9 Paducah-OZ                     2:05.28  
  9 Franklin, Jeremiah        10 Paducah-OZ                     2:09.47  
 10 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      2:19.19  
 11 McFann, Rusty              9 Poplar Bluff-OZ                2:27.26  
 12 Todd, Christian            9 Poplar Bluff-OZ                2:45.34  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koenigsmark, Kye           9 Paducah-OZ                       51.25  
  2 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                       53.78  
  3 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                  53.94  
  4 Raspberry, Blake           9 Kennett-OZ                       56.38  
  5 Tooley, Nick              10 Paducah-OZ                       59.19  
  6 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                     1:00.75  
  7 Rowton, Chase             10 Kennett-OZ                     1:00.97  
  8 Shively, Haddon            9 Paducah-OZ                     1:01.22  
  9 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                     1:02.22  
 10 McFann, Rusty              9 Poplar Bluff-OZ                1:04.63  
 11 Keesee, Glenn             10 Paducah-OZ                     1:06.03  
 12 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:12.31  
 13 Key, Carter                9 Kennett-OZ                     1:36.51  
 14 Davis, Joshua              9 Paducah-OZ                     1:55.38  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Keesee, Glenn             10 Paducah-OZ                       57.03  
  2 Pritchett, Camden         10 Kennett-OZ                       57.75  
  3 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                       59.12  
  4 Stokes, Matt              10 Paducah-OZ                       59.72  
  5 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                     1:00.28  
  6 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                     1:02.30  
  7 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     1:03.31  
  8 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                     1:05.87  
  9 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:08.72  
 10 Todd, Christian            9 Poplar Bluff-OZ                1:13.12  
 11 McFann, Rusty              9 Poplar Bluff-OZ                1:20.35  
 -- Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                    X1:07.50  
 -- Davis, Joshua              9 Paducah-OZ                          DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Koenigsmark, Kye           9 Paducah-OZ                       46.93  
  2 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                       49.47  
  3 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       50.60  
  4 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                  51.25  
  5 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                       52.44  
  6 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                       52.69  
  7 Dalton, Harry              9 Kennett-OZ                       56.25  
  8 Pritchett, Camden         10 Kennett-OZ                       59.78  
  9 Tooley, Nick              10 Paducah-OZ                     1:03.28  
 10 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                     1:06.69  
 11 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                     1:07.29  
 12 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                     1:08.34  
 13 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     1:08.75  
 14 Franklin, Jeremiah        10 Paducah-OZ                     1:09.38  
 15 Todd, Christian            9 Poplar Bluff-OZ                1:40.46  
 -- Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                    X1:06.47  
 -- Key, Carter                9 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin              9 Poplar Bluff-OZ                1:45.40  
  2 Koenigsmark, Kye           9 Paducah-OZ                     1:52.88  
  3 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                     1:58.19  
  4 Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                     2:02.53  
  5 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                     2:07.06  
  6 Tooley, Nick              10 Paducah-OZ                     2:08.44  
  7 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     2:16.16  
  8 Keesee, Glenn             10 Paducah-OZ                     2:22.16  
  9 Shively, Haddon            9 Paducah-OZ                     2:25.73  
 10 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      2:32.61  
 11 Todd, Christian            9 Poplar Bluff-OZ                3:00.54  
 -- Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                    X1:46.75  
 -- Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Dalton, Harry              9 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:21.75  
     1) Rowton, Chase 10                2) Bradley, Brett 10              
     3) Dalton, Harry 9                 4) Raspberry, Blake 9             
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:22.72  
     1) McMullan, Ben 9                 2) Lemons, Robert 9               
     3) Cannon, Ben 9                   4) Heinley, Payton 10             
  3 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           1:30.63  
     1) Stokes, Matt 10                 2) Shively, Haddon 9              
     3) Franklin, Jeremiah 10           4) Tooley, Nick 10                
 
Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:30.06  
     1) McMullan, Ben 9                 2) Pritchett, Camden 10           
     3) Williams, J. Thomas 10          4) Duncan, Tanner 9               
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:33.31  
     1) Rowton, Chase 10                2) Lemons, Robert 9               
     3) Cannon, Ben 9                   4) Heinley, Payton 10             
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  1:36.25  
     1) Raspberry, Blake 9              2) Roberts, Lance 10              
     3) Dalton, Harry 9                 4) Overbey, Garren 9              
  4 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           1:48.40  
     1) Franklin, Jeremiah 10           2) Stokes, Matt 10                
     3) Tooley, Nick 10                 4) Shively, Haddon 9              
  5 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                  2:21.44  
     1) Duncan, Caleb 6                 2) Bradley, Brett 10              
     3) Key, Carter 9                   4) Patterson, Jaxon 6             
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                       31.88  
  2 Walker, Carson            12 Paducah-OZ                       32.56  
  3 Harrison, Jack            12 Poplar Bluff-OZ                  36.31  
  4 Phelps, David             11 Poplar Bluff-OZ                  37.38  
  5 Peck, Trevor              11 Paducah-OZ                       37.62  
  6 Johnson, Ethan            11 Paducah-OZ                       38.31  
  7 Dalton, Jack              11 Kennett-OZ                       39.06  
  8 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        39.19  
  9 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        40.87  
 10 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                  46.68  
 11 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        50.03  
 12 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                  57.41  
 
Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Caleb               12 Paducah-OZ                     1:12.56  
  2 Walker, Carson            12 Paducah-OZ                     1:19.01  
  3 Harrison, Jack            12 Poplar Bluff-OZ                1:20.47  
  4 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                     1:25.88  
  5 Phelps, David             11 Poplar Bluff-OZ                1:25.97  
  6 Johnson, Ethan            11 Paducah-OZ                     1:29.13  
  7 Peck, Trevor              11 Paducah-OZ                     1:32.28  
  8 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                      1:33.84  
  9 Dalton, Jack              11 Kennett-OZ                     1:42.78  
 10 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                1:52.78  
 11 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      1:58.50  
 12 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                2:22.93  
 -- Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Caleb               12 Paducah-OZ                       38.87  
  2 Phelps, David             11 Poplar Bluff-OZ                  44.16  
  3 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                       44.23  
  4 Peck, Trevor              11 Paducah-OZ                       45.78  
  5 Harrison, Jack            12 Poplar Bluff-OZ                  46.07  
  6 Johnson, Ethan            11 Paducah-OZ                       46.18  
  7 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        49.94  
  8 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        51.06  
  9 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:09.15  
 10 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      1:12.93  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Caleb               12 Paducah-OZ                       44.22  
  2 Phelps, David             11 Poplar Bluff-OZ                  46.38  
  3 Harrison, Jack            12 Poplar Bluff-OZ                  47.50  
  4 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                       47.90  
  5 Johnson, Ethan            11 Paducah-OZ                       50.13  
  6 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        50.56  
  7 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        59.71  
  8 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                      1:03.47  
 -- Dalton, Jack              11 Kennett-OZ                      X52.00  
 -- Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                       38.03  
  2 Walker, Carson            12 Paducah-OZ                       40.62  
  3 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        48.94  
  4 Phelps, David             11 Poplar Bluff-OZ                  50.00  
  5 Peck, Trevor              11 Paducah-OZ                       52.78  
  6 Dalton, Jack              11 Kennett-OZ                       58.75  
  7 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                      1:01.18  
 -- Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fell, Caleb               12 Paducah-OZ                     1:26.50  
  2 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                     1:30.50  
  3 Walker, Carson            12 Paducah-OZ                     1:31.37  
  4 Harrison, Jack            12 Poplar Bluff-OZ                1:34.90  
 -- McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                    X1:34.84  
 
Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:33.40  
     1) Robinett, Reese 10              2) McHaney, Jack 11               
     3) Dalton, Jack 11                 4) Lockhert, Luke 12              
 
Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:50.53  
     1) McHaney, Jack 11                2) Dalton, Jack 11                
     3) Lockhert, Luke 12               4) Robinett, Reese 10             
 -- Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                                DQ  
     1) Peck, Trevor 11                 2) Johnson, Ethan 11              
     3) Walker, Carson 12               4) Fell, Caleb 12                 
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baker, Justin             13 Paducah-OZ                       29.87  
  2 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                       31.03  
  3 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                       31.47  
  4 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                  33.66  
  5 Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                       33.94  
  6 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                       35.91  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                     1:03.41  
  2 Baker, Justin             13 Paducah-OZ                     1:05.91  
  3 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:12.91  
  4 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                     1:13.84  
  5 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                1:14.22  
  6 Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                     1:17.78  
  7 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                     1:26.50  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     1:17.19  
  2 Baker, Justin             13 Paducah-OZ                     1:22.16  
  3 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                     1:38.70  
  4 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                     1:42.16  
  5 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     1:47.18  
 -- Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                    X1:14.47  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                     1:19.25  
  2 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:35.31  
  3 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                1:40.75  
  4 Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                     1:42.62  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                     1:12.78  
  2 Baker, Justin             13 Paducah-OZ                     1:15.38  
  3 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     1:22.31  
  4 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                1:35.28  
  5 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     1:54.44  
 
Boys 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian                 13 Paducah-OZ                     2:35.25  
  2 Baker, Justin             13 Paducah-OZ                     2:56.37  
  3 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     3:01.65  
  4 Mirza, Hamiz              13 Poplar Bluff-OZ                3:17.18  
  5 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     3:53.75  
 -- Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                    X3:29.54  
 -- Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                    X3:53.37  
 
Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:09.19  
     1) Wallace, Zane 14                2) Chitester, Drew 14             
     3) Carr, Blake 13                  4) McHaney, Heath 14              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:34.85  
     1) Smith, Gunner 13                2) Phillips, Jake 14              
     3) Lemons, Elijah 12               4) Lemons, Nigil 11               
 
Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:25.78  
     1) Carr, Blake 13                  2) Wallace, Zane 14               
     3) McHaney, Heath 14               4) Chitester, Drew 14             
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                 X2:58.87  
     1) Smith, Gunner 13                2) Lemons, Nigil 11               
     3) Lockhert, Luke 12               4) Lemons, Elijah 12              
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Taylor          16 Paducah-OZ                       25.54  
  2 Pitt, Jack                15 Paducah-OZ                       27.41  
  3 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                       27.56  
  4 McPherson, Bron           17 Kennett-OZ                       27.60  
  5 Wallace, Declan           18 Kennett-OZ                       28.52  
  6 Barraza Zapata, Antonio   15 Paducah-OZ                       28.56  
  7 Jones, Luke               15 Kennett-OZ                       34.41  
  8 Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                       34.78  
  9 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                       35.44  
 -- Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                      X27.35  
 -- Harris, Britt             15 Kennett-OZ                      X32.78  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     1:02.10  
  2 Price, Carson             18 Paducah-OZ                     1:02.53  
  3 McPherson, Bron           17 Kennett-OZ                     1:02.61  
  4 Barraza Zapata, Antonio   15 Paducah-OZ                     1:03.69  
  5 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:05.22  
  6 Wallace, Declan           18 Kennett-OZ                     1:06.10  
  7 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                     1:08.03  
  8 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:09.47  
  9 Franklin, Jonathan        15 Paducah-OZ                     1:11.59  
 10 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                     1:17.25  
 11 Jones, Luke               15 Kennett-OZ                     1:18.44  
 12 Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                     1:18.92  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thompson, Taylor          16 Paducah-OZ                     1:10.38  
  2 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     1:11.06  
  3 Barraza Zapata, Antonio   15 Paducah-OZ                     1:21.82  
  4 Franklin, Jonathan        15 Paducah-OZ                     1:22.62  
  5 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:30.34  
  6 McPherson, Bron           17 Kennett-OZ                     1:30.90  
 -- Scott, Chase              16 Kennett-OZ                         XDQ  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Jack                15 Paducah-OZ                     1:21.81  
  2 Wallace, Declan           18 Kennett-OZ                     1:26.28  
  3 Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                     1:33.13  
  4 Barraza Zapata, Antonio   15 Paducah-OZ                     1:33.21  
  5 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                     1:38.25  
  6 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:43.82  
  7 Franklin, Jonathan        15 Paducah-OZ                     1:43.85  
  8 Jones, Luke               15 Kennett-OZ                     1:55.69  
  9 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                     1:59.84  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Price, Carson             18 Paducah-OZ                     1:04.12  
  2 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:14.75  
  3 McPherson, Bron           17 Kennett-OZ                     1:18.19  
  4 Franklin, Jonathan        15 Paducah-OZ                     1:29.15  
 
Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Price, Carson             18 Paducah-OZ                     2:33.25  
  2 Pitt, Jack                15 Paducah-OZ                     2:39.44  
  3 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     2:50.34  
  4 Franklin, Jonathan        15 Paducah-OZ                     3:10.53  
 -- Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                    X2:54.03  
 
Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:48.94  
     1) Edgington, Tom 16               2) Carr, B.J. 17                  
     3) Wallace, Declan 18              4) Edgington, Jay 18              
  2 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           1:49.09  
     1) Barraza Zapata, Antonio 15      2) Price, Carson 18               
     3) Pitt, Jack 15                   4) Thompson, Taylor 16            
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:09.92  
     1) Harris, Britt 15                2) Qualls, Jacob 18               
     3) Jones, Luke 15                  4) Scott, Chase 16                
 
Boys 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Paducah Marlins Swim Team-OZ  'A'                           2:02.79  
     1) Pitt, Jack 15                   2) Pitt, Ian 13                   
     3) Price, Carson 18                4) Thompson, Taylor 16            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:04.65  
     1) Edgington, Jay 18               2) Wallace, Declan 18             
     3) Edgington, Tom 16               4) Carr, B.J. 17                  
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:37.44  
     1) Jones, Luke 15                  2) Qualls, Jacob 18               
     3) Harris, Britt 15                4) Scott, Chase 16