Licensed to Perryville Piranhas     HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/8/2013 08:53 PM
                     Sikeston Meet June 1, 2013 - 6/1/2013                     
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                    41.66  
  2 Stroud, Finlee             6 Sharks-OZ                        44.39  
  3 Klein, Danielle N          4 Stingrays-OZ                     57.19  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stroud, Allie              6 Sharks-OZ                        34.25  
  2 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                    41.93  
  3 Klein, Danielle N          4 Stingrays-OZ                     57.87  
  4 Stroud, Finlee             6 Sharks-OZ                      1:01.81  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stroud, Allie              6 Sharks-OZ                        40.10  
  2 Stroud, Finlee             6 Sharks-OZ                        43.17  
  3 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                    59.06  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    21.78  
  2 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                    22.31  
  3 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    22.38  
  4 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        26.05  
  5 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                    30.12  
  6 Oguin, Mackenzie           7 Sharks-OZ                        32.23  
  7 Morris, Emma               7 Barracudas-OZ                    33.97  
  8 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        35.22  
  9 Matte, Mallory B           8 Sharks-OZ                        41.73  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    55.09  
  2 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    57.12  
  3 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                    58.68  
  4 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                  1:20.91  
  5 Morris, Emma               7 Barracudas-OZ                  1:28.18  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mabrey, Zoa                8 Scott City-OZ                    24.45  
  2 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        27.42  
  3 Dohogne, Kadi G            8 Scott City-OZ                    28.62  
  4 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                    34.00  
  5 Oguin, Mackenzie           7 Sharks-OZ                        35.93  
  6 Morris, Emma               7 Barracudas-OZ                    40.29  
  7 Matte, Mallory B           8 Sharks-OZ                        40.68  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dickson, Emilie            7 Barracudas-OZ                    32.90  
  2 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        46.08  
 -- Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Oguin, Mackenzie           7 Sharks-OZ                        43.52  
  2 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        49.81  
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Jackson Barracudas-OZ  'A'                                  2:17.75  
     1) Dickson, Emilie 7               2) Morris, Emma 7                 
     3) Hopper, Kate K 7                4) McGhee, Kyra 8                 
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:52.96  
     1) Stroud, Allie 6                 2) Matte, Mallory B 8             
     3) Stroud, Finlee 6                4) Clinton, Chloe 7               
 
Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ  
     1) Clinton, Chloe 7                2) White, Breanna 8               
     3) Oguin, Mackenzie 7              4) Williams, Brynn 8              
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        38.85  
  2 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        39.07  
  3 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        42.29  
  4 Jansen, Lexi L             9 Scott City-OZ                    42.97  
  5 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                     43.64  
  6 Jansen, Abby K             9 Scott City-OZ                    46.15  
  7 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                     46.30  
  8 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                        49.56  
  9 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        52.94  
 10 Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                    55.43  
 11 Williams, Stacia          10 Sharks-OZ                        57.53  
 12 Lambert, Madison          10 Barracudas-OZ                    59.31  
 13 Umfleet, Abby C            9 Scott City-OZ                  1:00.41  
 14 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  1:02.95  
 15 White, Breanna             8 Sharks-OZ                      1:08.07  
 16 Evans, Taylor R           10 Scott City-OZ                  1:09.72  
 17 Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                  1:12.28  
 18 Oguin, Alayna              9 Sharks-OZ                      1:13.02  
 19 Schneider, Julia           9 Barracudas-OZ                  1:14.22  
 20 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:16.10  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   1:39.13  
  2 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                   2:02.27  
  3 Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                  2:04.29  
  4 Lambert, Madison          10 Barracudas-OZ                  2:18.16  
  5 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  2:20.71  
  6 Umfleet, Abby C            9 Scott City-OZ                  2:23.83  
 -- Schneider, Julia           9 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jauch, Lauren M           10 Barracudas-OZ                    44.47  
  2 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        46.82  
  3 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        47.59  
  4 Jansen, Abby K             9 Scott City-OZ                    53.65  
  5 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        54.97  
  6 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                        56.65  
  7 Oguin, Alayna              9 Sharks-OZ                      1:03.09  
  8 Harris, Madelyn            9 Barracudas-OZ                  1:03.65  
  9 Umfleet, Abby C            9 Scott City-OZ                  1:05.47  
 10 Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                  1:05.65  
 11 Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                   1:06.07  
 12 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:07.70  
 13 Lambert, Madison          10 Barracudas-OZ                  1:12.55  
 14 White, Breanna             8 Sharks-OZ                      1:13.44  
 15 Weisbrod, Micah           10 Barracudas-OZ                  1:26.89  
 16 Evans, Taylor R           10 Scott City-OZ                  1:27.58  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        49.43  
  2 Jauch, Lauren M           10 Barracudas-OZ                    49.53  
  3 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        53.58  
  4 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   1:01.68  
  5 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                      1:15.53  
 -- Jansen, Lexi L             9 Scott City-OZ                       DQ  
 -- Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Weibrecht, Hailey R        9 Stingrays-OZ                        DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        48.09  
  2 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                     55.23  
  3 Jansen, Abby K             9 Scott City-OZ                    58.56  
  4 Jansen, Lexi L             9 Scott City-OZ                  1:04.78  
  5 Evans, Taylor R           10 Scott City-OZ                  1:34.14  
  6 White, Breanna             8 Sharks-OZ                      1:37.77  
  7 Oguin, Alayna              9 Sharks-OZ                      1:49.25  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jauch, Lauren M           10 Barracudas-OZ                  1:43.06  
  2 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                      1:45.96  
  3 Carron, Mackenzie L        9 Stingrays-OZ                   2:02.40  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:25.59  
     1) Williams, Tehya 9               2) Stempkovski, Megan 10          
     3) Heckemeyer, Catherine 10        4) Wilson, Tessa 9                
  2 Jackson Barracudas-OZ  'A'                                  1:43.68  
     1) Jauch, Lauren M 10              2) Schneider, Julia 9             
     3) Weisbrod, Micah 10              4) Spencer, Savannah 9            
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Jackson Barracudas-OZ  'A'                                       DQ  
     1) Harris, Madelyn 9               2) Tally, Dawson 10               
     3) Jauch, Lauren M 10              4) Weisbrod, Micah 10             
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ  
     1) Oguin, Alayna 9                 2) Blunt, Lydia 9                 
     3) Wilson, Tessa 9                 4) Williams, Tehya 9              
 -- Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                            DQ  
     1) Umfleet, Abby C 9               2) Jansen, Lexi L 9               
     3) Jansen, Abby K 9                4) Evans, Taylor R 10             
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Allison E       12 Barracudas-OZ                    29.14  
  2 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        36.44  
  3 Eby, Maggie               11 Sharks-OZ                        37.78  
  4 Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                    39.26  
  5 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                    42.87  
  6 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        44.88  
  7 Priggel, Selena M         11 Sharks-OZ                        45.06  
  8 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                     47.47  
  9 Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                        55.50  
 10 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                        57.48  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                  1:12.21  
  2 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                  1:33.37  
  3 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                  1:35.22  
  4 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                   2:02.60  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Allison E       12 Barracudas-OZ                    36.77  
  2 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        41.50  
  3 Eby, Maggie               11 Sharks-OZ                        42.28  
  4 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        43.44  
  5 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                    49.26  
  6 Davis, Jaidyn             11 Sharks-OZ                        51.25  
  7 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                    51.52  
  8 Priggel, Selena M         11 Sharks-OZ                        52.06  
  9 Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                        54.50  
 10 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        55.38  
 11 Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                    55.52  
 12 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                     59.05  
 13 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:08.65  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Allison E       12 Barracudas-OZ                    40.68  
  2 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        46.15  
  3 Eby, Maggie               11 Sharks-OZ                        48.63  
  4 Priggel, Selena M         11 Sharks-OZ                        52.31  
  5 Landewee, Grace C         11 Scott City-OZ                    54.18  
  6 Davis, Jaidyn             11 Sharks-OZ                        54.66  
  7 Burge, Alice              11 Sharks-OZ                        58.01  
  8 LeClere, Jadyn N          11 Stingrays-OZ                   1:06.41  
  9 Littlepage, Alexys M      11 Scott City-OZ                  1:15.11  
 10 Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                      1:25.31  
 11 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:30.93  
 -- Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                    35.70  
  2 Hulshof, Maddie R         11 Scott City-OZ                    50.06  
  3 Davis, Jaidyn             11 Sharks-OZ                        56.68  
 -- Mabrey, Macie             11 Scott City-OZ                       DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                  1:22.81  
  2 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                      1:31.78  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:52.47  
     1) Stempkovski, Hannah 11          2) Eby, Maggie 11                 
     3) Priggel, Selena M 11            4) Davis, Jaidyn 11               
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'B'                          3:00.50  
  3 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       3:18.52  
     1) Landewee, Grace C 11            2) Littlepage, Alexys M 11        
     3) Evans, Taylor R 10              4) Mabrey, Macie 11               
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ  
     1) Heckemeyer, Caroline E 12       2) Stempkovski, Megan 10          
     3) Burge, Alice 11                 4) Eftink, Shannon 11             
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'B'                               DQ  
     1) Davis, Jaidyn 11                2) Stempkovski, Hannah 11         
     3) Priggel, Selena M 11            4) Eby, Maggie 11                 
 -- Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                            DQ  
     1) Littlepage, Alexys M 11         2) Landewee, Grace C 11           
     3) Hulshof, Maddie R 11            4) Mabrey, Macie 11               
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                    33.03  
  2 Clinton, Shae             14 Sharks-OZ                        35.82  
  3 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                    38.03  
  4 Timpe, Jayna C            13 Barracudas-OZ                    41.47  
  5 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                    42.59  
  6 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                        44.22  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  1:06.40  
  2 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:17.59  
  3 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                  1:25.35  
  4 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                  1:33.50  
  5 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      1:36.59  
  6 Timpe, Jayna C            13 Barracudas-OZ                  1:40.63  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  1:17.46  
  2 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:26.82  
  3 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  1:31.25  
  4 Clinton, Shae             14 Sharks-OZ                      1:41.77  
  5 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      1:51.78  
  6 Mott, Ginny E             14 Scott City-OZ                  1:57.66  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  1:23.55  
  2 Kern, Gracie R            13 Scott City-OZ                  2:02.19  
  3 Timpe, Jayna C            13 Barracudas-OZ                  2:13.03  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  1:29.31  
  2 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                  1:30.30  
  3 Clinton, Shae             14 Sharks-OZ                      1:44.35  
  4 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:46.65  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                  2:54.84  
  2 Glastetter, Jamie a       14 Scott City-OZ                  3:29.91  
  3 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      4:22.22  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Jackson Barracudas-OZ  'A'                                  2:14.50  
     1) Pujol, Jacie E 13               2) Timpe, Jayna C 13              
     3) Pujol, Allie C 13               4) Pujol, Carly J 12              
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       2:32.31  
     1) Hulshof, Maddie R 11            2) Kern, Gracie R 13              
     3) Mott, Ginny E 14                4) Glastetter, Jamie a 14         
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Jackson Barracudas-OZ  'A'                                       DQ  
     1) Pujol, Jacie E 13               2) Pujol, Allie C 13              
     3) Pujol, Carly J 12               4) McDonald, Allison E 12         
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Madeleine L     16 Barracudas-OZ                  1:01.91  
  2 Burton, Kaitlin B         15 Sharks-OZ                      1:04.37  
  3 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                      1:16.59  
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Madeleine L     16 Barracudas-OZ                  1:16.31  
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McDonald, Madeleine L     16 Barracudas-OZ                  1:23.49  
  2 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                      1:36.22  
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin B         15 Sharks-OZ                      1:16.97  
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Kaitlin B         15 Sharks-OZ                      2:40.37  
  2 Smith, Katie              17 Sharks-OZ                      3:06.64  
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:13.53  
     1) Smith, Katie 17                 2) Burton, Kaitlin B 15           
     3) Clinton, Shae 14                4) Raymond, Sydney C 14           
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ  
     1) Raymond, Sydney C 14            2) Smith, Katie 17                
     3) Burton, Kaitlin B 15            4) Clinton, Shae 14               
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        31.51  
  2 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        40.31  
  3 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                      1:11.04  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        31.55  
  2 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        43.28  
  3 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        50.78  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        50.77  
  2 Lambert, Ian               6 Barracudas-OZ                    59.43  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Connor                8 Sharks-OZ                        19.18  
  2 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        22.03  
  3 Evans, Tyson J             8 Scott City-OZ                    23.17  
  4 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    24.78  
  5 Umfleet, Luke C            7 Scott City-OZ                    52.24  
  6 Aycock, Landen C           8 Scott City-OZ                  1:01.34  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    53.38  
  2 Evans, Tyson J             8 Scott City-OZ                    55.06  
  3 Aycock, Landen C           8 Scott City-OZ                  2:06.90  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Evans, Tyson J             8 Scott City-OZ                    27.96  
  2 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        29.22  
  3 Littlepage, Dalyn R        8 Scott City-OZ                    32.41  
  4 Aycock, Landen C           8 Scott City-OZ                  1:09.36  
  5 Umfleet, Luke C            7 Scott City-OZ                  1:47.85  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Connor                8 Sharks-OZ                        32.35  
 -- Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Connor                8 Sharks-OZ                        27.28  
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:58.69  
     1) Zawondniak, Rodger 6            2) Williams, Andrew 6             
     3) Burton, Timmy 8                 4) Hux, Connor 8                  
 
Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ  
     1) Zawondniak, Rodger 6            2) Williams, Andrew 6             
     3) Burton, Timmy 8                 4) Hux, Connor 8                  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        37.02  
  2 Carns, Ryan D             10 Barracudas-OZ                    41.55  
  3 Smith, Shane              10 Sharks-OZ                        43.00  
  4 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                    46.62  
  5 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                        46.79  
  6 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                        46.82  
  7 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                    49.12  
  8 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                        53.22  
  9 Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                  1:01.88  
 10 Lape, Collin               9 Sharks-OZ                      1:06.41  
 11 Glass, Brendan             9 Barracudas-OZ                  1:21.88  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carns, Ryan D             10 Barracudas-OZ                  1:35.31  
  2 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                  1:52.05  
  3 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                  1:54.97  
  4 Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                  2:28.06  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        48.34  
  2 Smith, Shane              10 Sharks-OZ                        50.45  
  3 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                        52.49  
  4 Carns, Ryan D             10 Barracudas-OZ                    52.84  
  5 Hulshof, Brock M           9 Scott City-OZ                    55.69  
  6 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                      1:03.34  
  7 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:06.06  
  8 Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                  1:19.90  
  9 Glass, Brendan             9 Barracudas-OZ                  2:07.41  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        57.12  
  2 Smith, Shane              10 Sharks-OZ                        59.49  
  3 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                      1:01.09  
  4 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:03.00  
  5 Lape, Collin               9 Sharks-OZ                      1:55.84  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                    57.72  
  2 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                      1:04.93  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Pruden, Trent K            9 Scott City-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:20.75  
     1) Smith, Shane 10                 2) Gilmore, Tommy 10              
     3) Lape, Jay 9                     4) Burton, Joseph 10              
  2 Scott City Dolphins Swim Team-OZ  'A'                       1:31.10  
     1) Hulshof, Brock M 9              2) Evans, Tyson J 8               
     3) Littlepage, Dalyn R 8           4) Pruden, Trent K 9              
 
Boys 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ  
     1) Lape, Collin 9                  2) Hodges, Patrick 9              
     3) Burton, Joseph 10               4) Smith, Shane 10                
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        35.25  
  2 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        36.75  
  3 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        37.71  
  4 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     38.98  
  5 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                     45.31  
  6 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                        45.98  
  7 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                        46.03  
  8 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        46.04  
  9 Stoverink, T.J. F         11 Barracudas-OZ                    46.96  
 10 Dickson, Hyrum K          12 Barracudas-OZ                    47.77  
 11 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:20.67  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dickson, Hyrum K          12 Barracudas-OZ                  1:31.87  
  2 Stoverink, T.J. F         11 Barracudas-OZ                  1:47.97  
  3 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   1:51.66  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        38.42  
  2 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                    41.22  
  3 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     51.55  
  4 Stoverink, T.J. F         11 Barracudas-OZ                    57.09  
  5 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                     59.00  
  6 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      1:02.53  
  7 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                      1:14.23  
  8 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:37.81  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                    39.18  
  2 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        48.07  
  3 Dickson, Hyrum K          12 Barracudas-OZ                    51.00  
  4 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                     56.16  
  5 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        58.41  
  6 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                   1:00.40  
  7 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                      1:04.87  
 -- Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        43.22  
  2 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        44.22  
  3 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                     50.10  
  4 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                      1:04.65  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                  1:25.81  
  2 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                      1:43.12  
  3 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                      1:45.14  
  4 Weibrecht, Brenden C      11 Stingrays-OZ                   1:56.22  
  5 LeClere, Jeren P          12 Stingrays-OZ                   2:07.94  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:44.50  
     1) Blunt, Matthew 11               2) Hux, Nicholas 11               
     3) Miller, Bryce 12                4) Steelman, Benjamin 11          
  2 Jackson Barracudas-OZ  'A'                                  3:04.95  
     1) Hopper, Ashton L 12             2) Dickson, Hyrum K 12            
     3) Paullus, Trent 9                4) Stoverink, T.J. F 11           
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                               DQ  
     1) Kent, Zhevin 12                 2) Steelman, Seth 11              
     3) Steelman, Benjamin 11           4) Miller, Bryce 12               
 -- Jackson Barracudas-OZ  'A'                                       DQ  
     1) Carns, Ryan D 10                2) Dickson, Hyrum K 12            
     3) Hopper, Ashton L 12             4) Bryant, Ian 11                 
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                    26.82  
  2 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                    28.57  
  3 Schneider, Nathan         14 Barracudas-OZ                    31.88  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                    57.64  
  2 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                  1:05.18  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schneider, Nathan         14 Barracudas-OZ                  1:33.38  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                  1:31.75  
  2 Schneider, Nathan         14 Barracudas-OZ                  1:40.91  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                  1:13.16  
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                    25.13  
  2 Retter, Christian J       16 Barracudas-OZ                    25.82  
  3 Dickson, Reed E           15 Barracudas-OZ                    29.81  
  4 Smith, Trevor Q           15 Barracudas-OZ                    30.55  
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                    54.78  
  2 Retter, Christian J       16 Barracudas-OZ                    57.32  
  3 Smith, Trevor Q           15 Barracudas-OZ                  1:08.82  
  4 Dickson, Reed E           15 Barracudas-OZ                  1:09.81  
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                  1:06.77  
  2 Smith, Trevor Q           15 Barracudas-OZ                  1:31.31  
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Retter, Christian J       16 Barracudas-OZ                  1:19.40  
  2 Dickson, Reed E           15 Barracudas-OZ                  1:24.31  
 
Men 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Jackson Barracudas-OZ  ''                                  1:50.25  
     1) Smith, Trevor Q 15              2) Leimer, Tra L 13               
     3) Retter, Christian J 16          4) Pobst, Ethan D 17              
  2 Jackson Barracudas-OZ  ''                                  2:40.97  
     1) Dickson, Reed E 15              2) Schneider, Nathan 14           
     3) Gard, Jack R 14                 4) Voss, Jackson H 17             
 
Men 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Jackson Barracudas-OZ  ''                                       DQ  
     1) Pobst, Ethan D 17               2) Gard, Jack R 14                
     3) Retter, Christian J 16          4) Leimer, Tra L 13               
 -- Jackson Barracudas-OZ  ''                                       DQ  
     1) Voss, Jackson H 17              2) Dickson, Reed E 15             
     3) Smith, Trevor Q 15              4) Schneider, Nathan 14