Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 7/13/2013 07:02 PM
                        Scott City 7-13-13 - 7/13/2013                         
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ringwald, Sydney           5 RCA-OZ                           26.39  
  2 Buchheit, Kate Marie M     6 Barracudas-OZ                    31.15  
  3 McClard, Ainsley           6 RCA-OZ                           44.25  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ringwald, Sydney           5 RCA-OZ                           33.64  
  2 Buchheit, Kate Marie M     6 Barracudas-OZ                    33.97  
  3 McClard, Ainsley           6 RCA-OZ                           38.41  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McClard, Ainsley           6 RCA-OZ                           50.66  
  2 Niermann, Audrey           5 RCA-OZ                         1:45.59  
 
Girls 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ringwald, Sydney           5 RCA-OZ                           45.13  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LaMar, Lauren A            8 Barracudas-OZ                    20.98  
  2 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    23.50  
  3 Anderson, Kristin          8 RCA-OZ                           24.15  
  4 Ringwald, Addison          7 RCA-OZ                           25.09  
  5 Birk, Amie .               7 RCA-OZ                           26.60  
  6 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                    26.69  
  7 Beard, Brennan             7 Barracudas-OZ                    26.79  
  8 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                    28.00  
  9 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                           28.31  
 10 Ward, Lily M               8 Barracudas-OZ                    28.71  
 11 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                    28.93  
 12 Brown, Sierra D            8 Scott City-OZ                    30.81  
 13 Chronister, Emilia A       8 RCA-OZ                           31.34  
 14 Seabaugh, Maddie           7 RCA-OZ                           48.32  
 
Girls 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    51.53  
  2 Beard, Brennan             7 Barracudas-OZ                  1:01.85  
  3 Edwards, Emery A           7 Barracudas-OZ                  1:03.19  
  4 Birk, Amie .               7 RCA-OZ                         1:03.66  
  5 Huckabee, Courtney         8 Barracudas-OZ                  1:06.28  
  6 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                         1:11.15  
  7 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                  1:13.17  
  8 Ward, Lily M               8 Barracudas-OZ                  1:13.21  
  9 Brown, Sierra D            8 Scott City-OZ                  1:17.37  
 10 Chronister, Emilia A       8 RCA-OZ                         1:20.32  
 11 Seabaugh, Maddie           7 RCA-OZ                         1:46.25  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LaMar, Lauren A            8 Barracudas-OZ                    26.06  
  2 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                    28.34  
  3 Edwards, Emery A           7 Barracudas-OZ                    30.32  
  4 Ringwald, Addison          7 RCA-OZ                           31.47  
  5 Huckabee, Courtney         8 Barracudas-OZ                    31.97  
  6 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                    32.93  
  7 Brown, Sierra D            8 Scott City-OZ                    34.53  
  8 Seabaugh, Maddie           7 RCA-OZ                           39.47  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Kristin          8 RCA-OZ                           28.51  
  2 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                    32.59  
  3 Beard, Brennan             7 Barracudas-OZ                    33.19  
  4 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                           41.28  
  5 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                    54.59  
 -- Birk, Amie .               7 RCA-OZ                              DQ  
 -- Ward, Lily M               8 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    30.09  
  2 Edwards, Emery A           7 Barracudas-OZ                    36.56  
  3 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                    38.06  
 -- Huckabee, Courtney         8 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Chronister, Emilia A       8 RCA-OZ                              DQ  
 -- Buchheit, Kate Marie M     6 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Brown, Sierra D            8 Scott City-OZ                       DQ  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LaMar, Lauren A            8 Barracudas-OZ                  2:05.09  
  2 Ringwald, Addison          7 RCA-OZ                         3:01.06  
 -- Birk, Amie .               7 RCA-OZ                              DQ  
 -- Anderson, Kristin          8 RCA-OZ                              DQ  
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          1:51.00  
     1) Huckabee, Courtney 8            2) Roth, Lydia 8                  
     3) Edwards, Emery A 7              4) Hopper, Kate K 7               
  2 River City Aquatics-OZ  'A'                                 1:52.81  
     1) Anderson, Kristin 8             2) Beussink, Addison 7            
     3) Ringwald, Addison 7             4) Ringwald, Sydney 5             
  3 River City Aquatics-OZ  'B'                                 2:31.61  
     1) Seabaugh, Maddie 7              2) McClard, Ainsley 6             
     3) Chronister, Emilia A 8          4)                                
 
Girls 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ']'                                          2:05.84  
     1) Hopper, Kate K 7                2) Edwards, Emery A 7             
     3) LaMar, Lauren A 8               4) Roth, Lydia 8                  
  2 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:10.19  
     1) Ringwald, Addison 7             2) Birk, Amie . 7                 
     3) Beussink, Addison 7             4) Ringwald, Sydney 5             
  3 River City Aquatics-OZ  'B'                                 2:50.74  
     1) Anderson, Kristin 8             2) McClard, Ainsley 6             
     3) Chronister, Emilia A 8          4) Seabaugh, Maddie 7             
 -- Barracudas-OZ  '['                                               DQ  
     1) Beard, Brennan 7                2) Dickson, Emilie 7              
     3) Huckabee, Courtney 8            4) Buchheit, Kate Marie M 6       
 
Girls 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Ava .             10 RCA-OZ                           38.00  
  2 Jauch, Lauren M           10 Barracudas-OZ                    39.60  
  3 Bruns, Emily              10 RCA-OZ                           40.22  
  4 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                           41.04  
  5 Buchheit, Allison E        9 Barracudas-OZ                    41.52  
  6 Brown, Jasmine .          10 RCA-OZ                           41.78  
  7 Seabaugh, Sydney           9 RCA-OZ                           43.66  
  8 Jansen, Lexi L             9 Scott City-OZ                    46.53  
  9 McCadams, Sophie          10 RCA-OZ                           47.84  
 10 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                           47.87  
 11 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           47.97  
 12 Buchheit, Sydney E         9 Barracudas-OZ                    49.57  
 13 Davis, Sara McKinley      10 RCA-OZ                           52.56  
 14 Woolard, Lana              9 RCA-OZ                           53.53  
 15 Frazier, Evie .            9 RCA-OZ                           54.91  
 16 Fennewald, Ellie S        10 Scott City-OZ                    56.85  
 17 Umfleet, Abby C            9 Scott City-OZ                  1:00.23  
 18 Niermann, Lillian          9 RCA-OZ                         1:06.81  
 19 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:09.09  
 20 Clayton, Audrey .          9 RCA-OZ                         1:11.38  
 21 Jones, Evie                9 Cst-OZ                         1:12.22  
 22 McCadams, Elle            10 RCA-OZ                         3:03.37  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Jasmine .          10 RCA-OZ                         1:35.75  
  2 Jauch, Lauren M           10 Barracudas-OZ                  1:42.28  
  3 Buchheit, Allison E        9 Barracudas-OZ                  1:43.31  
  4 Dennis, Bella L            9 Barracudas-OZ                  1:46.81  
  5 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         1:52.84  
  6 Woolard, Lana              9 RCA-OZ                         1:57.59  
  7 Frazier, Evie .            9 RCA-OZ                         1:59.78  
  8 Umfleet, Abby C            9 Scott City-OZ                  2:16.45  
  9 Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                  2:16.63  
 10 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  2:22.90  
 11 Niermann, Lillian          9 RCA-OZ                         2:28.34  
 12 Deneke, Cera G            10 Barracudas-OZ                  2:32.45  
 13 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  2:37.41  
 14 Clayton, Audrey .          9 RCA-OZ                         2:45.31  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                           47.19  
  2 Buchheit, Allison E        9 Barracudas-OZ                    50.59  
  3 Seabaugh, Sydney           9 RCA-OZ                           52.03  
  4 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                           53.12  
  5 Jansen, Lexi L             9 Scott City-OZ                    54.13  
  6 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           59.03  
  7 Jansen, Abby K             9 Scott City-OZ                  1:01.63  
  8 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  1:05.38  
  9 Umfleet, Abby C            9 Scott City-OZ                  1:09.79  
 10 Fennewald, Ellie S        10 Scott City-OZ                  1:12.13  
 11 Clayton, Audrey .          9 RCA-OZ                         1:12.88  
 12 Niermann, Lillian          9 RCA-OZ                         1:13.53  
 13 Jones, Evie                9 Cst-OZ                         1:13.82  
 14 Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                  1:15.40  
 15 Cantrell, Demi             9 Barracudas-OZ                  1:19.35  
 16 Deneke, Cera G            10 Barracudas-OZ                  1:20.53  
 17 Evans, Taylor R           10 Scott City-OZ                  1:23.12  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buchheit, Allison E        9 Barracudas-OZ                    53.33  
  2 Bruns, Emily              10 RCA-OZ                           54.46  
  3 Brown, Jasmine .          10 RCA-OZ                           55.00  
  4 Dennis, Bella L            9 Barracudas-OZ                    56.75  
  5 McCadams, Sophie          10 RCA-OZ                           58.62  
  6 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:06.89  
  7 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  1:08.44  
  8 Deneke, Cera G            10 Barracudas-OZ                  1:16.37  
  9 Jansen, Abby K             9 Scott City-OZ                  1:18.12  
 10 Umfleet, Abby C            9 Scott City-OZ                  1:27.31  
 11 Jones, Evie                9 Cst-OZ                         1:52.11  
 12 McCadams, Elle            10 RCA-OZ                         2:30.22  
 -- Evans, Taylor R           10 Scott City-OZ                       DQ  
 -- Cantrell, Demi             9 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Fennewald, Ellie S        10 Scott City-OZ                       DQ  
 -- Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buchheit, Sydney E         9 Barracudas-OZ                    54.68  
  2 Davis, Sara McKinley      10 RCA-OZ                           55.54  
  3 Jansen, Lexi L             9 Scott City-OZ                    56.20  
 -- Woolard, Lana              9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Cantrell, Demi             9 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                         1:42.38  
  2 Duncan, Ava .             10 RCA-OZ                         1:43.09  
  3 Bruns, Emily              10 RCA-OZ                         1:46.22  
  4 Jauch, Lauren M           10 Barracudas-OZ                  1:53.08  
  5 Seabaugh, Sydney           9 RCA-OZ                         1:57.50  
  6 Dennis, Bella L            9 Barracudas-OZ                  2:00.97  
  7 Buchheit, Sydney E         9 Barracudas-OZ                  2:03.91  
  8 McCadams, Sophie          10 RCA-OZ                         2:04.81  
  9 Davis, Sara McKinley      10 RCA-OZ                         2:06.34  
 10 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         2:09.75  
 11 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                         2:17.06  
 12 Jansen, Abby K             9 Scott City-OZ                  2:18.72  
 -- Evans, Taylor R           10 Scott City-OZ                       DQ  
 
Girls 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 1:22.57  
     1) Beussink, Paige . 10            2) Bruns, Emily 10                
     3) McCadams, Sophie 10             4) Duncan, Ava . 10               
  2 River City Aquatics-OZ  'C'                                 1:35.30  
     1) Brown, Jasmine . 10             2) Frazier, Evie . 9              
     3) Nguyen, Olivia . 10             4) Woolard, Lana 9                
  3 Barracudas-OZ  ''                                          1:41.97  
     1) Jauch, Lauren M 10              2) Weisbrod, Micah 10             
     3) Harris, Madelyn 9               4) Cantrell, Demi 9               
  4 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:42.67  
     1) Evans, Taylor R 10              2) Umfleet, Abby C 9              
     3) Jansen, Abby K 9                4) Dohogne, Kadi G 8              
  5 Barracudas-OZ  ''                                          1:43.06  
     1) Dennis, Bella L 9               2) Tally, Dawson 10               
     3) Buchheit, Sydney E 9            4) Deneke, Cera G 10              
  6 River City Aquatics-OZ  'B'                                 2:32.13  
     1) Seabaugh, Sydney 9              2) McCadams, Elle 10              
     3) Shemwell, Callie 10             4) Davis, Sara McKinley 10        
 
Girls 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 1:30.63  
     1) Duncan, Ava . 10                2) McCadams, Sophie 10            
     3) Beussink, Paige . 10            4) Bruns, Emily 10                
  2 Barracudas-OZ  '}'                                          1:42.65  
     1) Dennis, Bella L 9               2) Tally, Dawson 10               
     3) Jauch, Lauren M 10              4) Cantrell, Demi 9               
  3 River City Aquatics-OZ  'C'                                 1:54.00  
     1) Frazier, Evie . 9               2) Davis, Sara McKinley 10        
     3) Woolard, Lana 9                 4) Nguyen, Olivia . 10            
  4 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:03.32  
     1) Evans, Taylor R 10              2) Jansen, Abby K 9               
     3) Dohogne, Kadi G 8               4) Fennewald, Ellie S 10          
  5 River City Aquatics-OZ  'B'                                 3:08.09  
     1) McCadams, Elle 10               2) Shemwell, Callie 10            
     3) Brown, Jasmine . 10             4) Seabaugh, Sydney 9             
 -- Barracudas-OZ  '{'                                               DQ  
     1) Buchheit, Sydney E 9            2) Harris, Madelyn 9              
     3) Buchheit, Allison E 9           4) Weisbrod, Micah 10             
 
Girls 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           34.90  
  2 Littleton, Faith A        12 Barracudas-OZ                    35.22  
  3 Brazel, Mary-Cameron      11 RCA-OZ                           36.15  
  4 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                           38.06  
  5 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                    39.90  
  6 Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                    40.81  
  7 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           42.35  
  8 Brazel, Haley .           11 RCA-OZ                           42.81  
  9 Woolard, Olivia           11 RCA-OZ                           44.50  
 10 Hadler, Claire E          11 Barracudas-OZ                    45.12  
 11 Thomason, Ellie           12 RCA-OZ                           46.22  
 12 Meystedt, Mallory A       11 RCA-OZ                           47.32  
 13 McElvain, Elaina          11 RCA-OZ                           49.40  
 14 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  1:03.75  
 
Girls 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Allison E       12 Barracudas-OZ                  1:14.53  
  2 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                         1:17.46  
  3 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                         1:24.61  
  4 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                  1:27.50  
  5 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                         1:40.94  
  6 Woolard, Olivia           11 RCA-OZ                         1:41.78  
  7 Hadler, Claire E          11 Barracudas-OZ                  1:46.22  
  8 Meystedt, Mallory A       11 RCA-OZ                         1:48.72  
  9 Enderle, Courtney A       12 Scott City-OZ                  1:49.28  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Allison E       12 Barracudas-OZ                    39.55  
  2 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                    42.50  
  3 Brazel, Mary-Cameron      11 RCA-OZ                           43.50  
  4 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                           43.96  
  5 Bangert, Vanessa B        11 Barracudas-OZ                    47.80  
  6 Brazel, Haley .           11 RCA-OZ                           50.38  
  7 Woolard, Olivia           11 RCA-OZ                           50.43  
  8 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                    52.25  
  9 Hadler, Claire E          11 Barracudas-OZ                    54.75  
 10 Enderle, Courtney A       12 Scott City-OZ                  1:04.56  
 11 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  1:24.31  
 -- Conway, Claire E          12 Cst-OZ                              DQ  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Allison E       12 Barracudas-OZ                    45.38  
  2 Littleton, Faith A        12 Barracudas-OZ                    48.57  
  3 Bangert, Vanessa B        11 Barracudas-OZ                    49.56  
  4 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                    51.66  
  5 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           52.85  
  6 Hadler, Claire E          11 Barracudas-OZ                    54.40  
  7 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                    55.19  
  8 Meystedt, Mallory A       11 RCA-OZ                         1:00.90  
  9 Thomason, Ellie           12 RCA-OZ                         1:02.00  
 10 McElvain, Elaina          11 RCA-OZ                         1:06.47  
 
Girls 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Littleton, Faith A        12 Barracudas-OZ                    41.28  
  2 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           43.36  
  3 Bangert, Vanessa B        11 Barracudas-OZ                    46.19  
  4 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                    54.13  
  5 Brazel, Haley .           11 RCA-OZ                           54.25  
  6 Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                    57.67  
  7 Enderle, Courtney A       12 Scott City-OZ                  1:05.12  
  8 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  1:23.50  
 
Girls 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                  1:27.37  
  2 Brazel, Mary-Cameron      11 RCA-OZ                         1:32.18  
  3 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                         1:56.28  
  4 Thomason, Ellie           12 RCA-OZ                         2:03.41  
 -- Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                       DQ  
 -- McElvain, Elaina          11 RCA-OZ                              DQ  
 -- Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:22.63  
     1) Bangert, Vanessa B 11           2) Pujol, Carly J 12              
     3) Littleton, Faith A 12           4) McDonald, Allison E 12         
  2 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:29.10  
     1) Phegley, Molly 12               2) Beussink, Bailey 12            
     3) Brazel, Haley . 11              4) Brazel, Mary-Cameron 11        
  3 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:59.60  
     1) Enderle, Courtney A 12          2) Jansen, Lexi L 9               
     3) Landewee, Grace C 11            4) Littlepage, Alexys M 11        
  4 River City Aquatics-OZ  'B'                                 3:11.00  
     1) Meystedt, Mallory A 11          2) Thomason, Ellie 12             
     3) McElvain, Elaina 11             4) Woolard, Olivia 11             
 
Girls 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:44.40  
     1) Littleton, Faith A 12           2) Bangert, Vanessa B 11          
     3) Pujol, Carly J 12               4) McDonald, Allison E 12         
  2 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:51.72  
     1) Beussink, Bailey 12             2) Brazel, Haley . 11             
     3) Phegley, Molly 12               4) Brazel, Mary-Cameron 11        
  3 River City Aquatics-OZ  'B'                                 3:32.44  
     1) Woolard, Olivia 11              2) McElvain, Elaina 11            
     3) Meystedt, Mallory A 11          4) Thomason, Ellie 12             
 -- Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                            DQ  
     1) Enderle, Courtney A 12          2) Landewee, Grace C 11           
     3) Hulshof, Maddie R 11            4) Jansen, Lexi L 9               
 
Girls 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                    34.58  
  2 Priest, Olivia J          13 Barracudas-OZ                    36.07  
  3 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                    37.15  
  4 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                           37.24  
  5 Caragine, Cassandra       13 RCA-OZ                           38.72  
  6 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                    41.21  
  7 Carns, Katherine E        14 Barracudas-OZ                    42.31  
  8 Winder, Jacqueline        14 Barracudas-OZ                    42.41  
  9 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                    48.21  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                  1:17.00  
  2 Singh, Isabelle K         13 Barracudas-OZ                  1:17.84  
  3 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                         1:23.78  
  4 Caragine, Cassandra       13 RCA-OZ                         1:23.81  
  5 Priest, Olivia J          13 Barracudas-OZ                  1:24.72  
  6 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                  1:33.56  
  7 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                  1:45.19  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  1:24.77  
  2 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  1:39.25  
  3 Priest, Olivia J          13 Barracudas-OZ                  1:40.87  
  4 Caragine, Cassandra       13 RCA-OZ                         1:45.50  
  5 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                  1:46.09  
  6 Winder, Jacqueline        14 Barracudas-OZ                  1:58.76  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                  1:37.44  
  2 Caragine, Cassandra       13 RCA-OZ                         1:53.22  
  3 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                  1:56.20  
  4 Singh, Isabelle K         13 Barracudas-OZ                  1:57.06  
  5 Carns, Katherine E        14 Barracudas-OZ                  2:00.19  
 
Girls 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  1:33.95  
  2 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                         1:37.90  
  3 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  1:49.00  
  4 Singh, Isabelle K         13 Barracudas-OZ                  1:51.06  
  5 Winder, Jacqueline        14 Barracudas-OZ                  1:55.84  
 
Girls 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                  3:15.19  
  2 Belcher, Jessica .        14 RCA-OZ                         3:44.06  
  3 Carns, Katherine E        14 Barracudas-OZ                  4:12.40  
 
Girls 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:40.28  
     1) Singh, Isabelle K 13            2) Winder, Jacqueline 14          
     3) Carns, Katherine E 14           4) Pujol, Allie C 13              
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:49.95  
     1) Kern, Gracie R 13               2) Mott, Ginny E 14               
     3) Hulshof, Maddie R 11            4) Glastetter, Jamie a 14         
 
Girls 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  ''                                          2:58.71  
     1) Priest, Olivia J 13             2) Carns, Katherine E 14          
     3) Winder, Jacqueline 14           4) Singh, Isabelle K 13           
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       3:04.83  
     1) Kern, Gracie R 13               2) Mott, Ginny E 14               
     3) Glastetter, Jamie a 14          4) Littlepage, Alexys M 11        
  3 Barracudas-OZ  ''                                          3:15.00  
     1) Pujol, Jacie E 13               2) Pujol, Allie C 13              
     3) Hadler, Claire E 11             4) Clubbs, Eva 11                 
 
Girls 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Madeleine L     16 Barracudas-OZ                    31.47  
  2 Smith, Sierra S           16 Barracudas-OZ                    33.28  
  3 Rau, Sierra               15 RCA-OZ                           35.47  
  4 Hernandez, Valerie        17 Barracudas-OZ                    46.22  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Troxel, Kyleigh S         18 Barracudas-OZ                  1:05.09  
  2 Kiefner, Elizabeth        15 RCA-OZ                         1:07.93  
  3 Schott, Caroline          15 RCA-OZ                         1:11.22  
  4 Smith, Sierra S           16 Barracudas-OZ                  1:12.28  
  5 Rau, Sierra               15 RCA-OZ                         1:19.03  
  6 Huffman, Madison          16 Cst-OZ                         1:27.99  
  7 Hernandez, Valerie        17 Barracudas-OZ                  1:57.60  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Troxel, Kyleigh S         18 Barracudas-OZ                  1:20.63  
  2 McDonald, Madeleine L     16 Barracudas-OZ                  1:26.66  
  3 Smith, Sierra S           16 Barracudas-OZ                  1:32.19  
  4 Rau, Sierra               15 RCA-OZ                         1:35.13  
 -- Hernandez, Valerie        17 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Huffman, Madison          16 Cst-OZ                              DQ  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kiefner, Elizabeth        15 RCA-OZ                         1:29.69  
  2 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  1:36.50  
  3 Rau, Sierra               15 RCA-OZ                         1:48.50  
  4 Huffman, Madison          16 Cst-OZ                         2:03.34  
 
Girls 15-18 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kiefner, Elizabeth        15 RCA-OZ                         1:19.16  
  2 McDonald, Madeleine L     16 Barracudas-OZ                  1:37.43  
 
Girls 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Troxel, Kyleigh S         18 Barracudas-OZ                  2:41.53  
 
Girls 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:22.13  
     1) McDonald, Madeleine L 16        2) Hernandez, Valerie 17          
     3) Smith, Sierra S 16              4) Troxel, Kyleigh S 18           
 
Girls 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:34.03  
     1) Schott, Caroline 15             2) Rau, Sierra 15                 
     3) Kiefner, Elizabeth 15           4) Caragine, Cassandra 13         
  2 Barracudas-OZ  'A'                                          2:39.31  
     1) Smith, Sierra S 16              2) McDonald, Madeleine L 16       
     3) Troxel, Kyleigh S 18            4) Hernandez, Valerie 17          
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snodgrass, William         6 RCA-OZ                           28.53  
  2 Sells, Alex                6 Barracudas-OZ                    29.81  
  3 Dameron, Jack              6 RCA-OZ                           39.88  
  4 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           40.47  
  5 Chronister, Mark G         5 RCA-OZ                           43.69  
  6 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                    52.53  
  7 Shy, Henry                 6 Barracudas-OZ                  1:00.50  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snodgrass, William         6 RCA-OZ                           39.40  
  2 Chronister, Mark G         5 RCA-OZ                           42.28  
  3 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           43.50  
  4 Sells, Alex                6 Barracudas-OZ                    49.78  
  5 Shy, Henry                 6 Barracudas-OZ                    57.59  
  6 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                  1:05.78  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sells, Alex                6 Barracudas-OZ                    47.87  
  2 Dameron, Jack              6 RCA-OZ                           51.25  
  3 Chronister, Mark G         5 RCA-OZ                         1:03.52  
  4 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                         1:03.82  
  5 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                  1:10.72  
  6 Shy, Henry                 6 Barracudas-OZ                  1:24.72  
 
Boys 6 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Snodgrass, William         6 RCA-OZ                           38.25  
  2 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           59.66  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    21.84  
  2 McCadams, Cade             8 RCA-OZ                           22.78  
  3 Clippard, Brock            8 RCA-OZ                           23.91  
  4 Thomason, Ben              7 RCA-OZ                           24.56  
  5 Nordin, Lucian .           7 RCA-OZ                           29.12  
  6 Denault, Lance             8 RCA-OZ                           29.35  
  7 Gray, MicKah               7 Barracudas-OZ                    29.44  
  8 Niermann, Joshua           7 RCA-OZ                           30.75  
  9 Tally, Luke L              7 Barracudas-OZ                    39.09  
 10 Aycock, Landen C           8 Scott City-OZ                    42.16  
 11 Umfleet, Luke C            7 Scott City-OZ                    48.37  
 
Boys 8 & Under 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomason, Ben              7 RCA-OZ                           52.63  
  2 Evans, Tyson J             8 Scott City-OZ                    56.47  
  3 Clippard, Brock            8 RCA-OZ                           59.31  
  4 Patterson, Gavin           8 Killer Whales                  1:03.85  
  5 Henfling, Cooper           8 Killer Whales                  1:05.61  
  6 Nordin, Lucian .           7 RCA-OZ                         1:08.00  
  7 Niermann, Joshua           7 RCA-OZ                         1:14.79  
  8 Gray, MicKah               7 Barracudas-OZ                  1:19.61  
  9 Umfleet, Luke C            7 Scott City-OZ                  1:42.50  
 10 Aycock, Landen C           8 Scott City-OZ                  1:51.59  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clippard, Brock            8 RCA-OZ                           26.84  
  2 Evans, Tyson J             8 Scott City-OZ                    28.12  
  3 Denault, Lance             8 RCA-OZ                           34.31  
  4 Nordin, Lucian .           7 RCA-OZ                           39.29  
  5 Umfleet, Luke C            7 Scott City-OZ                    55.19  
  6 Tally, Luke L              7 Barracudas-OZ                    56.38  
  7 Aycock, Landen C           8 Scott City-OZ                    57.69  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCadams, Cade             8 RCA-OZ                           32.87  
  2 Niermann, Joshua           7 RCA-OZ                           36.93  
 -- Gray, MicKah               7 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Boys 8 & Under 25 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Thomason, Ben              7 RCA-OZ                           29.81  
  2 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    31.09  
 -- Tally, Luke L              7 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Evans, Tyson J             8 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                  2:26.06  
  2 Denault, Lance             8 RCA-OZ                         3:19.22  
 -- McCadams, Cade             8 RCA-OZ                              DQ  
 -- Harrell, Ishmael           8 Killer Whales                       DQ  
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 1:57.12  
     1) Denault, Lance 8                2) Snodgrass, William 6           
     3) Niermann, Joshua 7              4) Clippard, Brock 8              
  2 River City Aquatics-OZ  'B'                                 2:07.16  
     1) Thomason, Ben 7                 2) Yarbro-Cracraft, Kaiden 4      
     3) Dameron, Jack 6                 4) Nordin, Lucian . 7             
  3 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:21.91  
     1) Aycock, Landen C 8              2) Evans, Tyson J 8               
     3) Littlepage, Dalyn R 8           4) Umfleet, Luke C 7              
 
Boys 8 & Under 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:41.21  
     1) Umfleet, Luke C 7               2) Evans, Tyson J 8               
     3) Littlepage, Dalyn R 8           4) Aycock, Landen C 8             
 -- Barracudas-OZ  'A'                                               DQ  
     1) Shy, Henry 6                    2) Gray, MicKah 7                 
     3) Tally, Luke L 7                 4) Sells, Alex 6                  
 -- River City Aquatics-OZ  'B'                                      DQ  
     1) Clippard, Brock 8               2) Dameron, Jack 6                
     3) Thomason, Ben 7                 4) Chronister, Mark G 5           
 -- River City Aquatics-OZ  'A'                                      DQ  
     1) Denault, Lance 8                2) Niermann, Joshua 7             
     3) Snodgrass, William 6            4) Nordin, Lucian . 7             
 
Boys 9-10 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Landewe, Nicholas .       10 RCA-OZ                           44.15  
  2 LeGrand, Caleb M          10 Scott City-OZ                    44.18  
  3 Anderson, Blake            9 RCA-OZ                           49.68  
  4 McDonald, Kenny .          9 RCA-OZ                           51.00  
  5 Walters, Brayden .         9 RCA-OZ                           56.41  
  6 Self, Marshall             9 Cst-OZ                           58.71  
  7 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         1:00.80  
  8 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:02.05  
  9 Mitchell, Kaden            9 RCA-OZ                         1:06.13  
 10 Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                  1:10.40  
 11 Buerck, Alex .             9 RCA-OZ                         1:11.53  
 12 Brazel, Conner .           9 RCA-OZ                         1:21.18  
 13 Enderle, Andrew A         10 Scott City-OZ                  1:24.86  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 LeGrand, Caleb M          10 Scott City-OZ                  1:42.37  
  2 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                  1:54.72  
  3 Walters, Brayden .         9 RCA-OZ                         2:06.72  
  4 McDonald, Kenny .          9 RCA-OZ                         2:07.19  
  5 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         2:11.42  
  6 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         2:25.69  
  7 Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                  2:35.09  
  8 Buerck, Alex .             9 RCA-OZ                         2:37.37  
  9 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         2:47.78  
 -- Enderle, Andrew A         10 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Landewe, Nicholas .       10 RCA-OZ                           55.73  
  2 LeGrand, Caleb M          10 Scott City-OZ                    59.68  
  3 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         1:10.97  
  4 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:16.82  
  5 Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                  1:25.25  
  6 Brazel, Conner .           9 RCA-OZ                         1:32.29  
 -- Duenne, Ely                9 Cst-OZ                              DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Blake            9 RCA-OZ                         1:11.17  
  2 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                  1:20.81  
  3 Buerck, Alex .             9 RCA-OZ                         1:28.10  
  4 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         1:37.53  
 -- Brazel, Conner .           9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Mitchell, Kaden            9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                              DQ  
 -- Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                  1:05.57  
  2 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                  1:31.84  
 -- McDonald, Kenny .          9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Enderle, Andrew A         10 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                  2:14.59  
  2 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         2:58.31  
 -- Mitchell, Kaden            9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Landewe, Nicholas .       10 RCA-OZ                              DQ  
 -- Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                       DQ  
 -- Anderson, Blake            9 RCA-OZ                              DQ  
 
Boys 9-10 100 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:42.97  
     1) Enderle, Andrew A 10            2) Hulshof, Brock M 9             
     3) Pruden, Trent K 9               4) LeGrand, Caleb M 10            
  2 River City Aquatics-OZ  'B'                                 1:58.90  
     1) McCadams, Cade 8                2) Walters, Brayden . 9           
     3) Buerck, Alex . 9                4) Brazel, Conner . 9             
  3 River City Aquatics-OZ  'A'                                 1:59.65  
     1) Landewe, Nicholas . 10          2) Anderson, Blake 9              
     3) McDonald, Kenny . 9             4) Mitchell, Kaden 9              
 
Boys 9-10 100 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 1:49.84  
     1) Landewe, Nicholas . 10          2) Anderson, Blake 9              
     3) McDonald, Kenny . 9             4) McCadams, Cade 8               
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:04.71  
     1) LeGrand, Caleb M 10             2) Hulshof, Brock M 9             
     3) Pruden, Trent K 9               4) Enderle, Andrew A 10           
 -- River City Aquatics-OZ  'B'                                      DQ  
     1) Walters, Brayden . 9            2) Buerck, Alex . 9               
     3) Mitchell, Kaden 9               4) Brazel, Conner . 9             
 
Boys 11-12 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                    36.35  
  2 Oconnor, Brandon          11 Cst-OZ                           39.43  
  3 James, William            11 RCA-OZ                           44.34  
  4 Ellinger, Cole            11 RCA-OZ                           54.81  
  5 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                    54.94  
 
Boys 11-12 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                         1:51.61  
  2 Ellinger, Cole            11 RCA-OZ                         2:01.46  
  3 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  2:29.81  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                    47.49  
  2 Dameron, Noah             11 RCA-OZ                           49.22  
  3 Oconnor, Brandon          11 Cst-OZ                           51.22  
  4 Denault, Carson           11 RCA-OZ                           52.33  
  5 Ellinger, Cole            11 RCA-OZ                         1:04.35  
  6 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:20.15  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Denault, Carson           11 RCA-OZ                           47.66  
  2 Davis, Grayson            11 RCA-OZ                           58.15  
  3 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:19.31  
 -- Oconnor, Brandon          11 Cst-OZ                              DQ  
 
Boys 11-12 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                    46.02  
  2 Dameron, Noah             11 RCA-OZ                           49.81  
 -- Davis, Grayson            11 RCA-OZ                              DQ  
 
Boys 11-12 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                  1:34.07  
  2 Dameron, Noah             11 RCA-OZ                         1:39.40  
  3 Denault, Carson           11 RCA-OZ                         1:40.46  
  4 Davis, Grayson            11 RCA-OZ                         1:52.81  
  5 James, William            11 RCA-OZ                         1:59.18  
  6 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                         1:59.60  
 -- Oconnor, Brandon          11 Cst-OZ                              DQ  
 
Boys 11-12 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 3:17.87  
     1) James, William 11               2) Ellinger, Cole 11              
     3) Davis, Grayson 11               4) Varnon, Samuel 11              
 
Boys 11-12 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 3:36.72  
     1) James, William 11               2) Varnon, Samuel 11              
     3) Davis, Grayson 11               4) Ellinger, Cole 11              
 
Boys 13-14 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                    31.20  
  2 Bruns, Tyler              13 RCA-OZ                           35.97  
  3 Clayton, Bret .           13 RCA-OZ                           42.89  
  4 Riley, Luke A             13 Barracudas-OZ                    50.78  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                  1:15.87  
  2 Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                  1:28.81  
  3 Clayton, Bret .           13 RCA-OZ                         1:40.78  
  4 Riley, Luke A             13 Barracudas-OZ                  1:50.75  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                  1:22.87  
  2 Bruns, Tyler              13 RCA-OZ                         1:36.88  
  3 Frazier, Miles            13 RCA-OZ                         1:38.22  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                  1:30.29  
  2 Frazier, Miles            13 RCA-OZ                         1:50.46  
 -- Clayton, Bret .           13 RCA-OZ                              DQ  
 
Boys 13-14 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                  1:24.20  
  2 Bruns, Tyler              13 RCA-OZ                         1:32.31  
  3 Frazier, Miles            13 RCA-OZ                         1:52.56  
  4 Riley, Luke A             13 Barracudas-OZ                  2:35.93  
 
Boys 13-14 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                  3:09.33  
 
Boys 13-14 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:35.08  
     1) Frazier, Miles 13               2) Clayton, Bret . 13             
     3) Dameron, Noah 11                4) Bruns, Tyler 13                
 
Boys 13-14 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:50.37  
     1) Riley, Luke A 13                2) Hopper, Ashton L 12            
     3) Leimer, Tra L 13                4) Nipper, Andrew 13              
  2 River City Aquatics-OZ  'A'                                 2:51.85  
     1) Frazier, Miles 13               2) Denault, Carson 11             
     3) Bruns, Tyler 13                 4) Clayton, Bret . 13             
 
Boys 15-18 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                    28.59  
  2 Harris, Luke              15 Cst-OZ                           31.09  
  3 Carman, David M           16 Barracudas-OZ                    32.22  
  4 Oconnor, Austin           15 Cst-OZ                           33.75  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Voss, Jackson H           17 Barracudas-OZ                  1:00.60  
  2 Carman, David M           16 Barracudas-OZ                  1:10.53  
  3 Harris, Luke              15 Cst-OZ                         1:12.31  
  4 Matthews, Joe             15 Cst-OZ                         1:12.72  
  5 Oconnor, Austin           15 Cst-OZ                         1:21.75  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                  1:15.72  
  2 Matthews, Joe             15 Cst-OZ                         1:20.16  
  3 Oconnor, Austin           15 Cst-OZ                         1:45.00  
 
Boys 15-18 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Voss, Jackson H           17 Barracudas-OZ                  1:24.57  
  2 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                  1:40.84  
  3 Carman, David M           16 Barracudas-OZ                  1:50.16  
 -- Harris, Luke              15 Cst-OZ                              DQ  
 -- Matthews, Joe             15 Cst-OZ                              DQ  
 
Boys 15-18 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Voss, Jackson H           17 Barracudas-OZ                  2:33.40  
 
Boys 15-18 200 SC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          1:56.69  
     1) Voss, Jackson H 17              2) Pobst, Ethan D 17              
     3) Gard, Jack R 14                 4) Leimer, Tra L 13               
 
Boys 15-18 200 SC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Barracudas-OZ  'A'                                          2:18.34  
     1) Pobst, Ethan D 17               2) Gard, Jack R 14                
     3) Carman, David M 16              4) Voss, Jackson H 17