Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 6/30/2013 08:46 PM
                    Sikeston Meet June 29, 2013 - 6/29/2013                    
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       29.20  
  2 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       30.06  
  3 Bodkin, Emma Claire        6 Kennett-OZ                       35.09  
  4 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                       36.75  
  5 Stroud, Allie              6 Sharks-OZ                        40.01  
  6 Stroud, Finlee             6 Sharks-OZ                        40.40  
  7 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                       47.09  
  8 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                       57.69  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       32.56  
  2 Stroud, Allie              6 Sharks-OZ                        38.35  
  3 Stroud, Finlee             6 Sharks-OZ                        42.37  
  4 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       42.59  
  5 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                       45.09  
  6 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                       53.19  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Bella              5 Kennett-OZ                       33.81  
  2 Stroud, Finlee             6 Sharks-OZ                        46.50  
  3 Bodkin, Emma Claire        6 Kennett-OZ                       59.24  
  4 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:08.65  
  5 Bradley, Kayla             6 Kennett-OZ                     1:14.72  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Lilli              5 Kennett-OZ                       38.96  
  2 Stroud, Allie              6 Sharks-OZ                        41.75  
  3 Bodkin, Emma Claire        6 Kennett-OZ                       51.60  
  4 Metheny, Sally             4 Kennett-OZ                       52.13  
  5 Gurley, Addison            5 Kennett-OZ                     1:06.53  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       20.73  
  2 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        23.04  
  3 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       24.00  
  4 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                       24.85  
  5 White, Breanna             8 Sharks-OZ                        25.18  
  6 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                       29.03  
  7 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        29.06  
  8 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                       30.00  
  9 Matte, Mallory B           8 Sharks-OZ                        33.83  
 10 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                       36.87  
 11 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       39.90  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                     1:08.53  
  2 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                     1:15.91  
  3 Matte, Mallory B           8 Sharks-OZ                      1:30.78  
  4 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                     1:36.34  
  5 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                     1:38.75  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       26.56  
  2 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        26.61  
  3 White, Breanna             8 Sharks-OZ                        27.12  
  4 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       29.00  
  5 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        30.75  
  6 Matte, Mallory B           8 Sharks-OZ                        34.50  
  7 Johnson, Maddi             7 Kennett-OZ                       43.11  
  8 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       46.19  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                       31.38  
  2 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       34.28  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Danley, Kaetlyn            7 Kennett-OZ                       27.69  
  2 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        27.84  
  3 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                       30.65  
  4 Ballard, Kendall           8 Kennett-OZ                       30.75  
  5 White, Breanna             8 Sharks-OZ                        32.70  
  6 Potts, Molly               8 Kennett-OZ                       33.05  
  7 Kelly, Grace               8 Kennett-OZ                       37.17  
  8 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        48.63  
  9 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                       56.55  
 
Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Callis, Libbey             8 Kennett-OZ                     2:12.90  
 
Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:41.62  
     1) Callis, Libbey 8                2) Ballard, Kendall 8             
     3) Potts, Molly 8                  4) Danley, Kaetlyn 7              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:17.75  
     1) Kelly, Grace 8                  2) Wilson, Bella 5                
     3) Wilson, Lilli 5                 4) Bodkin, Emma Claire 6          
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:35.54  
     1) Stroud, Allie 6                 2) Stroud, Finlee 6               
     3) Clinton, Chloe 7                4) Matte, Mallory B 8             
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                 x3:16.40  
     1) Taylor, Mia 7                   2) Bradley, Kayla 6               
     3) Gurley, Addison 5               4) Yount, Allison 8               
 
Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:51.99  
     1) Callis, Libbey 8                2) Ballard, Kendall 8             
     3) Potts, Molly 8                  4) Danley, Kaetlyn 7              
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:24.19  
     1) Wilson, Bella 5                 2) Wilson, Lilli 5                
     3) Kelly, Grace 8                  4) Metheny, Sally 4               
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:29.82  
     1) Clinton, Chloe 7                2) Stroud, Finlee 6               
     3) Stroud, Allie 6                 4) Matte, Mallory B 8             
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                       DQ  
     1) Bradley, Kayla 6                2) Yount, Allison 8               
     3) Taylor, Mia 7                   4) Gurley, Addison 5              
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        37.16  
  2 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        37.34  
  3 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        39.41  
  4 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        43.68  
  5 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           43.76  
  6 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                       43.91  
  7 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                        45.93  
  8 Williams, Stacia          10 Sharks-OZ                        46.59  
  9 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                       54.78  
 10 Lack, Malea                9 Kennett-OZ                       55.47  
 11 Jones, Evie                9 Cst-OZ                         1:03.47  
 12 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:07.09  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                      1:29.75  
  2 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                      1:42.59  
  3 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         1:44.44  
  4 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                     1:52.93  
  5 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     2:05.49  
  6 Lack, Malea                9 Kennett-OZ                     2:08.66  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        41.04  
  2 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       48.87  
  3 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           54.41  
  4 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                       54.56  
  5 Williams, Stacia          10 Sharks-OZ                      1:01.57  
  6 Jones, Evie                9 Cst-OZ                         1:03.54  
  7 Lack, Malea                9 Kennett-OZ                     1:08.22  
  8 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:12.19  
  9 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:12.40  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        46.65  
  2 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                       51.13  
  3 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                       53.78  
  4 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:12.06  
  5 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:19.22  
  6 Jones, Evie                9 Cst-OZ                         1:48.96  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        45.62  
  2 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        52.00  
  3 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        54.55  
  4 Dye, Kayden                9 Kennett-OZ                       56.75  
  5 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                        59.28  
  6 Williams, Stacia          10 Sharks-OZ                      1:03.19  
  7 Phillips, Audrey           9 Kennett-OZ                     1:04.31  
  8 Snider, Julia              9 Kennett-OZ                     1:20.28  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Anelle             9 Kennett-OZ                     1:45.66  
  2 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                     1:56.97  
  3 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         1:59.94  
  4 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                      2:00.18  
  5 Blunt, Lydia               9 Sharks-OZ                      2:02.53  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:16.19  
     1) Williams, Tehya 9               2) Heckemeyer, Catherine 10       
     3) Stempkovski, Megan 10           4) Wilson, Tessa 9                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:27.25  
     1) Moody, Allison 9                2) Phillips, Audrey 9             
     3) Dye, Kayden 9                   4) Harris, Anelle 9               
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'B'                          1:34.22  
     1) White, Breanna 8                2) Williams, Brynn 8              
     3) Williams, Stacia 10             4) Blunt, Lydia 9                 
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                 X2:11.97  
     1) Snider, Julia 9                 2) Lack, Malea 9                  
     3) Metheny, Sally 4                4) Johnson, Maddi 7               
 
Girls 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:19.88  
     1) Williams, Tehya 9               2) Stempkovski, Megan 10          
     3) Wilson, Tessa 9                 4) Heckemeyer, Catherine 10       
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:36.00  
     1) Harris, Anelle 9                2) Moody, Allison 9               
     3) Dye, Kayden 9                   4) Morgan, Madison 9              
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'B'                          1:44.97  
     1) White, Breanna 8                2) Williams, Stacia 10            
     3) Williams, Brynn 8               4) Blunt, Lydia 9                 
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                 X2:26.34  
     1) Lack, Malea 9                   2) Bodkin, Emma Claire 6          
     3) Phillips, Audrey 9              4) Johnson, Maddi 7               
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                       32.84  
  2 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                       32.93  
  3 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                       33.72  
  4 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        33.99  
  5 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        36.44  
  6 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           36.61  
  7 Priggel, Selena M         11 Sharks-OZ                        40.69  
  8 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                       41.99  
  9 Palmer, Dominique         11 Kennett-OZ                       53.17  
 10 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                        54.93  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                     1:11.78  
  2 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                     1:14.41  
  3 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:40.07  
  4 Palmer, Dominique         11 Kennett-OZ                     2:07.78  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       38.09  
  2 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        41.72  
  3 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           49.26  
  4 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                       56.75  
  5 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:02.83  
  6 Palmer, Dominique         11 Kennett-OZ                     1:05.40  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        42.72  
  2 Phillips, Emma            12 Kennett-OZ                       43.34  
  3 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        45.56  
  4 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           46.06  
  5 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                       46.87  
  6 Priggel, Selena M         11 Sharks-OZ                        52.03  
  7 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                     1:02.75  
  8 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:14.31  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Eliza          11 Kennett-OZ                       34.67  
  2 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                       38.47  
  3 Priggel, Selena M         11 Sharks-OZ                        49.06  
  4 Lemons, Annallesse        11 Kennett-OZ                       55.31  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Anna Beth       12 Kennett-OZ                     1:25.10  
  2 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                      1:26.60  
  3 McCormick, Emma           11 Kennett-OZ                     1:37.21  
  4 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                         1:42.19  
  5 Lemons, Talia             12 Kennett-OZ                     1:58.88  
 
Girls 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:15.97  
     1) Williams, Anna Beth 12          2) McCormick, Emma 11             
     3) Phillips, Emma 12               4) Raspberry, Eliza 11            
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:50.91  
     1) Eftink, Shannon 11              2) Priggel, Selena M 11           
     3) Heckemeyer, Caroline E 12       4) Stempkovski, Hannah 11         
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  3:18.34  
     1) Lemons, Talia 12                2) Lemons, Annallesse 11          
     3) Morgan, Madison 9               4) Palmer, Dominique 11           
 
Girls 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:32.94  
     1) Williams, Anna Beth 12          2) Phillips, Emma 12              
     3) Raspberry, Eliza 11             4) McCormick, Emma 11             
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          3:06.12  
     1) Eftink, Shannon 11              2) Stempkovski, Hannah 11         
     3) Priggel, Selena M 11            4) Heckemeyer, Caroline E 12      
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  4:01.50  
     1) Palmer, Dominique 11            2) Lemons, Talia 12               
     3) Lemons, Annallesse 11           4) Snider, Julia 9                
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                        30.98  
  2 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                       31.37  
  3 Robinett, Emma E          14 Kennett-OZ                       31.57  
  4 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                       32.96  
  5 Grant, Faith              13 Sharks-OZ                        33.70  
  6 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                       34.00  
  7 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                       34.85  
  8 Yant, Mackenzie M         13 Sharks-OZ                        36.47  
  9 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                        36.49  
 10 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                        42.13  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:04.07  
  2 Robinett, Emma E          14 Kennett-OZ                     1:08.69  
  3 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:08.85  
  4 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:11.04  
  5 Johnson, Shelby           14 Kennett-OZ                     1:13.13  
  6 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:14.39  
  7 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:15.47  
  8 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                     1:17.59  
  9 Grant, Faith              13 Sharks-OZ                      1:18.32  
 10 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                     1:19.78  
 11 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                      1:21.75  
 12 Yant, Mackenzie M         13 Sharks-OZ                      1:30.09  
 13 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      1:34.46  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:15.44  
  2 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:19.94  
  3 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:21.75  
  4 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:26.79  
  5 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     1:31.59  
  6 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                     1:31.97  
  7 Johnson, Shelby           14 Kennett-OZ                     1:34.88  
  8 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                      1:37.00  
  9 Yant, Mackenzie M         13 Sharks-OZ                      1:46.06  
 10 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      1:52.91  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                     1:29.03  
  2 Robinett, Emma E          14 Kennett-OZ                     1:29.15  
  3 Payne, Hanna              13 Sharks-OZ                      1:30.03  
  4 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:38.35  
  5 Grant, Faith              13 Sharks-OZ                      1:40.57  
  6 Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                     1:41.59  
  7 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                      1:41.86  
  8 Johnson, Shelby           14 Kennett-OZ                     1:42.84  
  9 Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                     1:50.47  
 10 Yant, Mackenzie M         13 Sharks-OZ                      2:07.28  
 11 Blunt, Abigail            13 Sharks-OZ                      2:10.41  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Raspberry, Isabelle       13 Kennett-OZ                     1:11.68  
  2 Shetley, Heidi            14 Kennett-OZ                     1:29.77  
  3 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:36.28  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Hadley           14 Kennett-OZ                     3:05.87  
  2 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     3:12.41  
  3 Potts, Hailee             13 Kennett-OZ                     3:22.35  
  4 McMullan, Marie           13 Kennett-OZ                     3:34.37  
 -- Harris, Kayton            13 Kennett-OZ                    X3:20.00  
 -- Williams, Jazmin          13 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 13-14 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:05.03  
     1) Shetley, Heidi 14               2) Hilburn, Hadley 14             
     3) Robinett, Emma E 14             4) Raspberry, Isabelle 13         
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:17.12  
     1) Harris, Kayton 13               2) Johnson, Shelby 14             
     3) Potts, Hailee 13                4) Nelson, Kamryn 13              
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:19.60  
     1) Klueppel, Anna Kate 14          2) Grant, Faith 13                
     3) Raymond, Sydney C 14            4) Payne, Hanna 13                
 
Girls 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:16.15  
     1) Shetley, Heidi 14               2) Hilburn, Hadley 14             
     3) Raspberry, Isabelle 13          4) Robinett, Emma E 14            
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:33.22  
     1) Potts, Hailee 13                2) Harris, Kayton 13              
     3) Nelson, Kamryn 13               4) Johnson, Shelby 14             
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:43.19  
     1) Blunt, Abigail 13               2) Payne, Hanna 13                
     3) Raymond, Sydney C 14            4) Grant, Faith 13                
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                       27.94  
  2 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                       29.45  
  3 Huffman, Madison          16 Cst-OZ                           33.59  
  4 Cunningham, Keragan       16 Kennett-OZ                       36.50  
  5 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                       37.37  
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:02.61  
  2 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:05.78  
  3 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                     1:11.29  
  4 McPherson, Alexa          15 Kennett-OZ                     1:11.90  
  5 Huffman, Madison          16 Cst-OZ                         1:16.36  
  6 Cunningham, Keragan       16 Kennett-OZ                     1:23.91  
  7 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:26.09  
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                     1:12.96  
  2 Shetley, Kate             16 Kennett-OZ                     1:17.41  
  3 Huffman, Madison          16 Cst-OZ                         1:28.29  
  4 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                     1:29.57  
  5 McPherson, Alexa          15 Kennett-OZ                     1:30.31  
  6 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:40.65  
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Madison         17 Kennett-OZ                     1:27.34  
  2 Huffman, Madison          16 Cst-OZ                         1:49.94  
 
Women 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                     1:09.63  
  2 Cunningham, Keragan       16 Kennett-OZ                     1:40.64  
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hilburn, Anna Kay         18 Kennett-OZ                     2:47.47  
  2 Lane, Rachel              17 Kennett-OZ                     3:18.63  
  3 Huffman, Madison          16 Cst-OZ                         3:23.75  
 
Women 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:02.09  
     1) Shetley, Kate 16                2) Lane, Rachel 17                
     3) Robinett, Madison 17            4) Hilburn, Anna Kay 18           
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:27.75  
     1) Riggs, Joselyn 18               2) Williams, Jazmin 13            
     3) Cunningham, Keragan 16          4) McMullan, Marie 13             
 
Women 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:12.28  
     1) Shetley, Kate 16                2) Robinett, Madison 17           
     3) Hilburn, Anna Kay 18            4) Lane, Rachel 17                
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:35.48  
     1) McPherson, Alexa 15             2) Cunningham, Keragan 16         
     3) McMullan, Marie 13              4) Riggs, Joselyn 18              
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        27.12  
  2 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       36.95  
  3 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        38.94  
  4 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        46.81  
  5 Brown, John Baker          4 Kennett-OZ                       52.65  
  6 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                       55.75  
  7 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       57.19  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        26.49  
  2 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        34.24  
  3 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        40.72  
  4 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       41.87  
  5 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       52.45  
  6 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:07.59  
  7 Brown, John Baker          4 Kennett-OZ                     1:31.97  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        46.52  
  2 Brown, John Baker          4 Kennett-OZ                     1:07.56  
  3 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                     1:13.16  
  4 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:14.74  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        27.71  
  2 Matte, Michael             5 Sharks-OZ                        45.98  
  3 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        50.74  
  4 Patterson, Jaxon           6 Kennett-OZ                       52.44  
  5 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                       53.34  
  6 Brown, John Baker          4 Kennett-OZ                       56.53  
  7 Jax, McCormick             5 Kennett-OZ                       58.62  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Connor                8 Sharks-OZ                        19.13  
  2 Vaughan, Dawson            8 Kennett-OZ                       19.22  
  3 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       21.06  
  4 Harrell, Ishmael           8 Kennett-OZ                       23.15  
  5 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        24.59  
  6 Patterson, Gavin           8 Kennett-OZ                       24.60  
  7 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       26.47  
  8 Henfling, Cooper           8 Kennett-OZ                       27.44  
  9 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                       31.84  
 10 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                       32.12  
 11 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                       34.70  
 12 Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                        36.59  
 13 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                       44.65  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hux, Connor                8 Sharks-OZ                        45.91  
  2 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       50.12  
  3 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       50.19  
  4 Harrell, Ishmael           8 Kennett-OZ                       52.51  
  5 Patterson, Gavin           8 Kennett-OZ                       57.56  
  6 Henfling, Cooper           8 Kennett-OZ                     1:08.07  
  7 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                     1:15.03  
  8 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                     1:25.14  
  9 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                     1:27.33  
 10 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                     1:52.22  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                       27.69  
  2 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       28.57  
  3 Patterson, Gavin           8 Kennett-OZ                       30.43  
  4 Henfling, Cooper           8 Kennett-OZ                       31.13  
  5 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        33.03  
  6 Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                        36.65  
  7 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       42.29  
  8 Potts, Spencer             7 Kennett-OZ                       43.16  
  9 Jefferson, Christopher     7 Kennett-OZ                       57.90  
 10 Lemons, Reggie             8 Kennett-OZ                       58.41  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        30.82  
  2 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                       32.29  
  3 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       32.50  
  4 Lemons, James              8 Kennett-OZ                       36.37  
  5 Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                        48.50  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughan, Dawson            8 Kennett-OZ                       24.63  
  2 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       25.45  
  3 Hux, Connor                8 Sharks-OZ                        26.15  
  4 Harrell, Ishmael           8 Kennett-OZ                       28.28  
  5 Washburn, Ty               7 Kennett-OZ                       44.63  
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Vaughan, Dawson            8 Kennett-OZ                     2:16.87  
  2 Metheny, Noah              7 Kennett-OZ                     2:19.25  
 
Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:32.50  
     1) Vaughan, Dawson 8               2) Metheny, Noah 7                
     3) Harmon, Max 8                   4) Harrell, Ishmael 8             
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:58.34  
     1) Moody, Trey 7                   2) Lemons, James 8                
     3) Washburn, Ty 7                  4) Potts, Spencer 7               
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                 x2:23.28  
     1) Patterson, Gavin 8              2) Henfling, Cooper 8             
     3) Jefferson, Christopher 7        4) Lemons, Reggie 8               
  4 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:26.46  
     1) Zawondniak, Rodger 6            2) Williams, Andrew 6             
     3) Yant, Zachary 7                 4) Burton, Timmy 8                
  5 Kennett  Swim Team-OZ  'D'                                 x3:30.81  
     1) Jax, McCormick 5                2) Brown, John Baker 4            
     3) Patterson, Jaxon 6              4) Anderson, Kade 4               
 
Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:54.18  
     1) Moody, Trey 7                   2) Metheny, Noah 7                
     3) Vaughan, Dawson 8               4) Harmon, Max 8                  
  2 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  2:12.52  
     1) Patterson, Gavin 8              2) Lemons, James 8                
     3) Harrell, Ishmael 8              4) Potts, Spencer 7               
  3 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:25.81  
     1) Zawondniak, Rodger 6            2) Burton, Timmy 8                
     3) Williams, Andrew 6              4) Yant, Zachary 7                
  4 Kennett  Swim Team-OZ  'C'                                 x2:56.12  
     1) Patterson, Jaxon 6              2) Jefferson, Christopher 7       
     3) Henfling, Cooper 8              4) Lemons, Reggie 8               
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                       33.78  
  2 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        34.34  
  3 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       37.93  
  4 Rowton, Chase             10 Kennett-OZ                       40.81  
  5 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                       42.68  
  6 Pritchett, Camden         10 Kennett-OZ                       42.84  
  7 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                        43.03  
  8 Smith, Shane              10 Sharks-OZ                        46.21  
  9 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                       49.87  
 10 Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                        50.71  
 11 Self, Marshall             9 Cst-OZ                           51.00  
 12 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                           53.34  
 13 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                        54.14  
 14 Lape, Collin               9 Sharks-OZ                        59.07  
 15 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:00.75  
 16 Conyers, Joseph           10 Sharks-OZ                      1:12.89  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                     1:17.81  
  2 Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                     1:32.10  
  3 Rowton, Chase             10 Kennett-OZ                     1:34.21  
  4 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         2:05.25  
  5 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         2:20.09  
  6 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         2:28.34  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                       50.19  
  2 Rowton, Chase             10 Kennett-OZ                       54.50  
  3 Smith, Shane              10 Sharks-OZ                        57.10  
  4 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:01.06  
  5 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         1:04.85  
  6 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         1:05.03  
  7 Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                      1:05.45  
  8 Conyers, Joseph           10 Sharks-OZ                      1:10.72  
  9 Lape, Collin               9 Sharks-OZ                      1:12.47  
 10 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     1:13.19  
 11 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:16.63  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        48.62  
  2 Pritchett, Camden         10 Kennett-OZ                       51.66  
  3 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       52.25  
  4 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                       52.60  
  5 Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                       59.37  
  6 Smith, Shane              10 Sharks-OZ                        59.47  
  7 Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                      1:02.59  
  8 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:03.11  
  9 Bradley, Brett            10 Kennett-OZ                     1:06.78  
 10 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:08.44  
 11 Lape, Collin               9 Sharks-OZ                      1:08.87  
 12 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                      1:09.25  
 13 Duenne, Ely                9 Cst-OZ                         1:35.25  
 -- Conyers, Joseph           10 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, J. Thomas       10 Kennett-OZ                       44.53  
  2 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        45.00  
  3 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                       59.25  
  4 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                        59.78  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinett, Reese           10 Kennett-OZ                     1:36.22  
  2 Heinley, Payton           10 Kennett-OZ                     1:58.47  
  3 McMullan, Ben              9 Kennett-OZ                     1:59.13  
  4 Lemons, Robert             9 Kennett-OZ                     2:09.81  
  5 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         2:39.41  
 -- Pritchett, Camden         10 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:11.92  
     1) Williams, J. Thomas 10          2) Lemons, Robert 9               
     3) McMullan, Ben 9                 4) Robinett, Reese 10             
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:18.81  
     1) Klueppel, Vincent 9             2) Lape, Jay 9                    
     3) Lawrence, Connor 8              4) Burton, Joseph 10              
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:20.19  
     1) Heinley, Payton 10              2) Bradley, Brett 10              
     3) Pritchett, Camden 10            4) Rowton, Chase 10               
  4 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'B'                          1:45.28  
     1) Conyers, Joseph 10              2) Lape, Collin 9                 
     3) Hodges, Patrick 9               4) Smith, Shane 10                
 
Boys 9-10 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  1:23.40  
     1) Robinett, Reese 10              2) Pritchett, Camden 10           
     3) Williams, J. Thomas 10          4) Rowton, Chase 10               
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          1:35.97  
     1) Klueppel, Vincent 9             2) Burton, Joseph 10              
     3) Hux, Connor 8                   4) Lape, Jay 9                    
  3 Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                  1:50.13  
     1) McMullan, Ben 9                 2) Bradley, Brett 10              
     3) Lemons, Robert 9                4) Washburn, Ty 7                 
  4 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'B'                          2:01.12  
     1) Lape, Collin 9                  2) Hodges, Patrick 9              
     3) Smith, Shane 10                 4) Conyers, Joseph 10             
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                       30.87  
  2 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                       35.80  
  3 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                       36.09  
  4 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        36.81  
  5 Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                        36.97  
  6 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        37.15  
  7 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        37.56  
  8 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                       38.10  
  9 Lovel, Jocab              11 Cst-OZ                           41.31  
 10 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                        42.75  
 11 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        47.59  
 12 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                        48.34  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                     1:12.90  
  2 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                     1:32.28  
  3 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                      1:49.25  
  4 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      1:50.65  
  5 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                      1:52.77  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        38.66  
  2 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                        55.84  
  3 Lovel, Jocab              11 Cst-OZ                           56.50  
  4 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                      1:04.22  
  5 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      1:06.70  
 -- Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        45.25  
  2 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                       46.03  
  3 Lovel, Jocab              11 Cst-OZ                           48.15  
  4 Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                        52.07  
  5 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                       52.15  
  6 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        55.62  
  7 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        55.90  
 -- Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lockhert, Luke            12 Kennett-OZ                       36.59  
  2 Lemons, Elijah            12 Kennett-OZ                       40.66  
  3 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        40.78  
  4 Hux, Nicholas             11 Sharks-OZ                        44.35  
  5 Lemons, Nigil             11 Kennett-OZ                       46.15  
  6 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        51.98  
  7 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        55.93  
  8 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                      1:02.75  
  9 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                      1:05.11  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Jack             11 Kennett-OZ                     1:30.35  
  2 Lovel, Jocab              11 Cst-OZ                         1:47.30  
  3 Blunt, Matthew            11 Sharks-OZ                      2:05.69  
 
Boys 11-12 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:29.29  
     1) Lockhert, Luke 12               2) Lemons, Elijah 12              
     3) Lemons, Nigil 11                4) Heinley, Payton 10             
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:38.28  
     1) Klueppel, Jack 11               2) Hux, Nicholas 11               
     3) Steelman, Benjamin 11           4) Miller, Bryce 12               
 
Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:41.28  
     1) McHaney, Jack 11                2) Lemons, Nigil 11               
     3) Lockhert, Luke 12               4) Lemons, Elijah 12              
  2 Sikeston  Sharks Swim Team-OZ  'A'                          2:42.65  
     1) Miller, Bryce 12                2) Steelman, Benjamin 11          
     3) Hux, Nicholas 11                4) Klueppel, Jack 11              
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                       28.13  
  2 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                       28.62  
  3 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                       29.78  
  4 McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                        53.21  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     1:06.19  
  2 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:07.92  
  3 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                     1:09.95  
  4 McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                      2:05.47  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     1:12.85  
  2 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     1:38.94  
  3 McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                      2:05.46  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     1:28.18  
  2 Carr, Blake               13 Kennett-OZ                     1:39.16  
  3 McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                      2:50.88  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McHaney, Heath            14 Kennett-OZ                     1:18.48  
  2 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     1:48.03  
  3 McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                      2:57.72  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wallace, Zane             14 Kennett-OZ                     3:03.59  
  2 Smith, Gunner             13 Kennett-OZ                     3:44.78  
 
Boys 13-14 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:24.30  
     1) Carr, Blake 13                  2) Wallace, Zane 14               
     3) McHaney, Heath 14               4) McHaney, Jack 11               
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                       25.50  
  2 Harris, Luke              15 Cst-OZ                           26.94  
  3 Wallace, Declan           18 Kennett-OZ                       28.71  
  4 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                       29.87  
  5 O'Connor, Austin          15 Cst-OZ                           29.91  
  6 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                       32.17  
 -- Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                          DQ  
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Luke              15 Cst-OZ                         1:03.50  
  2 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                     1:06.03  
  3 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:10.00  
  4 Wallace, Declan           18 Kennett-OZ                     1:10.03  
  5 O'Connor, Austin          15 Cst-OZ                         1:11.84  
  6 Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                     1:12.25  
  7 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                     1:13.33  
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Austin          15 Cst-OZ                         1:30.26  
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Luke              15 Cst-OZ                         1:22.54  
  2 Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                     1:23.31  
  3 Harris, Britt             15 Kennett-OZ                     1:31.38  
  4 Carr, B.J.                17 Kennett-OZ                     1:35.04  
  5 Scott, Chase              16 Kennett-OZ                     1:47.00  
 -- Wallace, Declan           18 Kennett-OZ                          DQ  
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Austin          15 Cst-OZ                         3:27.51  
 
Men 15-18 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                  2:17.03  
     1) Scott, Chase 16                 2) Smith, Gunner 13               
     3) Carr, Blake 13                  4) Qualls, Jacob 18               
 
Men 15-18 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'A'                                 X2:10.41  
     1) Harris, Britt 15                2) Wallace, Declan 18             
     3)                                 4) Carr, B.J. 17                  
 -- Kennett  Swim Team-OZ  'B'                                 X2:32.53  
     1) Smith, Gunner 13                2) Qualls, Jacob 18               
     3)                                 4) Scott, Chase 16