Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/13/2013 08:22 PM
                        Perryville 7-13-13 - 7/13/2013                         
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                    34.97  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                    54.75  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Olivia              8 Farmington-OZ                    22.70  
  2 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    23.73  
  3 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                    38.09  
  4 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                      41.84  
 
Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    54.61  
  2 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                    1:46.70  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Olivia              8 Farmington-OZ                    24.50  
  2 Moriarty, Aiden            8 Farmington-OZ                    28.47  
  3 Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                    40.41  
  4 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                      46.89  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Cox, Anna                  5 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Cox, Eva                   7 Farmington-OZ                       DQ  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:09.99  
     1) Combs, Olivia 8                 2) Cox, Anna 5                    
     3) Cox, Eva 7                      4) Moriarty, Aiden 8              
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                    45.05  
  2 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                     48.05  
  3 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                      49.89  
  4 Ferguson, Emma             9 Piranhas-OZ                      52.08  
  5 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                     53.09  
  6 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                  1:02.20  
  7 Wortmann, Aubrey           9 Piranhas-OZ                    1:07.48  
  8 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  1:13.77  
  9 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  1:14.73  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   1:52.53  
  2 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                    1:59.68  
  3 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                   2:00.49  
  4 Ferguson, Emma             9 Piranhas-OZ                    2:06.26  
  5 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                  2:21.07  
  6 Wortmann, Aubrey           9 Piranhas-OZ                    2:25.09  
  7 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  2:44.23  
  8 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  3:04.66  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Moriarty, Ella             9 Farmington-OZ                  1:00.58  
  2 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                    1:02.36  
  3 Ferguson, Emma             9 Piranhas-OZ                    1:02.45  
  4 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   1:04.42  
  5 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                   1:07.40  
  6 Wortmann, Aubrey           9 Piranhas-OZ                    1:09.37  
  7 Ealick, Emilia             9 Farmington-OZ                  1:10.69  
  8 Ealick, Lydia             10 Farmington-OZ                  1:25.34  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                    1:11.50  
 -- Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   1:04.92  
  2 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                  1:19.05  
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   2:13.09  
  2 Ferguson, Emma             9 Piranhas-OZ                    2:15.67  
  3 Bone, Bridget             10 Farmington-OZ                  2:16.59  
  4 Hayden, Annie             10 Piranhas-OZ                    2:18.49  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                    37.00  
  2 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                      42.19  
  3 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                     56.56  
  4 Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                   1:02.70  
  5 Hotop, Abbey              12 Piranhas-OZ                    1:07.98  
  6 Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                  1:12.20  
 
Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                    1:37.51  
  2 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                   2:15.79  
  3 Hotop, Abbey              12 Piranhas-OZ                    2:29.64  
  4 Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                   2:40.07  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                      50.50  
  2 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                   1:03.44  
  3 Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                   1:06.94  
  4 Hotop, Abbey              12 Piranhas-OZ                    1:14.67  
  5 Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                  1:21.08  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                      55.96  
  2 Hotop, Abbey              12 Piranhas-OZ                    1:07.16  
  3 Mercer, Lauren A          12 Stingrays-OZ                   1:13.02  
 -- LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                        DQ  
 -- Majeske, Chloe            11 Farmington-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                    49.30  
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Combs, Lilly              11 Farmington-OZ                  1:42.85  
  2 Cates, Faith              11 Piranhas-OZ                    1:53.00  
  3 Hotop, Abbey              12 Piranhas-OZ                    2:40.55  
 
Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           3:42.93  
     1) Bone, Bridget 10                2) Majeske, Chloe 11              
     3) Moriarty, Ella 9                4) Combs, Lilly 11                
 
Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                                DQ  
     1) Moriarty, Ella 9                2) Bone, Bridget 10               
     3) Combs, Lilly 11                 4) Majeske, Chloe 11              
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                    36.90  
  2 Jones, Emily              14 Farmington-OZ                    38.01  
  3 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                      38.45  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  1:23.30  
  2 Jones, Emily              14 Farmington-OZ                  1:28.61  
  3 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                    1:29.14  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                    1:30.87  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  1:42.70  
  2 Jones, Emily              14 Farmington-OZ                  1:51.15  
  3 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                    1:53.69  
 
Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Taylor            13 Farmington-OZ                  3:25.39  
  2 Cates, Emily              13 Piranhas-OZ                    3:30.66  
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                    32.72  
  2 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                      33.53  
  3 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                    41.63  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Natalie             17 Piranhas-OZ                    1:08.77  
  2 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                    1:10.82  
  3 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                  1:16.87  
  4 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:34.29  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Natalie             17 Piranhas-OZ                    1:13.51  
  2 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                    1:17.96  
  3 Coleman, Jasmine          15 Farmington-OZ                  1:33.16  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Natalie             17 Piranhas-OZ                    1:29.46  
  2 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                    1:35.59  
  3 Scheiffele, Michelle      15 Farmington-OZ                  1:49.09  
 
Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Natalie             17 Piranhas-OZ                    2:53.07  
  2 King, Emily A             15 Piranhas-OZ                    3:01.19  
 
Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           2:41.39  
     1) Jones, Emily 14                 2) Tucker, Taylor 13              
     3) Scheiffele, Michelle 15         4) Coleman, Jasmine 15            
 
Girls 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                          X3:00.97  
     1) Jones, Emily 14                 2) Scheiffele, Michelle 15        
     3) Coleman, Jasmine 15             4) Zahner, Makensey 14            
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                    40.36  
  2 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                     44.46  
  3 Grayum, Dylan L            4 Stingrays-OZ                   1:58.17  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                     45.47  
  2 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                  1:11.84  
  3 Grayum, Dylan L            4 Stingrays-OZ                   2:40.79  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                   1:03.58  
  2 Grayum, Dylan L            4 Stingrays-OZ                   2:10.36  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomas, Titan D            6 Stingrays-OZ                     54.66  
  2 Grayum, Dylan L            4 Stingrays-OZ                   1:56.41  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Mathew A             8 Stingrays-OZ                     26.25  
  2 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                    42.17  
 
Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Mathew A             8 Stingrays-OZ                   1:02.00  
  2 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                  1:26.49  
  3 Bone, Jon                  6 Farmington-OZ                  1:38.88  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Mathew A             8 Stingrays-OZ                     28.60  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Mathew A             8 Stingrays-OZ                     39.71  
  2 Cunningham, Cole           8 Farmington-OZ                    51.27  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Hoog, Mathew A             8 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                    41.22  
  2 Monroe, James             10 Farmington-OZ                    42.13  
  3 Hoog, Joshua J             9 Stingrays-OZ                     42.62  
  4 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    44.93  
  5 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                    59.65  
  6 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                  1:05.12  
  7 Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                  1:06.27  
  8 Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                   1:13.64  
  9 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  1:40.09  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                  1:38.86  
  2 Monroe, James             10 Farmington-OZ                  1:40.12  
  3 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                  1:44.01  
  4 Hoog, Joshua J             9 Stingrays-OZ                   1:54.39  
  5 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  2:22.26  
  6 Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                   2:47.85  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kleppe, Van               10 Farmington-OZ                    50.93  
  2 Monroe, James             10 Farmington-OZ                    53.03  
  3 Todaro, Devon             10 Farmington-OZ                    56.33  
  4 Hoog, Joshua J             9 Stingrays-OZ                     56.71  
  5 Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                  1:02.09  
  6 Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                  1:08.69  
  7 Murray, Carter             9 Farmington-OZ                  1:08.76  
  8 Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                   1:16.16  
  9 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  1:48.88  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Joshua J             9 Stingrays-OZ                   1:09.12  
 -- Janes, Harrison            9 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Sheets, Garrett           10 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Holifield, Elijah H        9 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Joshua J             9 Stingrays-OZ                   1:15.75  
  2 Majeske, Luc               9 Farmington-OZ                  2:00.02  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                           1:22.62  
     1) Monroe, James 10                2) Janes, Harrison 9              
     3) Kleppe, Van 10                  4) Todaro, Devon 10               
  2 Farmington Area Swim Team-OZ  'B'                           2:19.36  
     1) Sheets, Garrett 10              2) Cunningham, Cole 8             
     3) Murray, Carter 9                4) Majeske, Luc 9                 
 
Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Farmington Area Swim Team-OZ  'B'                                DQ  
     1) Todaro, Devon 10                2) Sheets, Garrett 10             
     3) Kleppe, Van 10                  4) Janes, Harrison 9              
 -- Farmington Area Swim Team-OZ  'A'                                DQ  
     1) Murray, Carter 9                2) Cunningham, Cole 8             
     3) Majeske, Luc 9                  4) Monroe, James 10               
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Caleb A             11 Stingrays-OZ                     44.62  
  2 Kuenzel, Daniel D         12 Stingrays-OZ                     46.16  
  3 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     46.71  
  4 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                     47.40  
  5 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                    53.51  
  6 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  1:25.12  
  7 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    2:04.44  
 
Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Caleb A             11 Stingrays-OZ                   1:48.09  
  2 Kuenzel, Daniel D         12 Stingrays-OZ                   1:50.37  
  3 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   1:57.54  
  4 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                  1:58.03  
  5 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  3:44.96  
  6 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    4:06.69  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Caleb A             11 Stingrays-OZ                     54.22  
  2 Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                    56.46  
  3 Kuenzel, Daniel D         12 Stingrays-OZ                     57.12  
  4 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     58.65  
  5 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   1:01.09  
  6 Ealick, Chris             11 Farmington-OZ                  1:45.05  
  7 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    2:25.53  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Caleb A             11 Stingrays-OZ                   1:01.65  
  2 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   1:01.78  
  3 Kuenzel, Daniel D         12 Stingrays-OZ                   1:08.44  
 -- Boyer, Eli                11 Farmington-OZ                       DQ  
 -- Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hoog, Caleb A             11 Stingrays-OZ                     57.58  
  2 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     59.96  
  3 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   1:11.23  
 -- Kuenzel, Daniel D         12 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                   2:16.50  
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                    30.16  
  2 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                    39.15  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  1:05.00  
  2 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:30.92  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  1:17.71  
  2 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  1:46.78  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  1:19.16  
 
Boys 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ragsdale, Reagan          14 Farmington-OZ                  2:54.49  
  2 Kleppe, Max               14 Farmington-OZ                  4:13.53  
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                    33.95  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:16.60  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:25.58  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Tim               15 Farmington-OZ                  1:26.48  
 
Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Carron, Tim               15 Farmington-OZ                       DQ