Licensed to Perryville Piranhas     HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/1/2013 07:11 PM
                    2013 Poplar Bluff Swim Meet - 6/1/2013                     
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       32.97  
  2 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                    45.12  
  3 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                       45.66  
  4 Pulliam, Alaina            6 Farmington-OZ                    48.69  
  5 McLaughlin, Quincy         4 Poplar Bluff-OZ                  51.04  
  6 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                       54.81  
  7 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:06.92  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       35.19  
  2 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                    50.42  
  3 McLaughlin, Quincy         4 Poplar Bluff-OZ                  50.99  
  4 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:02.82  
  5 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                     1:03.38  
  6 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:11.84  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       47.25  
  2 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                       51.85  
  3 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:04.31  
  4 McLaughlin, Quincy         4 Poplar Bluff-OZ                1:04.67  
  5 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:06.50  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       48.56  
  2 Raspberry, Olivia          4 Kennett-OZ                     1:02.28  
  3 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:08.08  
  4 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                     1:09.15  
 
Girls 6 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  3:36.28  
     1) Overbey, Sadie 6                2) Raspberry, Olivia 4            
     3) Metheny, Sally 4                4) Gurley, Addison 5              
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    20.91  
  2 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                    22.65  
  3 Busenbark, Kate            8 Farmington-OZ                    23.91  
  4 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       25.78  
  5 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                       27.19  
  6 Rahlmann, Clara            8 Poplar Bluff-OZ                  27.69  
  7 Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                       30.03  
  8 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                       31.15  
  9 Hill, Rachel D             8 Poplar Bluff-OZ                  31.50  
 10 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                    37.51  
 11 Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                       47.50  
 12 Gillihan, Maddie           7 Poplar Bluff-OZ                  51.03  
 13 White, Cortney             8 Poplar Bluff-OZ                  53.12  
 14 Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                       56.02  
 15 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                1:27.75  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    54.18  
  2 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                     1:03.28  
  3 White, Cortney             8 Poplar Bluff-OZ                2:29.41  
  4 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                3:09.42  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       24.25  
  2 Busenbark, Kate            8 Farmington-OZ                    25.10  
  3 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    26.00  
  4 Humphrey, Ruby             8 Farmington-OZ                    28.22  
  5 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       28.40  
  6 Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                       35.42  
  7 Lockhert, Zoe              7 Kennett-OZ                       35.98  
  8 Hill, Rachel D             8 Poplar Bluff-OZ                  40.50  
  9 Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                       40.84  
 10 White, Cortney             8 Poplar Bluff-OZ                  53.06  
 11 Gillihan, Maddie           7 Poplar Bluff-OZ                  54.47  
 12 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                  1:01.31  
 13 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                1:12.50  
 -- Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       33.19  
  2 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       42.50  
  3 Rahlmann, Clara            8 Poplar Bluff-OZ                  42.84  
 -- Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Yount, Allison             8 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Chandler, Morgan           7 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Gillihan, Maddie           7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Boone, Sophia              8 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       32.56  
  2 Rahlmann, Clara            8 Poplar Bluff-OZ                  40.56  
  3 Hill, Rachel D             8 Poplar Bluff-OZ                  44.50  
  4 Gurley, Jules              7 Kennett-OZ                     1:16.75  
 -- Yount, Allison             8 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Allen, Kadence             8 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:50.56  
     1) Potts, Molly 8                  2) Danley, Kaetlyn 7              
     3) Lockhert, Zoe 7                 4) Callis, Libbey 8               
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:56.44  
     1) Humphrey, Ruby 8                2) Cox, Eva 7                     
     3) Busenbark, Kate 8               4) Moriarty, Aiden 8              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:52.48  
     1) Allen, Kadence 8                2) Boone, Sophia 8                
     3) Chandler, Morgan 7              4) Gurley, Jules 7                
  4 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              3:05.69  
     1) Gillihan, Maddie 7              2) Hill, Rachel D 8               
     3) Rahlmann, Clara 8               4) White, Cortney 8               
 
Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                       DQ  
     1) Potts, Molly 8                  2) Danley, Kaetlyn 7              
     3) Callis, Libbey 8                4) Lockhert, Zoe 7                
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                       DQ  
     1) Allen, Kadence 8                2) Boone, Sophia 8                
     3) Chandler, Morgan 7              4) Gurley, Jules 7                
 -- Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                                   DQ  
     1) Gillihan, Maddie 7              2) Rahlmann, Clara 8              
     3) Hill, Rachel D 8                4) Scott, Kate 5                  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                    38.66  
  2 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                    40.59  
  3 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       42.34  
  4 Kirkman, Olivia J          9 Poplar Bluff-OZ                  43.08  
  5 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                    43.50  
  6 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                       44.15  
  7 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                  44.31  
  8 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                       44.59  
  9 Kirkman, Addison E         9 Poplar Bluff-OZ                  47.88  
 10 Hart, Rileigh M            9 Poplar Bluff-OZ                  47.90  
 11 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                       49.00  
 12 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                  53.36  
 13 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                  56.50  
 14 Pullen, Dulcie             9 Poplar Bluff-OZ                  58.44  
 15 Lerma, Aleigha            10 Poplar Bluff-OZ                  58.72  
 16 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  1:02.75  
 17 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                1:09.66  
 18 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:10.78  
 19 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  1:13.63  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                     1:23.69  
  2 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                  1:32.46  
  3 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                     1:54.09  
  4 Hart, Rileigh M            9 Poplar Bluff-OZ                1:55.44  
  5 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                2:10.71  
  6 Lerma, Aleigha            10 Poplar Bluff-OZ                2:21.94  
  7 Pullen, Dulcie             9 Poplar Bluff-OZ                2:25.45  
  8 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                2:35.22  
  9 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     2:41.41  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                       44.16  
  2 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                    45.47  
  3 Kirkman, Olivia J          9 Poplar Bluff-OZ                  49.40  
  4 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                  51.25  
  5 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                    54.34  
  6 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                       57.04  
  7 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                  1:01.94  
  8 Williams, Mia              9 Poplar Bluff-OZ                1:04.25  
  9 Kirkman, Addison E         9 Poplar Bluff-OZ                1:06.60  
 10 Pullen, Dulcie             9 Poplar Bluff-OZ                1:20.00  
 11 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:28.16  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Speakar, Brianna          10 Farmington-OZ                    53.06  
  2 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                       53.75  
  3 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       53.83  
  4 Kirkman, Addison E         9 Poplar Bluff-OZ                1:00.26  
  5 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                1:00.83  
  6 McDonald, Gracie          10 Poplar Bluff-OZ                1:02.03  
  7 Hart, Rileigh M            9 Poplar Bluff-OZ                1:02.69  
  8 Kirkman, Olivia J          9 Poplar Bluff-OZ                1:14.21  
  9 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:20.69  
 10 Dover, Austynn            10 Poplar Bluff-OZ                1:29.40  
 11 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:30.40  
 12 Lerma, Aleigha            10 Poplar Bluff-OZ                1:34.57  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                       45.43  
  2 Rahlmann, Audrey          10 Poplar Bluff-OZ                1:05.51  
  3 Collins, Mary Grace       10 Kennett-OZ                     1:07.00  
  4 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:33.80  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burk, Hannah              10 Kennett-OZ                     1:36.59  
  2 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                     2:04.37  
  3 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     2:43.08  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:25.69  
     1) Harris, Anelle 9                2) Phillips, Audrey 9             
     3) Dye, Kayden 9                   4) Collins, Mary Grace 10         
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:34.00  
     1) Pullen, Dulcie 9                2) Rahlmann, Audrey 10            
     3) Hart, Rileigh M 9               4) Williams, Mia 9                
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:30.21  
     1) Burk, Hannah 10                 2) Harris, Anelle 9               
     3) Collins, Mary Grace 10          4) Dye, Kayden 9                  
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:41.22  
     1) Kirkman, Olivia J 9             2) Kirkman, Addison E 9           
     3) Williams, Mia 9                 4) Hart, Rileigh M 9              
  3 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                              1:49.75  
     1) Pullen, Dulcie 9                2) Rahlmann, Audrey 10            
     3) McDonald, Gracie 10             4) Lerma, Aleigha 10              
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                  29.16  
  2 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                    31.90  
  3 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       32.72  
  4 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  34.16  
  5 Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                    34.72  
  6 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                  35.70  
  7 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                       35.90  
  8 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                       36.04  
  9 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                       38.46  
 10 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                       41.41  
 11 Pulliam, Emily            12 Farmington-OZ                    41.84  
 12 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                       42.80  
 13 Williams, Annaleese A     12 Poplar Bluff-OZ                  43.67  
 14 Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                  1:16.63  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                1:05.66  
  2 Scoggins, Kortney         12 Kennett-OZ                     1:22.57  
  3 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                1:22.61  
  4 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                     1:23.10  
  5 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                1:24.56  
  6 Elliott, Rhianna H        12 Poplar Bluff-OZ                1:35.72  
  7 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                     1:38.18  
  8 Williams, Annaleese A     12 Poplar Bluff-OZ                1:42.04  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                  33.15  
  2 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       37.97  
  3 Garrett, Kenzie R         11 Poplar Bluff-OZ                  41.20  
  4 Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                    44.91  
  5 Sloan, Abigail            12 Kennett-OZ                       48.13  
  6 Pulliam, Emily            12 Farmington-OZ                    51.92  
  7 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                       52.81  
  8 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                       54.26  
  9 Williams, Annaleese A     12 Poplar Bluff-OZ                  59.37  
 10 Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                  1:19.00  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bradley, Paige            11 Poplar Bluff-OZ                  49.50  
  2 Scoggins, Kortney         12 Kennett-OZ                       53.44  
  3 Elliott, Rhianna H        12 Poplar Bluff-OZ                  55.41  
  4 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                     1:01.25  
  5 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:08.06  
 -- Amelung, Hannah           12 Farmington-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       35.88  
  2 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                    40.09  
  3 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                       43.25  
  4 Scoggins, Kortney         12 Kennett-OZ                       43.43  
 -- Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                  1:29.54  
  2 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                     1:38.31  
  3 Todd, Annalyse            12 Kennett-OZ                     1:53.45  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:21.03  
     1) Garrett, Kenzie R 11            2) Elliott, Rhianna H 12          
     3) Bradley, Paige 11               4) Soeter, Lily A 12              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:25.78  
     1) Scoggins, Kortney 12            2) Sloan, Abigail 12              
     3) McCormick, Emma 11              4) Raspberry, Eliza 11            
  3 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           3:06.50  
     1) Combs, Lilly 11                 2) Majeske, Chloe 11              
     3) Pulliam, Emily 12               4) Amelung, Hannah 12             
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:42.82  
     1) Garrett, Kenzie R 11            2) Elliott, Rhianna H 12          
     3) Soeter, Lily A 12               4) Bradley, Paige 11              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:45.47  
     1) Scoggins, Kortney 12            2) McCormick, Emma 11             
     3) Raspberry, Eliza 11             4) Sloan, Abigail 12              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  4:01.56  
     1) Lemons, Talia 12                2) Todd, Annalyse 12              
     3) Lemons, Annallesse 11           4) Morgan, Madison 9              
 -- Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                                DQ  
     1) Majeske, Chloe 11               2) Amelung, Hannah 12             
     3) Combs, Lilly 11                 4) Pulliam, Emily 12              
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Alexis M          14 Poplar Bluff-OZ                  30.60  
  2 Robinett, Emma E          14 Kennett-OZ                       31.16  
  3 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                    31.32  
  4 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                       31.61  
  5 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                    33.35  
  6 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                       33.81  
  7 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                       34.39  
  8 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                       36.91  
  9 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                  38.06  
 10 Essary, Camryn            13 Kennett-OZ                       41.16  
 11 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                       44.06  
 12 Fisher, Peyton            13 Kennett-OZ                     1:04.93  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Alexis M          14 Poplar Bluff-OZ                1:05.66  
  2 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:05.81  
  3 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                  1:10.12  
  4 Robinett, Emma E          14 Kennett-OZ                     1:10.13  
  5 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  1:15.85  
  6 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                     1:17.31  
  7 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  1:20.13  
  8 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                1:25.26  
  9 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                     1:40.98  
 10 Fisher, Peyton            13 Kennett-OZ                     2:09.15  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                1:02.50  
  2 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:17.21  
  3 Vaughn, Alexis M          14 Poplar Bluff-OZ                1:18.34  
  4 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:20.78  
  5 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  1:28.69  
  6 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:28.75  
  7 Zahner, Makensey          14 Farmington-OZ                  1:32.31  
  8 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:34.23  
  9 Essary, Camryn            13 Kennett-OZ                     1:49.72  
 10 Fisher, Peyton            13 Kennett-OZ                     3:01.74  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                1:15.94  
  2 Robinett, Emma E          14 Kennett-OZ                     1:28.81  
  3 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:34.03  
  4 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  1:34.07  
  5 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:44.47  
  6 Brooks, Haley             14 Kennett-OZ                     1:46.90  
  7 Essary, Camryn            13 Kennett-OZ                     1:48.31  
  8 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                1:56.82  
  9 Mowrer, Hannah            13 Kennett-OZ                     2:05.03  
 10 Fisher, Peyton            13 Kennett-OZ                     2:44.38  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                1:01.62  
  2 Vaughn, Alexis M          14 Poplar Bluff-OZ                1:18.56  
  3 Cook, Morgan              13 Kennett-OZ                     1:36.17  
  4 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  1:45.69  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                2:21.78  
  2 Vaughn, Alexis M          14 Poplar Bluff-OZ                2:50.21  
  3 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     3:03.99  
  4 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  3:11.16  
  5 Sutton, Cassie            14 Farmington-OZ                  3:42.18  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:17.88  
     1) Robinett, Emma E 14             2) Cook, Morgan 13                
     3) Brooks, Haley 14                4) Shetley, Heidi 14              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                  3:14.97  
     1) Lemons, Talia 12                2) Mowrer, Hannah 13              
     3) Todd, Annalyse 12               4) Fisher, Peyton 13              
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                       DQ  
     1)                                 2) Essary, Camryn 13              
     3) Potts, Hailee 13                4) Raspberry, Isabelle 13         
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:25.06  
     1) Shetley, Heidi 14               2) Harris, Kayton 13              
     3) Raspberry, Isabelle 13          4) Robinett, Emma E 14            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:01.44  
     1) Potts, Hailee 13                2) Essary, Camryn 13              
     3) Cook, Morgan 13                 4) Brooks, Haley 14               
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                  28.07  
  2 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                    28.74  
  3 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                       28.88  
  4 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                  29.68  
  5 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                       31.62  
  6 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                  34.41  
  7 Jefferson, Kia            16 Poplar Bluff-OZ                  35.65  
  8 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                    36.61  
  9 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                       37.34  
 10 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                       46.94  
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                  1:02.97  
  2 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:03.31  
  3 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:04.66  
  4 Essary, Chandler          18 Kennett-OZ                     1:13.81  
  5 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                     1:13.91  
  6 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                1:17.37  
  7 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:23.03  
  8 Jefferson, Kia            16 Poplar Bluff-OZ                1:25.15  
  9 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:26.27  
 10 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     1:32.75  
 11 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                     1:43.91  
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:15.16  
  2 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                  1:16.66  
  3 Hickman, Nikkia           15 Poplar Bluff-OZ                1:44.14  
  4 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:44.61  
  5 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:51.61  
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                1:20.13  
  2 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:27.41  
  3 Dragon, Haylee            15 Poplar Bluff-OZ                1:30.06  
  4 Lockhert, Jenny           17 Kennett-OZ                     1:30.19  
  5 Smith, Ashlyn             16 Kennett-OZ                     1:36.74  
  6 Essary, Chandler          18 Kennett-OZ                     1:37.21  
  7 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:44.52  
  8 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     1:56.31  
  9 Mowrer, Allison           16 Kennett-OZ                     2:14.97  
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:15.44  
  2 Lockhert, Jenny           17 Kennett-OZ                     1:23.16  
  3 Cook, Elizabeth           15 Kennett-OZ                     1:57.75  
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dragon, Julia             17 Poplar Bluff-OZ                2:41.05  
  2 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     2:56.50  
  3 Lockhert, Jenny           17 Kennett-OZ                     3:04.03  
  4 Essary, Chandler          18 Kennett-OZ                     3:13.97  
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:57.18  
     1) Dragon, Haylee 15               2) Hickman, Nikkia 15             
     3) Dragon, Julia 17                4) Norwood, Taylor L 13           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:59.81  
     1) Shetley, Kate 16                2) Essary, Chandler 18            
     3) Lockhert, Jenny 17              4) Robinett, Madison 17           
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:38.08  
     1) Smith, Ashlyn 16                2) Cook, Elizabeth 15             
     3) Mowrer, Allison 16              4) Riggs, Joselyn 18              
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:18.22  
     1) Shetley, Kate 16                2) Essary, Chandler 18            
     3) Lockhert, Jenny 17              4) Smith, Ashlyn 16               
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:32.25  
     1) Hickman, Nikkia 15              2) Dragon, Haylee 15              
     3) Dragon, Julia 17                4) Metz, Alyson 14                
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:08.08  
     1) Robinett, Madison 17            2) Mowrer, Allison 16             
     3) Cook, Elizabeth 15              4) Riggs, Joselyn 18              
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Joshua A          6 Poplar Bluff-OZ                  29.51  
  2 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       32.53  
  3 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  37.41  
  4 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                    37.53  
  5 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  38.12  
  6 Busenbark, Lane            5 Farmington-OZ                    40.03  
  7 Wilson, Kyler              5 Poplar Bluff-OZ                  40.93  
  8 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       46.69  
  9 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       50.83  
 10 Ashcraft, Cohen            6 Poplar Bluff-OZ                1:13.65  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       43.28  
  2 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  52.52  
  3 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  55.03  
  4 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       55.31  
  5 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       57.49  
  6 Ashcraft, Cohen            6 Poplar Bluff-OZ                1:00.99  
  7 Wilson, Kyler              5 Poplar Bluff-OZ                1:07.60  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       38.44  
  2 McDonald, Lee-Michael      6 Poplar Bluff-OZ                  43.93  
  3 Wheeler, Joshua A          6 Poplar Bluff-OZ                  45.09  
  4 Williams, Korbin           6 Poplar Bluff-OZ                  45.50  
  5 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       55.67  
  6 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       57.62  
  7 Wilson, Kyler              5 Poplar Bluff-OZ                  59.94  
  8 Ashcraft, Cohen            6 Poplar Bluff-OZ                1:29.17  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Joshua A          6 Poplar Bluff-OZ                  40.47  
  2 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       40.55  
  3 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       54.95  
  4 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                     1:00.16  
  5 Wilson, Kyler              5 Poplar Bluff-OZ                1:11.09  
 
Boys 6 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:35.90  
     1) Ashcraft, Cohen 6               2) Wheeler, Joshua A 6            
     3) Williams, Korbin 6              4) Wilson, Kyler 5                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  3:00.22  
     1) Duncan, Caleb 6                 2) Jax, McCormick 5               
     3) Patterson, Jaxon 6              4)                                
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Brandon P         8 Poplar Bluff-OZ                  24.14  
  2 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  25.19  
  3 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                       26.31  
  4 McLaughlin, Miller         8 Poplar Bluff-OZ                  26.53  
  5 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       26.57  
  6 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  26.73  
  7 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                  27.76  
  8 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                       30.94  
  9 Wilson, Tyden              8 Poplar Bluff-OZ                  35.57  
 10 Patterson, Gavin           8 Kennett-OZ                       36.41  
 11 Elliott, Liam L            8 Poplar Bluff-OZ                  38.62  
 12 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                       46.65  
 13 Noblin, Craig              7 Kennett-OZ                       58.03  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrell, Ishmael           8 Kennett-OZ                       56.60  
  2 McLaughlin, Miller         8 Poplar Bluff-OZ                  57.82  
  3 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                     1:12.19  
  4 Wilson, Tyden              8 Poplar Bluff-OZ                1:13.22  
  5 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                1:21.75  
  6 Patterson, Gavin           8 Kennett-OZ                     1:23.28  
  7 Elliott, Liam L            8 Poplar Bluff-OZ                1:44.34  
  8 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                     1:46.57  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Brandon P         8 Poplar Bluff-OZ                  26.62  
  2 McLaughlin, Miller         8 Poplar Bluff-OZ                  30.55  
  3 Harrell, Ishmael           8 Kennett-OZ                       32.85  
  4 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  32.97  
  5 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                       33.53  
  6 Nely, Caeden               8 Poplar Bluff-OZ                  36.43  
  7 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       37.07  
  8 Patterson, Gavin           8 Kennett-OZ                       37.78  
  9 Wilson, Tyden              8 Poplar Bluff-OZ                  40.97  
 10 Burk, Braiden              8 Kennett-OZ                       44.55  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wheeler, Brandon P         8 Poplar Bluff-OZ                  29.41  
  2 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  37.66  
 -- Noblin, Craig              7 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Elliott, Liam L            8 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrell, Ishmael           8 Kennett-OZ                       29.25  
  2 Creed, Ryan                8 Kennett-OZ                       29.47  
  3 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                       37.59  
  4 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  37.75  
  5 Wickham, Noah              7 Poplar Bluff-OZ                  39.72  
  6 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                       41.75  
  7 Noblin, Craig              7 Kennett-OZ                     1:11.17  
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                              2:00.03  
     1) McLaughlin, Miller 8            2) Nely, Caeden 8                 
     3) Scott, Jack 8                   4) Wilson, Tyden 8                
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:06.78  
     1) Wickham, Noah 7                 2) Elliott, Liam L 8              
     3) Wheeler, Brandon P 8            4) Todd, Carson 7                 
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:42.06  
     1) Lemons, Reggie 8                2) Patterson, Gavin 8             
     3) Noblin, Craig 7                 4) Burk, Braiden 8                
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                       DQ  
     1) Creed, Ryan 8                   2) Potts, Spencer 7               
     3) Metheny, Noah 7                 4)                                
 
Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:11.13  
     1) Wheeler, Brandon P 8            2) Todd, Carson 7                 
     3) Wickham, Noah 7                 4) McLaughlin, Miller 8           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:32.09  
     1) Creed, Ryan 8                   2) Metheny, Noah 7                
     3) Harrell, Ishmael 8              4) Potts, Spencer 7               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:42.46  
     1) Lemons, Reggie 8                2) Patterson, Gavin 8             
     3) Burk, Braiden 8                 4) Noblin, Craig 7                
 -- Poplar Bluff Swim Team-OZ  'B'                                   DQ  
     1) Wheeler, Joshua A 6             2) Elliott, Liam L 8              
     3) Wilson, Tyden 8                 4) McDonald, Lee-Michael 6        
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                       35.53  
  2 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                       37.00  
  3 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    37.50  
  4 Vaughn, Gavin M            9 Poplar Bluff-OZ                  40.37  
  5 Raspberry, Blake           9 Kennett-OZ                       40.43  
  6 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                       44.84  
  7 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                       51.04  
  8 Gillihan, Tristan T        9 Poplar Bluff-OZ                  51.26  
  9 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                       52.29  
 10 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                  52.59  
 11 McFann, Rusty              9 Poplar Bluff-OZ                  55.22  
 12 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                    58.50  
 13 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                    58.79  
 14 Caudel, Kastin             9 Poplar Bluff-OZ                1:07.65  
 15 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  1:27.75  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                     1:25.03  
  2 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                  1:27.72  
  3 Raspberry, Blake           9 Kennett-OZ                     1:47.77  
  4 Gillihan, Tristan T        9 Poplar Bluff-OZ                2:08.28  
  5 McFann, Rusty              9 Poplar Bluff-OZ                2:15.69  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    45.47  
  2 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                       54.97  
  3 McFann, Rusty              9 Poplar Bluff-OZ                  57.84  
  4 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  1:02.72  
  5 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                     1:06.51  
  6 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                1:07.35  
  7 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  1:37.63  
 -- Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughn, Gavin M            9 Poplar Bluff-OZ                  54.16  
  2 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                       59.35  
  3 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                1:04.28  
  4 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                     1:04.41  
  5 Gillihan, Tristan T        9 Poplar Bluff-OZ                1:06.60  
 -- Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Caudel, Kastin             9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                       45.50  
  2 Cannon, Ben                9 Kennett-OZ                       57.93  
  3 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                     1:04.29  
 -- Raspberry, Blake           9 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                     1:33.53  
  2 Vaughn, Gavin M            9 Poplar Bluff-OZ                1:44.84  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:29.25  
     1) Lemons, Robert 9                2) Overbey, Garren 9              
     3) Cannon, Ben 9                   4) Raspberry, Blake 9             
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:43.28  
     1) Gillihan, Tristan T 9           2) McFann, Rusty 9                
     3) Todd, Christian C 9             4) Vaughn, Gavin M 9              
  3 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:51.86  
     1) Janes, Harrison 9               2) Murray, Carter 9               
     3) Majeske, Luc 9                  4) Monroe, James 10               
 
Boys 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:39.10  
     1) Duncan, Tanner 9                2) Cannon, Ben 9                  
     3) Robinett, Reese 10              4) Overbey, Garren 9              
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              1:39.47  
     1) McFann, Rusty 9                 2) Gillihan, Tristan T 9          
     3) Vaughn, Gavin M 9               4) Todd, Christian C 9            
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Jack H          12 Poplar Bluff-OZ                  31.84  
  2 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                       35.78  
  3 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                       38.51  
  4 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                  44.46  
  5 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:02.16  
  6 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  1:37.33  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Jack H          12 Poplar Bluff-OZ                1:13.34  
  2 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                     1:31.68  
  3 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                1:57.81  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                       49.69  
  2 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                       55.86  
  3 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                1:00.78  
  4 Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                1:13.00  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harrison, Jack H          12 Poplar Bluff-OZ                  42.10  
  2 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                       43.37  
 -- Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                       40.78  
  2 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                       47.62  
  3 Cannon, Luke              11 Poplar Bluff-OZ                1:25.22  
 -- Sexton, TJ                11 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                     1:24.53  
  2 Harrison, Jack H          12 Poplar Bluff-OZ                1:24.86  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:35.85  
     1) Lemons, Nigil 11                2) Duncan, Tanner 9               
     3) Robinett, Reese 10              4) Lemons, Elijah 12              
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  3:18.16  
     1) Raspberry, Blake 9              2) Lemons, Robert 9               
     3) Lemons, Nigil 11                4) Lemons, Elijah 12              
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                    25.50  
  2 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                       29.53  
  3 Mirza, Hamiz A            13 Poplar Bluff-OZ                  30.72  
  4 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                    33.94  
  5 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                       34.87  
  6 Elliott, Preston          14 Poplar Bluff-OZ                  36.75  
  7 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                       37.66  
  8 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                  46.16  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                    55.63  
  2 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:01.41  
  3 Mirza, Hamiz A            13 Poplar Bluff-OZ                1:08.12  
  4 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                     1:19.25  
  5 Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                  1:21.28  
  6 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:22.84  
  7 Elliott, Preston          14 Poplar Bluff-OZ                1:25.50  
  8 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                2:15.78  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  1:08.19  
  2 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:37.35  
  3 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     1:42.21  
  4 Elliott, Preston          14 Poplar Bluff-OZ                2:00.12  
 -- Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                       DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:25.93  
  2 Mirza, Hamiz A            13 Poplar Bluff-OZ                1:31.82  
  3 Cummins, Gavin            13 Farmington-OZ                  1:45.02  
  4 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     1:47.78  
  5 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                3:22.59  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  1:09.21  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  2:31.02  
  2 Mirza, Hamiz A            13 Poplar Bluff-OZ                3:03.81  
  3 Phillips, Jake            14 Kennett-OZ                     3:28.88  
 
Boys 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:18.84  
     1) Lockhert, Luke 12               2) Smith, Gunner 13               
     3) Phillips, Jake 14               4) Wallace, Zane 14               
  2 Poplar Bluff Swim Team-OZ  'A'                              2:27.71  
     1) Elliott, Preston 14             2) Cannon, Luke 11                
     3) Harrison, Jack H 12             4) Mirza, Hamiz A 13              
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:45.48  
     1) Phillips, Jake 14               2) Wallace, Zane 14               
     3) Lockhert, Luke 12               4) Smith, Gunner 13               
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                       24.66  
  2 Soeter, Benjamin J        16 Poplar Bluff-OZ                  25.13  
  3 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                       25.25  
  4 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                    30.90  
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        16 Poplar Bluff-OZ                  55.25  
  2 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                       55.55  
  3 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     1:00.48  
  4 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:05.66  
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     1:04.43  
  2 Soeter, Benjamin J        16 Poplar Bluff-OZ                1:06.86  
  3 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:12.70  
  4 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:15.78  
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     1:21.25  
  2 Soeter, Benjamin J        16 Poplar Bluff-OZ                1:21.43  
  3 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:24.28  
  4 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:35.02  
 
Men 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Tom            16 Kennett-OZ                     1:09.68  
  2 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:14.97  
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Benjamin J        16 Poplar Bluff-OZ                2:37.25  
  2 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     2:50.81