Licensed to St. Vincent DePaul High School Swim Team
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 7/6/2013 07:35 PM
                       Sikeston July 6, 2013 - 7/6/2013                        
                                    Results                                    
 
Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       26.94  
  2 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                    35.59  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       32.22  
  2 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                    38.28  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       38.36  
 
Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                       46.03  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patel, Madison S           8 Paducah-OZ                       20.60  
  2 Maxton, Megan .            8 RCA-OZ                           22.87  
  3 Ali, Aneeza A              8 Paducah-OZ                       23.31  
  4 Edwards, Emery A           7 Barracudas-OZ                    24.32  
  5 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                           24.97  
  6 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        25.72  
  7 Chronister, Emilia A       8 RCA-OZ                           28.54  
  8 Ward, Lily M               8 Barracudas-OZ                    28.88  
  9 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        29.09  
 10 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                      34.95  
 11 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                       35.94  
 12 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       37.69  
 13 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                1:22.27  
 
Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patel, Madison S           8 Paducah-OZ                       51.89  
  2 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                    57.43  
  3 Ali, Aneeza A              8 Paducah-OZ                     1:00.19  
  4 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                         1:00.41  
  5 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                      1:02.76  
  6 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                  1:04.78  
  7 Overbey, Sadie             6 Kennett-OZ                     1:05.34  
  8 Chronister, Emilia A       8 RCA-OZ                         1:06.97  
  9 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                      1:10.29  
 10 Ward, Lily M               8 Barracudas-OZ                  1:14.09  
 11 Spencer, Erin              6 Barracudas-OZ                  1:22.34  
 12 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                     1:29.43  
 13 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                    1:32.97  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patel, Madison S           8 Paducah-OZ                       25.97  
  2 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                           26.74  
  3 Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                    27.72  
  4 Maxton, Megan .            8 RCA-OZ                           28.28  
  5 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                    28.58  
  6 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        29.00  
  7 Ali, Aneeza A              8 Paducah-OZ                       34.04  
  8 Chronister, Emilia A       8 RCA-OZ                           35.19  
  9 Taylor, Mia                7 Kennett-OZ                       35.35  
 10 Ward, Lily M               8 Barracudas-OZ                    36.56  
 11 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       39.00  
 12 Miget, Autumn              7 Piranhas-OZ                      42.44  
 13 Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                1:12.56  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patel, Madison S           8 Paducah-OZ                       30.50  
  2 Edwards, Emery A           7 Barracudas-OZ                    34.34  
  3 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                           36.03  
  4 Maxton, Megan .            8 RCA-OZ                           36.81  
  5 Ali, Aneeza A              8 Paducah-OZ                       39.69  
  6 Yount, Allison             8 Kennett-OZ                       42.78  
 -- Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Worley, Emma K             7 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Patel, Madison S           8 Paducah-OZ                       24.84  
  2 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                        28.24  
  3 Ali, Aneeza A              8 Paducah-OZ                       28.63  
  4 Chronister, Emilia A       8 RCA-OZ                           33.84  
  5 Clinton, Chloe             7 Sharks-OZ                        38.41  
  6 Beussink, Addison          7 RCA-OZ                           41.01  
  7 Roth, Lydia                8 Barracudas-OZ                    43.44  
 -- Yount, Allison             8 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Hopper, Kate K             7 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Brynn            8 Sharks-OZ                      2:28.91  
  2 Edwards, Emery A           7 Barracudas-OZ                  2:31.56  
 
Girls 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 James, Addi I             10 Paducah-OZ                       36.56  
  2 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                           37.03  
  3 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        37.04  
  4 Chitester, Katelyn        10 Kennett-OZ                       37.41  
  5 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        39.40  
  6 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        40.25  
  7 Patel, Bailee H           10 Paducah-OZ                       41.19  
  8 Kirkman, Olivia J          9 Poplar Bluff-OZ                  41.25  
  9 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           42.87  
 10 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           43.13  
 11 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                           45.25  
 12 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                       45.42  
 13 Shipman, Claire            9 Barracudas-OZ                    50.28  
 13 Nguyen, Olivia .          10 RCA-OZ                           50.28  
 15 Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                    50.31  
 16 Kirkman, Addison E         9 Poplar Bluff-OZ                  51.26  
 17 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                       57.38  
 18 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                    57.90  
 19 Deneke, Cera G            10 Barracudas-OZ                  1:01.25  
 20 Lagura, Pamela             9 Poplar Bluff-OZ                1:06.22  
 
Girls 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                         1:23.06  
  2 James, Addi I             10 Paducah-OZ                     1:23.79  
  3 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                      1:27.03  
  4 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                      1:31.04  
  5 Kirkman, Olivia J          9 Poplar Bluff-OZ                1:37.81  
  6 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                         1:38.89  
  7 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                      1:39.50  
  8 Patel, Bailee H           10 Paducah-OZ                     1:41.44  
  9 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         1:43.91  
 10 Lambert, Madison          10 Barracudas-OZ                  1:46.47  
 11 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                      1:51.47  
 12 Nguyen, Olivia .          10 RCA-OZ                         1:57.81  
 13 Kirkman, Addison E         9 Poplar Bluff-OZ                1:58.47  
 14 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     2:16.09  
 
Girls 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                           42.48  
  2 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        43.47  
  3 James, Addi I             10 Paducah-OZ                       44.65  
  4 Patel, Bailee H           10 Paducah-OZ                       48.15  
  5 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        48.50  
  6 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                           49.15  
  7 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                           50.72  
  8 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           51.21  
  9 Kirkman, Olivia J          9 Poplar Bluff-OZ                  54.31  
 10 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                       55.62  
 11 Nguyen, Olivia .          10 RCA-OZ                           58.99  
 12 Lambert, Madison          10 Barracudas-OZ                  1:01.04  
 13 Shipman, Claire            9 Barracudas-OZ                  1:04.42  
 14 Lagura, Pamela             9 Poplar Bluff-OZ                1:06.88  
 15 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                  1:08.44  
 16 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     1:08.62  
 17 Deneke, Cera G            10 Barracudas-OZ                  1:10.72  
 -- Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        46.28  
  2 Patel, Bailee H           10 Paducah-OZ                       51.71  
  3 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        53.19  
  4 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                           53.25  
  5 James, Addi I             10 Paducah-OZ                       53.34  
  6 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           53.53  
  7 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                        54.20  
  8 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                        55.56  
  9 Kirkman, Addison E         9 Poplar Bluff-OZ                  57.49  
 10 Tally, Dawson             10 Barracudas-OZ                    58.79  
 11 Ray, Ryleigh              10 Cst-OZ                         1:00.56  
 12 Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                  1:05.88  
 13 Lambert, Madison          10 Barracudas-OZ                  1:08.16  
 14 Deneke, Cera G            10 Barracudas-OZ                  1:11.48  
 15 Nguyen, Olivia .          10 RCA-OZ                         1:18.12  
 16 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                         1:20.44  
 -- Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Lagura, Pamela             9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 -- Moody, Allison             9 Kennett-OZ                          DQ  
 
Girls 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Beussink, Paige .         10 RCA-OZ                           42.03  
  2 James, Addi I             10 Paducah-OZ                       42.62  
  3 Patel, Bailee H           10 Paducah-OZ                       48.40  
  4 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                        52.16  
  5 Wilke, Olivia .            9 RCA-OZ                           54.62  
  6 Kirkman, Olivia J          9 Poplar Bluff-OZ                  55.74  
  7 Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                        57.90  
  8 Kirkman, Addison E         9 Poplar Bluff-OZ                1:08.37  
  9 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                     1:11.59  
 
Girls 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stempkovski, Megan        10 Sharks-OZ                      1:39.35  
  2 Wilson, Tessa              9 Sharks-OZ                      1:43.63  
  3 Williams, Tehya            9 Sharks-OZ                      1:44.69  
  4 Moody, Allison             9 Kennett-OZ                     2:02.05  
  5 Spencer, Savannah          9 Barracudas-OZ                  2:07.53  
  6 Shemwell, Callie          10 RCA-OZ                         2:12.31  
  7 Nguyen, Olivia .          10 RCA-OZ                         2:22.22  
  8 Morgan, Madison            9 Kennett-OZ                     2:39.40  
 -- Shipman, Claire            9 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- Heckemeyer, Catherine     10 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           30.68  
  2 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                  31.13  
  3 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                           33.10  
  4 Maxton, Jordan            11 RCA-OZ                           33.63  
  5 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        33.95  
  6 Bangert, Vanessa B        11 Barracudas-OZ                    34.38  
  7 Patel, Peyton R           12 Paducah-OZ                       34.69  
  8 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           38.19  
  9 Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                        49.88  
 10 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                    50.63  
 11 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                        51.66  
 12 Hotop, Abby               12 Piranhas-OZ                      58.78  
 
Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                1:06.00  
  2 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                1:09.57  
  3 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                  1:10.10  
  4 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                         1:10.97  
  5 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                         1:15.19  
  6 Patel, Peyton R           12 Paducah-OZ                     1:15.84  
  7 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                      1:22.96  
  8 Huff, Erin                11 Barracudas-OZ                  1:35.06  
  9 Hotop, Abby               12 Piranhas-OZ                    1:52.37  
 10 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  1:57.81  
 11 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      2:15.61  
 
Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                  35.55  
  2 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           36.19  
  3 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                    37.96  
  4 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                           38.41  
  5 Patel, Peyton R           12 Paducah-OZ                       38.87  
  6 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        40.44  
  7 Maxton, Jordan            11 RCA-OZ                           41.50  
  8 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        42.25  
  9 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           48.07  
 10 Huff, Erin                11 Barracudas-OZ                    49.97  
 11 Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                        58.20  
 12 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                        59.46  
 13 Hotop, Abby               12 Piranhas-OZ                    1:02.68  
 14 Clubbs, Eva               11 Barracudas-OZ                  1:07.22  
 
Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        43.22  
  2 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           43.66  
  3 Maxton, Jordan            11 RCA-OZ                           43.81  
  4 Bangert, Vanessa B        11 Barracudas-OZ                    43.95  
  5 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        43.97  
  6 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                           45.20  
  7 Patel, Peyton R           12 Paducah-OZ                       48.41  
  8 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                           50.89  
  9 Hotop, Abby               12 Piranhas-OZ                      58.31  
 10 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:13.25  
 11 Huff, Erin                11 Barracudas-OZ                  1:13.89  
 12 Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                      1:19.09  
 
Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                  32.19  
  2 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                  34.88  
  3 Pujol, Carly J            12 Barracudas-OZ                    36.34  
  4 Phegley, Molly            12 RCA-OZ                           36.46  
  5 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                        40.97  
  6 Patel, Peyton R           12 Paducah-OZ                       41.50  
  7 Beussink, Bailey          12 RCA-OZ                           43.13  
  8 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                        43.21  
  9 Eftink, Shannon           11 Sharks-OZ                      1:12.81  
 -- Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                           DQ  
 
Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Soeter, Lily A            12 Poplar Bluff-OZ                1:17.16  
  2 McAtee, Raegan C          11 Poplar Bluff-OZ                1:20.47  
  3 Bangert, Vanessa B        11 Barracudas-OZ                  1:29.19  
  4 Stempkovski, Hannah       11 Sharks-OZ                      1:29.72  
  5 Heckemeyer, Caroline E    12 Sharks-OZ                      1:36.56  
  6 Conway, Claire E          12 Cst-OZ                         1:39.12  
  7 Hotop, Abby               12 Piranhas-OZ                    2:10.21  
  8 Folsom, Taylor            12 Sharks-OZ                      2:15.83  
 
Girls 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                  27.09  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                  29.44  
  3 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                    30.01  
  4 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                    32.60  
  5 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                       33.82  
  6 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                        34.00  
  7 Wiseman, Taylor D         14 Poplar Bluff-OZ                  35.41  
  8 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                  36.16  
  9 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                        36.73  
 10 Allen, Nicole             13 Poplar Bluff-OZ                  39.10  
 
Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                  58.00  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                1:04.08  
  3 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  1:04.72  
  4 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                  1:10.55  
  5 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:14.79  
  6 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                1:21.33  
  7 Wiseman, Taylor D         14 Poplar Bluff-OZ                1:23.59  
  8 McDonald, Ashley M        13 Barracudas-OZ                  1:27.28  
  9 Allen, Nicole             13 Poplar Bluff-OZ                1:28.94  
 
Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                1:05.41  
  2 Pujol, Allie C            13 Barracudas-OZ                  1:24.66  
  3 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                      1:29.79  
  4 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                1:40.37  
  5 McDonald, Ashley M        13 Barracudas-OZ                  1:43.21  
  6 Wiseman, Taylor D         14 Poplar Bluff-OZ                1:43.69  
  7 Allen, Nicole             13 Poplar Bluff-OZ                1:52.30  
 
Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                1:20.22  
  2 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                      1:39.26  
  3 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:41.50  
  4 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:41.56  
  5 Wiseman, Taylor D         14 Poplar Bluff-OZ                1:44.62  
  6 Metz, Alyson              14 Poplar Bluff-OZ                1:51.88  
  7 Allen, Nicole             13 Poplar Bluff-OZ                2:00.86  
  8 McDonald, Ashley M        13 Barracudas-OZ                  2:03.53  
 
Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                1:02.53  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                1:14.41  
  3 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     1:34.60  
  4 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      1:35.61  
  5 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                      1:49.29  
 
Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Norwood, Taylor L         13 Poplar Bluff-OZ                2:24.48  
  2 McAtee, Morgan P          14 Poplar Bluff-OZ                2:42.34  
  3 Pujol, Jacie E            13 Barracudas-OZ                  2:43.09  
  4 Raymond, Sydney C         14 Sharks-OZ                      3:08.94  
  5 Nelson, Kamryn            13 Kennett-OZ                     3:20.44  
  6 Klueppel, Anna Kate       14 Sharks-OZ                      3:32.50  
 
Women 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                       38.01  
 
Women 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Troxel, Kyleigh S         18 Barracudas-OZ                    59.44  
  2 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:26.97  
 
Women 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:40.51  
 
Women 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Troxel, Kyleigh S         18 Barracudas-OZ                  1:19.00  
  2 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     1:55.46  
 
Women 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Troxel, Kyleigh S         18 Barracudas-OZ                  2:25.50  
  2 Riggs, Joselyn            18 Kennett-OZ                     3:50.33  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        23.06  
  2 Snodgrass, William         6 RCA-OZ                           24.90  
  3 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       26.60  
  4 Lambert, Ian               6 Barracudas-OZ                    33.94  
  5 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       35.37  
  6 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           36.19  
  7 Chronister, Mark G         5 RCA-OZ                           37.64  
  8 Huff, Nolan                6 Barracudas-OZ                    38.02  
  9 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        40.03  
 10 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                    46.59  
 11 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                       53.96  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       28.94  
  2 Snodgrass, William         6 RCA-OZ                           32.18  
  3 Chronister, Mark G         5 RCA-OZ                           40.69  
  4 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                        40.78  
  5 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           45.22  
  6 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       46.06  
  7 Huff, Nolan                6 Barracudas-OZ                    52.74  
  8 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                    55.90  
  9 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:02.87  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       34.25  
  2 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        35.41  
  3 Snodgrass, William         6 RCA-OZ                           39.49  
  4 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       43.69  
  5 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           51.34  
  6 Lambert, Ian               6 Barracudas-OZ                    57.37  
  7 Chronister, Mark G         5 RCA-OZ                           58.82  
  8 Huff, Nolan                6 Barracudas-OZ                  1:02.25  
  9 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:03.07  
 10 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                  1:09.47  
 
Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        27.84  
  2 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       29.25  
  3 Snodgrass, William         6 RCA-OZ                           36.34  
  4 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                       42.09  
  5 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                       48.75  
  6 Yarbro-Cracraft, Kaiden    4 RCA-OZ                           56.31  
  7 Chronister, Mark G         5 RCA-OZ                         1:00.16  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       19.72  
  2 dos Remedios, Leon d       8 Paducah-OZ                       20.06  
  3 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                  20.60  
  4 Theall, Elias              8 RCA-OZ                           22.10  
  5 Groves, Ethan J            8 Barracudas-OZ                    22.25  
  6 Groves, Owen D             8 Barracudas-OZ                    22.38  
  7 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       24.03  
  8 Denault, Lance             8 RCA-OZ                           24.66  
  9 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        25.98  
 10 Gray, MicKah               7 Barracudas-OZ                    28.38  
 11 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  28.81  
 12 Tally, Luke L              7 Barracudas-OZ                    31.47  
 13 Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                        37.46  
 
Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 dos Remedios, Leon d       8 Paducah-OZ                       46.38  
  2 Theall, Elias              8 RCA-OZ                           48.75  
  3 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       49.40  
  4 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                        53.31  
  5 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       56.22  
  6 Duncan, Caleb              6 Kennett-OZ                       58.88  
  7 Denault, Lance             8 RCA-OZ                           59.35  
  8 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                1:01.25  
  9 Roberts, Grahm             5 Kennett-OZ                     1:31.90  
 10 Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                      1:36.88  
 11 Zawondniak, Rodger         6 Sharks-OZ                      1:40.65  
 12 Anderson, Kade             4 Kennett-OZ                     1:50.99  
 13 Bolen, TJ                  5 Barracudas-OZ                  1:56.12  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 dos Remedios, Leon d       8 Paducah-OZ                       24.38  
  2 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                  25.68  
  3 Theall, Elias              8 RCA-OZ                           27.22  
  4 Groves, Ethan J            8 Barracudas-OZ                    28.47  
  5 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       28.50  
  6 Denault, Lance             8 RCA-OZ                           28.98  
  7 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        29.18  
  8 Groves, Owen D             8 Barracudas-OZ                    32.16  
  9 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  33.51  
 10 Gray, MicKah               7 Barracudas-OZ                    36.97  
 11 Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                        37.94  
 12 Tally, Luke L              7 Barracudas-OZ                    45.84  
 -- Harmon, Max                8 Kennett-OZ                          DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                  26.38  
  2 Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                        30.94  
  3 Theall, Elias              8 RCA-OZ                           31.60  
  4 Denault, Lance             8 RCA-OZ                           32.75  
  5 Groves, Ethan J            8 Barracudas-OZ                    34.53  
  6 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  35.32  
  7 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       35.72  
  8 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       36.29  
  9 Groves, Owen D             8 Barracudas-OZ                    38.44  
 10 Gray, MicKah               7 Barracudas-OZ                  1:12.91  
 -- Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Tally, Luke L              7 Barracudas-OZ                       DQ  
 -- dos Remedios, Leon d       8 Paducah-OZ                          DQ  
 
Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 dos Remedios, Leon d       8 Paducah-OZ                       23.84  
  2 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                  26.44  
  3 Theall, Elias              8 RCA-OZ                           28.67  
  4 Harmon, Max                8 Kennett-OZ                       28.84  
  5 Todd, Carson               7 Poplar Bluff-OZ                  30.71  
  6 Moody, Trey                7 Kennett-OZ                       33.85  
  7 Yant, Zachary              7 Sharks-OZ                        42.97  
 -- Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McAtee, Elijah J           8 Poplar Bluff-OZ                1:59.59  
  2 Williams, Andrew           6 Sharks-OZ                      2:12.20  
 -- Burton, Timmy              8 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        34.78  
  2 Maxton, Jack              10 RCA-OZ                           35.86  
  3 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                       35.93  
  4 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                       42.40  
  5 Lin, Toby                 10 RCA-OZ                           42.84  
  6 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                       45.72  
  7 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                        48.84  
  8 Walters, Brayden .         9 RCA-OZ                           52.59  
  9 Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                        53.22  
 10 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                        54.47  
 11 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                  55.00  
 12 Self, Marshall             9 Cst-OZ                           55.68  
 13 Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                    57.71  
 14 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                           58.53  
 15 Hotop, Isaac              10 Piranhas-OZ                    1:03.35  
 
Boys 9-10 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                      1:25.34  
  2 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                     1:27.66  
  3 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                      1:46.75  
  4 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                      1:47.32  
  5 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                     1:48.24  
  6 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                     1:48.85  
  7 Walters, Brayden .         9 RCA-OZ                         1:58.50  
  8 Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                      2:00.00  
  9 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         2:00.53  
 10 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      2:04.26  
 11 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                2:18.25  
 12 Hotop, Isaac              10 Piranhas-OZ                    2:20.61  
 13 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         2:25.09  
 
Boys 9-10 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Maxton, Jack              10 RCA-OZ                           44.37  
  2 Lin, Toby                 10 RCA-OZ                           52.10  
  3 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                       52.94  
  4 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                        53.67  
  5 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                        56.82  
  6 Hotop, Isaac              10 Piranhas-OZ                      58.21  
  7 Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                      1:00.96  
  8 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                     1:01.04  
  9 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                     1:01.50  
 10 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:04.44  
 11 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         1:04.73  
 12 Walters, Brayden .         9 RCA-OZ                         1:05.00  
 13 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:09.68  
 -- Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        46.84  
  2 Maxton, Jack              10 RCA-OZ                           47.65  
  3 Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                     1:00.81  
  4 Lin, Toby                 10 RCA-OZ                         1:01.63  
  5 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                1:01.66  
  6 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      1:05.65  
  7 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                      1:06.87  
  8 Goodin, Dearmont           9 Cst-OZ                         1:08.09  
  9 Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                     1:12.64  
 10 Self, Marshall             9 Cst-OZ                         1:31.85  
 -- Walters, Brayden .         9 RCA-OZ                              DQ  
 -- Paullus, Trent             9 Barracudas-OZ                       DQ  
 
Boys 9-10 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                        46.87  
  2 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                       49.75  
  3 Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                        56.50  
  4 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                        57.75  
 -- Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 9-10 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Duncan, Tanner             9 Kennett-OZ                     1:57.53  
  2 Lape, Jay                  9 Sharks-OZ                      2:05.64  
  3 Hodges, Patrick            9 Sharks-OZ                      2:12.89  
  4 Klueppel, Vincent          9 Sharks-OZ                      2:13.32  
  5 Todd, Christian C          9 Poplar Bluff-OZ                2:21.15  
 -- Gilmore, Tommy            10 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Roberts, Lance            10 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Overbey, Garren            9 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Burton, Joseph            10 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phelps, David L           11 Poplar Bluff-OZ                  32.79  
  2 Denault, Carson           11 RCA-OZ                           34.85  
  3 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        35.53  
  4 Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                        35.85  
  5 James, William            11 RCA-OZ                           37.56  
  6 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        37.94  
  7 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                           41.34  
  8 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        45.58  
  9 Stoverink, T.J. F         11 Barracudas-OZ                    48.66  
 10 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    1:43.81  
 
Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                  1:12.87  
  2 Phelps, David L           11 Poplar Bluff-OZ                1:15.29  
  3 Denault, Carson           11 RCA-OZ                         1:19.54  
  4 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                      1:23.19  
  5 Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                      1:26.47  
  6 James, William            11 RCA-OZ                         1:34.09  
  7 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                         1:36.12  
  8 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                      1:51.07  
  9 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  2:28.07  
 10 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    3:53.84  
 
Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        37.93  
  2 Phelps, David L           11 Poplar Bluff-OZ                  39.94  
  3 Denault, Carson           11 RCA-OZ                           44.78  
  4 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        44.84  
  5 Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                        45.15  
  6 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                           49.46  
  7 James, William            11 RCA-OZ                           52.18  
  8 Stoverink, T.J. F         11 Barracudas-OZ                    58.31  
  9 Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                        58.53  
 10 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:10.91  
 11 Miget, Tyler              11 Piranhas-OZ                    2:03.31  
 -- Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                    39.43  
  2 Phelps, David L           11 Poplar Bluff-OZ                  43.22  
  3 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        44.94  
  4 James, William            11 RCA-OZ                           53.63  
  5 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        54.34  
  6 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                           55.35  
  7 Stoverink, T.J. F         11 Barracudas-OZ                  1:13.53  
  8 Bryant, Ian               11 Barracudas-OZ                  1:14.07  
 -- Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Denault, Carson           11 RCA-OZ                              DQ  
 
Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                        40.03  
  2 Hopper, Ashton L          12 Barracudas-OZ                    40.53  
  3 Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                        46.68  
  4 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                        53.94  
  5 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                        54.36  
 -- Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Denault, Carson           11 RCA-OZ                         1:28.06  
  2 Miller, Bryce             12 Sharks-OZ                      1:31.61  
  3 Klueppel, Jack            11 Sharks-OZ                      1:38.37  
  4 Steelman, Benjamin        11 Sharks-OZ                      1:42.09  
  5 Varnon, Samuel            11 RCA-OZ                         1:49.69  
  6 Steelman, Seth            11 Sharks-OZ                      1:56.81  
 -- Kent, Zhevin              12 Sharks-OZ                           DQ  
 -- James, William            11 RCA-OZ                              DQ  
 
Boys 13-14 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian T               13 Paducah-OZ                       26.28  
  2 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                    26.31  
  3 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                    27.95  
  4 Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                    35.66  
  5 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                  44.16  
  6 McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                        46.44  
 
Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian T               13 Paducah-OZ                       58.38  
  2 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                  1:06.87  
  3 Chitester, Drew           14 Kennett-OZ                     1:11.32  
  4 Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                  1:16.28  
  5 Groves, Reiss D           13 Barracudas-OZ                  1:29.03  
  6 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                1:39.22  
  7 McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                      1:41.63  
 
Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian T               13 Paducah-OZ                     1:08.69  
  2 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                  1:16.22  
  3 Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                  1:35.38  
  4 Groves, Reiss D           13 Barracudas-OZ                  1:49.66  
  5 Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                2:42.66  
 -- McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                           DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian T               13 Paducah-OZ                     1:13.47  
  2 Leimer, Tra L             13 Barracudas-OZ                  1:27.50  
  3 Groves, Reiss D           13 Barracudas-OZ                  1:52.65  
  4 Nipper, Andrew            13 Barracudas-OZ                  1:53.56  
 -- McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                           DQ  
 -- Seals, Max J              13 Poplar Bluff-OZ                     DQ  
 
Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Ian T               13 Paducah-OZ                     1:05.87  
 
Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gard, Jack R              14 Barracudas-OZ                  2:33.69  
 -- McCabe, Logan             13 Sharks-OZ                           DQ  
 
Men 15-18 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                       24.58  
  2 Pitt, Jack H              15 Paducah-OZ                       25.10  
  3 Retter, Christian J       16 Barracudas-OZ                    25.61  
  4 Smith, Trevor Q           15 Barracudas-OZ                    30.15  
 
Men 15-18 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Jack H              15 Paducah-OZ                       55.28  
  2 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                    55.34  
  3 Retter, Christian J       16 Barracudas-OZ                    57.25  
  4 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                       58.11  
  5 Matthews, Joe             15 Cst-OZ                         1:04.82  
  6 Smith, Trevor Q           15 Barracudas-OZ                  1:07.95  
  7 Jones, Luke               15 Kennett-OZ                     1:09.56  
 -- Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                          DQ  
 
Men 15-18 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                     1:03.59  
  2 Pitt, Jack H              15 Paducah-OZ                     1:04.19  
  3 Matthews, Joe             15 Cst-OZ                         1:09.88  
  4 Retter, Christian J       16 Barracudas-OZ                  1:10.30  
 -- Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                          DQ  
 
Men 15-18 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pitt, Jack H              15 Paducah-OZ                     1:15.19  
  2 Matthews, Joe             15 Cst-OZ                         1:39.37  
 -- Edgington, Jay            18 Kennett-OZ                          DQ  
 -- Qualls, Jacob             18 Kennett-OZ                          DQ  
 
Men 15-18 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                  1:06.16  
  2 Pitt, Jack H              15 Paducah-OZ                     1:07.91  
  3 Smith, Trevor Q           15 Barracudas-OZ                  1:25.69  
 
Men 15-18 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Pobst, Ethan D            17 Barracudas-OZ                  2:36.03